Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

istanbul 2000 busa'nın kadranı bitiyo:)

Motovento
    REKLAM ALANI

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    FAKE

Bu görüntü daha öncede foruma konulmuştu, çok tartıştık. Sonuç: ibre ile oynamışlar. İbre sondayken gittiğinde direkdeki ışıklara bakın, aralarındaki boşluğu rahatça görebilirsiniz. Oysa ip gibi olmalı (daha önce360 basmadım ama fizik kuralları var yanından geçtiği arabalarla arasındaki zamanıda hesaplayınca anlarsınız zaten...
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    evet 360 km de o arabaların yanından öle geçilmez araba olduğunu bile anlamazsın
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

ne bağırıyonuz yaaa? biz mi çektik kardeşim
    evet kadran bi yerde takılmış muhtemelen,arkadaşım arabası da 120 den başlıyo tur atıyo kabran polo nun

Motosikleti
    Gilera Runner VXR 200 / Gilera Nexus 500ie
    hocam adam 360 ile gitmiyor olabilir (ibrede bi durum varsa) ama ışıklarda bi sahtelik yok. köprü ve tünele girişe çıkışa dikkat ederseniz görüntü gerçek.
    ibre ile oynamışlarsa bilemem tabi ben de gitmedim 360 ile. bana gerçek gibi geldi

film 2000 de çekilmiş.o tarihte 360 mıydı kadran diye de kimse sormuyo hee ben hep 300km/sa yada 200mil/sa. gördüm de

murathan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BENCEDE İBRE İLE OYNANMIŞ. AMA MOTORUN SESİNE GÖRE GÜZEL VE MANTIKLI İVMELENİYOR. AMA ARABALARIN YANINDAN GEÇERKEN 360 KM YAPMADIĞI APAÇIK BELLİ. MAKSİMUM 180 FİLAN GİBİ GELDİ BANA. AMA BU KADARDA İBRELERLE OYNANIRMI BİLEMİYORUM. ADAM YAPMIŞ...

SicK_BoY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Caponord ETV 1000
    Alıntı silindi1 adlı üyeden alıntı
    film 2000 de çekilmiş.o tarihte 360 mıydı kadran diye de kimse sormuyo hee ben hep 300km/sa yada 200mil/sa. gördüm de

Hocam bi yanlışım varsa düzeltin ama benim bilgidiğim 200 mil 360 km ye tekabül ediyo hatta birazda geçiyo

yavuzk2004 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sick boy 1mil: 1609m diye biliyorum yani 200 mil 320 küsür ediyo.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler