Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

2014 Motor Kazaları ! Bir kez daha ders çıkaralım lütfen..

Motovento
    REKLAM ALANI
    dadaş-bb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    'ni Sattı. Arayışlarda
    Hatalı araçlarda var ve hatalı motosikletler de var.

Aman dikkat edelim ders olsun herkese yaşanılanlar.

Herşeyden önemlisi dikkat dikkat dikkat..

Çok dikkatli olmak lazım özellikle yanımızda yöremizde araç trağindeysek eğer aman aman çok hanzo tipler var dikkat edelim. Ayrıca hız her zaman zarardır.

03:25 sn sonra dikkat o araç sürücüsünü haşat etmek lazımmış orada yapamamışlar motorcu arkadaşlar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    caneroz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Adam hızını alamadı motoru tekmeliyor bunlar izliyor
    mehmetenis bunu beğendi.

Motosikleti
    Xciting25Ori - SYM WOLF - Xmax400 - NC750D integra
    Kazalar sanki hep acemice ve genellikle süratten kaynaklı görünüyor. Ayrıca nedense hep kaza yapanlar direkt ayakta, güzel sözlü videolar harmanlanmış. Daha kötüsüne hazır olmak, çok daha dikkatli ve yavaş olmak lazım. Örneğin duran trafikte Emniyetten yardıranları hala anlayamıyorum, ben 80'i geçmemeye çalışıyorum ama bence o bile fazla, her sn birinin atlaması an meselesi memlekette..
    mehmetenis bunu beğendi.

Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS
    Kazaların yüzde 80'inde motorcular suçlu . Kavşaklarda ve tali yol çıkışlarında hızlı gideceklerine biraz daha yavaş gitselermiş bu kazaların bir çoğu olmazmış .
    mehmetenis ve muvodo bunu beğendiler.

3:25 deki kavga dikkatimi çekti adam bi yumruk atıyo karşıda 2 kişiler karşılk vermyiolar korkuyolar tabi adam belli boksör falan veya dövüşmesini çok iyi biliyor ama bizim burda özellikle diyarbakırda olsa o adam ebesini tersten görür delik deşik ederler onu :D

Bide 2.videdao 0:54 deki kazada hemen ambulans gelmesine çok şaşırdım çok şanslılar :d

Panther38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA R25 MİDNİGHT BLACK
    Alkol kullanan saçma sapan sürenler var videolarda birde bağlantı yollarında gaz açarsan önüne sazan çıkabilir hız iş değil. Bilinçsiz motor kullanıp diğer motorcuları kazaya sebebiyet verenlerde var. Bağlantı yollarında 4 teker sürücüleri hem seni görüyor hem önüne çıkıyor gaz açıp devam etsen kaza yapmamak elde değil.
    Alkol 2 teker 4 tekerdede sıkıntı kullanmayın lütfen!
    mehmetenis ve muvodo bunu beğendiler.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Ambulansa ben de çok şaşırdım, zırt diye geldi çizgi film gibi . Döğüş kısmında da görüldüğü üzere adamlar delikanlı olduklarından bizdeki gibi iki kişi bir kişiye dalmıyorlar. Bizde delikanlılıktan nasibini almamış insanlar tabi ki bıçak veya silahla silahsız adamı delik deşik ederler. Bu arada aslında adam çok iyi dövüşmüyor ama biraz biliyor, dövüşmüşlüğü var yani Yüzü tamamen açık ve öbürü kaskına rağmen yüzünün ortasına yumruğu yiyor. O açık yüzle ve agresif haliyle 2 saniyede yere indirilebilir (Wing Chun), tıpkı kendisinin kasklıya yaptığı gibi

Dövüş sanatlarıyla uğraştığımdan dövüş videolarını ders niteliğinde izliyorum, ve çok seviyorum
    mehmetenis bunu beğendi.

Motosikleti
    Daelim S3 Advance 250
    Dünya da ,en efendi adam gibi motor kullanan millet, Türk motorcusu, bakıyorum da Avrupa da ve diğer ülkede kaza yapan motorculara tamamına yakını Alkolik ve anası bir babası elli tipler

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:32 ----------

Korna motorcu için candır, göze gözükmüyosun bari kulağa hitap etde bişey geliyo desinde şöförler bi irkilsin .Bi çoğunda kornaya asılınsa adam zınk diye durup yandan geçecek, ama adamlar sessiz sedasız gazlayıp kornayıda kullanmadan bodoslama dalıyolar

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:37 ----------

hele hele sıkışık trafikde ara ara kornaya bas da adam bişey geliyo desin, işte birin de önceden bi dadat yapsa belki o kapı açılmayacak, ya da çok temkinli açılacak o da sıyırıp geçecek
    Seko bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)