Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Virajları yanlış dönmek

Motovento
    REKLAM ALANI
    cousinecruis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw R 1150 GS
    Arkadaşlar, Yeni motor alacak arkadaşlar buyrun güzel bir ders

yüksek ccle başlayacak arkadaşlar, çevrenizden duyduğunuz doğru yanlış sözlerle cahil cesareti göstererek ve bunu da bilmeyerek motosiklete bineceksiniz. Bilen insanlardan eğitim alın, yüksek ccye paranız yeter bir eğitim kuruluşunada paranız yetsin. Canınızdan daha değerli değil adrenalin.

Bana mailde geldi. Sağolsun Uğur Ertekin Hocam, selamlar

http://www.youtube.com/watch?v=xhGFyWW6w90

http://www.ktunnel.com/index.php/101...3dbf6bcab16785
    estelik ve nexus7 bunu beğendiler.
    Evindeki muhabbet kuşunu, bebe şampuanı ile yıkayan insanlardan zarar gelmez

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    draggy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    Cruiserların uzun boyu hızlı viraj alımında bayağı zorluyor, yatırma kapasiteniz belli. Naked motorla 80 le rahat aldığım virajı DS ile ancak 40-50 km arası süratle alabiliyorum Motor tipininde buna etkisi çok büyük..
    İkinci el Dragstar alacaksanız bknz: http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/44545-yamaha-dragstar-xvs-650-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi-12.html#post2100035

metci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    o yollar ne öyle ya,

süper manzara ama UÇURUM
    ”Samimi ve meşru olmak şartıyla her fikre hürmet ederiz. Fikirler, şiddetle, top ve tüfekle öldürülemez.” M.Kemal Atatürk...

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Ilk once kontra teknigini cozmek sart , yoksa ne anlatilir ise anlatilsin , hatalat yine tekrarlanacaktir. Iki tekerlerin 4 tekerlere karsi en buyuk avantaji kontra yetenegimizdir.
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

zaman okuma ve deneme yöntemleri ile ögrendim ama çocuguma bir bir ögretirim nasipse

Dönüşler motosikletler için gerçekten çok önemli. Ani yapacağımız bir yanlış hareket Allah korusun ölüme bile götürebilir..

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Videonun sonunda ki yayanın yürüyüş hızını görmesem %50 yavaşlatılmış olduğuna inanmıycaktım nerdeyse. Gayet normal bir hız gibi gelmişti bana...
    #sürenadam

cousinecruis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw R 1150 GS
    Alıntı draggy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cruiserların uzun boyu hızlı viraj alımında bayağı zorluyor, yatırma kapasiteniz belli. Naked motorla 80 le rahat aldığım virajı DS ile ancak 40-50 km arası süratle alabiliyorum Motor tipininde buna etkisi çok büyük..
    Hocam bizim için sorun değil bu yollarda daha hızlı gidenler için problem olabiliyor

Arkadaşlar lütfen edinebildiğiniz kadar çok bilgi edinin, deneyin ve görün. Olasılıkları minimuma indirin.
    Evindeki muhabbet kuşunu, bebe şampuanı ile yıkayan insanlardan zarar gelmez

toseabul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    buda benden olsun kontra tekniği
    ben bu tekniği ilk olarak tek elle deneyin

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)