Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motosiklet Tavsiyesi Lütfen

Motovento
    REKLAM ALANI

Herkese merhaba, arkadaslar aranıza yenı katıldım ve yenı bır motosıklet kullanıcısı olmak ıstıyorum ve bu konu hakkında sızın yardımlarınızı beklıyorum. Öncelikle ben ılk defa vıteslı bır motosıklet kullanacagım bundan 3 sene once mondıal 151 rs vardı otomatık vıteslı bır araç oldugundan vıteslı motorun nedemek oldugunu tahmın ettıgınız gıbı anlayamadım.lafı uzatmadan arkadaslar kısaca sorum su ılk defa vıteslı bır motosıklet kullanacak bırıne hangı modellerı onerırsınız ? takdır edersınızkı ılk acemılık olacagından fazla bır butce harcamak ıstemıyorum maksımım 3500 lıra gıbı bır rakam benım ıcın cok uygun olur sıfır ıkıncı el farketmez, hemen bu arada aklımdan gecen modellerı yazayım

honda cbr 125
    honda cb 125
    kanunı gt 170 (bu motorun tıpı cok cok hosuma gıttı )
    yamaha ybr 125
    honda cbf

motosıklet hakkında sıfır bılgısı olan bırıne hangı modellerı onerırsınız ? sımdıden herkese tskkr ederım ıyı forumlar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ardacik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Honda cbf 150 al bence duse kalka ogrenirsin... yalniz ekipmanlari almayi unutma...

dıger secenekler yaramaz dıyosun yanı ardacık oylemı ?

ardacik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yaramaz diye deil cbf 150 kendini ispatlamis bir motosiklettir baslangic icin idealdir hem saglam hemde ucuzdur parcalari oyuzden soyledim

anladım hocam ama tip olarak cbf sanki dıger seceneklere gore zayıf kalıyo gıbı haksızmıyım hani ögrenmenın yanında bırazda güzel olsa fena olmaz dıyorum

Motosikleti
    2014 KIRMIZI BAJAJ BOXER BM 150
    Alıntı quarentina_2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese merhaba, arkadaslar aranıza yenı katıldım ve yenı bır motosıklet kullanıcısı olmak ıstıyorum ve bu konu hakkında sızın yardımlarınızı beklıyorum. Öncelikle ben ılk defa vıteslı bır motosıklet kullanacagım bundan 3 sene once mondıal 151 rs vardı otomatık vıteslı bır araç oldugundan vıteslı motorun nedemek oldugunu tahmın ettıgınız gıbı anlayamadım.lafı uzatmadan arkadaslar kısaca sorum su ılk defa vıteslı bır motosıklet kullanacak bırıne hangı modellerı onerırsınız ? takdır edersınızkı ılk acemılık olacagından fazla bır butce harcamak ıstemıyorum maksımım 3500 lıra gıbı bır rakam benım ıcın cok uygun olur sıfır ıkıncı el farketmez, hemen bu arada aklımdan gecen modellerı yazayım

honda cbr 125
    honda cb 125
    kanunı gt 170 (bu motorun tıpı cok cok hosuma gıttı )
    yamaha ybr 125
    honda cbf

motosıklet hakkında sıfır bılgısı olan bırıne hangı modellerı onerırsınız ? sımdıden herkese tskkr ederım ıyı forumlar.

Mondial drifti de ekle tipi de seviyorsun anlaşılan sıfır alırsın hem

kanuni'yi ele sonra birine karar ver işte, hepsi sağlam motorlar

Alıntı Panigale adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kanuni'yi ele sonra birine karar ver işte, hepsi sağlam motorlar
    hocam kanunı gt170 konusunu ıncelıyorum 38 . sayfadayım butun yorumları tek tek okudum ve hala okumayada devam edıyorum ancak pek ıc acıcı yorumlar yok ınsana '' acaba '' fıkrını getırıyo yorumlara baktıgımızda.

Bence kanuni sayfasını okuyup vakit kaybetme yazdığın diğer motosikletleri araştır. Sıfır mı alacaksın

Alıntı OSİMAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mondial drifti de ekle tipi de seviyorsun anlaşılan sıfır alırsın hem
    bununda tıpı ıyıymıs fıyatıda uygun, ben baslıkta aklımdan gecen modellerı yazdım fakat tabı senınde belırttıgın gıbı degısık modellerde olabılır ıllakı ordakı modeller olsun diyemecegım mesela chopper modellerıde olabılır yanı bana acemılıgımı atlatacak, gorunusu guzel olacak ıste bır acemının bekledıgı ne varsa olacak bır motosıklet lazım .

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:15 ----------

@panıgale kanunının tıpı guzel fakat dedıgın gıbı sayfayı fazla okumadan kapatsam ıyı olacak cunku kısıler ılk aldıkları zaman cıhaza ıyı demısler fakat daha sonra kullandıkca kotulesmıs ve acıkları ortaya cıkmıs gıbı geldı bana kanunın, ve fıyat uyarsa sıfır alırım uymazsa ıkıncı el dusunuyorum

Kanuni zaten aldım mı ya şekil için alırsın ya fiyat için, önemli olan şekli değil sağlamlığı sen kendine bir yamaha ybr 125 al onla devam et

anladım hocam zaten maksımum sevıyede acemı olacagım ıcın saglamlık on planda olmalı benım ıcın bıde Eskişehır trafıgınde kullanacagımı dusunursek sana katılıyorum saglamlık en once gelmesı gerek.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:28 ----------

sureklı fıyat ve modellere bakıyorum kafam cok karısıyo cunku yuzlerce fırma var ve yuzlerce modelı var ve bunun yanı sıra chopper tarzlarıda var supersport tarzlarıda var ınsan karar vermekte gucluk cekıyo, hangı marka yada hangı tarz acemılıgı en az hasarla atlatmama yardımcı olacak gercekten karar vermek cok zor.

re_death - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bende cbf düşünüyodum fiyatı her 3 ayda bir artınca bajaja pulsar için para biriktirmeye başladım hem görünüşü güzel hemde yorumlar şimdilik iyi alana kadar iyice yorumlar diğer arkadaşlar ona göre karar veririm artık

Alıntı re_death adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende cbf düşünüyodum fiyatı her 3 ayda bir artınca bajaja pulsar için para biriktirmeye başladım hem görünüşü güzel hemde yorumlar şimdilik iyi alana kadar iyice yorumlar diğer arkadaşlar ona göre karar veririm artık
    evet guzelmıs hocamda fıyatları bıraz yuksek benım butceme fazla bu paralar.

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    şu forumda ömrüm yeni başlayanlara motor tavsiye ederek geçecek ya ona yanarım ilk motor tavsiyem herzaman fix menü 125 lik ikinci el vitesli çinli(cg serisi) 2 3 ay bin sonra bakarsın duruma

Alıntı biyeybaraküs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şu forumda ömrüm yeni başlayanlara motor tavsiye ederek geçecek ya ona yanarım ilk motor tavsiyem herzaman fix menü 125 lik ikinci el vitesli çinli(cg serisi) 2 3 ay bin sonra bakarsın duruma
    cıdden anlamıyorum bu ıslerden hocam keske anlasamda bende senın gıbı omrumu yenı baslayanlara tavsıyeyle gecırsem

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:43 ----------

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-yamaha-orjinal-japon-mali-suzuki-motorlu-ramzey-125-cc-171818789/detay/

su lınktekı motor nasıldır sızce bunlarda gercekten suzukı motorlarımı kullanımıstır ? işime yarayabılırmı?

Motosikleti
    2014 KIRMIZI BAJAJ BOXER BM 150
    bununda tıpı ıyıymıs fıyatıda uygun, ben baslıkta aklımdan gecen modellerı yazdım fakat tabı senınde belırttıgın gıbı degısık modellerde olabılır ıllakı ordakı modeller olsun diyemecegım mesela chopper modellerıde olabılır yanı bana acemılıgımı atlatacak, gorunusu guzel olacak ıste bır acemının bekledıgı ne varsa olacak bır motosıklet lazım .

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:15 ----------

@panıgale kanunının tıpı guzel fakat dedıgın gıbı sayfayı fazla okumadan kapatsam ıyı olacak cunku kısıler ılk aldıkları zaman cıhaza ıyı demısler fakat daha sonra kullandıkca kotulesmıs ve acıkları ortaya cıkmıs gıbı geldı bana kanunın, ve fıyat uyarsa sıfır alırım uymazsa ıkıncı el dusunuyorum
    Sıfır alin bence zaten acemisin drift tam size göre bence

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    cıdden anlamıyorum bu ıslerden hocam keske anlasamda bende senın gıbı omrumu yenı baslayanlara tavsıyeyle gecırsem

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:43 ----------

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-yamaha-orjinal-japon-mali-suzuki-motorlu-ramzey-125-cc-171818789/detay/

su lınktekı motor nasıldır sızce bunlarda gercekten suzukı motorlarımı kullanımıstır ? işime yarayabılırmı?
    bu pahalı bunun gibi bir şey olsun 1000 1300 tl lere var dolu al devir yatır bir iki kere düş (inşallah düşmezsin )2 3 ay sür sonra istediğin daha kaliteli bir şey alırsın

karar vermek zor sımdı yıne ıncelemeye basladım onlarca model daha cıktı, @osımanın dedıgı drıft, salcano wolf s,tvs apache,@biyeybaraküs'ün dedıgı ramzey, bajaj, bakalım daha neler cıkıcak nasıl buyuk bı pıyasa olmus bu motosıklet pıyasası cok uzak kalmısız maalesef

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:00 ----------

@osiman mondial fırması benı korkutuyo cunku ılk ve tek motorum mondıal 151 rs scooter'dı ve ben o motorda hem servıs yonunden hem motorun saglamlıgı acısından ve fırma yonunden cok sıkıntılar cektım Eskısehırde 2 tane servısı vardı ve oyle hurdacılara yetkılı servıs tekısı vermıslerkı 1 aynayı getırtmelerı ıcın aylarca bekledım , ve mondıal fırmasınıda haftada en az 2 defa fax yagmuruna tutmama ragmen durum boyleydı, ancak bundan seneler onceydı sımdı nasıldır bılemem yanlıs yorum yapmakda ıstemıyorum gecmısten kalan endıselerım nedenıyle mondıal markasına pek sıcak bakamıyorum.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)