Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Desperadost Canlı Yayında

Motovento
    REKLAM ALANI
    desperadost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TİGER 250 S
    sellçuk sağol denizliye selam olsun tüm motosiklet'ci kardeşlerime 2. bölüm aslında çok güzel onu halletmeye çalışıyorum az sonra ekleyeceğim kazalardan vs. bahsettim adanadaki çanakkaledeki ist . itfaye aracının çarptığı arkadaşımızadan az sonra inşallah ....
    çocuklar hepimizin onları kucaklayalım.......

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    Alıntı desperadost adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sevgili arkadaşla ELINT kardeşim bu yayını eklemişti fakat seste ve görüntüler'de eksiklikler vardı o yüzden düzelttim ve youtube ekledim!
    sizler'den bahsettim herkez izler umarım! motosiklet, motosiklet'ci adına adımlar atmaya' kanayan yaralarımıza parmak basmaya çalışıyorum (kazalar vs.)gücümün yettiğince ! sabırla seyrederseniz mesajları göreceksiniz! tabiki bir programla bu başarılmaz ama bir adım olduğuna inanıyorum ulusal kanan'a deniz hanıma teşekkür ederim..
    http://www.youtube.com/watch?v=ZDaSWT76VOI
    ikinci bölümü az sonra ekleyeceğim...
    ogün ilk sayfaya senin videoyu ekledim

Motosikleti
    TİGER 250 S
    tamamdır ELINT gökhan'cım 2. bölümü ekleyemedim artık başka zamana...

Motosikleti
    TİGER 250 S
    2. bölüm motosiklet.net sohbeti....
    http://www.youtube.com/profile?user=desperadost1
    arkadaşlar yine tamamını ekleyememişim özür inşallah ekleyeceğim hay alla

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mondi Macit
    Desparadost dostum tebrik ederim, başarılarını artırarak sürdürmeni dilerim. Bu arada şarkının temiz bir kaydı yok mu internette, görüntüsüz de olsa dinleyebileceğimiz? Ayrıca yayında konuşma becerini çok iyi buldum

Konuyu dağıtmak gibi olmayacaksa ben ulusal kanal'ın haline takıldım. Sunucu konuya hakim değil, bedenine hakim değil, reji mola vermiş herhalde, resim seçici yemekte, ses teknisyeni grevde.... anlamadım. 2. videoda eğitim veren arkadaş kim bilmiyorum, belki siteden, buralardan biridir ama o arkadaşa önce bir genel trafik eğitimi, çevreye saygı eğitimi, farkındalık eğitimi vs lazım. Kardeşim çekim yapacak yer mi bulamadın, gitmiş şeridin tekine kurulmuş hikaye anlatıyor... İnanamıyorum.

Motosikleti
    TİGER 250 S
    Alıntı necropolis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Desparadost dostum tebrik ederim, başarılarını artırarak sürdürmeni dilerim. Bu arada şarkının temiz bir kaydı yok mu internette, görüntüsüz de olsa dinleyebileceğimiz? Ayrıca yayında konuşma becerini çok iyi buldum

Konuyu dağıtmak gibi olmayacaksa ben ulusal kanal'ın haline takıldım. Sunucu konuya hakim değil, bedenine hakim değil, reji mola vermiş herhalde, resim seçici yemekte, ses teknisyeni grevde.... anlamadım. 2. videoda eğitim veren arkadaş kim bilmiyorum, belki siteden, buralardan biridir ama o arkadaşa önce bir genel trafik eğitimi, çevreye saygı eğitimi, farkındalık eğitimi vs lazım. Kardeşim çekim yapacak yer mi bulamadın, gitmiş şeridin tekine kurulmuş hikaye anlatıyor... İnanamıyorum.
    baba'cım sana ne diyeyim haklısın valla ya abi'cim ben her salı 13.00 15.00 arası kadın'sağlık 'güzellik adlı programda gitar çalıyorum! inan varya deli oluyorum her yorumunda haklısın ama ne yapayım sorunlar var tv para vermiyor'ki abi o yüzden kim kime dum duma çocuklar süper kişilik olarak ama dediğin gibi ne resim secici ne camera 1 kişi bir sağa bir sola sesci allaha emanet ya abi gece gece koptum ya sen tv cisin galiba bu işlere yakınsın çözmüssün ama yok işte büyük tv ler bizlere şans vermiyorki ben 2 aya yakındır gidip geliyorum ama gel birde bana sor gerçi biz dış yapımız! lastik izi programına gelince o gün çok karışık oldu sponsor yapımcı son anda ben çıkmam değince yayını terk etti biz bir anda dceniz hanımla başbaşa kaldık bişeyler yapmaya çalıştık o ögreten vtr deki eğitmen kardeşi tanımıyorum! o programın yapımcısının getirdiği vtr miş ..
    teşhisler 10 numara sevgilerimi yolluyorum .
    bu arada şarkımın linki bu ama buda demo versiyon inşallah önümüzdeki günlerde bitmiş halini sizlere dinleteceğim sevgilerimle .
    http://www.motosiklet.net/forum/vide...2-mt-klip.html

Motosikleti
    Suzuki SV650s
    Benim kırmızı şeytanımı toplam(yaklaşık15 dakkada) 22 kere stop ettiren, bana ecel teri attıran(motor ha gitti ha gidicezzzz....), direksiyonu kitleyemeyen(artık öğrendi sayemde:D), iki tane kaskın birini kafasına taktıktan sonra diğerini nasıl getireceğini bana soran (hyosung un artçı koltuğundaki kask kemerini görmemiş :D) bu şahsiyetin canlı yayınını izlemiycem işteee

patriote - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Alıntı Pınarr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim kırmızı şeytanımı toplam(yaklaşık15 dakkada) 22 kere stop ettiren, bana ecel teri attıran(motor ha gitti ha gidicezzzz....), direksiyonu kitleyemeyen(artık öğrendi sayemde:D), iki tane kaskın birini kafasına taktıktan sonra diğerini nasıl getireceğini bana soran (hyosung un artçı koltuğundaki kask kemerini görmemiş :D) bu şahsiyetin canlı yayınını izlemiycem işteee
    Kimden bahsediyoruz kardeş???
    Canlı yayın deyince!!!!

Motosikleti
    TİGER 250 S
    hanfendi karıştırdınız galiba size tanımıyorum ve o bahsettiğiniz ben değilim! lütfen ben medyatik bir motosiklet'ciyim ve butür komplimanlara gelmem çok kötüsünnnn konuşmuyorum

Motosikleti
    Suzuki SV650s
    hanfendi karıştırdınız galiba size tanımıyorum ve o bahsettiğiniz ben değilim! lütfen ben medyatik bir motosiklet'ciyim ve butür komplimanlara gelmem çok kötüsünnnn konuşmuyorum
    Kimden bahsedicem? Benim kırmızı şeytanı görünce afallayan ve ilk kez motosiklet kullanıyomuş gibi tırsmama sebebiyet veren işte şu şahsiyetten
    92'den beri motosiklet kullanıyorum diyede çıkmış programlara ama işte işin aslı öyle deil arkadaşlar. Bu arkadaş motosikletçi deilmiş scooter cıymış
    Benim motoru gördüğündeki surat ifadeni ölsem unutmam hehehehe

Bu arada şahidim olan otoparkçı ve ogüne: "sanada yakışmış, hade bakıyım" diyen sokak çocuğundan hiç bahsetmiyorum :D

Motosikleti
    TİGER 250 S
    programın 2.bölümünün link'ini atıyorum youtube MT sohbetine makas atmış fakat güzel mesaj'lar olduğuna inandığım 2. bölümü yolluyorum......
    http://www.youtube.com/watch?v=h2fHYfx8CQ0

Motosikleti
    F 650 GS
    programın 2.bölümünün link'ini atıyorum youtube MT sohbetine makas atmış fakat güzel mesaj'lar olduğuna inandığım 2. bölümü yolluyorum......
    ilk masaja ekledim

Motosikleti
    TİGER 250 S
    tmm gökhan'ım seni bi mod gördüm şaka şaka teşekkürler....

Motosikleti
    Suzuki SV650s
    Oki ;)
    Bu sefer kimseye izletmiycem reklam yapmaktan suçlanmayayım bi daha :D

Motosikleti
    F 650 GS
    tmm gökhan'ım seni bi mod gördüm şaka şaka teşekkürler....
    ulen sanada iyilik yaramıyor hee.

Motosikleti
    Suzuki SV650s
    Alıntı ELINT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eee insanoğlu işte. İyilik yap denize at demişler :D

Motosikleti
    F 650 GS
    Eee insanoğlu işte. İyilik yap denize at demişler :D
    yok yok denize atmakta işe yaramıyor. balıklarda nankör oldu artık.

Motosikleti
    Suzuki SV650s
    yok yok denize atmakta işe yaramıyor. balıklarda nankör oldu artık.
    Yok yok katılmıyorum bu söze. Hayvanlardan daha güveniliri yok bu dünyada ;)
    Köpişimi özledim ben yine:(

Motosikleti
    TİGER 250 S
    gökhan'ım canın sağolsun ......

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)