Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

kararsız kaldım arkadaşlar,ne yapcam bu ybr yi? :)

Motovento
    REKLAM ALANI

arkadaşlar hepinize merhaba yanlız dediklerim büyük oranda yanlış anlaşıldı galiba
    lucas sezer kursattekin ve erro kardeşlerim demek istediğim 20binde tabiki bakımlı motora birşey olmaz ama o bakımlımı bunu değerlendirmek lazım
    benim bir arkadaşımın scooteri var 154.000 de sayaç bozuldu-dikkat edin bozuldu diyorum-yani daha biniyorda sayaç orada kaldı... bakımlı motor 20binde
    tabiki bitmez ama arkadaşımızın altındaki motor artık 0km yani sıfırı veripte almanın lüzumu yok ss için 20bin nasıl kullanıldı bellimi bence az değil...
    3yıl ve 20bin bir motorun başına hemen hemen herşeyin gelebileceği bir zaman ve km dilimi demek istediğim o dur yani 2bin 3bin olsa ustaya bile sorma derdim ama...
    ne gibi masraf derken cbr ın parçaları müthiş para... orj yarış motorları parçası kullanıldığı için diğer hondalara göre bile pahallıdır dertsiz başına dert
    almasın istedim adam lisede okuyor mümkün olduğunca soğutayım dedim çünki daha havalı olduğu için istiyor yazık olmasın parasına
    ayrıca çinliye çinli gibi davranırsan o da 20binde bitmez...1.sınıf rodaj süresi 10bin km dir zaten yani 0km ye göre performans daha iyi olur tabiki...
    sağlıcakla kalın

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    leons - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ZX10R 2015
    Sakın satma Ybryi, şuanki kasası cbrin eski kasalarına göre çok daha tipli. Havalı bir motora yani sse geçmek istiyorsan 1 sene felan sür ybryi sonrasında biraz daha para ekle al 2010 model kawasaki ninja 250r hem 250 sınıfında en tiplisi ve en performanslısı. Bana sorarsan ya Kawasaki yada Yamaha gerisi hikaye

eray_uluyazı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '07 HONDA CBF 500 (adriana ;)
    CBR ın son kasası olsaydı hemen satış işlemlerine giriş derdim ama ilanda ki motor için YBR ESD satılıp honda alınmaz. ki keza 2. sahibiymiş acaba ilk sahibi km de oynama yaptı mı? 2. sahibi km de oynama yaptı mı?
    şahsi fikrim YBR ye devam
    KUL FANİDİR YOL MUKADDES, ELBET VERİLECEK BU SON NEFES,
    NE MAKAM KALICI NE HEVES,
    ORTA SAHADA TEK ADRES MANUEL FERNANDES

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    Sen ybr yi 4000 e sat hemen ticarete atıl becerin yüksek demektir
    www.erkakurye.com

bluevean - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xtreme Max 150cc
    aynı cc'den inip aynı cc'ye bineceksin. Senin için ciddi bir güçde farkedilme olmayacak canın sıkılcak. Ybr kendini ispatlamış çok çok sağlam motor olduğunu herkez söylüyor. Cbr da tabiki güzel motor ama görünüş için değiştirme masrafları sadece çok olur öğrencisin durumunu bilmiyorum ama canını yakabilir. Ben olsa değiştirmezdim.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)