Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

satılık motor kaç para eder? :)

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    arkadaşlar 2011 ekim ayında alınan bi ybr 3000 kmde kaç para eder ? ortalama...saygılar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    TheAzReaL07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    3500 - 3750 eder sanırım iyi akşamlar
    Bir meyhane buldum mezarlığın karşısında eğer beni bulmak istersen ya ordayım ya da karşısında...

Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    Alıntı TheAzReaL07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    3500 - 3750 eder sanırım iyi akşamlar
    ben 3900 e almıştım ocakta şimdi de sıfırına 200 tl zam geldi ya 3900-4000 e satamaz mıyız?

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    Hocam 3750 Ye Zor ama 3.500 tl ye Rahat Gider 250 TL için 2.ci Elle Kimse Uğraşmaz
    Senin İçin Kasdetmiyorum
    Rodaşı Düzgün Yapıldımı Yada Motor Aksamında Bir Sorunmu Var Bunlar Aldıkdan Sonra Ortaya Çıktığı İçin 250 Tl ye 2 .ci el almak deymez 3.5 İyidir

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:25 ----------

Alıntı frkn32 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben 3900 e almıştım ocakta şimdi de sıfırına 200 tl zam geldi ya 3900-4000 e satamaz mıyız?
    Heeeeeeeeeeeeeee Şimdiiiiiiii İşte Diyolar Ki Japon Al satarken Aynı Praya Satarsın E tabi Aynı Paraya Satılır Çin Malları Sabit Kalıyor Japon Alıyor Başını Gidiyor Satıcıda sıfır fiyatını Baz Alınca ondan sonra oluyor sana Japonun 2 ci elide para ediyor .
    Bumudur Adalet :S Kardeş Kusura Kalma Lafım Sanada Biraz Dokuna Bilir Ama bu bir acı gerçek
    Tolme bunu beğendi.
    Sado

harun27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2023 Vespa Primavera 150
    akıllı adam 3500 tlden yukarı vermez size tavsiyem eger gercekten satp elden çıkartmak istiyorsanız 3500u geçmeyin derim... 3500 tlden fazla fiyatı olan modelleri tercih etmiyor gidip sıfıra yöneliyor guzel ulkemin guzel vatandaşı

Motosikleti
    Benelli trk 502 & tvs neo x3i
    arkadaşım moralini bozmak istemem fakat honda yeni getirdigi cb 125e ile direk olarak ybr yi vurdu. benzer özellikleri ve benzer şase ve görünümüyle sıfır 3550 liraya honda almak varken ikinci el bir ybrye 3500 lira vermek bile ne kadar mantıklı tartışmak bile gereksiz sanırım.

birde şu var.

bir motosiklet yada araba sıfır km alınır ve ikinci ele düştügü anda sıfır fiyatına göre eger son modelse( günümüz için 2012 modelse) %15 deger kaybeder. eger görsel ve mekanik kusurlar oluştuysa bu deger kaybı kusur oranınca dahada düşer.

ayıca bazı modellerde ikinci elde deger kaybı daha yüksek olur. ybr de bu sorun yok ama ortada hondanın getirmiş hali hazırda bir modeli var bu nedenle sıfır km ybr alanlar yada sıfır fiyatına yakın bir bedel ödeyip alanlara ukalalık olarak kabul etmeyin geçmiş olsun diyelim.

ikinci elde satış fiyatı belirlemenin diger bir yoluda motor alım satımını layıkıyla ve dürüstçe yapan üç adet yer belirlenir her birine ben bu motoru satmak istiyorum kaça alırsınız diye sorulur. muhtemelen birbirine yakın rakamlar telafuz edilir. yada üçünün ortalaması alınır ve üzerine % 10 eklenir. böylelikle edecegi muhtemel rakam belli olur.

son olarak tavsiyem eger ticari bir amaçla motosiklet degişikligi yapmıyorsanız üçe beşe bakmayın derim zamanı durduramazsınız bu nedenle sıkıldıgınız yada artık keyf almadıgınız motosikleti yüksek fiyattan satarım diye boşuna zaman kaybetmeyin derim.

sezon açılıyor birçok kullanıcı motosikletini degiştirme çabası içinde allah herkese gönlüne göre versin.
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    Alıntı sezer aykaç adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım moralini bozmak istemem fakat honda yeni getirdigi cb 125e ile direk olarak ybr yi vurdu. benzer özellikleri ve benzer şase ve görünümüyle sıfır 3550 liraya honda almak varken ikinci el bir ybrye 3500 lira vermek bile ne kadar mantıklı tartışmak bile gereksiz sanırım.

birde şu var.

bir motosiklet yada araba sıfır km alınır ve ikinci ele düştügü anda sıfır fiyatına göre eger son modelse( günümüz için 2012 modelse) %15 deger kaybeder. eger görsel ve mekanik kusurlar oluştuysa bu deger kaybı kusur oranınca dahada düşer.

ayıca bazı modellerde ikinci elde deger kaybı daha yüksek olur. ybr de bu sorun yok ama ortada hondanın getirmiş hali hazırda bir modeli var bu nedenle sıfır km ybr alanlar yada sıfır fiyatına yakın bir bedel ödeyip alanlara ukalalık olarak kabul etmeyin geçmiş olsun diyelim.

ikinci elde satış fiyatı belirlemenin diger bir yoluda motor alım satımını layıkıyla ve dürüstçe yapan üç adet yer belirlenir her birine ben bu motoru satmak istiyorum kaça alırsınız diye sorulur. muhtemelen birbirine yakın rakamlar telafuz edilir. yada üçünün ortalaması alınır ve üzerine % 10 eklenir. böylelikle edecegi muhtemel rakam belli olur.

son olarak tavsiyem eger ticari bir amaçla motosiklet degişikligi yapmıyorsanız üçe beşe bakmayın derim zamanı durduramazsınız bu nedenle sıkıldıgınız yada artık keyf almadıgınız motosikleti yüksek fiyattan satarım diye boşuna zaman kaybetmeyin derim.

sezon açılıyor birçok kullanıcı motosikletini degiştirme çabası içinde allah herkese gönlüne göre versin.
    Heralde Ancak Bu Kadar İyi Anlatıla Bilirdi :
    Sado

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    3200 maxımum oda
    ANTHYPATHY bunu beğendi.
    www.erkakurye.com

Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    Alıntı sezer aykaç adlı üyeden alıntı Mesajı göster

birde şu var.

Bu cb 125 hondanın sitesinde yok ya.Bİ LİNK ATAR MISINIZ ?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)