Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Evet, forumun değişmeyen konusu.

Motovento
    REKLAM ALANI
    Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    ................

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:58 ----------

Alıntı mccxcix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sevgili Serçeparmak... Öncelikle ne alırsan al Allah kazasız belasız mutlu mesut günlerde kullanmayı nasip etsin inşallah... Şimdi demişsinki forumda konu var kendime uyarlayamadım falan vs. ancak cidden çok konu var ve 180 cm üzeri boyu olupta aynı konuyu açan bir çok arkadaş var ve hepsinden kendine uyarlayabilirdin emin ol, sanırım okumak zor gelmiş neyse. Bir kaç hafta önce KTM Duke 250 aldım, boyum 183 cm üzerinde büyük mü kalıyorum? Evet kalıyorum fazla değil ama büyük kalıyorum... Bana bir sıkıntı oluşturuyor mu? Şuan için oluşturmuyor ve ben gerçekten çok zevk alıyorum, kullanması keyifli, güvenli yönlerini saymıyorum bile ki tercih sebebim bu yüzdendi. Şimdi sana gelecek olursak; bence senin motorun özellikle 250 cc istiyorsan tabikide İnazuma, gerek büyüklüğü gerekse selesi ve kalitesi zaten tartışılmaz... Bu yüzden yok 14 bine bu alınmaz yok 15 bine şu alınır falan çok yanlış muhabbetler, herkesin tercihidir, şuan piyasada doğru düzgün 250 cc motosikletler 14 bin TL altına yok, 2. el motor sevmeyenler (benim gibi) ve parasını bulanlar gider istediğini alır, bence sağı solu kurcalama mercedes-benz rahatlığındaki inazuma'yı yapıştır geç, kafan rahat olsun...
    hayatınızda kaç değişik tarz ve model motosiklet kullandınız??

ona buna bakma 14-15 e bu alınmaz diyenlere kulak asmayacaksa neden sormuş ki?
    ortada bir soru var ve bir çok da yorum var..

işine gelmeyene kulak asmazsa, işine geleni nasıl anlayacak?

az biraz daha incelik;
    Lütfen ;)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    harun27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2023 Vespa Primavera 150
    Mt-25 şiddetle tavsiye olunur

Alıntı halo1925 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oturuşu sport touring gibi. gayet dik
    Bunu diyerek içime su serptin vallahi. Çünkü sport touring leri çok beğeniyorum. Mesela mt-09 tracer veya er6f (umarım yanılmıyorumdur) oturuş olsun görünüş olsun tam puan alır benden. Cbr250nin de dk oturuş olması güzel bir artı benim için. Nakedlara göre rüzgar da azalır diye düşünüyorum. Bu da ikinci artı. Biraz önce de saydığım ekonomik özellikleri de üçüncü artı olsun. Sanki cıbıra doğru bi kayma var bende

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:47 ----------

Son olarak iki seçenek arasında kaldım.inazuma vs cbr250r
    (Normalde ss sevmiyorum fakat sport-touringler hoşuma gidiyor) ne dersiniz?

linkinpark20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6
    Alıntı Serçeparmak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam cbr 250 oturuş şekli ve rahatlığı açısından nasıl değerlendirirsin?
    Şehir içi çok güzel makine tamam ama nadiren de olsa uzun yolda rahat mıdır?

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:32 ----------

Neye dayanarak sym wolf dediniz? Yani ben ismini sadece forumda gördüm bu aletin kalitesini rahatlığını falan bilmiyorum. Sonra başımı ağrıtır mı?
    gayet güzel hocam. belki de önceki motorum hyosung gt250r olmasının da etkisi vardır ona göre inanılmaz rahat ediyorum makinada. 140'a kadar çok seri çıkıyor. 1100 km'de şuan. düz yolda en fazla 155 gördüm. hafif yokuş aşağı 170 gördüm. bazen düşünüyorum acaba r25 mi alsaydım diye ama benim motora başlama nedenim 1000rr repsol idi. kendi motorumu ne zaman görsem içimde güzel bir his oluşuyor. tamamen kişiseldir, repsol olanı bence r25'den daha güzel duruyor. r25 hiç kullanmadım ama kullanan arkadaşlar sürüşünün çok zevkli olduğunu söylüyorlar. bu nedenle içimde bir ukte kalmadı değil.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)