Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345614 ... SonuncuSonuncu

Dünyanın en hızlı motorunu bilen varmı!!!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    mavi_r1 senin motor boeing 747 olabilir mi? 440km/st? bir motorla türkiye otobanında. ben de resimleri istiyorum.
    ve 440'ı nasıl ölçtün. sen bana gönder, ben o resimleri küçültüp buraya koyarım.
    May the Force be with McLaren Mercedes

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    bengisu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dünyanın en hızlı motorunu bilmiyorum ama Moto GP'nin en hızlı motoru Ducati Desmosedici GP5...
    En hızlı motorun Suzuki Hayabusa GSX1300R olduğunu duydum ama ne kadar doğrudur bilemiyorum.
    lütfen bütün rossi hayranları bana pm atsın:wiinkk:

Walla dünyanın en hızlı motorunu bilemem ama KANUNİ HUSSAR ın en hızlı motoru bende...
    Düz yolda 128.5 i (130 diyelim) görüyor.140 kadran war.Artık düşünün....!

FasterPussyCat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Fly
    http://www.dodge.com/tomahawk/flash.html

Dodge Tomahawk 60 mph surate 2.5 saniyede cikan bir motosiklet. saatte 480 km hiz yapabilen, 8.3 litre hacimli, 500 beygirlik Dodge Viper v-10 motorlu... Sanirim en hizli motor o simdilik...

faster than the speed of life...

ogz_r1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF R1
    Don vesco adında bir sürücü kawasaki marka modifiyeli motorsikleti ile 510km hıza çıkmıştır.eski motorbike dergisi okuyucuları bilir.rekorlar kitabında tescillidir
    ASC 07

tintinopsella - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS DAKAR ve xt125r
    şu anda guinnes e göre: iki ay önce en hızlı karenajlı standart motor k1200s en hızlı karenajsız naked k1200r. bmw san francisco ekibi amerika da guinnes rekorunu kırmış durumda.

tuncay29frankfurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki ninja zx-6r
    selam ben hayabusa 1300 kulandim ve gercekden söylüyorum cok hizli bir motor benim bildigme göre hayabusadan daha hizlisi yok , yani herseyi markayi denedim r1 bile sansi yok ona karsi , ben onu biliyorum baska bilmyiorum yani hayabusa en hizli motor bence..

Road_Runner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr 600f
    bi tane rolls royce helikopter motoru olan motosiklet var rotorlu sistem yanılmıyosam adıda barracuda ydı sanırım750 hp falandı top speed denenememişti...
    in the absence of light,darkness prevails...
    (Honda CBR 600f / 34 UMK 93)

distinto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MCT 250
    demin discovery channelda gelmiş geçmiş en iyi 10 motor belgeseli vardı, dünyanın en hızlı motoru helikopter motorlu seri üretim olan ''Y2K'' olarak söylendi, Jay Leno'da daha motor piyasaya çıkmadan almış bitane, motorun sesi aynen uçak sesi, dünyanın en hızlı motoru olarak Guinness Rekorlar Kitabı'na girmiş ve halen öyle, belgeseli kaydettim ama burdan paylaşmak zor olur, 14 saniyede 348km.ye çıktı, ama bu hız onu dünyanın en iyi motoru yapamadı, ilginç ama belgeselde 9 tane manyak motordan sonra dünyanın 1 numaralı motoru honda beat 50cc seçildi, sebebi ise en fazla satılan motor, motorcunun serseri imajını bozan ilk motor, ve en dayanıklı motormuş, belgeselde motoru çeşitli işkencelerden geçirdiler yinede gidiyordu son olarak 22 metrelik binadan yere attılar tekerler yamuldu ama motor çalışıyordu ve 2 3 metre gitti...
    Zamana ait düşlerim... Gemi benim kaptan benim...

Peril - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    zx-12r..
    hayabusayı ve gsx-1000r ı yiyen tek motosiklet..tamamen yarış üzerine yapılmış..max.320 km. hızı görüyor...
    ama her zmaan motorun üzerindeki pilot çok önemlidir..

vedo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha fz6
    Biraz önce discovery de izledim. Amerikada üretilen helikopter motoru kullanılan tribün motorlu bi motosiklet. Farları biraz otomobile benziyor. Sağ ve solda iki adet farı var. Jet uçağıyla yaptığı yarışı kazandı. Saatte 400 km sürat yapıyormuş.

poseidon_20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial mt 125
    bence hayabusa ama m2tt midir nedir helikopter motorlu alet varya şuan en hızlı o
    0 rh(+) Rüzgarın hissetmek ve iki teker üzerinde olmak kadar keyifli ne var şu hayatta

Qerem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Vnnnnn!!!!
    tabiki hayabusa (standart seri üretimde olan motorlarlar için ) Y2K ' da helikopter motoru var ve motorsiklet demeye bin ister bence çünkü sesi bile farklı ...
    hayabusa ile 335 km yi gördüm fakat en iyi motosiklet hangisi derseniz tabikiiii 1000 RR çünküüüü : en iyi motosiklet sahip olduğun motosiklettir

redpepper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia RS 125
    arkadaşlar bu forumu açan arkadaş sanırım seri üretimdeki motorlar arsından en hızlısını öğrenmek istemiş.
    kullananlardan duyduğum kadarıyla en hızlısı hayabusa diyorlar her hayabusa kullanıcısı en hızlı motor budur diyor zx12r kullanıcılarından aynı iddiayı duymadım mavi_r1 360 la giderken önünü kaldırdığını bile söylüyo bunu üzerine daha ne konuşalım ama 440ı nasıl ölçtüğünü merak ettim

distinto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MCT 250
    Y2Kda seri üretim, pahalı olduğundan dolayı türkiyede sokaklarda göremiyoruz izlediğim belgeselde seri üretim olduğunu söylüyorlar...
    Zamana ait düşlerim... Gemi benim kaptan benim...

arkadaşlar 999r exrox modelinin teknik özellikleri 999 cc 150 hp 110 kw 9750 rpm 6 vites 181 kg hayabusa ile baş edemez sanırım

cbr_007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 700 S Honda CBR 250R Honda Beat 2004
    beyler dünyanın en hızlı motoru VTR1000SP2 TAM 350KMH

macrol 500 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '05 Kawasaki z750s maviş :)
    HAYABUSA BASKADA YOK HERALDE

bordomavi03 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    benim bildiğim doch 12 silindir 440kmh
    [B][SIZE="2"][FONT="Arial Narrow"][COLOR="Purple"]AFYONKARAHİSARLI [/COLOR][COLOR="DarkOrchid"]Hız Tutkunu...[/COLOR][/FONT][/SIZE][/B]

melbur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSX R 1000
    suzuki hayabusa
    [B][CENTER]MoToRiZe 07 Antalya[/CENTER][/B]
    [CENTER]HIZLI YAŞA GENÇ ÖL Kİ CESEDİN YAKIŞIKLI OLSUN[/CENTER]

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345614 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler