Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

turbolu hayabusa çüfçüflü(video)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ArChErS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco agility 125cc
    vay anasını beeee bu alet bende olacak varya offfffffff mükemmel bişi hastım şu hayabusaya ..........

setr74 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zs 150-19
    sevgili kardeşim alttaki yazı çok hoş bence 280 den sonrası azraille fransız öpücüğü gibi bişey olsa gerek hiç tatmadım tatmakta istemem ama nedense tadanlar kopamıyor video için teşekkürler

Motosikleti
    F 650 GS
    iste 280km den sonrası bagımlılık yapar hep daha fazlası hep daha fazlası sonu yok paran varsa sonunda gider böyle videodaki gibi bir turbolu hayabusa yaptırısın ve 340-350 gibi hızlar yapmaya başlarsın ve sonuda birgün show tv de kanal de veya gazeterlde belki hepsinde senin bir ufak vesikalık resmin ve yanında motorun kaza yapmış halinin resmi ve başlık kocaman yazılarla AŞIRI HİZ YİNE CAN ALDI yazar ve plakanı verir 34 .. 34 plakalı motorsikletli genç maslakta aşırı hızla girdi virajı alamadı veya aşırı hız yapan gencin önüne aniden araba çıkınca kaza yaptı işte buna benzer bir başlıkla sadece 1-2 gün tvlerde söylenirsin ve sonra seni hatırlayan biile olmaz onun için hızın 280 sonrasında azrailin dışarı verdigi oksijeni soluma cigerlerimize çekme meraklısı olmayalım. hız kontrol edilebildigi sürece bizim için avantajdır edilemediginde katilimiz olur.kazadan sonra gelenler ya kaskının içinin kanla doldugunu görür kafa tasın gitmiştir ya gögsün parçalanmış işte bukadar senin 280 merakın bu kaza ile son bulur . aaa birde sakat kalıp asla motora binememe olayı var ama o hızda kaza yapıp sakat kalmak bile bir mücize onun için hiç anlatmıyom. arkadaşlar türkiye malum araba şoförlarimizin trafikteki kazaplıklarını hepimiz biliyoz onun için aman dikkat kendinizi düşünmüyorsanız arkanızda bırakabilecekelrinizi düşünün sonra yakınlarınıza diyemeden gitmeniz korkunç olur

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    necdet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr1100xx süperblackbird
    ellerine sağlık ilk kez hayalbusaya bindim

bur-k@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 pert oldu :(
    benim avatrdaki hayabusa 280 km kadran var yanlız unutmadan avatrdaki hayabusada hız limitörü var emniyet için
    ÖĞRENMEDEN,ÇALIŞMADAN,YORULMADAN,RAHAT YAŞAMANIN YOLLARINI ARAMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİREN MİLLETLER;ÖNCE HAYSİYETLERİNİ, SONRA HÜRRİYETLERİNİ,SONRA İSTİKLALLERİNİ,KAYBETMEYE MAHKUMDURLAR. K.ATATÜRK

Motosikleti
    F 650 GS
    vaybeee hayabusanın limitörünü hala söktürmeyenler var mı adam 1. gün motor alıyor 2 . gün limitörünü söktürüyor şimdi üretilen motorların hepsinde sanırım limitörlü hepside 299 km sınırlanmış yanı o cihazla sökülmese hiçkimse 299 km geçemiycek fakat işte insanlar motorları olıyor 2 gün ilk işleri o hız sınırlayıcısını sökmek oluyor insanlarda 300 km üzerine çıkma gibi bir heves varyaa çıkın çıkın biriside o hızla giderken ününüza çıkar ozaman keşme o limitörü söktürmeseydim dersiniz ama azrailin sizi hiç takacagını sanmıyorum.

PcKopatGhostRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    daha önce verildi ama yinede saol..
    CBR 600F Honda,

ghostrideremir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    abi şu hayabussa harika bi motor çok hayranım saol abicim bu vidyoyu koyduğun için
    [COLOR="Red"]MOTORCU OLMAK SADECE HIZ YAPMAK DEĞİLDİR-[/COLOR][COLOR="Blue"]ÖNÜNDEKİ ARACINDA NE YAPACAĞINIDA BİLMEKTİR[/COLOR]

kimi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000RR
    video için saol...

BIYIKLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Heheh ha 299 ha 300-320 limitöre bak hizaya gel.
    Anadilini kaybedersen bağımsızlığını da tamamen kaybedeceksin. Dilini kaybeden toplumlar köle olmaya mahkumdurlar.
    Mustafa Kemal ATATÜRK

Axis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 RR
    Ben de video hakkındaki yorumları okudum tam diyecektim ki 280 de biiiiir 360 da, BIYIKLI benden çok yaşayacaksın galiba
    [B][FONT="Comic Sans MS"][SIZE="2"]35 YAR 14[/SIZE][/FONT][/B]

Lord_ARAGORN63 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    güsel video yaa.ve de güsel motor rr.ve dahasıı çok hızzzzz

sağol
    [FONT="Comic Sans MS"][SIZE="3"][/SIZE][/FONT]Tüm İğrenç Yaratıklar Cehenneme[COLOR="Red"][/COLOR]

marefb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1299 Panigale
    28.000ytlye böle bi alet wuuw bedava be

Motosikleti
    gilera runner vxr 200
    motor mukemmel daha ne olsun ya

çok baba motor ama öle bi alet eyer bende olsa benim gidecegim yer belli ya yogun bakım yada morg

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Bir ara ustu acik bir ferrari solladilar sari renkte , Ne diyim ki bu motora alisan artik F-16 yima biner. Zaten otobanda yapabilecegi en yuksek hizi yapmis adam.Benim kadranimda 100 yazan yerde onunkide 160 yaziyordu daha fazla soze ne gerek
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler