Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hangimiz böyle durabiliriz

Motovento
    REKLAM ALANI
    Unique693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Hangimiz böyle durabiliriz ? Çok tecrübeli birisi.Lastikleride kalite sanırım onunda faydası vardır.

http://www.youtube.com/watch?v=OljI_...layer_embedded
    HONDA

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    orda bayağı hızlı sanırım gerçekten şanslıymış ama ilerisini göremediği yolda gazlarsa o olayda kaçınılmazdı
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    yamaha yzf r1
    1 ,2 santim kalmış ,birkaç defa izledim de ,her defasında bu defa çarpıcakmı acaba diyorum ,dur bikaç kez daha izliyim bi gelişme olursa yazarım çünki çarpmış olmalıydı

elegance45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MoNDiaL 150 ZaT vardı sattım :D
    çok zor çokk :O
    Ne Kadar Hızlı Gittiğini Fren Yapınca Anlarsın

GAME OVER TRY AGAIN

Birkannn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe gerçekten tecrübe başka bir şey değil...
    Lastiklerde iyi ama ben olsam sola atlardım o panikle ordan gelecek arabayı olacak şeyi düşünemezdim ama Helal olsun gerçekten kaç defa izledim
    Milli mücadelelere şahsî hırs değil, milli ideal, milli onur sebep olmuştur.
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    Frenleme gerçekten iyi fakat mantık berbat beyin off durumunda. 50 metre ilerini görmeden hangi akla hizmet okadar hızlı gidiyorsun...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    karaböcük
    ben bıkere durdum heycandan on fırene fazla asıldım arkayı dıktım havaya o hayvan orta serıtte yolcu alan bı mınıbuscuydu kaskımı cıkardım tam yanına gıttım bastı gaza uzaklastı arkasından basayım yetısırım dedım motor calısmadı 750 srad ıyıkıde calısmamıs ne olurdu bılmem o anı hıc unutamam

durabildiğine şükretsin.
    aslında fren atacağına gazı bırakıp solundan makas atsa daha garantiye oynarmış

pinkkuvars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ VOLUSİA VL800
    Alıntı berk_r1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1 ,2 santim kalmış ,birkaç defa izledim de ,her defasında bu defa çarpıcakmı acaba diyorum ,dur bikaç kez daha izliyim bi gelişme olursa yazarım çünki çarpmış olmalıydı
    ))

Yaa bu adamın hiçmi suçu yok tamam görmediği yerde hızlı gidiyo da duymadık görmedik yerde böyle çıkan adama ne demeli???
    Ki arabadaki adamın motoru görme şansı daha yüksek ama dikkate alma olasılığı?

Hakikaten süper frenlemiş.. Ve de şansın büyük payı var..

Motosikleti
    Artık çok daha güzel bir şeye sahibim..
    Alıntı VALEO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    durabildiğine şükretsin.
    Karşı yönden araba geldiğini görüp onu yapmamış bence.

Ben karar verebilme hızını sevdim bu coninin..
    Hayat ne kadar uzun olursa olsun, hep beklenmeyen kadar kısadır.

morrigan ,zaten frenleme yaptığı için karşıdan gelen araba yakınmış gibi görünüyo .
    hafif gazı bırakıp solundan makas atsa rahat gecer ve arkadan patlama riski olmaz

Moderatör Ergin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bence doğru ve zamanında bir karar vermiş.Doğru frenleme hayat kurtarmış.En kötü şey kararsız kalmak.
    YÜRÜYEN BİR APTAL OTURAN İKİ AKILLIDAN DAHA ÇOK YOL ALIR

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı pinkkuvars adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ))

Yaa bu adamın hiçmi suçu yok tamam görmediği yerde hızlı gidiyo da duymadık görmedik yerde böyle çıkan adama ne demeli???
    araç sürücüsünün pek bi kabahati yok bence otoban değilki o yol öyle yavaş çıkıyo yola diye suçlayalım, tek şerit gidiş geliş dar bi yol max 50-60 yapılcak yol adam büyük ihtimalle soluna baktı kimseyi görmedi çıktı ama motorlu çok hızlı olduğundan araç sürücüsünün ona yapacağı bir şey yok belki çok dikkatli biri olsa bu napıyo böyle arkadan çarpacak diyip hızlanabilirdi biraz ama saniyelik olaylar
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Motosikleti
    Artık çok daha güzel bir şeye sahibim..
    morrigan ,zaten frenleme yaptığı için karşıdan gelen araba yakınmış gibi görünüyo .
    hafif gazı bırakıp solundan makas atsa rahat gecer ve arkadan patlama riski olmaz
    Şimdi abi zaten iki seçenek var kurtarabilmesi için; biri senin dediğin diğeri de bunun yaptığı.

Bir anlık bakışla karşıdan araba geldiğini görüp, virajda sollayamayacığını, sollarsa karşı yönden gelenle kafadan çakışacağını düşünmüş buna karar vermiş.
    Ben de böyle düşünürdüm eğer o arabayı görseydim çünkü 1 sn lik bir bakış karşıdan gelenin hızını kestirmene yetmez. Hızını kestiremediğimden de ne zaman karşılaşacağımızı bilemem.

Ama herkesin yeteneklerini ve sınırları farklı. Ben kazıklama fren yapıp duramasam bile minimum hızda arabaya arkadan çarparak en az hasarla kurtulmaya çalışırdım.
    Benim virajım seninki kadar iyi değil nihayetinde. Sen virajlarda tecrübelisin o şekilde geçmeyi seçmen, kazıklama fren yapmandan haliyle daha olumlu sonuçlar doğuracaktır.
    Hayat ne kadar uzun olursa olsun, hep beklenmeyen kadar kısadır.

beykurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar NS200 2016
    durabildiğine şükretsin.
    hafif dönemeçteydi orda makasa girse karşıdan araba çıksa kemik kalmazdı adamda ki araba da çıktı zaten
    Uğruna Ölmekse Eğer Seni Yaşatmak, Bin Defa Ölürüm De Adına Leke Sürdürmem,
    Gururdur Namustur Bayrak ,Aksa Da Kanım Korkma, HAİNİ GÜLDÜRMEM!!!
    burak beykurt

özcan1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLE 500
    Alıntı pinkkuvars adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ))

Demek ki odunlar sadece bizim memlekette yaşamıyorlarmıııış

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:51 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:49 ----------

Alıntı berk_r1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben buna bi hafta gülerim
    Doğduğunda Sen Ağlarken Herkes Gülüyordu.
    Öyle Bir Hayat Yaşa ki; Öldüğünde Herkes
    Ağlarken Sen Gülüyor Ol !

muzaffer1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 CBF1000F
    Yorumlar güzelde,birde izleyebilsem
    Denildiği kadar okumayan bir toplum değiliz. ErkekIer bildiğini okuyor, kadınlar da canına okuyor

özcan1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLE 500
    Eğer ben böyle bişey yaşasaydım Hangimiz böyle durabiliriz olan konu başlığı bir harf değişimiyle Hangimiz böyle vurabiliriz olurdu.
    Doğduğunda Sen Ağlarken Herkes Gülüyordu.
    Öyle Bir Hayat Yaşa ki; Öldüğünde Herkes
    Ağlarken Sen Gülüyor Ol !

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)