Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

KAMYONLARIN KASASINDAN DÜŞEN NESNELERE DİKKAT! (VIDEO)

Motovento
    REKLAM ALANI
    13yolcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda 600F
    Arkadaşlar başımızdan geçen bir olayı kayıt ettim sizlerle paylaşıyorum.
    Geçenlerde yine bir kamyon kasasından koca bir karton uçup benim tepemden arkadaşımında yanından teğet geçmişti. Onu kayıt edemedim ama bu olayı kayıt edip sizlerle paylaşıyorum.
    Ne yazık ki büyük vasıtalar kendinden küçük araçları umursamıyor. En önemli nokta ise çoğu aracın büyük vasıtaların korkusuna pür dikkat onlara odaklanıp civarındaki motosikletli sürücüleri görmemesidir. Bu yüzden mümkün olduğunca büyük vasıtalara sokulmayalım.
    En ufak durumda en çok zararı gören motosiklet sürücüleri oluyor bunu unutmayalım.

Buyrun link,
    http://sendvid.com/nzw4l1e5

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Onur994 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 250 r
    Olacak iş değil ya bunun bir insanın canına mal olabılecegını dusunemeyen bir ülkede yasıyoruz nasıl bır sorumsuzluktur. Geçmiş olsun dostum ucuz atlatmıssın.

eminemre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X Max 250 Ironmax
    Konu dışı ama 2-3 saat önce yaşadığım bir olayı anlatıyım.

Bilenler için; İstinyePark yolundan MAslak Plazalar sapağından Büyükdere Cad. bağlanacağım sırada 1.5 şerit genişliğindeki yolda aynadan hızla gelen bir Mercedes gördüm. Bu beni sıkıştıracak diye düşünmem ile şeridi iyice ortaladım ama pezevenk bariyerler ile arama teğet girip, son hızla geçti. Arkamda kız arkadaşım olmasa trafikte az ilerde yakalayacaktım ama boşver dedim.

Kamyon bile olmasa her an tehlikede olduğumuzu farzedip öle sürmekte fayda var.
    13yolcu bunu beğendi.

13yolcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda 600F
    Alıntı Onur994 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Olacak iş değil ya bunun bir insanın canına mal olabılecegını dusunemeyen bir ülkede yasıyoruz nasıl bır sorumsuzluktur. Geçmiş olsun dostum ucuz atlatmıssın.
    Aynen öyle eyvallah

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)