Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İlk motorum olacak!...

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Hala Arayışta
    Arkadaşlar aranıza yeni katıldım.Çocukluğumdan beri motor tutkunluğumu hep dizginledim ama artık sabredemiyorum.Geç bile kaldığım için kendime kızıyorum.Daha önce vitesli motorsiklet deneyimim var demek istemiyorum çünkü arada bir sürmek deneyim sayılmaz.Bilgim çok az modeller hakkında hayatımın motoru suzuki DR-350 - 650 vs.Dediğim gibi çok bilgim yok sadece şekil itibariyle beni mest eden bir tipi var bu modellerin.Öğrenmek istediğim ise beni hem offroad (extreme bir atraksiyonum olmayacak sadece bu hayalime ilk adımı attırabilecek hafif engebeli arazide kullanacağım en fazla) hem de asvaltta gidebilecek (uzun yola da çıkabilecek),ulaşım ve hobi kullanımı için maximum 250cc lik (ilk motor için fazla güçlü bile) 3000-5000tl arası bir Dr-650 benzeri motor bulabilir miyim ya da kendisini ? sizden tavsiye olarak aldığım modelleri ve izlemem gereken yolu tek tek tartıp sağlam karar vermek istiyorum şimdiden yardımlarınız için teşekkürler ^____^

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    DarkSeleCT93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks rocca 100 max
    altın elbiseli adam 9.veya 11.bölümde suzuki drz 400ü ilk motor hatta 2.motor olarak bile önermiyor belki 3.motor olabilir diyor

mstfkrfk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf 600 SA & zongshen zs 200
    asya 200-tay olabilir.çinlilere göre kalitesi bir basamak öndedir ama asfalt lastiği olduğu için araziye pek gelmez.kuba nın bir modeli vardı str 250 sanırım.bunun dışında temiz bulabilirsen honda xl 200.

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    DR 650 zaten pek bulabileceğini zannetmiyorum..ağır bir motor ve çok çok masraflı...

Motosikleti
    Hala Arayışta
    Alıntı DarkSeleCT93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    altın elbiseli adam 9.veya 11.bölümde suzuki drz 400ü ilk motor hatta 2.motor olarak bile önermiyor belki 3.motor olabilir diyor
    Haklısınız ilk motor olamayacak kadar güçlü bir motor.Dediğim gibi sadece tipi çok hoşuma gidiyor cross tiplerinin.ona benzesin şehir dışı 90 şehir içi 60 ı geçmese de olur.300-400 bin yapana kadar da değiştirmeyi düşünmüyorum motoru kavrayana kadar.bu tipte düşük bir model bulursam(hem motor gücü olarak , hem maddi olarak) almayı istiyorum.
    - MAGICMAN Manipulist & Mentalist -

mezit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb125e
    bgün böyle bende başlık açıcam bende hangisini alayım dicem güneşi bende görecem....
    kişisel neyimiz varki iletimiz olsun...

Motosikleti
    Hala Arayışta
    Alıntı mstfkrfk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    asya 200-tay olabilir.çinlilere göre kalitesi bir basamak öndedir ama asfalt lastiği olduğu için araziye pek gelmez.kuba nın bir modeli vardı str 250 sanırım.bunun dışında temiz bulabilirsen honda xl 200.
    çok teşekkür ederim.Önerileriniz tam aradığım kriterlerde çok teşekkür ederim.Araştırma yaparken bunları göz önünde bulunduracağım
    - MAGICMAN Manipulist & Mentalist -

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler