Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Suzuki Hayabusa 320Km/h ama...

Motovento
    REKLAM ALANI
    fastboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ocakta cbr125r olucak
    bartender07, gerçekten katılıyorum 11000 devirde motor tıkanıyo red line'nin ancak başlarına kadar devir indire biliyo kadranla oynanmış gibi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    bartender07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr ...bws.. aprilia rc 50
    kesinlikle kadranda şike var anyalyada bi usta var makinayla 100 le giderken ibrenin 200 göstermesini sağlıyo km nin bağlı olduğu biyere bişeyeler koydu benim cbr la giderken yanımdaki arabanın km 90 ı gösteriyo benim motor 180 km yi gösteriyo kafam basmadı çok ısrar ettim nasıl yaptığını sölemedi messlek sırrıymış görüşlerinize sunarım........
    [FONT="Comic Sans MS"][B][U][COLOR="Red"][SIZE="2"]ZEKİ ÇEVİK VE AHLAKSIZIM[/SIZE][/COLOR][/U][/B][/FONT]

bartender07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr ...bws.. aprilia rc 50
    ayrıca tektekere kalktığımda km hala yükselmeye devam ediyo sanırım devir saatine mi bağladı km yi naptı anlayamadım
    [FONT="Comic Sans MS"][B][U][COLOR="Red"][SIZE="2"]ZEKİ ÇEVİK VE AHLAKSIZIM[/SIZE][/COLOR][/U][/B][/FONT]

ohyeah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F 650 GS DAKAR
    Alıntı mehmetcan28 adlı üyeden alıntı
    arkadaşlar bu videoyu nerden indiriyosunuz?anlamadım.önüme linki tıkladığım zaman nereden indirecem? :
    linke tıkladıktan sonra sayfayı aşağı çek FREE yazan yere tıkla açılan sayfayı aşağı çek orada geriye doğru süre saydığını görürsün o bitince DOWNLOAD yazıyo aynı yerde ona tıklarsın
    Bizim devlet idaresinde takip ettiğimiz prensipleri, gökten indiği sanılan kitapların dogmalarıyla asla bir tutulmamalıdır. Biz, ilhamlarımızı, gökten ve gaipten değil, doğrudan doğruya hayattan almış bulunuyoruz
    M.Kemal ATATÜRK

KLEBER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha bws 100... WR 125 R
    daha ne anlatabilitsin ki budur işte zaten o sürati yapıyor bu motor.

Motosikleti
    ben video yu şimdi seyrettim o lafı söyleyen arkadaş hiç motora binmemiş demek ki adrenalim yükseldi sanki ben kullanıyorum motoru.

Motosikleti
    ben video yu şimdi seyrettim o lafı söyleyen arkadaş hiç motora binmemiş demek ki adrenalim yükseldi sanki ben kullanıyorum motoru.

_nsx_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125
    arkadaşlar, ben bu filmi 1,5 sene kadar önce seyretmiştim ve bendeki dosyanın adı busawithbadspeedo.wmv .
    dosya adına dikkat edin, "busa with bad speedo".
    bu filmi Almanyada 260hp full modifiyeli bir Hayabusa sahibi ile tanıştığımda konuşmuştuk. "sana 330 km nasıl bişey göstereyim istersen" dedi, hız sınırı olmayan otobana çıktık ve bana "vitesleri say, ben göstergeye bakamam, 6. vitese takarsam 290'ı geçmişiz demektir" dedi. en son 200leri gördüm sonra adamın sırtına sığındım. 6. vitese taktığında (saydım) ben adama sevgilisinden bile daha sıkı sarılıyor ve sırtımda oluşan vakum nedeniyle uçmamak için ne yapacağımı şaşırmış haldeydim. rüzgar ve motor sesinden istediğin kadar bağır sesini duyurmana imkan yok. başımı sağa çevirmiş ve o şekilde adama yapışmıştım. indiğimizde "320-330 yapmışızdır ama göstergeye bakmanın imkanı yoktu" dedi. inanın 300 lü hızlar o filmde görüldüğü gibi değil. en azından filmin sonlarında 150 lere düştüğünde ortama dikkat edin siz 150 ile giderken ortam böyle mi oluyor..

Luckdove - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZZR250
    Alın size bir videoda benden. Bu sefer esas oglan ZX-12R. Görünüşte eleman 340'a dayanıyor ama izleyince soru işareti oluşuyor. Özellikle o süratte giderken motorun üstündeki kablolarla uğraşabilmesi ilginç. Ama belli olmaz tabi ZX12r bu.

http://www.sportbikez.net/video/79

Because you are mine. I walk the line..

xxxxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 500
    arkadaşlar motorlar o hızı yapabilecek kapasitedeyse neden ibreyle oynasınlar ki. hız yapmak için seçilen yerde uygundu başka araba vs. yoktu. ama zx 12r anlayamadım eleman kablolarla filan oynuyo ilginç geldi
    ben giderim adım kalır dostlar beni hatırlasın

saykoshey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja ZX-12R, Hayane?
    Arkadaslar, kilometre o hizlarda en azindan 10% fazla gosterir. Hizi guvenir sekilde olcmek icin bir GPS cihazi gerek. Surucunun yaptigi gercekten inanilmaz ve bir Turbo Hayabusanin gucu yine ispatlanmis, ama hizi 310 ve 320km/h arasinda birsey olmasi lazim.

Filimlerde GPS cihazi olmadan kilometrenin gosterdigine inanmayin.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler