Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

motor polis arabasına carpıyor

Motovento
    REKLAM ALANI
    mhrrmkpnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaslar dha once verildiyse bile ben gormedim ama benim dikkatimi ceken polismi karsı seride gecti yoksa motor polis onune cıkıo diemi ters seride gecti

http://www.videoara.com/video.asp?id=1426
    true love..

Drift Religion

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    hatalı olan polis aracı karşı şeride geçti,motor kurtarmak için terse gitti ama yine polis aracının kurbanı oldu. yazık
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

jesse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ''00 ZX-12R..00 cb1100,, "16 integra 750
    o polistte kabahat .. kırmızda saga dönüyo .. ordanda u dönüşü yapacaktı .. motoru görmedi... çok kötü ya
    bridge stone shirdge stone sharidge stone... ve tanrı lastikten kadını yarattı, sharon stone..
    Drift Religion

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    motorun şeridine geçiyor garagtersiz polıceman...herif kaçamıyor...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

D C R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 Kawasaki Versys 650
    Evet poliste suç
    Çok açıktan alıp sağa döndü, motorcuda polisin sağından geçmek istedi, poliste kendi şeridine geçmek isteyince kaza oldu
    %100 Polis hatalı
    DoCqueR | D C R | H4LuK... - "Motosiklet Gibisin, Binmek İstiyorum" Drift Religion

Motosikleti
    motti 250cc chopper
    nediyim gene polis gene polis neden sevemedim ben bunları yaaaa içim ısınmıyo

eskişehir(okul dolayısıyla) aslen iskenderunluyumdur
    Motosikleti
    benzin 2 tl olana kadar ss yok
    yorum yapmaya bile gerek yok...kimin hatalı olduğu apaçık ortada

E.Gülbeyaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    polise ceza verilmiş mi bari ?

Kelleci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF-R1
    Alıntı babaçi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hatalı olan polis aracı karşı şeride geçti,motor kurtarmak için terse gitti ama yine polis aracının kurbanı oldu. yazık
    sana katılıyorum coşkun abiiii........polis hatalı..
    Drift Religion

HRC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150ZAT
    polis değil azrail mubarek, bula bula motorcuyu buldu çarpacak
    Bundan böyle aşkım mevlamdır, Kanmam yalana
    Dizginsiz aklım belalımdır almam yanıma

Motosikleti
    as t1
    Polis acemi heralde o nasıl bir dönüştür öyle kendi şeridi yetmediği gibi diğer şeridide tamamen kapatıyor ama dikkatimi çeken bişey daha hadi polis hatalı ama motorcu ne yapmak istiyor anlamadım kavşağa geliyor süratli bir şekilde motorcu da biraz hatalı
    Akıllı insanlar yeni fikirleri tartışırlar. Normal insanlar sonuçları tartışırlar. Küçük insanlarsa başka insanları tartışırlar. :bounce:

blackhawk06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA FZ6 FAZER S2
    bu polis ehliyeti nerden almış acep....olan motorcu kardeşimize olmuş
    İMZA:BİR DOST

VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    polis suçlu tabi ama motorcudada maşallah ne hız varmış be ışıklar yeşil olmuş geçicem diye biran önce köklemiş gazı.. yazık olmus
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

jesse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ''00 ZX-12R..00 cb1100,, "16 integra 750
    polis acemi degil.. ordan u dönüşü yapacaktı .. soldan açıkran aldı .. ama motoru görmedi ......
    bridge stone shirdge stone sharidge stone... ve tanrı lastikten kadını yarattı, sharon stone..
    Drift Religion

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Başlık ters olmuş,Polis arabası motosiklete çarpıyor olacaktı asıl..
    Tartışmasız biçmiş adamı polis,umarım ciddi bir problem olmadan atlatılmıştır bu kaza(zor ama)..

Motosikleti
    Yamah YBR125
    yasalarda der ki;
    1. geçiş üstünlüğü ambulanslarda ve itfaiyelerdedir.
    2. geçiş üstünlüğü sirenleri ve ışıları açık olan polis araçlarındadır.
    vs...

bu kuralların çok ciddi bir şekilde uygulandığı ülkeler vardır. Amerika'da, eğer arkanızdan bir ışıkları yanan polis arabası geldiğini görürseniz, önünüz sağınız solunuz heryeriniz boş olsa dahi sağa çekip araç geçene kadar durmak ya da oldukça yavaşlamak durumundasınızdır. Hatta yolun sağında çimler olsa dahi.

Başıma geldi; iki şerit yolda, gidiş geliş, arkadan gelen polisi gördüm ancak karşı taraf boş diye çekilmedim, o da hızlı geliodu zira. Ancak önümdeki araç, frene basıp hemen sağa çekti, yolun dışına doğru çıkarak. Ben de aynısını yaptım haliyle.

Bu durumda, hele gece vakti oldukça görünür olan bu polis ışıklarını uzaktan gördüğünüz anda hızınızı azaltıp yolun sağına çekilmek zorundasınızdır.

Bu videoda, motosikletli arkadaşın polis aracını görmüş olması gerekiyordu. Zira trafik ışıklarına gelirken hız azaltmak da diğer bir kuraldır.

Polis ışıkları yanık ve sirenleri çalışır durumda, istediği yola girme, istediği yönden gitme hakkına sahiptir. Onu görmesi gereken diğer araçlardır.

Kusura bakmayın ama, dikkatsiz olan bariz motosikleti arkadaş. Yurt dışında oturanlar bilirler bu tür durumlarda kimin hatalı olup olmadığını.

Dipnot: Şu an çıkmam lazım ama biraz arasanız geçenlerde bir arkadaş, amblansa-polise nasıl yol vermemiz gerektiği ile ilgili bir yazı yazmıştı. Bİzim yaptığımız saçmalıklar ve asıl olması gereken şekliyle iligi. Bu da ona bir örnektir. Bırakın polise ceza vermeyi, motosikletli arkadaşın ceza almış olması bile bir ihtimal
    vs..

By üNaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA TİTAN(sınıfında tek)
    bu policeler hiç sevmiyorum zaten hiç sevmedim onları motorcu da bişey yoktur inş
    sosyetenin en gözde mekanlarında takılmaskra her yolda lastik izimiz her ışıklarda tektekerimiz vardır.!

Motosikleti
    Yamah YBR125
    Alıntı By üNaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu policeler hiç sevmiyorum zaten hiç sevmedim onları motorcu da bişey yoktur inş
    sanki polis keyfi olarak gezinior ortalarda. Yarımda ihtiyacı olanlara yardım etmek için o an orada bulunuyor.

ne kadar yanılş yerlere gidiyor canım ülkem benim böyle....

Motosikleti
    Yamaha YZF R125 & Honda Activa
    Polis nasıl olsa bizim polisimiz değil mod arkadaşlar bi müsade edinde ben bi içimi boşaltayım
    :bounce:[B]тєк вαѕıηαℓıgıη уσℓ¢υѕυ тєк σℓυя...[/B]:bounce:

mhrrmkpnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı strangedenial adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yasalarda der ki;
    1. geçiş üstünlüğü ambulanslarda ve itfaiyelerdedir.
    2. geçiş üstünlüğü sirenleri ve ışıları açık olan polis araçlarındadır.
    vs...

bu kuralların çok ciddi bir şekilde uygulandığı ülkeler vardır. Amerika'da, eğer arkanızdan bir ışıkları yanan polis arabası geldiğini görürseniz, önünüz sağınız solunuz heryeriniz boş olsa dahi sağa çekip araç geçene kadar durmak ya da oldukça yavaşlamak durumundasınızdır. Hatta yolun sağında çimler olsa dahi.

Başıma geldi; iki şerit yolda, gidiş geliş, arkadan gelen polisi gördüm ancak karşı taraf boş diye çekilmedim, o da hızlı geliodu zira. Ancak önümdeki araç, frene basıp hemen sağa çekti, yolun dışına doğru çıkarak. Ben de aynısını yaptım haliyle.

Bu durumda, hele gece vakti oldukça görünür olan bu polis ışıklarını uzaktan gördüğünüz anda hızınızı azaltıp yolun sağına çekilmek zorundasınızdır.

Bu videoda, motosikletli arkadaşın polis aracını görmüş olması gerekiyordu. Zira trafik ışıklarına gelirken hız azaltmak da diğer bir kuraldır.

Polis ışıkları yanık ve sirenleri çalışır durumda, istediği yola girme, istediği yönden gitme hakkına sahiptir. Onu görmesi gereken diğer araçlardır.

Kusura bakmayın ama, dikkatsiz olan bariz motosikleti arkadaş. Yurt dışında oturanlar bilirler bu tür durumlarda kimin hatalı olup olmadığını.

Dipnot: Şu an çıkmam lazım ama biraz arasanız geçenlerde bir arkadaş, amblansa-polise nasıl yol vermemiz gerektiği ile ilgili bir yazı yazmıştı. Bİzim yaptığımız saçmalıklar ve asıl olması gereken şekliyle iligi. Bu da ona bir örnektir. Bırakın polise ceza vermeyi, motosikletli arkadaşın ceza almış olması bile bir ihtimal
    vs..
    aslında cok guzel yazmıssında mantıklı olarak dusundugunde eger polis duz gitse ve motor ortadan carpsa haklısın
    ama polis saga donuyo eminim dediin gibi motor bunu gormustur siren veya sinyal ama hangi mantık saga kendi seridine degilde karsı seride donen bi polisi mantıklı kılar bu nasıl bi medeniyet kuraldır anlamadım!!
    ne yani eger bi polis kavsaga yaklastıgında sirenler acıksa 4yoldada 8seritte her araba saga solamı kacıcak polis istedigini yapabilir ne yapıcagı belli olmaz die
    true love..

Drift Religion

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler