Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

şov bitti yeni video

Motovento
    REKLAM ALANI
    THE_LANCET - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Peugeot Trekker & Asya AS200GY2 Süpermoto niyetine
    coq Bence özel mesaj atmanda fayda var. Siteye pek girmiyor, sanırım işlerinden dolayı.
    Bir 4 silindirlilere, Birde 2 zamanlılara hastayım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kont88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM LC4 640-SUZUKİ GSXR 1000
    06bluedragger
    sarı mavi pembe bu motosikletlerin hepsi aynı sadece renk renk boyadımşasesi suzuki rg 250 fakat motoru çin
    mavi olan peg üstünde dönüyor
    kendiliğinden lastik yakmaya gelince bir müddet sonra lastik yere tutunmuyor bende kendi halinde bırakıyorum ama üstüne çıkmak riskli ağırlığı arkaya vermemek lazım malum

coq
    sanada çok teşekkür ediyorum zamanında çok eleştirilere rağmen vazgeçmedim bundan sonrada geçmemsadece 1.5 yıl ara verdim aslında hergün race üstündeyim fakat bi türlü kendime alamadım hep müşterilerin sadece arkadaşlarımın motosikleriyle yapıyorum oda istemeyerek ufak hareketler emanet motosikletle olmuyor tırsıyorum açıkcası.
    teklifin için çok çok teşekkürler en büyük sorunum dediğin gibi mekan yabancı şovcuları izliyorum adamların çalışacak yerleri v.s. çok güzel ama ben çalışmak için bile 30 km gitmem lazım ve şansa güvenlik çıkarmazsa oysaki Ankara hipodrum boş ve bana küçücük bir alanı bile yeter pazar günleri okul bahçesi iyi oluyor orayada millet toplanıyo yani mekan şart. Dünya şampiyonu olarak haklısın en azından çocuğumu yetiştirebilirimtekrardan herkese teşekkürler
    ---TURKISH STUNT---

Motosikleti
    mondi 150MC
    Helal olsun...

Allah yardımcın olsun...

umarım dilediğin yere ulasırsın...
    [B]Her beden üzerinde % 5o ölüm ihtimali ; % 5o yaşam ihtimali taşır... [/B][COLOR="Red"][b]!!!!!--HyO--!!!!!:queen:[/b][/COLOR]

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 --(SİYAH)
    hocam iyi hoş güzelde gaz kolundan ve manetetten tutmuyorsun lastik yakması için gaz vermen gerek acaba gaz kolu takılımı kalıyor..

Motosikleti
    gaz kolum kendime göre ayarlı son gazda takılı kalabiliyor yani takılı halde
    ---TURKISH STUNT---

dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tebrik ederim, gerçekten çözmüşsün olayı, umarım hak ettiğin yerlere gelirsin.

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    Tebrik ederim .Güzel video

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Moto Drag yarislarinda kimler sponsor oluyor , TMF bir goruselim bu dostumuza gosteri imkani saglasinlar , Bu sitede bunca insaniz bu arkadasa bir destek saglamamiz lazim diye dusnuyorum , gercekten yetekneli ve cesur , yurt disindaki videolara imrenecegimize kendi icimizden yetisen yildizlar ile ovunmek daha dogru bence. Ankara MT ozelikle gorev onlarin.
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

mo-zat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2005 Honda CBR600F PGMF1
    yürü be yakışırr.... duyduuma göre 600f le çok güzel hareketler yapılıomuş.. yok yani bendede var satılık bi tene..
    Semih Cesur

GAz gaz gaz gaz gaz....

muratgergerli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cengiz diğer videolarınıda indirdim bilgisayarıma izledim hepsini..

Ve gerçekten harika...Hele siyah-beyaz nostaljili olan enfes..

umarım en kısa zamanda elinden tutan birileri çıkar karşına kardeşim..
    Videoların youtube için formatlanmış (fvl) diye görüntü kalitesi bayağı düşük..

Eğer elinde "mpeg" formatlı olan varsa Rapid'e upload etsen ben ordan alırım..
    Ve bazı yabancı sitelere üyeliğim var..oralarda senin izninle yayınlamak isterim..
    umut işte..bakarsın birilerinin dikkatini de çekebilir..Dedim ya Umut Dünyası işte..
    Bide kendi websitemde yayınlamak istiyorum..
    İmza mı; yok anam taklit ediliyor... Parmak basıyorum artık..
    ŞEYTAN TÜYÜNÜ BENDE UNUTMUŞ.

SmirnouF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tekirdağ - Çerkezköy & Kırklareli - Pınarhisar
    Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    usta ,cengiz çoşkun senmisin yaw , aneeyy ben gene uzaklarda arıyom. videolarınızı çok izledim ve gerçekten tebrikler
    Bende yeni yeni uzun mesafe whellie , stoppie ve değişik hareketler yapabiliyom , kendimi biraz daha geliştirmek için sizinle özelden konuşmam mümkünmü ? eger uygunsa özelden msn adresinizi yazarmısınız ??
    haa aklıma bişey geldi , videolarınızın birinde bi ybr ile uçuş yapıonuz ama sonu kesilmiş , sonunda ne oldu çok merak ediyom
    Saygılar ...
    Bir Afrika Atasözü; Sular yükselince, balıklar karıncaları yer.Sular çekilince de karıncalar balıkları yer .Kimse bugünkü üstünlügüne ve gücüne güvenmemelidir. Çünkü kimin kimi yiyecegine “suyun akışı" karar verir. - Drift Religion

Alıntı SmirnouF adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    usta ,cengiz çoşkun senmisin yaw , aneeyy ben gene uzaklarda arıyom. videolarınızı çok izledim ve gerçekten tebrikler
    Bende yeni yeni uzun mesafe whellie , stoppie ve değişik hareketler yapabiliyom , kendimi biraz daha geliştirmek için sizinle özelden konuşmam mümkünmü ? eger uygunsa özelden msn adresinizi yazarmısınız ??
    haa aklıma bişey geldi , videolarınızın birinde bi ybr ile uçuş yapıonuz ama sonu kesilmiş , sonunda ne oldu çok merak ediyom
    Saygılar ...
    Yukarıda verdiğim adrestn youtube'ye gir.." ZoP7P2KiEl4 " numarayı search kısmına yaz..orda sonucu var paşam..
    Gayet güzel bir atlayış...

selcuk543 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ARORA KS150-23 GREEN DRAGON
    Alıntı muratgergerli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cengiz diğer videolarınıda indirdim bilgisayarıma izledim hepsini..

Ve gerçekten harika...Hele siyah-beyaz nostaljili olan enfes..

umarım en kısa zamanda elinden tutan birileri çıkar karşına kardeşim..
    Videoların youtube için formatlanmış (fvl) diye görüntü kalitesi bayağı düşük..

Eğer elinde "mpeg" formatlı olan varsa Rapid'e upload etsen ben ordan alırım..
    Ve bazı yabancı sitelere üyeliğim var..oralarda senin izninle yayınlamak isterim..
    umut işte..bakarsın birilerinin dikkatini de çekebilir..Dedim ya Umut Dünyası işte..
    Bide kendi websitemde yayınlamak istiyorum..

valla sana helal olsun abi keşke herkes senin kadar duyarlı olsada bu arkadaşa ii bi sponsor bulunsa
    No Manita No DIRDIR ONLY MAKARA ONLY GIRGIR

Motosikleti
    muratgergerli abi önceki videoları yüklerim şimdiki videonun 35 mb lık kalitelisi aşağıdaki linkte var düşüncen için teşekkürler

http://www.dosya.cc/movie1.wmv.html

SmirnouF

dediğin sahne yeni videoların 6:08 ince dakikasında var orada yanlışlıkla kestiğim için yeniden koydum o sahneyi benden 1999 da bir film ajansı istemişti ve saati 15 ytl ye o zamanki kocaman düğün kamerasından kiralayıp çekmiştim motosiklet ybr değil daelim altino
    ---TURKISH STUNT---

aargh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono 660 Factory Dark
    Sonunda goruntuleri izleyebildim. Evey, bizim ulkemizde de bu tarz seylerin oldugunu gormek guzel. Gosterilerin tamamina yakini trafige kapali alanda yapilmisa benziyor. Bu onemli bir nokta.

Basarilarinin devamini dilerim.
    = = = Be Aprilia racer! = = =

Motosikleti
    YBR_125_'05_KIRMIZI BROADWAY '92_BEYAZ
    abi Türk olunca daha bi zevkli oluyor seyretmesi gerçekten başarıla cengiz abi. yolun Eskişehir'e düşerse haber et izliyelim seni

Motosikleti
    O ŞİMDİ ANILARDA YAŞIYOR...
    seni gurula seyrettim cengiz allah yardımcın olsun,işallah isteklerin cevaplanır

kazasız belasız kardeşim.
    derdimi dinledim, derdimden iğrendim onun derdini gördüm, derdime imrendim Ömür Dediğin Üç Gündür,
    Dün Geldi Geçti, Yarın Meçhuldür,

Alıntı kont88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    muratgergerli abi önceki videoları yüklerim şimdiki videonun 35 mb lık kalitelisi aşağıdaki linkte var düşüncen için teşekkürler

http://www.dosya.cc/movie1.wmv.html

SmirnouF

dediğin sahne yeni videoların 6:08 ince dakikasında var orada yanlışlıkla kestiğim için yeniden koydum o sahneyi benden 1999 da bir film ajansı istemişti ve saati 15 ytl ye o zamanki kocaman düğün kamerasından kiralayıp çekmiştim motosiklet ybr değil daelim altino
    Cengiz videoyu indirdim..
    Biraz üzerinde efektler uygulayıp kısa zamanda websitemde ve diğer sitelerde yayınlarım..

SmirnouF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tekirdağ - Çerkezköy & Kırklareli - Pınarhisar
    Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    Alıntı muratgergerli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yukarıda verdiğim adrestn youtube'ye gir.." ZoP7P2KiEl4 " numarayı search kısmına yaz..orda sonucu var paşam..
    Gayet güzel bir atlayış...
    teşekkürler abi
    Alıntı kont88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    SmirnouF

murat abinin verdiğinde izledim ,iyi atlayışmış , moto-cross'a geçmeye ne dersiniz ??
    Bir Afrika Atasözü; Sular yükselince, balıklar karıncaları yer.Sular çekilince de karıncalar balıkları yer .Kimse bugünkü üstünlügüne ve gücüne güvenmemelidir. Çünkü kimin kimi yiyecegine “suyun akışı" karar verir. - Drift Religion

Motosikleti
    Cengiz videoyu indirdim..
    Biraz üzerinde efektler uygulayıp kısa zamanda websitemde ve diğer sitelerde yayınlarım..
    ilgin için teşekkürler abi
    ---TURKISH STUNT---

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler