Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Arka ve Ön Sehpa

Motovento
    REKLAM ALANI
    Darkin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-125 ('14), Yamaha MT-25 ('17)
    Merhaba dostlar,

Motorikleti kaldırmak için kullanılan ön ve arka sehpalarla ilgili bir sorum olacak, bu sehpalar motorsikletten motorsiklete değişir mi, universal kullanılan sehpalar var mı? İnternette model model satılan sehpalar gördüm de, deneyimi olan var mı konuyla ilgili, MT 125 için sehpa alacağım fakat hangi aparatları seçmem gerektiğini bilmiyorum.

Bir de uygun fiyatlı önerisi olan var mı?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    Her motorun teknik ozellikleri birbiriyle aynimi degil dolayisiyla baglanti yerleri vs uymasi beklenemez.eger senin motora orta sehpa yapilmamis ise forumda piyanist irf abimoz var bu isi markalastirdi kendi imalatlari var o yardimci olabilir tabi motoru olcup bicmesi gerek

telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    universal padok sehpaları var. arka maşaya alttan baskı yapıyor. motorcu48 arkadaşın dediği gibi bağlantı yerleri varsa bu yerlere sehpa topuzu takılıyor onun sehpası da ayrı oluyor. kayma falan yapmıyor yani.

Darkin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-125 ('14), Yamaha MT-25 ('17)
    Cevaplar için teşekkür ederim arkadaşlar. Direkt spesifik olarak göstermek istiyorum almak istediğim aparatı ve motoru.

Bu parçaları bu motorda kullanmak mümkün mü?

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:48 ----------

--bu modele uygun mudur bu sehpa

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:59 ----------

Yanit verebilecek biri var mi?

telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    dostum motosiklet senin motosikletin. eğil arka maşaya bak o sehpa topuzlarını takabileceğin yer var mı. yoksa universal tipinden var

Bende saniyorumki o topuzu taktiginiz yer degilse tekeri tutan aparat varya hepsine oradan takiliyor diye biliyodum ve sadece genislik fark ediyir saniyordym

sehpa topuzu takmak yerine her hangi bir civatayı maşadaki deliğe takıp motoru sehpaya kaldırsak ne olur?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)