Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Boy ve kiloya göre motor tercihi

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhabalr ben yeni üye oldum, forumu uzun süredir üye olmadan takip ediyordum. Ancak yakın zamanda motor alma hevesinde olduğum için acaba bana göre motor var mıdır, bende kullanabilir miyim diye görüşlerinizi almak istedim. Boyum 1.95m ve kilom 100. Acaba hangi motor türünü daha rahat kullanırım? ayaklarımın ağzımın hizasında motor kullanmak istemiyorum. Bütçe maksimum 5000 diyelim. İkinci el tavsiyelerine de açığım.Teşekkürler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    drsteel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sıfır cbr 125 düşünebilirsin. burada bir arkadaş aldı sana yakın ebatlarda çok sırıtmadı.

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı duskorc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalr ben yeni üye oldum, forumu uzun süredir üye olmadan takip ediyordum. Ancak yakın zamanda motor alma hevesinde olduğum için acaba bana göre motor var mıdır, bende kullanabilir miyim diye görüşlerinizi almak istedim. Boyum 1.95m ve kilom 100. Acaba hangi motor türünü daha rahat kullanırım? ayaklarımın ağzımın hizasında motor kullanmak istemiyorum. Bütçe maksimum 5000 diyelim. İkinci el tavsiyelerine de açığım.Teşekkürler.
    Enduro olarak geçen 125~250 cc motorları öneririm boyunuza uygun olarak. Şimdi tavsiye yazmayım, çinlisi var çinsizi var, eskisi var 0'ı var... Var oğlu var, modelleri senin araştırman daha iyi olur. Zaten fırsat bulursanız gördüğünüz her motorun üzerine oturun derim. Dışardan görünüş değil de siz nasıl rahat ediyorsunuz ona bakın derim...
    #sürenadam

takendy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K 1300 GT
    maxi scooter bakınız...
    "Dünyanın sorunu, Akıllılar hep kuşku içindeyken, aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır." B.Russell
    "Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür; ve bir orman gibi kardeşcesine" Nazım Hikmet

ixeywent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache (Kırmızı.08) (SATTI)
    Alıntı drsteel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sıfır cbr 125 düşünebilirsin. burada bir arkadaş aldı sana yakın ebatlarda çok sırıtmadı.
    adam 1,95 boyunda ve 100 kilo sen cbr 125 diyorsun dostum sırıtmadı diyen (bu boy ve kiloya göre) yalan söyler. kardeş senin chooperlara bakmanı öneririm.
    Ver Red'i Ortalık İnlesin, Herkes Bu Sesi Dinlesin

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    250 lik bir enduro ile başlayabilirsin
    capon malı olursa daha iyi olur

farcob - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150
    sele yüksekliği 84-85 cm 'den düşük motor
    ufak kalır.bu arada arkadaşa maşallah...

---------- Post added at 19:15 ---------- Previous post was at 19:06 ----------

demek ki az sırıttı

drsteel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    burada 2011 cbr125 alan arkadaş vardı. onunda boyu 1,90 dı. yanlış hatırlamıyorsam. onun fotosuna göre söyledim.

avciceyhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA-CBF 1000
    sakın yanlış anlamayın ama cbr 125 sırıtmaz o boy ve kiloya adama saplanmış gibi durur babamdan biliyorum 1.86 102 kilo kendisi
    HONDA
    CBF 150-CBF 500-CBF 1000

mezit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb125e
    kendimi sana çok yakın hissettim birden
    kişisel neyimiz varki iletimiz olsun...

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    cbf 150 alırsın o paraya... metehan abi bile 72000 km sırıtmadı üstünde

---------- Post added at 18:36 ---------- Previous post was at 18:32 ----------

cbf 150 alırsın o paraya... metehan abi bile 72000 km sırıtmadı üstünde

mezit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb125e
    bu ayuyu nie deşifre edip duruyonuz sonra çok saldırgan oluyor..çizik yiyor felan...
    kişisel neyimiz varki iletimiz olsun...

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    kankam nerelerde ya bekliyorum bi türlü gelmiyo.. :(

Yorumlar için çok teşekkür ederim. Öncelikle cross modellere baktım ama pek asfalt işi değiller konfor yok deniyor. Maxi-scooter ların koltuklarıda sanki iki kişi binemk için yapılmış o yüzden bana pek avantaj sağlamıyor. Yüksek enduro motor arayışına girdim bakalım bazı modelleri inceliyorum ama ücretleri pek yüksek. Tekrar teşekkürler.

dweios - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    biraz daha para biriktirirseniz daha mutlu olacagınız sonuc alırsınız gibi geliyor. Cbr 600 almadıkca da goruntu olarak batacaktır, cross enduro tercih edersen iyi olur.
    Butcenizi asıyor hepimizin asıyor nerdeyse ama bu bmw r1200'i internette 2.08lik adamda gormustum. Uzunlara, iri kalıplı arkadaslara endurolar daha uygun.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)