Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bu da bebeğim ve benim videom :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    glock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yani birbirimizi bu kadar yerden yere vurmayalım, heves kırmayalım.
    ancak fikir verilebilir, yaratıcılık adına.
    sonuc olarak amatörce ve başlangıç için güzel! yatkınlık ve istek varsa biraz kafa patlatarak daha güzel şeyler yapılabilir.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Video hoşuma gitti, şekil olmuş komserim...
    Yurt dışında elin gavuru çekseydi, hep birlikte '' ooooooooooo '' derdik..
    Ama bizim Ali komiser çekince apaçi demişler.. Motor 10 numara, ambians güzel...
    Ali Kurt bunu beğendi.

glock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    estafurullah, rica ediyorum... canınızı sıkmayın, hevesiniz kırılmasın.
    Ali Kurt bunu beğendi.

serdar60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fz6 Fazer
    saat 23:00 da polisler peşimden koşturuyo motosiklet ses çıkartıyo diye. onlara bu videoyu gösterecem. sabah 3 te polis memuru movistarla ortalığı yakıyor diye.

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Valla kötü bişey demedim komserim...
    Atraksiyonsuz moviestar olmaz sanıyordum
    Glock un koyduğu videodaki gibi konulu bir video olsaydı süper olurdu...
    Kazasız belasız... Sağlıcakla kal..
    Ali Kurt bunu beğendi.
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosikleti
    Honda cbr600rr Movistar
    Alıntı serdar60 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    saat 23:00 da polisler peşimden koşturuyo motosiklet ses çıkartıyo diye. onlara bu videoyu gösterecem. sabah 3 te polis memuru movistarla ortalığı yakıyor diye.
    Ortalığı yakma diye bişey yok güzel kardeşim o zaten tek video polisler geçtikten sonra yanıma gelip gündüz çekin videoyu fazla gürültü yapıyorsunuz şikayet olursa işlem yapmak zorunda kalırım canınız sıkılır diyerek uyardı. Ama gece bunu yapmak gerçekten iyi bişey değil kendimi başkalarının yerine koyup düşündüm o motorun üzerinde başka biri olup ben uyurken ses yapsaydı inip döverdim.

HERŞEYE RAĞMEN TEŞEKKÜR EDERİM ARKADAŞLAR BENİM İÇİN VAKTİNİZİ AYIRIP İZLEMENİZ BİLE BENİ MUTLU ETTİ.
    Honda Cbr600rr movistar. Blue Death :)

serdar60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fz6 Fazer
    Alıntı Ali Kurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ortalığı yakma diye bişey yok güzel kardeşim o zaten tek video polisler geçtikten sonra yanıma gelip gündüz çekin videoyu fazla gürültü yapıyorsunuz şikayet olursa işlem yapmak zorunda kalırım canınız sıkılır diyerek uyardı. Ama gece bunu yapmak gerçekten iyi bişey değil kendimi başkalarının yerine koyup düşündüm o motorun üzerinde başka biri olup ben uyurken ses yapsaydı inip döverdim.

HERŞEYE RAĞMEN TEŞEKKÜR EDERİM ARKADAŞLAR BENİM İÇİN VAKTİNİZİ AYIRIP İZLEMENİZ BİLE BENİ MUTLU ETTİ.
    ortalığı yakıyordan kastım senden ziyade movistar içindi. iyi video
    Ali Kurt bunu beğendi.

Phoenixs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S1000RR
    eğer polis memuru olmasaydınız oradaki ince espriyi anlayamamış olacaktık ve cidden apaçi diyecektim ama şimdi işler tam tersine dönmüş bence ufak bi film tadında olmuş keşke redline gitseydiniz biraz riskli ama olsun güzel olurdu arkadan kankanız polis arabasıyla geliyor :D 1 hafta konusu geçer şimdi bunun merkez de :d merkez seviyom merkez :D behzat ç gibi ha :D deli olmuş biraz da lastik felan yaksaydınız polis le yan yana gelip :D güzel olurdu :D

Uploaded with ImageShack.us
    Ali Kurt bunu beğendi.

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Alıntı glock adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.youtube.com/watch?v=tdAd1m3xu40
    bu video çok anlamlı.
    arkadaşın videosu hakkında bir eleştiri yapmayacağım,
    fakat hevesi, yeteneği varsa biraz daha konulu bir video çekilebilir, ufak bir senaryo hazırlamak yeterli olacaktır.
    neden kask yok, koruma yok, sigara içilir mi aman çok apaçi demek bence yanlış, çünkü bu bir video!
    yani artistik poz üzerine görsellik içerikli birşey, herhangi bir mesaj vermiyor, yada falan filan...
    benim verdiğim linkteki videoyu çoğumuz biliyoruz, adam geceyarısı bir saatte çıkıp motosikletiyle cadde-sokak gazlayan bir manyak sanıyorken birde bakıyosunuz ki hastaneden acil çağrı gelmesi nedeniyle operasyona yetişen bir doktor.
    Neden söylüyorsun abi sonunu ben izlememiştim

---------- Post added at 01:46 ---------- Previous post was at 01:43 ----------

Bu arada motor kafa senin dediklerin bende yok arkadaşlarımın ısrarı üzerine gecenin 3'ünde bu videoyu çekmeye kalkıştım milletin rahatsız olduğunu da biliyorum ama naparsın arkadaşlar. Genelde motora bineceğim zaman çevre yoluna çıkarım şehir içinde kullanmıyorum motoru çünkü dur kalk nedeni ile baya hararet yapıyor. Sağlıklı değil yani motor açısından.
    Senin için demedim zaten abi genel konuştum
    Ali Kurt bunu beğendi.
    Motosikletli Kaplumbağa...

inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Görüntü kalitesi çok iyi. Güzel işler çıkarabilirsiniz daha.
    Ali Kurt bunu beğendi.
    www.motorumla.net

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Alıntı inzell adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Görüntü kalitesi çok iyi. Güzel işler çıkarabilirsiniz daha.
    Şaşırttın
    Motosikletli Kaplumbağa...

inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Video ile ilgili yorum yapmak gerekiyordu. Gazcı kısmı şimdilik arka planda.

Bende böyle şeyler çekmek istiyorum ya, en son seni karda çekmiştim.

Alın size video: http://www.youtube.com/watch?v=5YYAlu7QG7U
    www.motorumla.net

avciceyhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA-CBF 1000
    Baqhısh : √
    • ShéqiL : √
    • qaLité : √
    • éstétiq : √
    • duRush : √
    ...• Zérafét : √
    • Létafét : √
    • Uyum : √
    • HéRbishi : √
    Test EdiLdi, 0nayLandı √ 10№
    KusuRsuz
    qarisma 0ranı...
    ██████████ 95%
    Yaqıshıqlılıq 0ranı...
    ███████████ 96%
    Cix 0ranı...
    ████████████ 98% [ ]
    Sempatyy 0ranı...
    █████████████ 99%
    T0pLam s0nuç...
    ██████████████ 100%
    NAZAR DUASI
    ﺑِﺴْﻢِ ﺍﻟﻠﻪِ ﺍﻟﺮَّﺣْﻤﻦِ ﺍﻟﺮَّﺣِﻴﻢِِ ﻭَﻭَﺻَّﻴْﻨَﺎ
    ﺍﻟْﺈِﻧﺴَﺎﻥَ ﺑِﻮَﺍﻟِﺪَﻳْﻪِ ﺣُﺴْﻨﺎ"
    MAŞALLAH gardaşm yakı0n hanyy
    (, ..!

hocam kızma ama ilk gördüğümde aklıma gelen şey
    jackonbir bunu beğendi.
    HONDA
    CBF 150-CBF 500-CBF 1000

Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    konuşuldukça bazı şeyler anlaşılmakta lakin yüzbinlerin kullandığı bu sitede bir video paylaşılacaksa bence 100 bin kere üzerinde düşünülmelidir , bu aklıma gelen ilk söyleyeceğim şey diğerlerine gelince video kamera hakkaten 10 numara çekmiş gece çekimi ve ışık ortamına bakarsak

illa bir yorum yazmak için değil ama sigara bende kullanırım düzenli olarak hiç aksatmam gerek videolarda gerek resim çekilirken mecbur kalmadıkça ağzımda ,elimde sigarayla çekilmemeye çalışırım neden derseniz ?

büyüklerimi geçtim ama küçüklerim diyebilirler ooooo sigara iyi bir şey baksana irfan abide içiyor !

böyle şeyler ister istemez reflekslerim dışında videoya çekiliyorsam sigarayı atarım resimn çekiliyorsam saklarım o yüzden 100 binlere hitab eden bir videoda alkol reklamı ve sigara reklşamı yapmanın doğru olmadığını düşünüyorum

alicim kusura bakma senin bizlere örnek olman gerekir , ama onun dışında başka yorumum yoktur

kazasız kedersiz sürüşler... tekerine taş gözüne yaş değmesin
    Ali Kurt bunu beğendi.
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Evet eğlence için çekilen ve burada samimiyetle paylaşılan bir video için eleştirilerin dozu biraz kaçmış gerçekten

Kaskısız binmek, ağızda sigara ile motor sürmek, gece 1. vieste biraz basmak çoğu zaman, çoğu kişiye itici gelen şeyler, bunlar yüzünden tepki verilmiş..

ama glock'un dediği gibi burda amaç küçük konulu bir klip çekmek doğruları anlatıp mesaj vermek değil..

bir konu bulunup daha fazla zaman olsa daha güzel şeyler de çıkarabilirsiz

Motosikleti
    ninja 250
    ben bukadar ezik bir video izlemedim

atiTheSun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CB125E Beyaz'2012

Bu benim sorunum seni ilgilendirmez ki şöyle birşey de var bu movistara 1 senedir biniyorum 1 senedir senin gibilerle uğraşıyorum. Gereksiz eleştri gizli hayranlıktır demişler bilmem ne kadar doğru.
    Sordun söyledim, cevabımı kaldıramamışsın.. Sanırım güzel yorumlar bekleyerek yazdın foruma.. Gereksiz bir eleştiri degildi, ne gördümse onu söyledim sadece. Eleştirilere açık olmak insanın gücüdür,akıldan ve bilgiden gelir, bileğinin yada cüzdanının gücü değil. Gereksiz diyorsun ama bunu sen istemişsin. Burası herkese açık bir forum.. Sadece arkadaşlarından yorum bekliyorsan seni övecek, mail kullanmayı dene.. Bu arada hayranlıktan kastın nedir anlayamadım.. Motosiklet kullanmaya yeni başladım, 125 cc motor kullanıyorum, bundan da çok keyif alıyorum.. İki sene sonra yaz ayına da sıfır bir büyük motor almayı planlıyorum. Seni yanlış anlamadı isem ben kendi adıma maddi imkanlarımı kimsenin gözüne sokmam.

Yol boyunca senin gibi çok apaçi görüyorum. Hiçbirinide eleştirmedim, yol verdim, gitsin bela benden uzak dursun diye. Sana da yol veriyorum..

Not : Hala anlamanı istiyorum. Sadece sen sordun diye yazmıştım.. Cevabına katlanamayacağın sorular sorma. Bu sana hayat dersi olsun..
    Not2 : İnsan neyse hep öyledir. İnsanın medeni olanı, başkasının yanında titiz davranıp, kendi başına kaldığında burnunu karıştırmayandır. Yok şuydu, yok buydu bahanelerine sığınmak, durumu kurtarmaz..

Selametle..
    Ali Kurt bunu beğendi.

Jubaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bizde 600RR kullandik, agzimda sigara gecenin 3unde kasksiz dolasmadim hic.
    Hatta hic kasksiz dolasmadim.
    Gidecegin mesafe kisaysa binme o zaman motora, yuruyerek git.
    Sonra mobiletciler bunlari gorup, bu foruma gelip bizim 600RRla 500 goren bi abi var takmiyor kask bende takmicam diyor.

Demek ki her bunyede farkli etki yaratiyor.
    600RR a herkes biner ama herkes 600RR kulanicisi olamiyor demek ki.
    Daha mantikli videolar cekmen dilegi ile, mesela piste gir makinayla tak bi kamera keyifle izleyelim illa guzel yorum istiyorsan.
    ferdinandd bunu beğendi.
    We are many...

atiTheSun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CB125E Beyaz'2012
    Yazdıklarımı beğenerek içimi acıttın.. Bu konuya yazmamış olmayı diledim.. Oysa ne güzel artan tempoda zıtlaşarak gidiyorduk..
    Ali Kurt bunu beğendi.

cbr125cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150'2011 Kırmızı
    İçeriği geçtim de Canon 5D Mark II otomatik netleme var ise çok rahatsız edici olmuş, manuel ise focus çeken arkadaş zamanlamayı tutturamamış Her halukarda ben pek sevmedim, hatta dediğim gibi rahatsız oldum ( içeriği ile ilgili hiç bir şey demiyorum yanlış anlaşılmasın)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler