Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

en kral site budur..

Motovento
    REKLAM ALANI

Yeni keşvettiğim bir siteyi sizinle paylaşmak istedim.Bu sitede SUZUKI HAYABUSA motoru ile ilgili bir sürü video ve resim bulunmaktadır.
    http://www.hayabusa.org/cgi-bin/busa...cgi?act=Movies
    HIZ TUTKUNU

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

sana bir de reklam vereyim bunu ben buldum.

****HAYEL BUYSA HAYABUSA****

motorcu motorcunun arkadaşı,dostu ve kardeşidir

Gültekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650FB
    önce sitenin marsini dinle.
    sonra tanisalim.
    sonra da senin verdigin fotolara bakalim.
    haydi hep beraber http://www.zosia.piasta.pl/karaoke.html
    Ülkemde hiçbir iyilik cezasız kalmaz.

Hayalde olsa güzel
    HIZ TUTKUNU

Bi tane izledim honda blackbird.. adam 320 zorluyo, izlerken sanki ben yapıyomuşum gibi geldi yaw.. heyecan yaptık mersi birader siz bi tur atın ben bikaç tane daha indireyim..

barisci26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    mersi birader
    Okul yolu mersi nersi ne demek delikankıyı bozar bunlar.
    http://www.facebook.com/bariskaykusuzphotography
    http://www.bariskaykusuz.wordpress.com/
    http://twitter.com/bariskaykusuz

barisci26, ne alaka ?

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    cidden barış ne alaka
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

barisci26,
    Okul yolu mersi nersi ne demek delikankıyı bozar bunlar
    Barış kırarım kemiklerini... Teşekkür etmek ne zamandan beri delikanlıyı bozuyor.. Aksine yüceltir.. ve teşekkür etmenin lisanı olmaz... yazmasını bilseydim mersi boku bile diyebilirdim... Arkadaş bi emek harcamış, siteyi bulmuş ve link vermiş.. Ne yani iyi halt ettin mi demeliydim

Romans504 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GSX-R 750
    Yaz Bitti, Artık Motosiklet Süremeyeceğimiz için hatta süremeyeceklerin için bazıları kafayı bozdu
    Yazında Sıcaklardan Bozmuştu Bazılarıda
    RoMaNs_ Özgür Olmak için Uçmaya, Uçmak İçin Kanatlara Gerek Yoktur ( GSX-R 750 ) YeTeR..

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ya şu barışa sert çıkmayın adaşım benim arada esiyo böle : özcanda yüklenmiş
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

just_life - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer
    okulyolu, Çok kibarsın ama
    \'\'Sadece ileri gitme riskini alanlar, ne kadar ileri gidebileceğini öğrenir\'\'

just_life,
    hani bi fıkra var minibüste kadın ayakta kalmış, adamda buyrun oturun demiş.. Biliyosun dimi.. Hani zahmetinin aklıma o geldi birden
    avatar da değişmiş laf aramızda.. ama artcın olmak istemezdim.. Barış bu işe çok bozulur

Motosikleti
    Fazer
    Ahahah Zahmetmi ne zahmeti caniimm sende. SEninn için Avatarımi degiştirdim Hanii nolllmaz nolmaz
    \'\'Sadece ileri gitme riskini alanlar, ne kadar ileri gidebileceğini öğrenir\'\'

okulyolu,
    avatar da değişmiş laf aramızda.. ama artcın olmak istemezdim.. Barış bu işe çok bozulur

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yaw bende çok büyüğüm olgunum demiyorum ama barış gerçekten çocuk (bahsi geçen barış BBRR, değildir kendisi aksakallı dedemizdir saygıda kusur etmeyiz al sana abidik kubidik bilgisayarcı demek ).barisci26, çevresindeki delikanlı abilerine özenmiş olucak ki anlamsız yere saçma sapan bişey yazmış.Toplumdaki salak insanların delikanlılık adına yaptıkları şeyler bu hale getiriyor insanları O delikanlılardır ki tek başına yakalayınca gölgesinden tırsıp pantolonlarına hacet giderirler.Neyse olay daha çok büyümesin okulyolu, boşver dostum kim kimin ne olduğunu biliyor nasıl olsa büyüklük sende kalsın uzatmayalım kardeşliği bozmayalım

forrap,
    Neyse olay daha çok büyümesin okulyolu, boşver dostum kim kimin ne olduğunu biliyor nasıl olsa büyüklük sende kalsın uzatmayalım kardeşliği bozmayalım
    dostum ben barış kardeşime kızmadım ki.. hatta msn den de konuşuruz onunla.. Barış o mersi lafına bozulduysa just'a artcı olmamı hiç kaldıramaz.. onu kasdettim.. Ben kimseye kırılmam, ters bi anına denk gelmiştir der güler geçerim.. Hepinizi tanımasam da çok seviyorum... Geçenlerde bi topiğe ters bişeyler yazdım ama sonra üzüldüm.. Napim yaw o zamanda benim ters bi anıma denk geldi işte.. hepinize mucuk

Motosikleti
    Fazer

Konu dısı oldu sanırım burası

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende ortalıkta dolaşan delikanlılık terimlerine hasta oluyorum zaten yok o delikanlıyı bozar yok şu delikanlıyı bozar var mı lan ben küpe de takıyorum saçlarımda uzun varmı laf diyebilecek delikanlılık mersi demekle veya küpe takmakla bozulmaz delikanlılık yürekte başlar...Bende bu konuda çok doluyum ağır konuşmak istemem ama son zamanlarda başımdan geçen bi kaç olay yüzünden sinirlerim tepemde bu tür şeylere dayanamıyorum... Neyse dediğim gibi burada tek tepkim barışa değil bilmediğiniz çok şey var ve çok doluyum...Kimse üstüne alınmasın ama bu tür konularda biraz daha dikkatli olalım sözler insanın aynasıdır

Motosikleti
    Fazer
    forrap, kardes boşver kafaya takıcak bir dert değil bunlar Bu konu hakkında bir başlık acarsan oradan bişeyler ögreniriz Delikanlı olunurmu dogulurmu gibi vs vs

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler