Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

video

Motovento
    REKLAM ALANI
    Romans504 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GSX-R 750
    http://www.ttiletisim.net/uzman.wmv

Ben izledim kendi yorumumu sona sakladım.
    sizleri duymalım ilk önce bakalım ne düşünceler içindesin bu sürüş ile ilgili.
    ha unutmadan söylüyeyim arkadaşlar yorum yazan kişiye kapılmayın biraz kendi izlenimlerinizi konuşturun.. (genelde öyle oluyor)
    RoMaNs_ Özgür Olmak için Uçmaya, Uçmak İçin Kanatlara Gerek Yoktur ( GSX-R 750 ) YeTeR..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    salihgureli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu adam uzman falan diilki yeni bence hevesini alıyo, hem kırmızıda geç hem kafa kaldır vaaay delikanlı, açıkcası ben video bitmeden biyere girer diye bekledim ama olmadı, şans sadece şans.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!
    www.ataturk.com

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    Hiç istikrarlı bir sürüş yapmıyor...
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Romans504, şimdi sen benim yorumu beğenmezsin ama bunu seyredipte susmak ayıp olur.
    Her şeyden önce bu adam bir motorcu değil bu adam veya kadın artık her neyse bu bir mahlukat insanların hayatını çok bariz şekilde tehlikeye sokuyor saydım yanılmıyosam 8 kırmızı ışık ihlali yapıyor . Bu tür fazla yaşamaz bunlar bir haberde bir motor kazası olarak geçer ama bu sadece kendi hayatını değil yayalar dahil o trafikteki bir çok insanın hayatını tehlikeye sokuyor bunun için özel pistler var her kalkışta kafa bir kere dikiliyor yerler ıslak ne diyeyim 22 yıllık bir motorcu olarak bu adamlarla aynı grupta anılmak beni çok üzüyor bunlar ayrı kategoride değerlendirilmeli mesela bunlara "eceli çok yakın biniciler " desek bence yanlış olmaz
    Salih"inde dediği gibi bende bu manyak bi yere girecek ve film öyle bitecek dedim ama olmadı ama mutlaka bir yere girecek ve FİLİM öyle bitecek
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Romans504 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GSX-R 750
    BBRR, hayır bu defa yanıldın ben videonun ilk bölümlerini görür görmez bu adamdan tiksinmeye başladım. tekrar tekrar izledim daha önceden kısa bölüm izlemiştim...
    RoMaNs_ Özgür Olmak için Uçmaya, Uçmak İçin Kanatlara Gerek Yoktur ( GSX-R 750 ) YeTeR..

fastboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ocakta cbr125r olucak
    Romans504, video güzel ama şöförde sakatlık var tamam bişeyler biliyo ama bence çok mantıksızca hareket ediyo

patatessogan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Adam resmen kamikaze. Motor tv den çekilmiş sanırım izleyeniniz var mı şu kanalı?

10_uR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Daha önce izlemiştim bunu tehlikeli işler yapıo
    DURUŞUNA KIZLAR, GİDİŞİNE YOLLAR HAYRAN !!!!!!!!!!!!!

\"AYAR İYİMİ\"

poseidon_20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial mt 125
    bu adam çok kötü motor kullanıyo motora hakimiyeti yok en basitinden bi gün habererde bu adamın ölüm haberini duyarız Allah şimdiden rahmet eylesin
    0 rh(+) Rüzgarın hissetmek ve iki teker üzerinde olmak kadar keyifli ne var şu hayatta

Makine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Triumph Tiger Explorer
    Bu adam yapışır bir yere. Belkide yapışmıştır. Kimseye saygısı yok. Gereksiz bir motorcu.
    "Bir insanın bildiğini zannettiği bir şeyi öğrenmesi imkansızdır." (Epiktetos)

kotumuren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Jinlun 150-5 (Mavi) :)
    Arkadaşlar bilip bilmeden veriştiriyoruz,eleştiriyoruz !!! Bir tanemizde çıkıp sordu bu adam niye böyle yapıyor diye HA!! sordumu..yok..
    Farkındansanız adamımız bir saniye bile bir noktada sabit kalmıyor,Trafik miş ışıkmış yayaymış dinlemiyor durmuyor.NİYE..
    Çünkü adamımız bedenen özürlü,aykları yok i: i:
    Bir noktada sabit kalsa düşecek,motoru ayakta tutamayacak
    Özel bir mekanizma ile evden çıkıyor,çıkış o çıkış.Aşkolsun tutabilene,motorda özel motr,vites ve arka firende elden kontrollüü ....hehehehehe

şaka bir yana "
    Hızlı yaşa,gennç öl!!cesedin güzel kalsın" felsefesini benimsemiş bir arkadaş

Ben filmi diğer başlıklar altında birçok defa seyrettim.
    (video , psikopat motorcu , makasa böyle girilir.....vs )
    Arkadaşlar lütfen videolar bölümüne iyice bakıp da video ekleyelim.Ya da var olan videonun başlığını değiştirmeyelim.

7-8 motorcu toplanacaz.Tabi bu iş scooterla olmaz, herbirimizin altında racing.Ellerde zincir ve sopalar.Bu motorcuyu caddenin ortasında durdurup indirecez.((Tabi polise 20 kağıt verdikmi! işine gider.))
    Yer misin - yemez misin!!!
    Motorcuların analarına sövdüren adamlar bunlardır.Bunlar gibileri gördüğümüz zaman suratlarına tükürmezsek yazık olur...
    Yaw sabah sabah yine kızdırdılar beni..............

poseidon_20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial mt 125
    viper_1, haklısın hemde sonuna kadar motor dedinmi millet tırsıyo neden????? motorcuların tamamı deli olarak görüyo vatandaslar
    0 rh(+) Rüzgarın hissetmek ve iki teker üzerinde olmak kadar keyifli ne var şu hayatta

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Alin size yorum adam bir seyler ispatlamak istiyor sanirim , birincisi ben deli bir motorcuyum , ikincisi karincanin IQ su bile benden daha yuksek, Ucuncusu bu iki tekerlekli motor denen seyin nasil kullanildigindan walla benim haberim yok. Fazla motor videolari izlersen sonu bu. Adam yayalara uc bucuk attiriyor , Koruklu otobusu sikistirmaya calisiyor , mobileti suren adamin yuregini hoplatiyor. 3:38 inci dakikada polis motorunu saginda goruyor ve uslu bir cocuk gibi sagdan sivisiyor ve yine sapitiyor. Bu cekim yagmurlu bir gunden sonra yapilmis cunku yollar halen islak ve bu super deli surucumuz 4 kez motorun kicini kaydiriyor. Virajin tam ortasinda gaza asiliyor ve dengesi bozluyor. Son anda yonu degistirip ara sokaga daliyor. Bu adamdan super kurye olur , tabi adrese sag salim ulasabilir ise. Ama ben bu motorculari cok seviyorum , cunku hastaneye hic ugramiyorlar direk mezarliga teslim. Inssalh bu motoru cabuk parcalarda daha fazla halka tehlike sacmaz.

hondacbr1100xx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Cbf 150
    Adam sarhoş

Birde şu dikkatimi çekti: Hafif gaza yüklendiği zaman sanki motosiklet savruluyor, sanki patenaja düşüyor, arka teker kayıyor, ilginç.

Tek beğendiğim motosikletin sesi..
    Bilgi;kucuk adami kibirlendirir,vasat adami sasirtir ,buyuk adami ise mutevazi yapar..

tonic633 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aranıyor....Ancak Ölü Bedenime Sahip Olacaklar...
    Motosikleti
    kawasaki ninja(oyuncağı var 15/1)
    arkadaşlar öncelikle şunu söliyeyim hepinizin yorumunu okudum ve şimdi ben adil bi şekilde cevaplamak istiyorum!...

ben motor kullanmayı bilmiyorum yane hayatımda scooturdan başka motor kullanmadım normal vitesli kullanmadım ama yarı otomatik kullandı.bende vitesli öğrenmeye kalktığımda zannedersem ilk bindiğim andan itibaren yapacağım sürüş şlekli bu olsa gerek şimdi bu adam bi kez motor kullanmıyo bana göre ilk izlenimlerim bunlar ve hepinizinde tüm görüşleri bu fikirde.ikincisi adam ışık ihlali yapıyor demiş mod arkadaş yahu o önemli değilde belki show yapmak için olsun ışık olayını diyelim adam ondan ziyade motoru gaz vereceği zamanlarda ve verdiği zamanlarda çok sakat gidiyo hafif trafik var zaten ve birden gaza yüklenip ister istemez ön kaldırıyor.

şimdi bana göre bu adamdaki sıralamalar şöle;

1.acemi kullanıcı
    2.ne yapmak istediği belli olmayan
    3.maksat ön kaldırıp videoya çekmek isteyen bi şahsiyet bana göre

ilginç

ama paylaşım için eline sağlık

iğrençti
    İmpossible İs Nothing!...

bu yunanistanda çekilmiş bi video birazda eski tarihli ve ben bu kadar beceriksizce motor kullanan görmedim. mutemelen bu mal adam çok izlemiş en sonunda bi motr almış bende yapıcam demiş. böyle aptal bişey çıkmış ortaya.

Motosikleti
    romans sıra sende

motorinn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 151 RS
    arkadaşlar demek ki çoğunuzun bundan 20 sene evvel osmanbey ile beyoğlu arasında filim taşıyan,bu yolda kolunu bacağını kaybeden arkadaşlardan haberiniz yok.İnanın 10 dakika seans arası var ve sinemadan kaptığınız gibi bir bobini diğerine yetiştirmek zorundasınız.O zaman imkanlar öyleydi.Teker dikmiyordunuz ama,durmak,gazı kısmak gibi lüksünüz yok,kaldırım,ışık vs dinlemiyorsunuz,trafikçiler de sizi biliyor ve idare ediyordu.Tanıyan arabalar bile yol verirdi.Bir gün arkadaşımın yerine gitmiştim,çok zor bişeydi gerçekten.Ayrıca iyi para veriyorlar,hız konusunda da seçici oluyorlardı.Yani kötü olana şut.Arkadaşımda da 78 CB400 Four vardı 4e1 marwing aynen videodaki gibi öterdi.Bilenler bilir...kısmen bu videoyu yaşıyordunuz...
    gaza gelme;kaza gelmesin

Motosikleti
    Alıntı motorinn adlı üyeden alıntı
    arkadaşlar demek ki çoğunuzun bundan 20 sene evvel osmanbey ile beyoğlu arasında filim taşıyan,bu yolda kolunu bacağını kaybeden arkadaşlardan haberiniz yok.İnanın 10 dakika seans arası var ve sinemadan kaptığınız gibi bir bobini diğerine yetiştirmek zorundasınız.O zaman imkanlar öyleydi.Teker dikmiyordunuz ama,durmak,gazı kısmak gibi lüksünüz yok,kaldırım,ışık vs dinlemiyorsunuz,trafikçiler de sizi biliyor ve idare ediyordu.Tanıyan arabalar bile yol verirdi.Bir gün arkadaşımın yerine gitmiştim,çok zor bişeydi gerçekten.Ayrıca iyi para veriyorlar,hız konusunda da seçici oluyorlardı.Yani kötü olana şut.Arkadaşımda da 78 CB400 Four vardı 4e1 marwing aynen videodaki gibi öterdi.Bilenler bilir...kısmen bu videoyu yaşıyordunuz...

dostum dediğinden ben bişi anlamadım ya

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler