Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

CBR 250R AND SJ1000

Motovento
    REKLAM ALANI

Herkese merhabalar sj1000 kameramı 1 hafta önce aldım elim alçıda olduğu için sürmeye cesaret edememiştim. 2 gündür bir cesaret sürdüm motoru elim düzeldiği için zaten videoları çektikden sonrada alçı çıktı. Motor tecrubem çok fazla olmadığından videoları izledikten sonra tavsiye verirseniz sevinirim eleştiride olabilir tabiki Uzatmadan videoları sizlere sunayım;

Deneme 1 ;
    http://www.youtube.com/watch?v=du8NO0OzP4M

Deneme2;
    http://www.youtube.com/watch?v=8eJhUh8DZ_E

videoları tam formatında koyamadım sanırım adminlerden biri ayarlarsa çok mutlu olurum

sonra isterseniz like yada abone ol gibi butonlara basarsanız sevinirim
    ozgurakman bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Eagle7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT

böyle daha iyi

Kralsın Eagle7

fabrisio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA TRACER 700
    Bence çekim kaliteleri kameranın fiyatı göz önüne alınırsa çok çok iyi. Sonuçta 1080p kayıt yapabiliyor. Yurtiçinde sipariş verilebilecek bir yer olmadığından ben de biraz daha para bayılıp İstanbul'dan Oregon ATC9K getirtmiştim.

Motosikleti
    MT
    kamerayı bende çok beğendim fiyatına kıyasla. Bu arada öneri istemişsin en basitini söyleyeyim ne olursa olsun eldiven tak kaan

Alıntı fabrisio adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence çekim kaliteleri kameranın fiyatı göz önüne alınırsa çok çok iyi. Sonuçta 1080p kayıt yapabiliyor. Yurtiçinde sipariş verilebilecek bir yer olmadığından ben de biraz daha para bayılıp İstanbul'dan Oregon ATC9K getirtmiştim.
    Hocam bende birçok yerden ama bu kamera ayarlarında kameralar burada çok pahalı. Gönül isterki buradan alayım parayı direk yurt dışına vermeyeyim ama öğrenciyim :( hem ucuz hemde güzel çekim yapan bir makina cazip geldi

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:34 ----------

Alıntı Eagle7 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kamerayı bende çok beğendim fiyatına kıyasla. Bu arada öneri istemişsin en basitini söyleyeyim ne olursa olsun eldiven tak kaan
    Haklısın hocam normalde takım taklavat tamdır bende bütçem çerçevesinde tabi. Bir video daha çektim bugün yarın onuda yüklerim. Orada biraz çılgın sürdüm ama :(

Hceylann93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 TVS APACHE 150 RTR
    çekimler güzel eliniz için geçmiş olsun kamerayla ilgili bi link alabilir miyim acaba hoşuma gitti

Hocam link vermek yasak mı değil mi tam bilmiyorum :( sj1000 yazınca zaten tüm bilgiler çıkıyor google amcada Bu arada TR satışı yok sadece yurt dışından alabilirsiniz

Motosikleti
    MT
    bende baktım kamera güzel zaten sitede daha önce bir arkadaşda incelemesini yapmış onuda izledim.

En ucuz olarak ben aliexpresste buldum linkihttp://www.aliexpress.com/item/FULL-...607737482.html

Buda son video çekimim baya tehlikeli sürdüm kabul ediyorum :(

TAYFUNBORA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm 690 Sm
    Güzel paylaşım.Bu arada youtube paylaşımlarını link yerine küçük pencere ile nasıl ekleyebiliyoruz siteye?

Alıntı TAYFUNBORA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel paylaşım.Bu arada youtube paylaşımlarını link yerine küçük pencere ile nasıl ekleyebiliyoruz siteye?
    üstte video koyma butonu var oraya linkini yapıştırıp koydum bu sefer küçük pencere şeklinde geldi yoruma :D

TAYFUNBORA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm 690 Sm
    deneme

Alıntı Kaanmertceli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    üstte video koyma butonu var oraya linkini yapıştırıp koydum bu sefer küçük pencere şeklinde geldi yoruma :D

Alıntı TAYFUNBORA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim konu başka amaçlar için kullanılıyor adminler :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:41 ----------

Yarına kısmetse Gediz Üniversitesi Foça arası bir video yapacağım. Çekersem onuda eklerim mutlaka

agrasiwe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt09
    haha şu cbr lerin aynaları benii deli ediyor, kırıcam bi gün bende :D geçemion aralardan...

not: motorunuzla ilgili videoları paylaşırken youtube ye atarken rica edicem, motorun markasınıda yazında, aramalarda çıksın, garip isimler vermeyin bulunması zor oluyor alakasız oluyor yani

Alıntı agrasiwe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    haha şu cbr lerin aynaları benii deli ediyor, kırıcam bi gün bende :D geçemion aralardan...

not: motorunuzla ilgili videoları paylaşırken youtube ye atarken rica edicem, motorun markasınıda yazında, aramalarda çıksın, garip isimler vermeyin bulunması zor oluyor alakasız oluyor yani
    Hocam dediğin o kadar mantıklı geldi ki şimdi yorum yazmadan direk video ismini değiştirdim :D
    agrasiwe bunu beğendi.

Evet abilerim son videom bir video daha var yakında onuda ekleyeceğim inş

scooboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xj6N 2013
    Çekimler fena değil. Fiyatına göre başarılı. Kutu içerisinde bir sürü aparatı da cabası.
    Geçen hafta e-bay dan siparişimi verdim. Bekliyorum.
    Elime geçince bende bişiler eklerim.

Motosikleti
    Ybr 125(satıldı) yamaha xmax ABS
    video çektikten sonra ado premiere gibi bir ğorgram ile video yu açın
    güzel bir sizi tanıtıcı videoyu tıpkı altın elibeli adam girişi gibi başına ekleyin
    her zaman kullanacağınız bir giriş müziği seçin ve değiştirmeyin
    videonın ilk fameine video içinden can alıcı bir frame koyun
    gerekirse video üzeine yazı yazmaktan ve videoyu durdurmaktan çekinmeyin
    kasktaki kamerayı çok oynattığınız bölüm varsa silin orayı
    trafikta bekleme sürelerini çıkarın sadece güzel ve anlamlı bölüm sunun
    scooboy, culers, Kaanmertceli ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    cf moto 400
    Alıntı ceyceypad adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    video çektikten sonra ado premiere gibi bir ğorgram ile video yu açın
    güzel bir sizi tanıtıcı videoyu tıpkı altın elibeli adam girişi gibi başına ekleyin
    her zaman kullanacağınız bir giriş müziği seçin ve değiştirmeyin
    videonın ilk fameine video içinden can alıcı bir frame koyun
    gerekirse video üzeine yazı yazmaktan ve videoyu durdurmaktan çekinmeyin
    kasktaki kamerayı çok oynattığınız bölüm varsa silin orayı
    trafikta bekleme sürelerini çıkarın sadece güzel ve anlamlı bölüm sunun
    Tesekkurler arkadas cok iyi bilgiler

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:39 ----------

Kamera sahibi arkadas sarj olurken kullanabiliyormusun kamerayi ? Sarjda kayit ediyor mu ? Birde o kamerayi tam olarak kaska nasil monte ettin biraz resim paylasirmisin ? O kaska taktigin aparat yanindami geliyor kameranin ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:41 ----------

Kamera sahibi arkadas sarj olurken kullanabiliyormusun kamerayi ? Sarjda kayit ediyor mu ?

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)