Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motor Alıcam Görüşlerinize İhtiyacım Var ?

Motovento
    REKLAM ALANI

İlk motorum olcak ehliyetim var.Şuanda elimde 2,570 Tl var kask ve montum yok.Bide gülünç gelcek ama motoru koycak yerim yok Eskişehir'de Kumlubel Mah.'de oturuyorum(Eskişehir'liler bilir diye yazıyom).Aslında amacım cbf 150 veya ybr 125 almaktı para biriktirip : ama garaj sıkıntım var komşularda da koyacak alan bulamadım.Ama motorda almak istiyorum.Scooter alıp evin karşısındaki direğe kitlemeyi düşünüyorum ön ve arka sokakta buna benzer gördüm dışarda bırakanlar vardı.Kymco alamam büyük ihtimalle param yetmez Mondial i de pek tavsiye eden yok Kanuni düşünüyorum hiç yoktan iyidir deyip sizce Rokko 150 mi alıyım yoksa yeni çıkan Tigrina S işimi görür mü bide bu motorlarla 100-200km falan uzun yol gidilebilir mi henüz yeni olduğum için soruyorum bazıları bu türler yolda bırakır Çin malı falan diyolar ya o aklıma takıldıydı.Büyük ihtimalle sıfır alırım sanırım param yetiyor en azından plaka+ruhsat parası falan da yeter muhtemelen.Şimdiden cevaplarınız için teşekkürler.
    Not:Konuyu yanlış yere açtıysam taşırsanız sevinirim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    Alıntı savasci26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlk motorum olcak ehliyetim var.Şuanda elimde 2,570 Tl var kask ve montum yok.Bide gülünç gelcek ama motoru koycak yerim yok Eskişehir'de Kumlubel Mah.'de oturuyorum(Eskişehir'liler bilir diye yazıyom).Aslında amacım cbf 150 veya ybr 125 almaktı para biriktirip : ama garaj sıkıntım var komşularda da koyacak alan bulamadım.Ama motorda almak istiyorum.Scooter alıp evin karşısındaki direğe kitlemeyi düşünüyorum ön ve arka sokakta buna benzer gördüm dışarda bırakanlar vardı.Kymco alamam büyük ihtimalle param yetmez Mondial i de pek tavsiye eden yok Kanuni düşünüyorum hiç yoktan iyidir deyip sizce Rokko 150 mi alıyım yoksa yeni çıkan Tigrina S işimi görür mü bide bu motorlarla 100-200km falan uzun yol gidilebilir mi henüz yeni olduğum için soruyorum bazıları bu türler yolda bırakır Çin malı falan diyolar ya o aklıma takıldıydı.Büyük ihtimalle sıfır alırım sanırım param yetiyor en azından plaka+ruhsat parası falan da yeter muhtemelen.Şimdiden cevaplarınız için teşekkürler.
    Not:Konuyu yanlış yere açtıysam taşırsanız sevinirim.
    senin yerinde olsam 2.el ybr'yi gözüm kırpmadan alırım
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

jr. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    kanuni windy s ya da ybr 125 öneriyorum. sukutırı önermiyorum.
    jr. ben...bıretpitin yandan yemişi.

Motosikleti
    Sürekli Değiştiriyorum :)
    scooter öneriyorum yaşlanınca torunlarınıza bile yetecek bir motor
    http://www.sahibinden.com/agility_12...XQQdisplayitem
    Mobylette->Peugeot 103->Agility 125->Ybr 125->Cbr 125 R->Ybr Esd 125->?

arkadaşlar yorumlar için saolunda

yerim yok sokağa bırakıcam motoru çalınmasından korktuğum için scooter düşünüyorum sonuçta kaldırımın üstünde direğe kilitli duracak kaldırıma da kocaman ybr olmaz hem onları sokağa terkedilmez bence muhteşem motorlar çünkü

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)