Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Sizlerle paylaşmak istedim .kendi videom'!

Motovento
    REKLAM ALANI
    Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    Alıntı serendepity adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    paylaşmışsın ellerine saalık da keşke paylaşmasaydın daha iyi olurdu hani korumalar nerde
    +1

Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bide onları alsa tamam....Altındaki motordan daha fazla eder o saydıklarınız....Adamın imkanı olsa daha iyi bişe alır dimi....
    Binmesin kardeşim o zaman motora! Biz neden uyarıyoruz milleti, "motor almadan önce korumaları alın" diye?
    Öleceğini biliyorsun ve kurtulman için 1000 ytl'lik bir ilaç var. Sen bunu almayıp 2000 ytl paran ile tatile çıkar mısın, "ölmeden bir tatili gideyim" diye???

Motorun köyde kalması konusuna gelince.. Köyde motordan düşülmüyor mu? Köyde yer çekimi yok mu? Köyde yere düşünce kafayı taşa vurma riski de mi yok, her yer pamuktan mı??? Kandırmayın kendinizi... Tamam kendinizi düşünmüyorsunuz anlaşılıyor bu ancak biz motorcuların adı hepten karalanıyor bu tür olaylardan ötürü.
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı Prometheus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    +1

Binmesin kardeşim o zaman motora! Biz neden uyarıyoruz milleti, "motor almadan önce korumaları alın" diye?
    Öleceğini biliyorsun ve kurtulman için 1000 ytl'lik bir ilaç var. Sen bunu almayıp 2000 ytl paran ile tatile çıkar mısın, "ölmeden bir tatili gideyim" diye???

Motorun köyde kalması konusuna gelince.. Köyde motordan düşülmüyor mu? Köyde yer çekimi yok mu? Köyde yere düşünce kafayı taşa vurma riski de mi yok, her yer pamuktan mı??? Kandırmayın kendinizi... Tamam kendinizi düşünmüyorsunuz anlaşılıyor bu ancak biz motorcuların adı hepten karalanıyor bu tür olaylardan ötürü.
    @prometheus aabi .cevremde bi motor konuu açtııgımda özellikle babaannem(yaşlılar) tarafından ters tepki alıyorm.haklılar tabiki de anlattıkları her konuda akraba ya da tanıdık arkdaşları olsun motor kazlarında gerekli ihtiyaçlar olmaması(şapka der babaannem) durumunda sürücünün akıl almaz kazalarını anlatır ve sonuçlarını.buda sizin belirttiginiz gibi olumsuz sonuçlar ortaya çıkarıyor.tmm burda bi kask dahi olmadan bindim.kızmanızda ya da sölemenizde elbette ki haklısınız. kask yok degil ama kullanmak yok.gerekli sölevlerinizden sonra bir dahakine nasipse tabiki gerekli tedbirleri alıcam
    fakat şunu da sölemeden geçmiyim cektigim video bnce fazla gerektirmiyordu.Çünkü 34 saniye bitiminden yaklaşık 3-4 saniye sonra motoru kenara çekip iniyorum.ama yinede yapılması gerekenleri yapmadım...

Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    Öncelikle anlayışın ve olgun yaklaşımın için teşekkür ederim. Kalkıp da "hayat benim size ne" gibi bir yaklaşımda bulunmaman aksine yapıcı olmaya çalıştığımızı anlaman güzel.
    Kazalar çok kısa mesafelerde bile olabiliyor ne yazık ki... Bu nedenle bakkala bile gidecek olsak kask takmakta yarar var (tabi motorla gidiyorsak ).
    En kısa zamanda kasklı ve korumalı bir video istiyorum senden haberin olsun
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

Alıntı Prometheus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle anlayışın ve olgun yaklaşımın için teşekkür ederim. Kalkıp da "hayat benim size ne" gibi bir yaklaşımda bulunmaman aksine yapıcı olmaya çalıştığımızı anlaman güzel.
    Kazalar çok kısa mesafelerde bile olabiliyor ne yazık ki... Bu nedenle bakkala bile gidecek olsak kask takmakta yarar var (tabi motorla gidiyorsak ).
    En kısa zamanda kasklı ve korumalı bir video istiyorum senden haberin olsun
    teşekkürler Prometheus.sizin de dile getirdiginiz gibi yer zman ne olursa olsun kaza olursa oluyor(kask gerek)
    bir sahakine elimden geldigi kadarıyla gerekli koşullarda bir video çekip paylaşıcagım(ilk köye gittigimde

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler