Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Trafik teröristleri ! ( Video )

Motovento
    REKLAM ALANI

salakca yorum yapanların motoruna bakıyorum hep küçük cc demekki neymiş para eşittir akıl genel olarak

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    Alıntı Jemand adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arabacı birazdan haklı çıkacak, izleyin.
    Ahaha ne güldüm.
    Geç gördüm ama olsun.
    Burası Beylikdüzü.

Arkadaş ne sabır var sizde helal valla.
    Neden kırmadınız bunun burnunu.
    Semt bizim plakayı aldım görürsem küçük bir röportaj yapıp atarım buraya.
    yürekçe bunu beğendi.

RedCBR125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    z-ones180 CBR125 CBR250 CBF150 YZFR125 YZFR25
    İlk baştaki sola kırarak önüne geçen arabayı zaten söylemeye gerek yok hatalı.

Sonra sağ boş olunca sağa geçmeye yeltendin. Anlaşılan o boşluğu pejolu davar da görüp o boşluğa dalmış. Sana "sen de pejonun önüne kırıyorsun." diyen arkadaşa hitaben, o pejolu muhtemelen o şeritte değildi, motosikletli arkadaş o boş şeride geçmek için hamle yaptıktan 1-2 saniye sonra o pejolu o şeride başka bir şeritten girmiştir diye tahmin ediyorum. Motosiklete dikkat etmesi gerekirdi yani ilk motosiklet girdi oraya ve motosiklet öndeydi yani pejolunun görüş açısında..

Sizin hatanız şerit değiştirirken kontrolsüz ve sinyalsiz değiştirmek, biraz daha defansif ve garantici sürerseniz daha iyi olur diye düşünüyorum. Ben motosikletimi bu videodaki sürüşten çok daha atraksiyonlu kullanıyorum ama sinyalsiz şerit değiştirmem. Makas atsam bile sinyalle atarım, hatta şerit değiştirceğim zaman sinyalden sonra bi dat dat diye kısa korna yaparım dikkat çekmek için sinyal yaktığımı görsünler diye.

Motosiklet aralardan gitmezse hep kendi şeridinde stabil hızda giderse ciddi anlamda tehlikeye uğrar, sağında ve solundaki arabaların kör noktasında kalır. Arkasındaki öküzlerin tacizine uğrar. Mümkünse trafikten % 10 daha hızlı gidin ve hep aynı şeritte gitmeyin. ( Bu tavsiyem size değil tüm motosikletli arkadaşlara.)

Dediğim gibi tek kusur sinyalsiz kontrolsüz sağa geçmeniz.Ayna kontrolü veya 1 saniyelik omuz üstü bakış ile daha sağlıklı geçilebilirdi. Bizler de arada sinyalsiz kontrolsüz geçiyoruz olur öyle. Ama ne olursa bize olur bunu unutmayalım
    yürekçe bunu beğendi.

rollcycle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1250GS ADV
    Alıntı DKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gelecek yorumları merak edip de hiç paylaşmayın böyle şeyler gereği yok. paylaşanlar kızıp bir daha girmiyo zaten foruma
    :D yok geleceği ve yolda beraber sürdüğümüz kişileri tanımak iyi oluyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:28 ----------

Alıntı DadasOflu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    28 yıldır İstanbul avrupa yakası ağırlıklı araba kullanan biri olarak 06 plaka inceden ne yaptığının her saniyesinin farkında, sol şeridi kapatan araç zaten yorumsuz, o senden ''hop'' bekliyordu, hevesini kursağında bıraktın, motosiklet sırtında değilde, direksiyon başında çok gördüm ben böyle çakıl delikanlılarını...motorun üstüne oturtsan artçı alsan 10-20 km bak bakalım o dirsekler öyle havada geziyor mu_? çakma delikanlılar kroluk ile delikanlılık arasında sıkışıp kalmış ezik takımından başka bir şey değil bunlar..alacağın nefesin varmış kardeşim, şükret... ha bu arada senin o aracın şeridine geçtigini düşünen arkadaşlara bir hatırlatma ''soldan ve sağdan veya tersi iki çizgi arasında kalan bölüme şerit diyoruz, siz başka video izlemiyorsunuz umarım.. araç bulunduğu şeridin sol çizgisinin üstünde gitme gereği duydu ise vardır bir bildiği diyorsunuz demek ki! şeridi ortalamaya ne gerek var, düşünsenize soldaki araç bulunduğu şeridin sağ çizgisi üstünde gitmeyi kendine hak saysa ve sağ şeritteki araçta aynı kurnazlığı solunda kalan çizgi üstünde yapsa ne olacak o zaman...!!bırakın bu işleri anlamadığınız her konuda atıp tutmayın, bu arada motosikleti alalı 5 gün oldu taraflı falan değilim belirtmek isterim.
    teşekkürler

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:51 ----------

Alıntı Eski_kasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İÇİMİZDEKİ ARABACILARA SELAM OLSUN ! NİCE FORUM
    hepsi gardaşımız

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:55 ----------

Alıntı velizrsln adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    salakca yorum yapanların motoruna bakıyorum hep küçük cc demekki neymiş para eşittir akıl genel olarak
    büyük küçük sorun değilde saygısızlık başka bir kafa.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:56 ----------

Alıntı Alonedark93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ahaha ne güldüm.
    Geç gördüm ama olsun.
    Burası Beylikdüzü.

Arkadaş ne sabır var sizde helal valla.
    Neden kırmadınız bunun burnunu.
    Semt bizim plakayı aldım görürsem küçük bir röportaj yapıp atarım buraya.
    boşverin canınızı sıkmayın bu sabaha kadaarda röportaj yapsanız alabileceğiniz pek birşey olduğunu sanmıyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:00 ----------

Alıntı RedCBR125 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlk baştaki sola kırarak önüne geçen arabayı zaten söylemeye gerek yok hatalı.

Sonra sağ boş olunca sağa geçmeye yeltendin. Anlaşılan o boşluğu pejolu davar da görüp o boşluğa dalmış. Sana "sen de pejonun önüne kırıyorsun." diyen arkadaşa hitaben, o pejolu muhtemelen o şeritte değildi, motosikletli arkadaş o boş şeride geçmek için hamle yaptıktan 1-2 saniye sonra o pejolu o şeride başka bir şeritten girmiştir diye tahmin ediyorum. Motosiklete dikkat etmesi gerekirdi yani ilk motosiklet girdi oraya ve motosiklet öndeydi yani pejolunun görüş açısında..

Sizin hatanız şerit değiştirirken kontrolsüz ve sinyalsiz değiştirmek, biraz daha defansif ve garantici sürerseniz daha iyi olur diye düşünüyorum. Ben motosikletimi bu videodaki sürüşten çok daha atraksiyonlu kullanıyorum ama sinyalsiz şerit değiştirmem. Makas atsam bile sinyalle atarım, hatta şerit değiştirceğim zaman sinyalden sonra bi dat dat diye kısa korna yaparım dikkat çekmek için sinyal yaktığımı görsünler diye.

Motosiklet aralardan gitmezse hep kendi şeridinde stabil hızda giderse ciddi anlamda tehlikeye uğrar, sağında ve solundaki arabaların kör noktasında kalır. Arkasındaki öküzlerin tacizine uğrar. Mümkünse trafikten % 10 daha hızlı gidin ve hep aynı şeritte gitmeyin. ( Bu tavsiyem size değil tüm motosikletli arkadaşlara.)

Dediğim gibi tek kusur sinyalsiz kontrolsüz sağa geçmeniz.Ayna kontrolü veya 1 saniyelik omuz üstü bakış ile daha sağlıklı geçilebilirdi. Bizler de arada sinyalsiz kontrolsüz geçiyoruz olur öyle. Ama ne olursa bize olur bunu unutmayalım
    Keşke herkes bu şekilde düşünerek durumu değerlendirebilse teşekkürler yorum için

gorkemerden - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VT 750 C6 Shadow
    Güzel tespit tebrikler

yusufbaris - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GW250 Inazuma
    Olumsuz yorum yapanlar o motorun üstünde olsaydı nasıl tepki verirlerdi merak ediyorum.
    Sakin kalmanızı takdir ettim.İnsan böyle durumlarda çıldırıyo çünkü.Ama çocuğunu eşini aklına getirince gevşeyip amaaan boşver diyosun.

Motosikleti
    R1250GS ADV
    Alıntı yusufbaris adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Olumsuz yorum yapanlar o motorun üstünde olsaydı nasıl tepki verirlerdi merak ediyorum.
    Sakin kalmanızı takdir ettim.İnsan böyle durumlarda çıldırıyo çünkü.Ama çocuğunu eşini aklına getirince gevşeyip amaaan boşver diyosun.
    Sürekli karşılaştığım benzer durumlar olduğu için bıktım başlarda bende çok agresiftim 13 sene oldu ve söylediğiniz gibi eşimde motosiklet kullanıyor bu yüzden araçların düşmanı olmak istemiyorum. Artık okadar çok bilinçsiz motosiklet süren var ki her önüne gelen ağzına mikrofonu alıp kafasına kamerayı almaya başladı. Ve yazıktır ki artık iyiyi ve kötüyü ayırt edemeyecek seviyeye düştük. Yorum için teşekkürler.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:02 ----------

Alıntı gorkemerden adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel tespit tebrikler
    Biz kötü söz söylemeylim boşverin. Hepsi iyi niyetlidir eminim.
    artemis99 bunu beğendi.

erenedip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial znu 125
    Alıntı yürekçe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    az sonra, "keske arabanin altinda kalaydim" dersiniz
    yahu, yollarda goruyoruz, gruptan goruyoruz, vloglardan goruyoruz; herkes bir garip kullaniyor su aleti ve herkes borbirini elestiriyor. bu kadar iyi kullanan varsa neden yollarda goremiyorum???
    eminim ki, burada yorum yazanlarin bir kismini tenzih etmekle beraber cogu ne sinyal veriyordur, ne panik fren biliyordur, ne de uyari isaretlerini biliyordur.
    buradaki klavye mufettisligi gercekten haddini asiyor bazen.
    gecenlerde ileri surus egitimi veren bir kurumdan alinti bir sema paylastim ve aciklamistim.israrla bence oyle degil bile diyen oldu.
    gaflet mi, delalet mi anlamadim ki.
    bir kac guzel yorumcumuz vardi, incittiler ve adamlar gitti.
    forum, bir sey vermekten uzaklasip strese sokmaya basliyor bazen.
    "biliyorsan konus ilham alsinlar, bilmiyorsan sus; adam sansinlar" diye bir tavsiye veciz soz var. hic mi duymadiniz ustalar?
    ustat mevzu o değil inan. dediğin gibi biz daha beter kullanıyoruzdur. ama şahsen ben gelip videoyu buraya yüklemem. bazen adamın önüne kırıyorum ölümden dönüyorum, adam geliyor kusura bakma diyorum, o da insan gibi tamam kardeşim diyor. tam zıttını düşünsene. adamın önüne kırmışım bir de artislik yapıyorum. aksini sana bana yapan sürücüler var bir de üste çıkmaya çalışsa nasıl sinirleniyoruz...onları paylaşsınlar amenna. ya da başlık böyle olmamalı...

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:11 ----------

bak şimdi. şu anda karşımda olsan sana öyle laflar söylenirki... sen gibi beş paralık insanlar yüzünden bu ülke böyle. kimsin nesin bilmem ama adam değilsin belli bunu bilirim! insanların mallıyla mülküyle zekasını kıyaslayacak kadar akıllısın işte! konuyu saptırıp, 3 kuruşunla sosyolojik bir tespit yaptın aklınca he? bunu dediğine göre yokluk ne görmemişsin, demek baba parası yemişsin. yedikçe aklını ve ahlakını kaybetmişsin yazık. ama dip not: hayatta para gelip geçicidir. bir gün vardır, o babacığın ölür allah korusun kalıverirsin...

2. nokta: burada herkes iyi motorlara binmiyor. sebebi de sadece para değil. bazılarımız için elzem bir ihtiyaç değil motor. sen gibi hayta gezip onlara para basacağımıza ev mev birşeyler alıyoruz, ya da hanıma araba... o küçük düşüncelerini ve tespitlerine kendine sakla, ne burada parası olmayan arkadaşlarımızı rencide et, ne de bu mide bulandırıcı zihniyetinle kendine laf söylettir...

Motosikleti
    Dominar 400 UG
    Alıntı erenedip adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ustat mevzu o değil inan. dediğin gibi biz daha beter kullanıyoruzdur. ama şahsen ben gelip videoyu buraya yüklemem. bazen adamın önüne kırıyorum ölümden dönüyorum, adam geliyor kusura bakma diyorum, o da insan gibi tamam kardeşim diyor. tam zıttını düşünsene. adamın önüne kırmışım bir de artislik yapıyorum. aksini sana bana yapan sürücüler var bir de üste çıkmaya çalışsa nasıl sinirleniyoruz...onları paylaşsınlar amenna. ya da başlık böyle olmamalı...[COLOR="Silver"]
    Hocam neden bu kadar takılıyorsunuz anlamıyorum
    06 Plaka bariz trafik teröristi. İşim gücüm olmasa adamı bulur, kuyruğuna yapışır video çekip kanıtlardım sana
    Adam önüne kırmamış. Artistlik de yapmamış. 06 PLAKA MAKAS ATIYOR, MOTOSİKLETTEN SONRA GELİYOR.
    Bu kadar tartışmaya gerek yok. "Arkadaşım haklısın ama sen de tehlikeli kullanıyosun şöyle şöyle yaptın" demek yerine adamı terörist ilan edip arabayı haklı çıkartıyorsunuz belki farkında olmadan.

acemi60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Sonradan zengin olan görgüsüz birisi, şoförüne sorar; eşekle şoför arasında ne fark vardır?
    Şoför bir süre düşündükten sonra mahcup bir şekilde; “bulamadım” der. Patron cevap olarak; “eşeğe çüş deyince, şoföre dur deyince durur” demiş. Şoför çok içerlemiş. Ama patronuna cevap da verememiş. Bir süre sonra patronuna ; “birşey sorabilirmiyim?” demiş. Patron “sor bakalım” deyince; “eşekle patron arasındane fark vardır?” demiş. Patron bir süre sonra “Bulamadım. Sen söyle bakalım” demiş. Şoför cevabı yapıştırmış; “Vallahi bende bulamadım!”
    erenedip bunu beğendi.

Motosikleti
    R1250GS ADV
    ustat mevzu o değil inan. dediğin gibi biz daha beter kullanıyoruzdur. ama şahsen ben gelip videoyu buraya yüklemem. bazen adamın önüne kırıyorum ölümden dönüyorum, adam geliyor kusura bakma diyorum, o da insan gibi tamam kardeşim diyor. tam zıttını düşünsene. adamın önüne kırmışım bir de artislik yapıyorum. aksini sana bana yapan sürücüler var bir de üste çıkmaya çalışsa nasıl sinirleniyoruz...onları paylaşsınlar amenna. ya da başlık böyle olmamalı...

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:11 ----------

bak şimdi. şu anda karşımda olsan sana öyle laflar söylenirki... sen gibi beş paralık insanlar yüzünden bu ülke böyle. kimsin nesin bilmem ama adam değilsin belli bunu bilirim! insanların mallıyla mülküyle zekasını kıyaslayacak kadar akıllısın işte! konuyu saptırıp, 3 kuruşunla sosyolojik bir tespit yaptın aklınca he? bunu dediğine göre yokluk ne görmemişsin, demek baba parası yemişsin. yedikçe aklını ve ahlakını kaybetmişsin yazık. ama dip not: hayatta para gelip geçicidir. bir gün vardır, o babacığın ölür allah korusun kalıverirsin...

2. nokta: burada herkes iyi motorlara binmiyor. sebebi de sadece para değil. bazılarımız için elzem bir ihtiyaç değil motor. sen gibi hayta gezip onlara para basacağımıza ev mev birşeyler alıyoruz, ya da hanıma araba... o küçük düşüncelerini ve tespitlerine kendine sakla, ne burada parası olmayan arkadaşlarımızı rencide et, ne de bu mide bulandırıcı zihniyetinle kendine laf söylettir...
    Kötü konuşmak istemiyorum ama güzel kardeşim senin derdin ne ? Adamın önüne kıran kim ? Araçlar makas atarak gidiyor ve zaten videoyu izlersen görürsün benden sonra iki aracın arasına girmeye çalışıyor araba ... nasıl bir adam çıktın sen ya. Hayır başka bir derdin olduğunu düşünmeye başladım. Beni biyerden tanıyosunda benmi bilmiyorum ?

Motosikleti
    mondial znu 125
    Alıntı MSMorkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    06 Plaka bariz trafik teröristi. İşim gücüm olmasa adamı bulur, kuyruğuna yapışır video çekip kanıtlardım sana
    Adam önüne kırmamış. Artistlik de yapmamış. 06 PLAKA MAKAS ATIYOR, MOTOSİKLETTEN SONRA GELİYOR.
    Bu kadar tartışmaya gerek yok. "Arkadaşım haklısın ama sen de tehlikeli kullanıyosun şöyle şöyle yaptın" demek yerine adamı terörist ilan edip arabayı haklı çıkartıyorsunuz belki farkında olmadan.
    eğer o şekilde anlaşılıyorsa ben şahsen özür dilerim arkadaştan. bazen fevri olabiliyoruz. ancak, orada kendi yaptığı da büyük hata olduğu için haklı bulamıyoruz. ya tr de trafik demek savaş alanı demek. sen hata yapmasan dahi birgün biri ezer. ama burada bu durumu umursamadan inatla risk alan bir sürücü gördüm.

Motosikleti
    R1250GS ADV
    Alıntı MSMorkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mevzu farklı sanırım. Ben bu arkadaşın video için yorum yaptığını düşünmüyorum. Kime neyi ispatlamaya çalıştığınıda anlamıyorum. Yaş yada tecrübe muhabbetide yapmak istemiyorum ama bi derdi olduğu kesin. Hayır ilk yorumuna cevap vermeden kendi kendine gaza gelip bir iki yorum yapmış.

Motosikleti
    mondial znu 125
    Alıntı rollcycle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kötü konuşmak istemiyorum ama güzel kardeşim senin derdin ne ? Adamın önüne kıran kim ? Araçlar makas atarak gidiyor ve zaten videoyu izlersen görürsün benden sonra iki aracın arasına girmeye çalışıyor araba ... nasıl bir adam çıktın sen ya. Hayır başka bir derdin olduğunu düşünmeye başladım. Beni biyerden tanıyosunda benmi bilmiyorum ?
    bak kardeşim. Bir derdim yok. sana saniye saniye yazdım. orada yaptığın bariz hata var. sen onları görmedin. adam suçsuz demiyorum. adam tam bir dangalak, katil! sen kendini bu katilden savunman gerekir. sen yine risk alıyorsun. sana birşey olursa bu laflar havada kalacak. oyüzden ben burada kalkıp adam şöyleydi böyleydi demek yerine sana hatanı söylüyorum. senle şahsi bir derdim yok. öyle anlaşıldıysa da kusura bakma. ama emin ol kötü eleştiri de iyidir.

Motosikleti
    R1250GS ADV
    Alıntı acemi60 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sonradan zengin olan görgüsüz birisi, şoförüne sorar; eşekle şoför arasında ne fark vardır?
    Şoför bir süre düşündükten sonra mahcup bir şekilde; “bulamadım” der. Patron cevap olarak; “eşeğe çüş deyince, şoföre dur deyince durur” demiş. Şoför çok içerlemiş. Ama patronuna cevap da verememiş. Bir süre sonra patronuna ; “birşey sorabilirmiyim?” demiş. Patron “sor bakalım” deyince; “eşekle patron arasındane fark vardır?” demiş. Patron bir süre sonra “Bulamadım. Sen söyle bakalım” demiş. Şoför cevabı yapıştırmış; “Vallahi bende bulamadım!”
    Ne hale gelmişiz yazık sidik yarışına çevirdiniz. Herkes birbirine atar gider yani hiç düşünmüyormusunuz aynı yolda motosiklet sürüyorsunuz birgün illaki karşılaşacaksınız. Söyleyecek birşey bulamadım ..

Motosikleti
    mondial znu 125
    yanlış anlaşılmayı gidermek adına söylemem gerekeni söylediğimi düşünüyorum.

Motosikleti
    R1250GS ADV
    bak kardeşim. Bir derdim yok. sana saniye saniye yazdım. orada yaptığın bariz hata var. sen onları görmedin. adam suçsuz demiyorum. adam tam bir dangalak, katil! sen kendini bu katilden savunman gerekir. sen yine risk alıyorsun. sana birşey olursa bu laflar havada kalacak. oyüzden ben burada kalkıp adam şöyleydi böyleydi demek yerine sana hatanı söylüyorum. senle şahsi bir derdim yok. öyle anlaşıldıysa da kusura bakma. ama emin ol kötü eleştiri de iyidir.
    Ben zaten yorumlardada belirttiğim gibi zaten iyi niyetli olduğunu düşündüm her yorum yapanın. Ama inan bana üslübun ve konuyu uzatmanı ben ve herkes yanlış anladı. Başta yapman gereken yorumu şimdi yaptın. Teşekkür ederim değerlendirmen için. Bende hatanın farkındayım. Zaten hem videonun youtube ismi ve açıklamalarında hemde buradaki açıklamada yazdığım buydu.

Burada makas atarak diğer insanların canını hiçe sayan onun bunun çocukları var. Ben bunların arasında kaldım ve bir hata yaptım bu hatayı burada sizinle paylaştım ve altındada birazdaha hızlı manevra yapsaydım o.ç üzerime çıkacaktı yazdım. Yani burada adam onun bunun çocuğu gibi kullanıyor beni ezecekti demedim. Bu magandaların arasında az daha güme gidiyordum hata yaptım bize ders olsun dedim. Sen ve senin gibilere bu yorumları okumadan videoyu izlemeden yorum yaptığınız için kızdım. Keyifli sürüşler.

acemi60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Alıntı rollcycle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne hale gelmişiz yazık sidik yarışına çevirdiniz. Herkes birbirine atar gider yani hiç düşünmüyormusunuz aynı yolda motosiklet sürüyorsunuz birgün illaki karşılaşacaksınız. Söyleyecek birşey bulamadım ..
    Forum üyelerine "fakir" "akılsız" diyerek aşağılayana övgü. Yazılan bir fıkraya ise kınama. Sizi tebrik ederim. Çok doğru bir soru sormuşsunuz. Ne hale geldik?

Motosikleti
    R1250GS ADV
    Alıntı acemi60 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Forum üyelerine "fakir" "akılsız" diyerek aşağılayana övgü. Yazılan bir fıkraya ise kınama. Sizi tebrik ederim. Çok doğru bir soru sormuşsunuz. Ne hale geldik?
    Yoruma verdiğim cevabı nasıl okudunuz? Bir kişinin büyük yada küçük hacim kullanması sorun değil saygısızlık sorun yazdım. Bu bir övgü değil ! Burada yazılan her yoruma cevap verdim ve hep genelleme yaptım. Ama siz direkt olarak kişileri hedef alıyorsanız, hakkınızda hayırlısı..

Metilen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    rollcycle bey kardeşim hatalarını sayıyorum hazır ol

1- İstanbul' da trafiğe çıkmak ilk hatan.
    2- İstanbul' da motosikletle trafiğe çıkmak ikinci hatan.

Mont giymemişsin aman diyeyim sıcakta zor oluyor da yine de giy. Bu arada 206 yı kullanan arabacı kardeşi trafikte görsem yolumu değiştiririm. O nasıl oturuş, o nasıl bakış. Korku filmi gibi

Bunun dışında videoda olan biten "İstanbul' da sıradan bir gün". Allah yardımcınız olsun.

Not: Soğukkanlı olman kesinlikle artı, ben yeni öğreniyorum o işi. Sakin kalmak en güzeli.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler