Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Cb 125 e Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ReiZzZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Canoncu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ilk 1000 bakımı yaptırıp, kaç para ödediğini söyleyecek bir üye yok mu sitede
    ben ybr ye 60 tl ye yaptırdım arasında pek bir fark olacağını sanmıyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Mondial MH 125 Drift
    Beyler motorda titreşim ne derece var bi aydılatabilir misiniz beni çok fazla mı titreşimi ?

eralpt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motosiklet, kamp, bilgisayar
    Alıntı gklp45 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler motorda titreşim ne derece var bi aydılatabilir misiniz beni çok fazla mı titreşimi ?
    var ama rahatsız edici derecede değil.. Bugün bir zongshen ile kadıköy sefaköy yapmak durumunda kaldım onun yanında cb 125 de titreşim yok gibi birşey ama ybr cbf den çok az fazla. Dedigim gibi rahatsız edici bir durum yok

Motosikleti
    Mondial MH 125 Drift
    Bazı kullanıcılar aşırı titreşim olduğunu söylüyor

transelo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda transalp / SH300i /cb125e
    bir ara siyahını kim alır bunun diyenleri okudum; ben alırmışım bir iki foto eklemeye çalışayım siyahın imajını düzeltmeye gayret edelim

http://imgim.com/21042012549.jpg

http://imgim.com/21042012554.jpg

http://imgim.com/21042012567.jpg

http://imgim.com/21042012561.jpg
    melih748 ve şentürk bunu beğendiler.
    aman derim kardeşim alkol kötü bir artçıdır.....

skystar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 125 E
    Alıntı transelo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bir ara siyahını kim alır bunun diyenleri okudum; ben alırmışım bir iki foto eklemeye çalışayım siyahın imajını düzeltmeye gayret edelim

http://imgim.com/21042012549.jpg

http://imgim.com/21042012554.jpg

http://imgim.com/21042012567.jpg

http://imgim.com/21042012561.jpg
    Hayırlı olsun...

Ön cam ve arka çanta sayesinde siyah renkli cb 125 e gözüme daha bir karizmatik göründü

Bayide baktığımda hiç sevmemiştim siyah rengini halbuki...
    Şeytan İcadı

touring cam inanılmaz yakışmış ve motoru tamamlamış.hayırlı olsun güle güle kullanın.touring cam müthiş

Canoncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hayırlı olsun motosikletiniz.
    Siyah cam yakışmış, nereden kaça aldığınızı belirtirseniz bu camı motosikletine takmayı düşünen arkadaşlara kolaylık sağlamış olursunuz.

Biraz önce Kadıköy-Ali Esengül' de ilk 1000 bakımını yaptırdım.
    İlk bakım olduğu için işçilik almıyorlarmış, 25tl para ödedim sadece

Ali ustayla konuştum, en yakın zamanda ona bir CBF 600 göstertip, temiz olursa alacağımı belirttim
    Malum bu ufaklıklar bir süre sonra yeterli gelmiyor

Motosikleti
    Honda cb125e
    evet az once ısten gldm bugun babam servıse goturdu yedek parcayı 5 kere fln aradım sınır ettıler. Ama danısman saolsun ıyı ılgılenmıs ucrette almamıslar garantıden degısım yapılmıs. Zıncırde yaglanmıs ayarı yapılmıs daha kullanamadım yarn sabah bakıcam yasasın honda konsuk duzgun servıs bakımada oraya gıdıcem.

Honda Cb125e Bende bu foruma takıp ederek aldım bence kusursuz denebilir. Harika atak ve titresım kesınlıkle rahatsız edıcı degil Süper yaşasın honda.. )

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    hayırlı uğurlu olsun ersin arkadaşım. Tekerin düz bassın,motorun az yaksın inşallah.

transelo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda transalp / SH300i /cb125e
    sağ ol.....bende beyazı beğenmiştim. bu duruma gelince iyi ki siyah olmuş dedim..

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:24 ----------

cbf150 nin tur camı tam oluyor...ben konşuk tan aldım...
    aman derim kardeşim alkol kötü bir artçıdır.....

reverse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Inazuma F
    Motosikletlerini yeni alan arkadaşlara hayırlı olsun, kazasız belasız binmek nasip olsun.

skystar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 125 E
    Merhaba cb kardeşliği

Öğle yemeğimizi işyerinden arkadaşla yedik sonra ilerde parka oturduk muhabbet ediyoruz...Ybr li bi ağbimiz(ybr side tertemiz bu arada) var sık sık bizim işhanına gelip giden birisidir.Geldi benim motorun yanına park etti indi bi inceliyor sağına soluna bakıyor bende uzaktan izliyorum yanımda da arkadaş var bi yandan onunla muhabbet ediyorum...Sonra işhanına girdi çıktı ağbimiz geldi benim motorun yanına inceliyor altına sağına soluna iyice bakıyor bende çaktırmadan uzaktan izliyorum...
    Belliki ağbimiz motoru çok beğendi baya bir inceledikten sonra gitti.Ybr sahiplerinin bile dikkatini çekiyor arkadaş çok yakışıklı bizim motorlar çok

yanyana motorlara uzaktan baktımda sanki ybr bizim motorlardan daha kalıplı duruyor yanlardaki grenajlardan ötürü...(Ancak ybr de arka çanta vardı belkide ondan daha kalıplı görmüş olabilirim...

Çevremdeki herkes bu motoru çok beğendi.Ancak Honda nın görsellerindeki cb125 e ler çok dandik gibi duruyor (çekimle alakalı olsa gerek) ama galeride inceleyince karşınızda hakikaten çok daha güzel bir motor duruyor..
    Şeytan İcadı

inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Canoncu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eyvallah abi, bunu servisteki ustaya mutlaka soracak, gerekirse dışarıdan alıp eklettireceğim motor yağını.

3000km iyi bir mesafe, herhalde motosikletin tepesinden inmiyorsun
    Sana 2 sorum olacak İnzell.

1) İlk bakım yani 1000 bakımında yapılan işlemler ve toplam servis ücreti nedir ?
    2) Motoaikletin 1000. kilometresi ile şuan yani 3000. kilometresi arasında, herhangi bir farklılık oluştu mu(motosikletin ataklığı, sesi, titreşimi vb.) ?
    1) 27 lira tutmuştu sanırım. Sadece yağ parası aldıklarını söylediler.
    2) Sesi biraz arttı. Özellikle iyice ısındıktan sonra ses değişiyor. Ataklık konusunu tam söyleyemeyeceğim, pek basmıyorum zaten. Yalnız sollamalarda falan daha rahatım sanki. Titreşimde değişme yok.
    www.motorumla.net

Canoncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı inzell adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1) 27 lira tutmuştu sanırım. Sadece yağ parası aldıklarını söylediler.
    2) Sesi biraz arttı. Özellikle iyice ısındıktan sonra ses değişiyor. Ataklık konusunu tam söyleyemeyeceğim, pek basmıyorum zaten. Yalnız sollamalarda falan daha rahatım sanki. Titreşimde değişme yok.
    Mesajından önce bakımı yaptırdım ama diğer arkadaşlara faydası olacağını düşünüyorum.
    Yorumun için teşekürler

Motosikleti
    Honda cb125e
    yenı ısımde nete grmek yasak oldugundan hıc aktıf olamıyorum debrıyaj bugun test ettım mukemmel aldıgımdan berı ızdırap yapmıs bana yumusacık tıkır tıkır vıtes gecıo kalkma fln ba,baska oldy motora yenıden asık oldm... Begenme konsuna gelınce eet her goren cok bgenıo motorun mu war dıyenen eet dandık 125lık dıom ama goren cok begenıo:D

Selamlar...Bugün aranıza Ankaradan bir adet cb 125 e sahibi olarak katılmış bulunuyorum........ (Aslında Patronumda aldı kendisine bir adet,adamda AUDI Q7 var , şimdi yanında bir de honda cb 125 e'si oldu. Q7 ve cb125e yanyana duruyor Osman Bey hangisi güzel dedim ? Honda CB125E dedi sırıtarak..Osman Bey okuyorsanız selamlar..)

Dayanamadım yazdım ne alakası var cb 125 q7 nin insan

bunu alırdı en azından

Alıntı dede17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dayanamadım yazdım ne alakası var cb 125 q7 nin insan
    bunu alırdı en azından
    MT
    Abi daha motora binmeyi bilmiyor ki... Patronun hikaye uzun boşver, yoksa cimrilikten değil. Cömerttir yani bana ufaktan ikramiye bile verdi bu ay...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)