Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Beypazarı Mihalıçcık Gürleyik Sürüş Videosu

Motovento
    REKLAM ALANI

V-Strom'u satıp 4 ay motosiklet sürmedikten sonra eşimin 390 Duke'ünü ödünç alıp bir sürüşe katıldım. 6. dakikadan sonra görülen beyaz kasklı sürücü benim.

https://youtu.be/7lU5vphjMss?t=330

Bu sürüş sonrasında çıplak motor sevdiğime kanaat getirdim. 47 beygirden daha güçlü motora ise ihtiyaç olup olmadığından emin değilim. Düz yolda 200 ile gitmeye çalışan için anlamsız ama virajlı, teknik bölümlerde 390 Duke'ün tadına doyum olmuyor. Titreşimmiş, sert amortisörmüş, rüzgarmış bunlar hiç dert olmuyor. Sevdim.

15. dakikada bir sağ virajda tufaya düşüyoruz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:07 ----------

Gerçekçi özdeğerlendirme dedikleri bir şey var. Adama sorsan oo süper sürüyor. Honda eğitmenlerinin yaptığı dönüşlerin aynılarını yapıyor, Rossi'nin fren yaptığı kadar iyi fren yapıyor, benim gibi yol sanatı kafasındaysa Uğur Ertekin, John Taylor kadar kuğu gibi akıyor. Ama gerçekte baktığın zaman durum öyle değil. Nedeni adamın gerçekçi özdeğerledirme yapamaması. Videoları hem kaydı bir yerde bulunsun diye hem de gerçekçi özdeğerlendirme yapmama yardım edin diye buraya koyuyorum. Sürüşümde geliştirilmesini önereceğiniz yerleri işaret ederseniz sevinirim. O dakikada orada bulunman hataydı, burada daha erken açabilirdin veya ileride şu durumu daha erken görebilirdin, yanlış yerde konumlanmışsın ve benzeri her türlü yorum memnuniyetle karşılanır.

PS: 127 dost, sen de dahil.
    TAYFUNBORA, berkcigdem, oluroyle ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sonalp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha tracer
    memlektim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)