Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

kör nokta

Motovento
    REKLAM ALANI
    platipus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İKİ TEKER OLSUN DA
    konu açıldıysa ve video paylaşıldıysa affola, ama açılmadıysa çok önemli olduğunu düşünüyorum.

erro, Arda_Karaca ve DALGIC_800 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    esasında o kör nokta değil bence, ki ayna çekicinin yönünden dolayı iç kısmı gösteriyo normal olarak...

platipus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İKİ TEKER OLSUN DA
    ülkemiz tır-kamyon şoförlerinin özen ve dikkatlerini de göz önünde bulundurursak neyle karşı karşıya kalabileceğimizi bilmemiz için güzel bir örnek.
    nitekim kasıtlı olmasa bile ezip geçtiğinde adam "ben aynaya bakmıştım" deyip vicdanı rahat bir şekilde hayatına devam edebilir.

skyytr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xenter 150
    Şoke oldum . Bir daha otobüsün kamyonun sağında veya solunda asla durmam

arablarda ve motosikletlerdede kör nokta var. tehlikeli bir durum

Benli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Gerçekten Çok önemli , sinyal verilip dönmek nasıl öğretiliyorsa bu şekilde uygulamalı olarak mutlaka öğretilmeli !! , dönerken ve sollarken ışıklı ve sesli ikaz vermek şart bence !.
    " Aklı "fukara olanın , fikri ukela olurmuş !.

BİLGİ GÜÇTÜR

Motosikleti
    Hornet 650
    kör noktanın bu kadar büyük olduğunu ilk kez gördüm

hayko5 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V-Twin Café racer
    Nakliye şirketinde 50 araçtan sorumlu olarak çalışıyorum ve iş yerimin karşısında geçtiğimiz aylarda tıpkı bu şekilde aracın sağ tarafında kör noktada duran bir adamın üstünden tır geçti önce vurdu yere devrildi ardından aramın ayağı bisiklete takıldı ve dorsenin arka 2 tekeri adamın kafasından geçti görüntü var ama koymam yanlış olur yüreğiniz dayanmaz, bende bir nakliye şirketinde çalışan motosikletçi olarak söylüyorum tırların kamyonların sağında solunda dururken gözünüzü seveyim dikkatli olun biraz ileri çıkın hatta kamyoncuya selam verin ki orada olduğunuzu bilsin yoksa kör noktada gerçekten görünmüyor o kazada polisler defalarca tıra bindi indi ve kusur bisikletli merhum çıktı o şoför ise şu an evinde çünkü gerçekten suçu günahı yok kör noktaya dikkat.

Arda_Karaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS
    Aracın şöförüyle aynada göz göze gelemediğiniz yerinde durmayınız. Göz göze gelseniz bile sizi görmediğini varsayarak hareket edin.

murad13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DERBİ GPR 125
    Alıntı hayko5 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nakliye şirketinde 50 araçtan sorumlu olarak çalışıyorum ve iş yerimin karşısında geçtiğimiz aylarda tıpkı bu şekilde aracın sağ tarafında kör noktada duran bir adamın üstünden tır geçti önce vurdu yere devrildi ardından aramın ayağı bisiklete takıldı ve dorsenin arka 2 tekeri adamın kafasından geçti görüntü var ama koymam yanlış olur yüreğiniz dayanmaz, bende bir nakliye şirketinde çalışan motosikletçi olarak söylüyorum tırların kamyonların sağında solunda dururken gözünüzü seveyim dikkatli olun biraz ileri çıkın hatta kamyoncuya selam verin ki orada olduğunuzu bilsin yoksa kör noktada gerçekten görünmüyor o kazada polisler defalarca tıra bindi indi ve kusur bisikletli merhum çıktı o şoför ise şu an evinde çünkü gerçekten suçu günahı yok kör noktaya dikkat.
    öyle de arkadaşım o tırın önündeki beygir boş olduktan sonra istersen önüne 106" monitörle göster yine de üstümüze kırar işin bu yanı da var otobüs/tır sürücüsü deyince sinir patlaması yaşıyorum.
    DÜŞERSEN ÖLÜRSÜN DEMEDİMMİ !!!

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)