Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hatay'daki ilginç motosiklet kazaları.

Motovento
    REKLAM ALANI
    Levsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NX 400
    Tamamı aptalca kazalar.

Kazaların bir kısmı videoda yazdığı gibi göz göre göre geliyor. İlk iki kaza baktığın yere gidersin durumuna benziyor. İki tane motosiklet kafa kafaya çarpışma kazası ve bir de açılan kapıya çarpma vakası var ki gerçekten ilginç.

[WebTV=1]12342[/WebTV]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    BMW 1150 GS
    Hakikaten biz uslanmayız.Koruma hak getire,Dikkat zaten hiç yok.İlk kazada şöfor ana cadde üzerinde geri geri geliyor motor sürücüsü kör gibi üzerine gidiyor sonrası malum,allah allah olmaz böyle bir şey ya.
    Paylaşım için teşekkürler.

Doblo'nun kapısına takılmış, bisiklette de en sakındığım kaza risklerinden biriydi.

Trafik ışıklarında bekleyen araçların sağından geçerken çok dikkat etmek gerekiyor.

m.şanveren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow vt 750 2006
    0:38'deki kapıyı açan adamı gırtlaklıyasım geldi birden.Ulen gece gece tribe girdim yahuu.

Sürücüye gelincede.Bu herife desenki,bak kardeşim önüne baktığın zaman çevreni bir bütün şeklinde saniyelik olarak yani ''periferik açını'' geniş tutarak etrafını tarıcaksın sağlı sollu parkedilmiş ve park edilen araçların arasında kalan yolda gidişli gelişli trafik varsa bu yolda araçların içinden tutta tekerlek hareketine kadar dükkanların kapılarına ve cep telefonuyla konuşanlara,yol kenarında kaldırımı göremiyeceğin büyüklükte dorsesi olan araçların paraleline geldiğinde vs.vs çok amam çok dikkatli bir şekilde seyir etmen gerekir ve....Neyazıkki bunlarda yetmeye bilir,bunun içinde korumalarını al.''Kask,mont,eldiven,ayakabı,pantolon veya dizlik'' kullan desen,laaaa get gardaş,şurdan şuraya gidecezz bizi delirtecen sende....

Merak etme dostum,sende delirecek kadar bile akıl yok,açıl susam açıl görürüsün ondan sonra....
    "İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz" A. Şerif İZGÖREN

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    iu kapı açılmasından bende çok tırsıyorum...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    Honda Shadow vt 750 2006
    Oooo Mete abi hoj geldin bee yaw.
    "İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz" A. Şerif İZGÖREN

Motosikleti
    Alıntı m.şanveren adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Oooo Mete abi hoj geldin bee yaw.
    üj bej ganga nettin...hacı ben geleli veritabanının altından ne veriler aktı...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

Motosikleti
    Honda Shadow vt 750 2006
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    üj bej ganga nettin...hacı ben geleli veritabanının altından ne veriler aktı...
    Haha...Abi artıkın geriden takip ediyoruz,geyik olan muhabbetlere takılıyoruz,sürekli takip ediyoruz fakat sürekli yazmıyoruz,arada bir it dalaşına giriyoruz...

Bi gözümüz kal gidelim diyor,bir gözümüz ...2yeme otur diyor.Efendime söyleyimm...Bol güneş,temiz hava,şoför kenarı cam mahali takılıp gidiyoz gariii..

Motosikleti
    NX 400
    Tek açılmasını beklediğin kapı MT kapısıydı sanırım İyi oldu, geldin.

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Motosiklet kullanıcıları birbirlerine dikkat etmiyorki araç kullanıcıları motosikletlilere dikkat etsin.

Kapıyı açan adam iyiydi ama . Hiç birşey olmamış gibi davranıyor. Yuh yani.
    Ucuz motor olmaz , Sorunlu motor olur.

Motosikleti

Alıntı Levsy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tek açılmasını beklediğin kapı MT kapısıydı sanırım İyi oldu, geldin.
    hacı bu İU nedir yahu...yarın bunu farketsem bana yöneticinin bir komplosumu diye iftira bile atabilirim yani...ben bunu yazmadım diye cıngar çıkarırdım... sizleri gördüm çok mutlu oldum...

Haha...Abi artıkın geriden takip ediyoruz,geyik olan muhabbetlere takılıyoruz,sürekli takip ediyoruz fakat sürekli yazmıyoruz,arada bir it dalaşına giriyoruz...

Bi gözümüz kal gidelim diyor,bir gözümüz ...2yeme otur diyor.Efendime söyleyimm...Bol güneş,temiz hava,şoför kenarı cam mahali takılıp gidiyoz gariii..
    dostum bizim mekan cbf 150 topacı...şaşmaz...ilim irfan yuvamız...kabemiz..evimiz damımız...herşeyimiz orada...bak yatıyrum ben...haydi iyi muhabbetler size...6 da kalkmam lazım...23 de eve girdim bu arada...halimi siz düşünün...

Motosikleti
    Honda Shadow vt 750 2006
    hacı bu İU nedir yahu...yarın bunu farketsem bana yöneticinin bir komplosumu diye iftira bile atabilirim yani...ben bunu yazmadım diye cıngar çıkarırdım... sizleri gördüm çok mutlu oldum...

dostum bizim mekan cbf 150 topacı...şaşmaz...ilim irfan yuvamız...kabemiz..evimiz damımız...herşeyimiz orada...bak yatıyrum ben...haydi iyi muhabbetler size...6 da kalkmam lazım...23 de eve girdim bu arada...halimi siz düşünün...
    Eyvallah abi.

Dergaha hoşgeldin tekrardan diyelim.

Motosikleti
    NX 400
    0:38'deki kapıyı açan adamı gırtlaklıyasım geldi birden.Ulen gece gece tribe girdim yahuu.

Sürücüye gelincede.Bu herife desenki,bak kardeşim önüne baktığın zaman çevreni bir bütün şeklinde saniyelik olarak yani ''periferik açını'' geniş tutarak etrafını tarıcaksın sağlı sollu parkedilmiş ve park edilen araçların arasında kalan yolda gidişli gelişli trafik varsa bu yolda araçların içinden tutta tekerlek hareketine kadar dükkanların kapılarına ve cep telefonuyla konuşanlara,yol kenarında kaldırımı göremiyeceğin büyüklükte dorsesi olan araçların paraleline geldiğinde vs.vs çok amam çok dikkatli bir şekilde seyir etmen gerekir ve....Neyazıkki bunlarda yetmeye bilir,bunun içinde korumalarını al.''Kask,mont,eldiven,ayakabı,pantolon veya dizlik'' kullan desen,laaaa get gardaş,şurdan şuraya gidecezz bizi delirtecen sende....

Merak etme dostum,sende delirecek kadar bile akıl yok,açıl susam açıl görürüsün ondan sonra....
    Senin tüm bu laflarından sonra emin ol sana o cevabı verecek takatı bile kalmaz. Ama belki hööö falan yapabilir

hattat_hasan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda ANF 125İ İnnova & honda sh 300i
    en çok dikkat ettiğim şeylerden biri kapı açma durumu E-5 falan araçların aralarından geçerken çok dikkat ediyorum ama genede kapı olayı başıma geldi iki kere ilki sirkecide tam aracın yanından geçerken sığırın biri kapısını açtı motor yattı ama hiçbirşey olmadı, ikincisinde de çok şükür şanslıydım çok yavaştım ama ondada yanında iken kapıyı açtı sola düştüm ve düştüğüm yerde kaldırım yenileme çalışması olduğu için sökülmüş kaldırımların yerinde olan toprağa düştüm ayak bileğim biraz morardı okadar..
    Göz nereye bakar, gönül oraya akar,Gönül nereye akar, ayak oraya koşar...(Hz Mevlana) Özgürlük iki tekerleklidir... Hasan Derviş

Motosikleti
    Honda Shadow vt 750 2006
    Alıntı Levsy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Senin tüm bu laflarından sonra emin ol sana o cevabı verecek takatı bile kalmaz. Ama belki hööö falan yapabilir
    Levent abi,zaten çevremizde çoğumuzun diyim,motor pek hoş görülmüyor.Eşimdi Tv'lerde sağolsun devamlı bombalıyolar zaten,sebebi malum,otomobil kadar satılan bir araç değil.

Bu gün atıyorum 11Dk.'lık bir reklamın en az 4 tanesi otomobil,1 tane bile motor yok,nezaman var?..yaz gelirken.Birde bunların üstüne böyle dallamalar çıkınca,nedeniyor hemen...''Abiiii;motor sakatiş abiiiii,yok hacı yok,olum bak ahaaa,herife vurunca uzattı''vs.vs,uyuz uyuz yorumlar.İşte ben buna deli oluyorum.

otomobıl kullanıcıları alem dıyordukda motosıklet kullanıcılarınında hıc'te alt'ta kalır bır yanı yokmus.bunların ehlıyetı varmı acaba?varsada acılen bu hususta bır reform yapılmalı artık kukaların etrafında dolanana ehlıyet verılmemelı

Motosikleti
    Ramzey Qm 250
    dikkatsizlik var ya hep ihmal. koruma yok bişey yok .bide dönmeye çalışan motorlu kartal'a giriyor, arkada da polis var çok üzüldüm :D o polis gözüyle görünce baya uğraşmıştır motorluyla malum türkiye:D
    [B]Kawasaki er 5 arıyorum ısparta çevresinde takasa girebilirim :) [/B]

[COLOR="Red"] [B] MT ISPARTA [/B]:cat:[/COLOR]

UqUR_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR & YZF R125
    olacak iş değil bu görüntüler hele ilk kaza,sadece dikkatsizlik

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)