Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

cenk (arızalıadam) abimizden mükemmel bir video

Motovento
    REKLAM ALANI
    repsolcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    cenk (arızalıdam) abimizin mükemmel videosunu sizlerle paylaşmak istiyorum.
    bu videoyu çok önceden arızalıadam.com adlı siteden almıştım (maalesef cenk abimiz sitesini kapatmış)

dikkat ettiyseniz ghostrider gibi motorcular videolarını genellikle trafiğin yoğun olmadığı yerlerde çekiyorlar.
    ayrıca şunu da unutmamamız lazım, bu yollar ülkemizdeki gibi çukur değil, resmen kaymak asfalt...

kısacası boş yolda motorla sürat yapmak marifet değil, önemli olan trafiğin yoğun olduğu mekanlarda bu hareketleri yapmaktır.işte bu videoyu paylaşmamdaki amaç ülkemizde de bu tür motorcuların olduğunu sizlere göstermektir.cenk (arızalıadam) abimiz de bu motorculardan biridir.

ghostrider, kaymak asfaltta yaptığı o hareketleri gelsin istanbul trafiğinde, çukur dolu yollarımızda yapsın da görelim...

izleyin çok beğeneceğinize eminim...

http://www.youtube.com/watch?v=xHI6wPrpN2s makine R1

not:özellikle kırmızı kamyonun sağından makasa girmesini izleyince, ghostrider'ın çok da abartılacak bir motorcu olmadığını göreceksiniz...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    bathu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var 636
    okadar iç açıcı bir sahne göremedim. ne ön kaldırıyor nede iki araba arasından
    geçiyor sıkıyosa geçsin 1 metrelik iki araba birbirini sollarken nevar bende yaparım bunları hatta arabayla bile yaparım verin bitane evo7
    Yeşil Peri..tıtanıum Yüküm ağır geride kalırsın! Bulaşma avlayamazsın! Sakın deneme öldüremezsin! Vargeç ciddiyim

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Gayet basit bir video racing i olan arkadaşların çoğu ztn böle gidiyo abartılıcak bir yönü yok bunun.

the_cayman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Olsa da gururla R6 diye yazsak :P
    Abartılacak neyi var. Ghostrideri biraz dikkatli izleyin bence adam gaz kesmiyor, adam dip gaz giriyor bu adamın girdiği yerlere

Verin altıma porsche Turbo ya da Audi S Line aynısını trafikte yapayım . Bol makaslı bol geçişli istediğiniz kadar kameraya da çekeyim

Racing kullanan bütün arkadaşlar yapmıştır bunu sadece videoya çekmemişlerdir
    [B][COLOR="Cyan"][COLOR="Purple"]Yarış kazanmak istiyorsan, ne hızda gitmen gerektiğini bilmeli ve o kadar hızlı gitmelisin; ne eksik ne de fazla...[/COLOR][/COLOR][/B]

@bathu
    ön kaldırmayı herkes yapıyor o marifet değil.ayrıca iki arabanın arasında geçmiyor falan demişsin valla ne diim sana saygı duyuyorum

@motoboy
    abi bunun neresi basit anlamıyorum.racingi olupta bu hareketleri yapan o kadar çok kişi var da, ben neden göremiyorum acaba bu tür motorcuları...

@the_cayman
    porsche 911 turboyla yada audi sline la böyle makaslara girmeyi kolay mı zannediyorsun kardeş.eğer sen böyle bir trafikte bu makinelerden herhangi biriyle bu hareketleri yapabilirsen, sana helal olsun diyorum.ayrıca bu motorsiklet senin o kocaman makinelerle girebileceğin boşluklarda direk dansa kalkar ki, zaten videoda da bu sabit.

cenk abimiz, 275 vurmadan hemen önce dikkat ettiyseniz o kadar yüksek süratlerde olmasına rağmen düz yolda motoru direk yatırıyor ve resmen makasa makineyi yatırarak giriyor.
    mesela yine kırmızı kamyonun olduğu görüntüde kamyonun sağından yaptığı makasta takdire şayan

"bu çok basit bir hareket bütün ss kullanıcıları bu hareketi yapabilir" diyosanız tamam diyorum

olayı çok basite vuruyorsunuz.bu hareketleri herkes yapamaz, yetenek gerektirir

Motosikleti
    Çok daha düşük model arabalarla yaptım ki konuşuyorum ben arkadaşım @repsol

Ben videoda kusur bulmadım sonuçta gösterecek birşeyi var ki adam video çekmiş. İlla şov yapmak istiyorum bunları millet izlesin gibi düşünen kişiler çekiyor videoları zaten. Diğer SS kullanıcıları çekmiyor diye onlar yapamıyor anlamına gelmiyor bu hareketleri. Mesela @asugba isimli arkadaşımızın videosu daha güzel geldi bana .

Ama dediğin gibi yan yatarak makas atıyor. Çok yatırıyor motoru, arabalı biri de birgün üstüne yatarsa ana haber bültenlerine konu olur. Ön tekeri kaybedersen böyle durumlarda büyük ihtimal araba altında kalırsın.

Sonuçta buraya yazdığına göre her eleştiriye açık olacaksın . Olumlu yapan da olur olumsuz yapan da . Paylaşım için teşekkürler
    [B][COLOR="Cyan"][COLOR="Purple"]Yarış kazanmak istiyorsan, ne hızda gitmen gerektiğini bilmeli ve o kadar hızlı gitmelisin; ne eksik ne de fazla...[/COLOR][/COLOR][/B]

Alıntı the_cayman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok daha düşük model arabalarla yaptım ki konuşuyorum ben arkadaşım @repsol
    helal valla ne diim, bu düşük model arabalarla yaptığın videolar varsa izlemek isterim seninde hakkını verelim yani o bakımdan

Alıntı the_cayman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Paylaşım için teşekkürler
    ne demek kerdeşim, ben paylaşmayı severim

richy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    video nun altına güzel bir yorum yapmış arkadaşımız katılıyorum. gereksiz hareketler.
    ==============================
    ==============================

Motosikleti
    Alıntı repsolcu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    helal valla ne diim, bu düşük model arabalarla yaptığın videolar varsa izlemek isterim seninde hakkını verelim yani o bakımdan

Youtube ekleyince linki yollarım

CRAZYUSUF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600RR

sayın cenk bey

türkiye yol ve trafik şartlarına göre yaptıgınız şey gerçekten çok zor ama bana göre abartılacak birşey yok kimseyle kapaışacak degilim ama allah sonumuzu hayır yolumuzu açık etsin.
    [B][I][/I][/B]
    [COLOR="Red"]AŞK[/COLOR] - [COLOR="Blue"]TUTKU [/COLOR]- [COLOR="Black"]ÖLÜM[/COLOR]

okanogur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Supershadow 250 cc
    video'yu dikkatli izlediyseniz çokta hızlı gitmediğini anlayacaksınız.
    zate ntrefik var. ordaki araçların max hızı. 150km.dir. ki buda en fazla 170 bilemedin 200 km. yapmıştır. ancak. ben sürekli soldaki demir aralıklarına baktım ve cok hızlı değildi diyorum üzteki yan yatmış falan diyorsunuzda. o motor zaten race değilmi motor yatarak doner diye biliyorum o hızlarda benim motorda bile dreksiyon işlemez.

yanlış anlaşılmadın lütfen sadece abartmanın manası yok.

bir çok kişi aynı şeyi yapar hatta arkadaş kozyatağından başlamış. sürmeye bende ortalarda oturuyorum. yazın hergün isleriz bole motorları.

Kazasız sürüşler dilerim.

patriote - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var

İyi Halt etmiş.

En iyi motorcu ihtiyarlayıp eceliyle ölendir arkadaşlar. Önemli olan trafiğin yoğun olduğu yerlerde böyle kullanmak diye yazmışsın.
    Bunun neresi önemli anlamadım.
    Ghost mudur her kimse tanımıyorum ama akıllı bir adammış. Sizin marifet olarak görmediğiniz, boş ve kaymak gibi yolda sürat yapmak olayını ise ben marifet olarak nitelendiriyorum.
    Videoyu izledim. Arkadaş ustalık gerektiren herhangi bir durumla karşılaşmamış. Motoru da gereksiz yere o kadar yatırıyor. Eğer o yatmış kendini tatmin ediyorken önündeki kamyon hafif bir frene dokunsaydı şu anda rahmetlinin son videosunu sizlerle paylaşmak istedim başlığı altında topic açacaktınız.
    Yapmayın arkadaşlar herşeyi yerinde yapın. Bu dünyaya bir daha gelme şansınız yok. Sürat yapma yeri pistlerdir. Yollar değil....

bathu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var 636
    @repsolcu arkadaşım tamam işte herkes nasıl ön kaldırıyorsa bu wideoda da görüldüğü gibi makas atma olayını herkes tüm racing kullanan arkadaşlar yapıyor basit bir olay yani ama tehlikeli ghostrider la sakın karşılaştırma bu
    elamanı onun gibi değil bu elaman bak sana ben asıl arabayla yapılan
    makas olayını göstereyim ağzın uçuklasın
    dikkatli izle dikkat kaybı sezdim çünkü sende
    http://video.google.com/videoplay?do...25906370&q=rs4
    Yeşil Peri..tıtanıum Yüküm ağır geride kalırsın! Bulaşma avlayamazsın! Sakın deneme öldüremezsin! Vargeç ciddiyim

Bence okadar da basit birşeye benzemiyor.Çünkü gaz kesmeden direk makasa giriyor.Gercekten o kamyonu iyi makas yapıyor.Ama bişe dikkatimi çekti sanki videonun sonunda kaza yapıyor gibi

voldemort - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şu an yok
    Paylasım ıcın yesekkurler gercekten kalıtelı bır surus. Ayrıca yukarda Allah var aynen bu sekılde bır otomobılle yapılmaz.
    Dört duvar arası kapanmazki sendeki özgür ruh. Ölünce parçalanmazki bendeki özgür ruh. Sevişe sevişe azalmazki tendeki özgür ruh. Kopyalayarak çoğalmazki gendeki özgür ruh... BABAZULA

Motosikleti
    Alıntı bathu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @repsolcu arkadaşım tamam işte herkes nasıl ön kaldırıyorsa bu wideoda da görüldüğü gibi makas atma olayını herkes tüm racing kullanan arkadaşlar yapıyor basit bir olay yani ama tehlikeli ghostrider la sakın karşılaştırma bu
    elamanı onun gibi değil bu elaman bak sana ben asıl arabayla yapılan
    makas olayını göstereyim ağzın uçuklasın
    dikkatli izle dikkat kaybı sezdim çünkü sende
    http://video.google.com/videoplay?do...25906370&q=rs4

Bu videoyu biliyorum hatta defalarca izlerim . Audi RS4 uzayıp gidiyor. Yeni kasa M5 çaresiz son anda geçebiliyor. Eee tabi quattro bir arabayla arkadan çekişli bir araba aynı değildir kaldı ki aralarında yüksek bir beygir farkı yok

Konuyu dağıtmadan arabayla geçilebilecek dediğim aralara iyi bir örnek olmuş

babyboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    125cc
    ALLAH aşkına bu videonun neresi heycanlı makas atmak 5000 devirde olmaz ki olurda güzel olmaz motoru devirlendireceksin ki arabanın içindekiler vay be desinler arkadaş yol boşken seritler arasında makas yapmış arabalar arasında değil
    [B]Atam Cumhuriyeti Sen kurdun, Onu biz koruyacağız!!! [/B]

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Repsolcu nedemek bu şekil hareket yapanları göremiyorum yapanlar demekki göstermek istemiyo yada ihtiyaç duymuyor.Çok marifet sanki yapılanlar...

BeYfa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CıbıRepSol
    ewet videonun altında zeda3000 adlı kullanıcı yorumu yapmış sanki bu nick i bu sitede gördüm gibi ya ha birde tam arıza ya
    [B][I]hiçbirimiz bu hayattan sağ kurtulamayacağız ki..:mrgreen:[/I][/B](FaRuK)

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Boşu boşuna motoru yatırıp duruyor...o makasları okadar riske girmeden de yapılır...Trafik nerde ben pek göremedim...Normal hali....

Makas en soldan en sağa geçip araba solllamak diildir...önündeki aracı ya sağından ya solundan geçip tekrar önüne çıkmaktır...

Arkadaşın yaptığı mandal bence.....
    Genede zahmet edip çekmiş eline sağlık..........
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler