Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

2014 Yamaha FAZER 8 Tanıtım (kendi motorum)

Motovento
    REKLAM ALANI
    undone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FAZER 8 ABS , 2014' R1200 GS ADV.
    MotorTepesi'nden herkese merhaba.. Kendi motorum olan 2014 FAZER 8'in teknik özelliklerinden ve yaptığım akseusarlardan biraz bahsettim , ilginizi çekecekiğini düşündüm paylaşmak istedim. İlerleyen zamanlarda sürüş videolarımda eklenicek , takipte kalmanızı öneririm

İyi seyirler !

hellboys, cihan54, dental_land ve 4 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    biraz yüzeysel ve resmi olmuş

daha damardan, en az 3-5 yıllık motorcularada hitap edicek detaylar gerekiyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 04:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:57 ----------

içerik daha zengin anlatım daha akıcı olmalı...
    undone ve mete_han bunu beğendiler.

Sj's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu motovloggerlarin ozellikle yeni baslayanlarin, sadece bu arkadasimiz degil cogunun yaptigi cok yanlis yaptigi seyler var:

1- Motorlarin super detayli teknik bilgilerini videoda anlatmak izleyicinin o kisimlari izlerken bayginlik gecirmesine neden olur. Anlayin artik bunu.
    2- Yapmacik hareketleriniz egitimli egitimsiz bi suru adamin sacma sapan laflar yorumlar yapmasina sebep olur. Eger cekimde seyirciye ilimli bir profiliniz(Misal Altin Elbiseli Adam, Motorcu Muhabbeti) yoksa bu sevdadan vazgecin.
    3- Kimse motorunuza yaptiginiz sekil semali umursamiyor. Misal Fazer 8le ilgili video cekiyorsaniz, nasil yag degisir ya da balata kontrolu nasil yapilir bunlari anlatin. Sevenleriniz cok olur.

Bunun disinda meraba ben suleeman simdi size motorumu anlaticam diye basladiginiz an zaten iritasyon baslar. Kamerayi aldim motor da var haydi simdi beni takip edin demekle olmuyo malesef bu isler.

"Sen cok mu biliyon lan ordek" diyenler icin youtube istatistiklerim hazir.
    gursus bunu beğendi.

Motosikleti
    Cevaplar ve eleştiriler için teşekkürler. Tabiki bu tarz bir işe giriş yapmış bulunduk ve acemiyiz , kamera karşısındaki kendme has vekalıcı tavrımı en kısa zamanda yakalıyacağımı düşünüyorum öyle ki bu işler dışardan çok kolay gözüksede ciddi anlamda uğraş gerektiren işler. Umarım insanların istediği şekilde daha doğrusu kendi tarzımı benimseticek şekilde ilerletebilirim bu işi sonrasında izlenme sayısı zaten artacaktır. (Y)
    mehmetenis bunu beğendi.

Sj's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı undone adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cevaplar ve eleştiriler için teşekkürler. Tabiki bu tarz bir işe giriş yapmış bulunduk ve acemiyiz , kamera karşısındaki kendme has vekalıcı tavrımı en kısa zamanda yakalıyacağımı düşünüyorum öyle ki bu işler dışardan çok kolay gözüksede ciddi anlamda uğraş gerektiren işler. Umarım insanların istediği şekilde daha doğrusu kendi tarzımı benimseticek şekilde ilerletebilirim bu işi sonrasında izlenme sayısı zaten artacaktır. (Y)
    Abi herseyden once caba gosterip insanlara bir seyler paylasmak en kotu haliyle bile cok takdir edilmesi gereken bi durum. Ama malesef insanimiz okuz.

O yuzden okuz dilinde bir seyler yapmak gerekiyor. Tarz olarak bahsettigin sey tek mevzuya tekabil ediyor: Yakin arkadasinla "naber lan ..a kodugum" derken nasil bir muhabbet ediyorsan video cekerken de o rahatligi sergilersen hic sikinti olmaz.

Baska baska bi lavuk var hic hazzetmem ama kanalinin adi bile "s...erim ben gidiyorum" diye, herkes deliriyo adama. Sebebi iste yukarida anlattiklarim

Nacizane

Motosikleti
    Alıntı Sj's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi herseyden once caba gosterip insanlara bir seyler paylasmak en kotu haliyle bile cok takdir edilmesi gereken bi durum. Ama malesef insanimiz okuz.

O yuzden okuz dilinde bir seyler yapmak gerekiyor. Tarz olarak bahsettigin sey tek mevzuya tekabil ediyor: Yakin arkadasinla "naber lan ..a kodugum" derken nasil bir muhabbet ediyorsan video cekerken de o rahatligi sergilersen hic sikinti olmaz.

Baska baska bi lavuk var hic hazzetmem ama kanalinin adi bile "s...erim ben gidiyorum" diye, herkes deliriyo adama. Sebebi iste yukarida anlattiklarim

Nacizane

Doğru dedin kamera karşısında ana haber sunar gibi yapmak bu işin aslında doğasına aykırı. Biz motorcuların hangisinin akli dengesi yerindeki sakin bişeyler takip edelim değilmi ama Kısa zamanda çok keyifli bi hal alacağına inanıyorum umarım sizleride tatmin eder

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 06:42 ----------

GoPro Deneme çekimlerinden bir bölüm paylaşmadan geçemezdim

Sj's ve mehmetenis bunu beğendiler.

dental_land - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 600sa
    Motosiklet dergilerinde bulabileceğimiz bilgilerden farklı birşey yok . Keşke kendinizden birşeyler katsaydınız . Daha ilgi çekici videolar çekersiniz umarım . Emeğinize sağlık .Başarılar .

aranel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07 ABS - Burgman UH 200
    İleride gelişecektir, başlangıç için video içeriğine değilde ben sunuma baktım ve beğendim. Bence çoğu kişinin hastası olduğu bir makinenin sürüş üzerine tecrübelerinizi anlatabilirsiniz.

Motosikleti
    Yorumlar ve eleştiriler için teşekkürler. Bu videoyu buraya koyamamdaki amacım yaptığım işi size göstermenin yanında bununla ilgili iyi ve kötü noktaları izleyici ağzından öğrenmek. Şunu biliyorum ki önümüzdeki videolarda daha keyifli anlatımlarla karşınıza çıkacağım
    gursus bunu beğendi.

Freye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 Fazer8
    Allah izin verirse yazın benimde olacak
    undone bunu beğendi.
    Köpeklerin neden camdan dışarı baktığını ancak motosiklet sürücüleri anlar

Motosikleti
    MT-25
    Bende heveslendim simdi... Bana " napiyosun len ordek " derler diye korkuyorum..
    undone ve Sj's bunu beğendiler.

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    usta herşey iyi güzel de sondaki "kendinize iyi bakın" çok yapmacık olmuş yav.
    sen başından beri otomot robot gibi ciddi bi şekilde anlat anlat sonra o hareket...

Motosikleti
    Alıntı LynXMaSTeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    usta herşey iyi güzel de sondaki "kendinize iyi bakın" çok yapmacık olmuş yav.
    sen başından beri otomot robot gibi ciddi bi şekilde anlat anlat sonra o hareket...
    Aynı şeyi düşünmedim değil , zamanla oturacak herşey kendi tarzımı yaratırım diye düşünüyorum

xaselcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Şu bazı saçma sapan yorumlara(eleştiri bile değil) takılmayın hocam hevesiniz kırılmasın.
    atillatopal9 bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı xaselcuk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu bazı saçma sapan yorumlara(eleştiri bile değil) takılmayın hocam hevesiniz kırılmasın.
    üzerime alındığımdan değil ama bu şekilde bir yorum daha saçma olmuş bence.
    sonuçta olumlu olumsuz herkes bişeyler söyler, burda konuyu açan arkadaş istediği yorumu alıp değerlendirir, istemediğini önemsemez.
    üslup olarak da pek tasvip etmiyorum..

Motosikleti
    LynXMaSTeR'ında dediği gibi eleştirileri kaldıramıyacak olsam böyle bi işe girişmem. Gelen eleştiriler , olaylara objektif yaklaşıp kendi hatalarımı görmemde bana çok yardımcı olucak.
    Sj's ve gursus bunu beğendiler.

atillatopal9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL650
    Yapılan bazı yorumlar eleştiri değilde, hakarete kaçmış gibi. üstüne alınmasın kimse arkadaşlar.
    videoyu çeken arkadaşımıza çok çok teşekkürler. insanların bu tür bilgilere ihtiyacı var.
    undone bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı undone adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    LynXMaSTeR'ında dediği gibi eleştirileri kaldıramıyacak olsam böyle bi işe girişmem. Gelen eleştiriler , olaylara objektif yaklaşıp kendi hatalarımı görmemde bana çok yardımcı olucak.
    eyvallah üstad.
    burası motosiklet forumu diye herkes sanayi de çalışmıyor, herkes en ince teknik detayları bilemez.
    o yüzden anlayan adam da yorum atar, anlamayan da.
    kimi yorumlarıyla sana birşeyler katar kimisi de çamur atar ;)
    bi R25 videosu da senden bekleriz
    undone bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)