Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Cbr250r - halkalı - bakırkoy - 04.06.11

Motovento
    REKLAM ALANI
    aytacaksel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR800X Crossrunner
    ilk video çekimim, cbr250r sıkışık trafikte..

bölüm 1:

http://www.youtube.com/watch?v=O8vZVHFRgJk

bölüm 2:

http://www.youtube.com/watch?v=-4pEOqyaxlo

iyi seyirler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Scoo AngeL...
    Video Güzel Motorda Güzel Allah Kaza Bela Vermesin...

Yanlız Benim FİTİL Oldugum Nokta Şurası 2.Videoda İnsanlar Kaldırımdan Yürümek Yerine Yolda Yürüyorlar Sen Bu Yüzden Serit Değiştiriyorsun Kaldırımdada Arabalar Duruyor Bu İSTANBULLUN Hakikakatten TAŞI TOPRAGI ARABA Olmuş Arkadaş İstanbulda Yaşayanlara Allah Kolaylık Versin Çok Saçma Bir Trafik Sistemi Var...
    [COLOR="Red"][B]Motosiklet bir özgürlük ve keyif aracıdır. Bu özgürlük ve keyfin en önemli ve öncelikli koşuluysa kask kullanımıdır.
    Kask, motosiklet sürüş güvenliğinin en önemli ve olmazsa olmaz koşuludur.[/B][/COLOR]

Motosikleti
    o yol üzerinde fitil olmadığım 1 saniye bile yoktu. tamamen düzensizlik hakim, tedirgin bir sürüş, stress.. ama ben işimi kolaylaştırcak aleti biliyorum. havalı korna taktırcam bu baba filminin müziğini çalıyo ya.

Motosikleti
    Scoo AngeL...
    Alıntı aytacaksel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o yol üzerinde fitil olmadığım 1 saniye bile yoktu. tamamen düzensizlik hakim, tedirgin bir sürüş, stress.. ama ben işimi kolaylaştırcak aleti biliyorum. havalı korna taktırcam bu baba filminin müziğini çalıyo ya.
    O Nası Bir Yoldur Hayla Çözemedim Millet Kendini Çelikten Sanıyor Galiba Yoldan Yürüyor Arkadan Birinin Gelip Çarpa Biliceğini Hiç Düşünmüyorlarmış Gibi Bide RAHAT RAHAT Yürüyolar Adamlarda Hiç Tedirginlik Bile Yok Gayettt Rahatlar Yani Korna Değil Adamın Arkasından TANKLA Gelsen Umurlarında DEGİL Vaziyet Onu Gösteriyo...
    [COLOR="Red"][B]Motosiklet bir özgürlük ve keyif aracıdır. Bu özgürlük ve keyfin en önemli ve öncelikli koşuluysa kask kullanımıdır.
    Kask, motosiklet sürüş güvenliğinin en önemli ve olmazsa olmaz koşuludur.[/B][/COLOR]

Free_AnGeL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250r '' ReD DraGoN ''
    O Nası Bir Yoldur Hayla Çözemedim Millet Kendini Çelikten Sanıyor Galiba Yoldan Yürüyor Arkadan Birinin Gelip Çarpa Biliceğini Hiç Düşünmüyorlarmış Gibi Bide RAHAT RAHAT Yürüyolar Adamlarda Hiç Tedirginlik Bile Yok Gayettt Rahatlar Yani Korna Değil Adamın Arkasından TANKLA Gelsen Umurlarında DEGİL Vaziyet Onu Gösteriyo...
    Aynen hocam katılıyorum.
    ''Bir adamı sabah gördüğümde tesadüf olarak kabul ederim, öğlen aynı adamı bir daha görürsem kuşkulanırım. Akşam karşılaştığımızda tereddütsüz silahımı çekip vururum. Tesadüflere inanmam '' Al Capone

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı aytacaksel adlı üyeden alıntı Mesajı göster

ben yamaha ybr 125 e takmıştım... elimde var sıfır ayarında.... isterseniz 75 liraya satabilirim.... sıfırı 120 lira civarında 5 adet vardı diyerleri ni sattım...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    BMW R 1150 GS
    ustam sen Wow mu oynuyosun ICC 25 vidyoları çıktı kenarda :D

erimozel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150
    Güzel olmuş, o kameranın bağlantı sistemini merak ettim şimdi, akşam vantuz falan demiştin ya, bi link atsana benzerinden .
    ---İTÜ Makina Mühendisliği 2009---
    2009-2010 UYARI Model Uydu Takımı
    2010- ? ITU Formula SAE Takımı

Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    Dun akşam arabayla gezerken saat 21 - 22 arasında vardı aynı yollarda 3 kişi birinin artıcısı bayandı eğer sizseniz imrendim doğrusu 3 arkadas iyi geziyorsunuz Allah kaza bela vermesin.. (hocam kuyumcukent yolunda cok acıktan dönüyorsunuz aman dikkat)
    Hayat bayat değil umudum var, kayıplarım çok olsada şükürler olsun Allah'a, zamanım var daha..

Motosikleti
    Alıntı mukavemeth adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ustam sen Wow mu oynuyosun ICC 25 vidyoları çıktı kenarda :D
    bir zamanlar oynuyodum.. artık motorumla oynuyorum.

Alıntı erimozel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel olmuş, o kameranın bağlantı sistemini merak ettim şimdi, akşam vantuz falan demiştin ya, bi link atsana benzerinden .
    http://www.lyqus.gen.tr/index.php?ro...oduct_id=37975

düz alan istiyo ama 600f de bulamadık mesela takmaya çalıştık.

Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster

ben yamaha ybr 125 e takmıştım... elimde var sıfır ayarında.... isterseniz 75 liraya satabilirim.... sıfırı 120 lira civarında 5 adet vardı diyerleri ni sattım...
    bu ay bütçe ayıramam sanırsam 1 ay daha kalsın sende konuşalım tekrar :D

Motosikleti
    BMW R 1150 GS
    bende bıraktım wow u ama motoru daha bulamadım temiz bi cbf bulsam alıcam oynıcam ama nerdee

reonur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    eline sağlık güzel çekim.. motorun tepkisi hoş gibi duruyo gelsede bizde binsek...

Çok sakin sürüyorsun hayran kaldım sürüşüne
    2. videoda bi ara vitoyu kornaya basıp sağlamaya çalışıyorsun yol vermiyor baya bi , sonra sinir oluyorsun gazlayıp solluyorsun koptum orda

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2011 cbr125 için vakumlu kamara aparatı arıyodum bende. Verdiğn link çok makbule geçti benzin depo kapagında 600 ve 1000 lşk gibi vide yerleri yok çünkü bunların.

Sipariş kaç günde geldi?

Motosikleti
    depo ustunde olmadan hiz gostergesini almiyor ama :(
    bir icad yapabilirsem depo ustu icin 10 numara olcak. goproya okadar para vermek istemiyorum

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    aslında benzin kapağının önüne yerleştirilse hız göstergesini alıcak açıya gelicek ama lanet zemin düz değil..

Motosikleti
    yigenimin bebek arabasi vardi onu parcaladim. gerekli aliminyum malzeme icin..

sanirsam oldu test icin cikicam birazdan bitsin sigaram.

MotoGT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar D400 [2024]
    İstanbul trafiğinde motosiklet kullanmak hakkaten riskli. Gerçi istanbul kadar olmasa da ankarada da aynı şeyleri yaşıyoruz. Güzel bir video serisi olmuş. Kazasız belasız şekilde güle güle kullanın.
    2009 Honda Cbr 125r -> 2006 As 200 Gy -> 2010 S&T GT 250R -> 2012 150 MCX RoadRacer -> 2013 Kuba XCG 150 -> 2017 Pulsar RS 200 -> 2024 Dominar D 400

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)