Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

ölüm Hiç Aklina Gelmiyormu Acaba?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Syriana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    Alıntı PHAETONW12 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kesinlikle katılıyorum bence harika kullanıyor,aksini düşünen arkadaşlar nasıl kullanıyor çok merak ettim,adam sollamaları ışık hızıyla yapıyor neredeyse ve yolu görmediği hiç bir durumda da sollamaya çıkmıyor,frenajları virajda çizgi takibi tek kelimeyle süper,ben de böyle bir yol bulduğumda sürüş tarzım aynen böyle oluyor,güçlü bir motosiklet kullanan deneyimli ve eğitimli bir sürücü tabiki normal bir sürücüye göre daha tempolu kullanacaktır,riskli hiçbir haraketi yok
    ya bırakın allah aşkına arkadaşlar kendinizi kandırmayın...adam virajlara 1000rr'la giriyo sanki...motor bu kadar yatırılırmı...bi denge kaybında ya karşıdan gelen bir sürücü beynini patlatır yada uçurumdan aşşağı düşer cesedini kargalar yer...tecrübe falan bunlar apayrı şeyler...tecrübe yolda böyle böyle gitmeyi değil erdemli gitmeyi gerektirir...
    Rüzgara Karşı Koşmamışsan, Onunla Esmeyi Bilemezsin; Henüz Motora Binmediysen, Yaşıyorum Diyemezsin !!!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    PHAETONW12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Syriana ziz olayı bambaşka bir boyuta taşıdınız
    tecrübe yolda böyle böyle gitmeyi değil erdemli gitmeyi gerektirir...
    bu sözünüzle

1200gs bildiğiniz gibi oldukça yüksek bir motosiklet,yüksek bir motosiklete takılan kamera da haliyle yüksekte durur,bu yüksekteki kamera motor yattığında daha fazla haraket ettiği için bence yanılıyorsunuz,isterseniz bir gün kendi motosiketinize kamera bağlayıp uygun bir yolda kendi limitlerinizle kullanıp kaydedin sonra izleyin,şaşıracaksınız.bu videoda o kadar abartılı bir sürüş yok

tamyak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA X-MAX 250 ABS
    Arkadaşlar bence video yu biraz hızlandırmışlar dikkatli bakarsanız anlarsınız...
    Normalde o kadar hızlı gitmiyor alet......

shrek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Renault Premium 440dxi Truck
    virajlarda kafamı bi saga bi sola ceviriyom yawss
    O BİR HAYATTIR

boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    Öncelikle şunu söyleyeyim, teknik varsa ve lastiğiniz iyi durumdaysa her motorla virajlarda çok güzel şekilde yatılır. İkinci olarak da şunu söyleyeyim, motora monte edilen kamera sadece baktığı yeri gösterir, "baktığınız yere gidersiniz" olayını göz önünde bulundurursanız sürücü aslında virajın ilerisini görüyor ama kamera sadece motorun önünü çektiği için size çok abartılı gözüküyor. Birçoğunuza abartı gibi gelebilir ama bunlar birşey değil arkadaşlar...
    Hayatta en büyük eğlence başkasının yapamazsın dediğini yapmaktır.

CERRAHI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı boy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    [B]

Benim esas şaşırdığım Julien Dupont, Chris Pffeifer gibi insanlar. Bunların harbiden diğerlerinden ayrı bir yeteneği var...

http://www.youtube.com/watch?v=PReTX5eWrx4

http://www.youtube.com/watch?v=KCy9nrchqFI

http://www.youtube.com/watch?v=tEZUkXken4Y
    Amcamlar düz duvara tırmanıyor
    Bu nasıl bir yetenektir
    Bilgin Sana Kıymet, Talebin Ne ise O sun Sen. İnsanlığı Sade Yiyip İçmekte mi Sandın ? Halin Ne ise Müşteri Sen Oldun O Hale, Noksanı Meğer Adli İlahidemi Sandın ?

kamera sadece önünü gösteriyor. sürücünün başıyla takip ettiği yolu göstermiyor.
    arada araçların arkasına yaklaşıp geçicek gibi gözüküpte yavaşlaması beni şaşırttı. yani şu yönde şaşırdım. aksiyon yapacak zannettim ama o yavaşlayıp yol müsait olunca geçmeyi denedi.

güzel sürüş , izlerken heyecanlandım çok kez düşeceğini düşündüm ...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)