Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

BOMBA GİBİ BİR MOTOVLOG GELİYOR - GELEMEDİ - SAKATLANDIM - YAMAHA R25

Motovento
    REKLAM ALANI
    splender - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF R25
    Merhabalar,

Güzel bir cumartesi günü, güzel planlar yaptık ama her şey istediğimiz gibi gitmiyor bazen...

Gelecek için çok plan yapmayın, hayatta her şey olası. Salın gitsin demiyorum ama ne diyor Cem Karaca ''Hayat çok garip...''

Aynen de öyle

İyi seyirler.

https://www.youtube.com/watch?v=LP3PkHYXstw

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Siyahi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tenere 660
    300 km hız yaptım, tekme tokat kavga ettim, tek teker yaptım, virajda düştüm, minibüse çarptım, motoruma kız bindirdim, kavga ettim, köpeğe çarptım, dayak yedim, polis kovaladı, ölümden döndüm, kızlar bana baktı, egzozu söktüm kendime taktım, karda motora bindim düştüm, sıkışık trafikte ferrari ile kapıştım, arabaya küfrettim silah çektiler, kızın adını unuttum, kayboldum, gece gece yanladım artık düzelemiyorum!

İzlemeyiniz, izlettirmeyiniz!!
    G-Strider, osiosborn ve jackonbir bunu beğendiler.

54RR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    --12 R1 Crossplane
    Motovlog olunca maaş bağlanıyor mu? Para varsa bende gireyim şu ise yahu

Motosikleti
    YAMAHA YZF R25
    Alıntı Siyahi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    300 km hız yaptım, tekme tokat kavga ettim, tek teker yaptım, virajda düştüm, minibüse çarptım, motoruma kız bindirdim, kavga ettim, köpeğe çarptım, dayak yedim, polis kovaladı, ölümden döndüm, kızlar bana baktı, egzozu söktüm kendime taktım, karda motora bindim düştüm, sıkışık trafikte ferrari ile kapıştım, arabaya küfrettim silah çektiler, kızın adını unuttum, kayboldum, gece gece yanladım artık düzelemiyorum!

İzlemeyiniz, izlettirmeyiniz!!
    Ne kadar ön yargılı bir yaklaşım yaptığınızın farkında değilsiniz...

O yüzden açıklama yapmayacağım, sadece ön yargılı olduğunuzu, bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olduğunuzu bilin isterim yeter.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:24 ----------

Alıntı 54RR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motovlog olunca maaş bağlanıyor mu? Para varsa bende gireyim şu ise yahu
    Açıkçası bu işi para için yapmıyorum, henüz yolun çok başındayım. BAzen kendimi beğenmiyorum çok iyi bir fikir dahi olsa, bazen de beğenmediğim videoları da atıyorum. Standardı yakalayabilmiş değilim.
    Olumlu ve olumsuz tüm yapıcı eleştirilere açığım, bana bu konuda yardımcı olabilirseniz memnun olurum. Sonuçta burada izleyici çekmek amacıyla değil insanların tepkisini ve değerlendirmelerini öğrenmek istediğim için paylaşım yapıyorum. Forumlarda bu amaca hizmet ediyor düşüncesindeyim.

Saygılar.

Motosikleti
    Tenere 660
    O zaman benden sana bir tavsiye. Şu video başlıklarına Sakatlandım, Yan yattım sonra çamura battım, motorum kol çıkardı bacağım ise alev aldı gibi irrite yazılar koymayın. Direk açmadan kapatıyorum sayfalarınızı. Bu başlıklar anca ergen tayfasını videonuza çeker. Adam 40 dk motovlog video koymuş, bi kızın yanından 70 km hızla geçerken, bizim kız ona bakmış. Sonra o hızla yoluna devam etmiş. Video başlığı "Motovlog_R25_KIZ BAĞA BAHTI"
    splender bunu beğendi.

Motosikleti
    YAMAHA YZF R25
    O zaman benden sana bir tavsiye. Şu video başlıklarına Sakatlandım, Yan yattım sonra çamura battım, motorum kol çıkardı bacağım ise alev aldı gibi irrite yazılar koymayın. Direk açmadan kapatıyorum sayfalarınızı. Bu başlıklar anca ergen tayfasını videonuza çeker. Adam 40 dk motovlog video koymuş, bi kızın yanından 70 km hızla geçerken, bizim kız ona bakmış. Sonra o hızla yoluna devam etmiş. Video başlığı "Motovlog_R25_KIZ BAĞA BAHTI"
    Tavsiyen için teşekkürler, ama gerçekten çizgim bunun dışında. Bahsettiğiniz konularda bende olumsuz düşünüyorum lakin plaza dili gibi yotube üzerinde bir anlatım oluşmuş durumda bunu ister istemez yapıyoruz. Algı yaratmak ve izleyici çekmek için yapılan hilelerden uzak sadece durum belirtmek için o şekilde yazdığımdan kendi adıma eminim, dışardan öyle görünüyor ise ve rahatsız verici oldu ise bundan sonra daha dikkatli olacağımdan emin olabilirsin.

Saygılar.

Motosikleti
    Tenere 660
    Alıntı splender adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tavsiyen için teşekkürler, ama gerçekten çizgim bunun dışında. Bahsettiğiniz konularda bende olumsuz düşünüyorum lakin plaza dili gibi yotube üzerinde bir anlatım oluşmuş durumda bunu ister istemez yapıyoruz. Algı yaratmak ve izleyici çekmek için yapılan hilelerden uzak sadece durum belirtmek için o şekilde yazdığımdan kendi adıma eminim, dışardan öyle görünüyor ise ve rahatsız verici oldu ise bundan sonra daha dikkatli olacağımdan emin olabilirsin.

Saygılar.
    Anlayışın için teşekkürler. Kırıcı olduysam affola.
    splender bunu beğendi.

Motosikleti
    YAMAHA YZF R25
    Anlayışın için teşekkürler. Kırıcı olduysam affola.
    Yapıcı tavrın yeterli bana olumsuzlukları görmek kolay önemli olan iyi tarafı da görebilmek

MrMud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Valla hocam bunun senin için bir önemi yoktur, ama yine de sosyal platform fikrimi belirteyim, izlemiyorum izlettirmiyorum...
    2 adam var Türk izlediğim, ikisi dışında "Acaba ne olmus" bile demiyorum.
    Youtube üzerinden engelleme bloklama gibi bir buton olsa (varsa da haberim yok) saniyesinde engellerim önüme çıkmasınlar diye...
    Seninle alakalı değil yanlış anlama, ama ne derece tiksindiğimi(zi) anla artık.

Şu dünyada en itici 3 şey nedir diye sor;

1- Clickbait.
    2- Türk motovlogger (%99'u)
    3- Supersport üstünde erkeğin beli içeri büküp kalcayi Kardashian usulü dışarı fırlatması.
    splender bunu beğendi.

54RR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    --12 R1 Crossplane
    Alıntı splender adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Açıkçası bu işi para için yapmıyorum, henüz yolun çok başındayım. BAzen kendimi beğenmiyorum çok iyi bir fikir dahi olsa, bazen de beğenmediğim videoları da atıyorum. Standardı yakalayabilmiş değilim.
    Olumlu ve olumsuz tüm yapıcı eleştirilere açığım, bana bu konuda yardımcı olabilirseniz memnun olurum. Sonuçta burada izleyici çekmek amacıyla değil insanların tepkisini ve değerlendirmelerini öğrenmek istediğim için paylaşım yapıyorum. Forumlarda bu amaca hizmet ediyor düşüncesindeyim.

Saygılar.
    Vallahi ne desem bilemedim, video çekmek için kendinize yada bir başkasına zarar vermemeniz dileğiyle başarılar diliyorum
    splender bunu beğendi.

Motosikleti
    YAMAHA YZF R25
    Alıntı MrMud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla hocam bunun senin için bir önemi yoktur, ama yine de sosyal platform fikrimi belirteyim, izlemiyorum izlettirmiyorum...
    2 adam var Türk izlediğim, ikisi dışında "Acaba ne olmus" bile demiyorum.
    Youtube üzerinden engelleme bloklama gibi bir buton olsa (varsa da haberim yok) saniyesinde engellerim önüme çıkmasınlar diye...
    Seninle alakalı değil yanlış anlama, ama ne derece tiksindiğimi(zi) anla artık.

Şu dünyada en itici 3 şey nedir diye sor;

1- Clickbait.
    2- Türk motovlogger (%99'u)
    3- Supersport üstünde erkeğin beli içeri büküp kalcayi Kardashian usulü dışarı fırlatması.
    Abi görüşlere saygılıyım, bende seviyenin ve çıtanın çok altta olmasından şikayetçiyim, inan ki bunu avantaja çevirmeye çalışıpta apıtık sapıtık şeyler paylaşan biri değilim. Olumsuz olanları gördükçe artık kesin bir kanı oluşuyor insanın kafasında bunu bende hissediyorum ama dediğim gibi yapmaya çalıştığım şey daha farklı ve yeniliklere de açığım. Çok fazla projede var kafamda bunları da zamanla hayata geçireceğim işlh.
    Hatırı sayılır bir firmada yönetici olarak çalışıyorum ama bazen ben bile hitabet konusunda tıkanıp kalıyorum, çünkü kameraya konuşmak çok farklı bir olay. Bununda tecrübe ile ilgisi var tecrübem arttıkça yapıcı eleştiri oldukça daha iyi şeyler de yapabilecek kapasite de olduğumu düşünüyorum.

3. madde bomba bu arada

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:52 ----------

Alıntı 54RR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vallahi ne desem bilemedim, video çekmek için kendinize yada bir başkasına zarar vermemeniz dileğiyle başarılar diliyorum
    İyi dileklerin için teşekkürler, umarım daha iyi işlerle burada paylaşım yapmaya ve standardı yukarı çekmeye devam ederim...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler