Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

İşte aradığımız Polis! Allah razı olsun

Motovento
    REKLAM ALANI

https://www.youtube.com/watch?v=O7amn5iZhk4

işte bu ya işte bu ellerinden ayaklarından öperim adam süper anlatıyor abi..
    Carbondioxid, Pisman ve Mukaddime bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Hayırlı olsun. 56k mı?
    kazma ve Lebrama bunu beğendiler.

Nasıl yani

Merdo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yine duşa soktun kardeş

İlk defa gördüm , işi gücü rast gitsin.

Motosikleti
    kuba cg-100
    geçenlerde bi tane denk geldi ibrahimoviç gibi ego var mübarekde, ceza yazamadı içinde kaldı

HAZZILHAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Boulevard M109R B.O.S.S.
    Google diye bir arama motoru çıkmış, ne arasan buluyorsun. Tavsiye ederim.
    Road never ends but life does. Ride to live, live to ride.

Ufuk ARSLAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    gerçekten tebrik ediyorum görevli abimizi. polise ön yargı ile bakmayın arkadaşlar tamam iclerinde bir iki aldıgı sorumlulugu görevi kötüye kullanan var ama gerçekten cok iyileride var.

ilk acemilik dönemimde temde sıkıştıran bir kac araba yüzünden sıkıntılı bir kac dkk yaşadım. beni gören yunus ekibi gelip araçları kenara cekti güzelce döşedi adamlara.

Valla gerçekten süper bi adam aama yapılan bazı yorumlara anlam veremedim

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:24 ----------

Alıntı Ufuk ARSLAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gerçekten tebrik ediyorum görevli abimizi. polise ön yargı ile bakmayın arkadaşlar tamam iclerinde bir iki aldıgı sorumlulugu görevi kötüye kullanan var ama gerçekten cok iyileride var.

ilk acemilik dönemimde temde sıkıştıran bir kac araba yüzünden sıkıntılı bir kac dkk yaşadım. beni gören yunus ekibi gelip araçları kenara cekti güzelce döşedi adamlara.
    katılıyorum!

Motosikleti
    Alıntı İBedirhany adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla gerçekten süper bi adam aama yapılan bazı yorumlara anlam veremedim
    Diyoruz ki, milattan öncesine ait videoyu paylaşmışsın. Hem de link olarak, video embed de yapamamışsın. Üstelik motovlog yapabildiğini sandığın tutmayan kanalında başkasına ait videoyu aşırarak paylaşmışsın. Bir de çok özgün bir şeymiş gibi konu açmışsın bununla ilgili. 56K modem ve google esprileri ile videonun eski olduğuna dair tiye alınma olayını da anlayamamışsın. Durum bu.
    MotorKafa bunu beğendi.

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Alıntı HAZZILHAR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Diyoruz ki, milattan öncesine ait videoyu paylaşmışsın. Hem de link olarak, video embed de yapamamışsın. Üstelik motovlog yapabildiğini sandığın tutmayan kanalında başkasına ait videoyu aşırarak paylaşmışsın. Bir de çok özgün bir şeymiş gibi konu açmışsın bununla ilgili. 56K modem ve google esprileri ile videonun eski olduğuna dair tiye alınma olayını da anlayamamışsın. Durum bu.
    Bu kadar ağır küfrü hak etmemişti...

Bu arada motovlog yaptığını ama forumda video paylaşamadığını ve başkalarının videolarını kendi kanalında paylaşarak bunun üstünden para kazanmaya çalıştığını -buna normalde hırsızlık denir ama demiycem- fark etmemiştim. Umarım en yakın zamanda kanalın banlanır.
    Motosikletli Kaplumbağa...

Motosikleti
    Alıntı MotorKafa adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Bu arada motovlog yaptığını ama forumda video paylaşamadığını ve başkalarının videolarını kendi kanalında paylaşarak bunun üstünden para kazanmaya çalıştığını -buna normalde hırsızlık denir ama demiycem- fark etmemiştim. Umarım en yakın zamanda kanalın banlanır.
    Aslında kötü niyetle paylaşmamış ama bulduğu videoyu orijinal video linkinden değil de kendi kanalından verdiği için yaptığı etik değil. Bu şekilde destek toplamaya ve kanalına tık almaya çalışması tamamen yanlış.
    Mengu16 bunu beğendi.

tutmayan kanalım demek varmı tutan bi kanalın? Ayrıca daha yeniyim bu işte sizin gibi kösteklerden dolayı moralimi bozup bu işi yapmayı bırakmayacağım sen anadan doğma herşeyi biliyordun yapıyordun galiba

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:01 ----------

Aslında kötü niyetle paylaşmamış ama bulduğu videoyu orijinal video linkinden değil de kendi kanalından verdiği için yaptığı etik değil. Bu şekilde destek toplamaya ve kanalına tık almaya çalışması tamamen yanlış.
    yanlışlarıda senden öğrenicek değiliz az önce acıklama yaptım ne gerek varsa onuda yaptım gerçi terbiyesiz

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:03 ----------

Alıntı MotorKafa adlı üyeden alıntı Mesajı göster

bu video hariç tüm videolar bana ait,ilk defa başka bir video koyuyorum bu videoyu ilk defa izledim ve youtube'da görmediğim için koydum

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben çok önceden izlemiştim ama izlemeyenlerde vardır elbet. artık modemi olmayan mağara kalmacayak deselerde herkes ps başında zaman geçirmeye vakit bulamıyor olabilir.. sadece diyeceğim url link olarak değilde video formatında paylaşsaydın iyi olurmuş

Motosikleti
    tutmayan kanalım demek varmı tutan bi kanalın? Ayrıca daha yeniyim bu işte sizin gibi kösteklerden dolayı moralimi bozup bu işi yapmayı bırakmayacağım sen anadan doğma herşeyi biliyordun yapıyordun galiba
    Bir şarkıyı beğenmediğin zaman "daha iyisini sen yap görelim" gibi bir sığ mantık olamaz. "Var mı tutan bir kanalın ?" sorun da aynı mantıkta. Evet ayrıca soru eki ayrı yazılır. Her eleştirdiğin şeyi ille de iyi yapmak zorunda değilsin. Sen hiçbir şeyi eleştirmiyor musun ? Yeniysen araştırıp çıkacaksın kamera karşısına, yol yordam bilmeden bodoslama atlamayacaksın. Ben sana niye köstek olayım ki ? Yaptığın yanlışı yüzüne vurdum diye köstek mi olduk ? Yaşına bağlıyorum bu saçmalamanı. Bu işi yapmayı bırakma elbette, ama eksiklerini de düzelt yapmaya kararlıysan. Burada kötü yorum geldi diye ağlamanın bir faydası yok, kaldı ki yorum çalıntı video dolayısıyla yapıldı. Daha önce sana ait videolarla ilgili kötü bir yorum yaptığımı gördün mü ?

yanlışlarıda senden öğrenicek değiliz az önce acıklama yaptım ne gerek varsa onuda yaptım gerçi terbiyesiz
    Yanlışları benden öğrenmek istemiyorsan foruma gelip de çektiğin videoyla ilgili konu açmayacaksın. Herkes senin yaptığın şeyi beğenmek zorunda değil. Ayrıca yazdığım konuları biraz takip edersen bilakis benden öğrenecek bir şeyler de bulabilirsin. "Terbiyesiz" kavramını da hakedecek bir terbiyesizlik yok yazımda, aklını başına topla da yaz.

bu video hariç tüm videolar bana ait,ilk defa başka bir video koyuyorum bu videoyu ilk defa izledim ve youtube'da görmediğim için koydum
    Hayır kendi kanalın tık alsın diye koydun. O zaman orijinal video linkiyle paylaşırdın. Al ben senin yerine "MOTORA FISILDAYAN ADAM" kanalından arakladığın videoyu orijinal linkiyle paylaşayım:

Bir de youtube'da görmedim diyorsun. Halbuki araştırmak bedava. "motosiklet trafik polisi" diye 3 kelimelik bir arama yaptım ve ilk sayfada çıktı. Saatlerce aramak zorunda da kalmadım yani. Suçunu kabul edeceğine çıkmış karşıma artistlik peşindesin. Sonra terbiyesiz biz oluyoruz. Forum kuralları gereği ikili tartışma yasak olduğundan daha uzatıp da seni kaale alıp herhangi bir yazına cevap vermeyeceğim. Nasıl olsa hatanı kabul etmeyeceksin.

İyi akşamlar.

Ben ilk defa izliyorum paylaşmışsa ne olmuş illa ilk paylaşanı bulup belirtmelimi niye bu kadar ezik yaşıyosunuz arkadaşlar izleyin veya izlemeyin bu kadar basit

Cins misiniz uzatmayın işte aq, eyvallah kardeşim bende ilk defa izledim.

Bir şarkıyı beğenmediğin zaman "daha iyisini sen yap görelim" gibi bir sığ mantık olamaz. "Var mı tutan bir kanalın ?" sorun da aynı mantıkta. Evet ayrıca soru eki ayrı yazılır. Her eleştirdiğin şeyi ille de iyi yapmak zorunda değilsin. Sen hiçbir şeyi eleştirmiyor musun ? Yeniysen araştırıp çıkacaksın kamera karşısına, yol yordam bilmeden bodoslama atlamayacaksın. Ben sana niye köstek olayım ki ? Yaptığın yanlışı yüzüne vurdum diye köstek mi olduk ? Yaşına bağlıyorum bu saçmalamanı. Bu işi yapmayı bırakma elbette, ama eksiklerini de düzelt yapmaya kararlıysan. Burada kötü yorum geldi diye ağlamanın bir faydası yok, kaldı ki yorum çalıntı video dolayısıyla yapıldı. Daha önce sana ait videolarla ilgili kötü bir yorum yaptığımı gördün mü ?

Yanlışları benden öğrenmek istemiyorsan foruma gelip de çektiğin videoyla ilgili konu açmayacaksın. Herkes senin yaptığın şeyi beğenmek zorunda değil. Ayrıca yazdığım konuları biraz takip edersen bilakis benden öğrenecek bir şeyler de bulabilirsin. "Terbiyesiz" kavramını da hakedecek bir terbiyesizlik yok yazımda, aklını başına topla da yaz.

Hayır kendi kanalın tık alsın diye koydun. O zaman orijinal video linkiyle paylaşırdın. Al ben senin yerine "MOTORA FISILDAYAN ADAM" kanalından arakladığın videoyu orijinal linkiyle paylaşayım:

https://www.youtube.com/watch?v=O7amn5iZhk4

Bir de youtube'da görmedim diyorsun. Halbuki araştırmak bedava. "motosiklet trafik polisi" diye 3 kelimelik bir arama yaptım ve ilk sayfada çıktı. Saatlerce aramak zorunda da kalmadım yani. Suçunu kabul edeceğine çıkmış karşıma artistlik peşindesin. Sonra terbiyesiz biz oluyoruz. Forum kuralları gereği ikili tartışma yasak olduğundan daha uzatıp da seni kaale alıp herhangi bir yazına cevap vermeyeceğim. Nasıl olsa hatanı kabul etmeyeceksin.

İyi akşamlar.
    aga ben sana laf yetiştirmiyicem tamam haklısın sert girmiş olabilirim ama sen başından ofsayt başladın neyse tartışmıyorum haklısın zorla izlemek zorunda değilsin

Motosikleti
    YBR125 ESD 15
    HAZZILHAR , Bence bu kadar kasmaya gerek yok. Ben izlememiştim.Bu vesile ile izlemiş olduk.Google diye bir arama motoru çıkmış yazarak direk adamı trollemek yerine biraz daha alttan alınabilir.Emek ediyor sonuçta adam.
    İBedirhany bunu beğendi.

teşekkürler dostum yorumun için destekleyenlerede teşekkürler.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:34 ----------

İzlemeyen varsa izlesin diye güncel

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:26 ----------

GÜÜNCELLL dotlarım

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)