Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Cb 125 e Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    reverse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Inazuma F
    Bir ara bunun kaydını tutuyordum ama telefona format atınca silinip gitti. Unuttum şimdi yalan olmasın 370 veyahut 400'e yakın bir km idi. Emin değilim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    yqavuzhyan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı N Emre adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yqavuzhyan kardeş senin motorun markası nedir??
    Mh 125 Drift diye geçiyor.
    Senin gittiğin yer muhtemelen honda servsii değil, yağı bir ayrı değiştiriyor bakımı bir ayrı yapıyor ve 10 lira alıyor :D

Alıntı 0rkut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne alaka? Cevaplamıyacaksan cevaplama
    genelde ergenler gelir, motor aldım der, soru sormaya başlar. böyle gider bu. Senide bu kategoride değerlendirdim. Motor aldıysan 16-18 yaşına gelmiş olman lazım, motor almaya kalkmış olman lazım ve jikle ne bilmiyorsun şaşırdım doğrusu.

Motosikleti
    honda cb125 E
    Alıntı yqavuzhyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mh 125 Drift diye geçiyor.
    Senin gittiğin yer muhtemelen honda servsii değil, yağı bir ayrı değiştiriyor bakımı bir ayrı yapıyor ve 10 lira alıyor :D

genelde ergenler gelir, motor aldım der, soru sormaya başlar. böyle gider bu. Senide bu kategoride değerlendirdim. Motor aldıysan 16-18 yaşına gelmiş olman lazım, motor almaya kalkmış olman lazım ve jikle ne bilmiyorsun şaşırdım doğrusu.
    iyide sen benı tanıon mu kı ?
    tanımıon ben bu zaman a kadar motor a hıc hevesı merakı olan bırı degılım nasıl oldu ne olduysa 1 ayın ıcınde heves geldı alacam dedım aldım bu kadar basıt ve dedıgım gıbı cevap vermıyeceksende oku ve gec sacma sapan yorum yapmanın anlamı yok

N Emre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honca cb125 e
    yqavuzhyan
    kardeş senin eskiden hiç honda motorun oldumu mondialin bayii si bi bakım için 30 tl alıyor motorun her türlü bakımını yaptırıyorum şuana kadar her türlü sıkıntısını yaptırdım sacede 10 tl ücret verdim sıkıntı değil helal olsun ama sadece soruyorum siz ücret veriyormusunuz diye ama 'HONDA' sahibi olanlar ücret vermiyoruz. ama eskiden benimde bi mondialim vardı onun bakımını yaptırırken ücret veriyordum.

skystar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 125 E
    Alıntı reverse adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir ara bunun kaydını tutuyordum ama telefona format atınca silinip gitti. Unuttum şimdi yalan olmasın 370 veyahut 400'e yakın bir km idi. Emin değilim.
    hocam yanlışın olmasın bir depoyla 440-475 km arası gidiyorum bende...Yedek hariç

Motosikleti
    Suzuki Inazuma F
    Depoyu doldurma şeklin nasıl?
    Gırtlağına kadar doldurtuyor musun, yoksa pompayı içeri sokup, tetik atana kadar mı doldurtuyorsun?
    Ben tetik atana kadar dolduruyorum.
    Bir de benim kullandığım mesafeler hep çok kısa. Ev-iş arası yaklaşık 1-3 km arası kullanıyorum. Eğer gezi amaçlı mesafe gideceksem 2 kişi oluyorum.
    Bir de buna kışın jigle ile çalıştırma filan eklenince benim yakıt normal gibi. Bir ara bunun konusunu konuşmuştuk da benim şartlarım için normal denmişti yakıt sarfiyatı için.

yqavuzhyan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı N Emre adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yqavuzhyan
    kardeş senin eskiden hiç honda motorun oldumu mondialin bayii si bi bakım için 30 tl alıyor motorun her türlü bakımını yaptırıyorum şuana kadar her türlü sıkıntısını yaptırdım sacede 10 tl ücret verdim sıkıntı değil helal olsun ama sadece soruyorum siz ücret veriyormusunuz diye ama 'HONDA' sahibi olanlar ücret vermiyoruz. ama eskiden benimde bi mondialim vardı onun bakımını yaptırırken ücret veriyordum.
    Yok Honda motorum olmadı. Yani Honda'da periyodik bakımlar ücretsiz mi demek istiyorsun anlamadım. eğer öyle diyorsan yanlış abi. Nasıl ücretsiz olur bakım?
    Mondial, honda , yamaha hepsinin bakımı ücretlidir. Bu arada 30 tl alan mondial bayileri ile tanışmak bana nasip olmadı. 60-70 TL alıyorlar. Sitede 20 Tl yazıyor diyince .iktir git bir daha motorunu bakıma getirme diyenleri de var.
    Alıntı 0rkut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyide sen benı tanıon mu kı ?
    tanımıon ben bu zaman a kadar motor a hıc hevesı merakı olan bırı degılım nasıl oldu ne olduysa 1 ayın ıcınde heves geldı alacam dedım aldım bu kadar basıt ve dedıgım gıbı cevap vermıyeceksende oku ve gec sacma sapan yorum yapmanın anlamı yok
    Tencere düdüğü,
    Saçma sapan sorular soran sensin, abuk subuk yorumlar yapanda sensin, tüm bu satırlar senin için gelsin...

hsnkzyrt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cb125E
    Alıntı ferdinandd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abooow son mesaj "Bugün 01:47"

24saat bari dolmasın yazık günah bişeyler karalıyalım, kışın bile bukadar yatmadı CB başlığı

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:23 ----------

İyisimi sayfayı renklendirmek adına bikaç absürt modifiye fotoğrafı paylaşayım, varlığım apaçi kabilesine armağan olsun

Bu nedir abi neaptınız alla aşkına Yalnız egzoz fena olmamış

http://r1305.hizliresim.com/19/b/my2h4.jpg

http://j1305.hizliresim.com/19/b/my2p2.jpg
    Arkadaslar motorumun selesini su üst resimdeki gibi yapmak istiyorum yardim edermisiniz ?

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Arkadaşlar nasipse bu akşam 22:00 uçağı ile Rusya ya gidiyorum,hepiniz kendinize iyi bakin hakkinizi helal edin.. kalın sağlıcakla..
    Permatiq59 bunu beğendi.

Permatiq59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KapÇık
    hayırlı yolculuklar üstat. bende bu gün cb yi verdim.. :( tabi yeni sevgilime hemen kavusmak kaidesi ile..

skystar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 125 E
    Alıntı reverse adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Depoyu doldurma şeklin nasıl?
    Gırtlağına kadar doldurtuyor musun, yoksa pompayı içeri sokup, tetik atana kadar mı doldurtuyorsun?
    Ben tetik atana kadar dolduruyorum.
    Bir de benim kullandığım mesafeler hep çok kısa. Ev-iş arası yaklaşık 1-3 km arası kullanıyorum. Eğer gezi amaçlı mesafe gideceksem 2 kişi oluyorum.
    Bir de buna kışın jigle ile çalıştırma filan eklenince benim yakıt normal gibi. Bir ara bunun konusunu konuşmuştuk da benim şartlarım için normal denmişti yakıt sarfiyatı için.
    Depo içindeki demire kadar dolduruyorum.Sanırım çok kısa mesafe kullandığınız için böyle motor ısınamadan 3 km yol biter zaten...

N Emre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honca cb125 e
    Alıntı yqavuzhyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok Honda motorum olmadı. Yani Honda'da periyodik bakımlar ücretsiz mi demek istiyorsun anlamadım. eğer öyle diyorsan yanlış abi. Nasıl ücretsiz olur bakım?
    Mondial, honda , yamaha hepsinin bakımı ücretlidir. Bu arada 30 tl alan mondial bayileri ile tanışmak bana nasip olmadı. 60-70 TL alıyorlar. Sitede 20 Tl yazıyor diyince .iktir git bir daha motorunu bakıma getirme diyenleri de var.

Tencere düdüğü,
    Saçma sapan sorular soran sensin, abuk subuk yorumlar yapanda sensin, tüm bu satırlar senin için gelsin...
    usta benim motorun 1000 km bakımındada ücret almadılar yağını ben servisten almıyorum zaten sanayiiden yağcıdan alıyorum castrol 10 40 onun için yağ ücrerti vermiyorum amma bakımını yapıncada ücret almıyor ama mondialin bayii bi sonumda gevşese tamir için ücret alıyorlar mondialin serviste bakım için 60 70 tl istiyorsa artık bence daha uğrama oralara :D

deepstrong99 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cb125 e
    Arkadaslar selamlar,hava filtresi ve buji yi degistirmek istiyorum is dolayisiyla gidip almaya vakit bulamiyorum siparis vermek icin internetten guvenilir bir site ismi verebilecek olan var mi? Ayrica buji ve hava filtresi icin ne marka onerirsiniz?

ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    Beyler eleman bişeyler denemiş bazısı fena olmamış sanki

Pegleri geri almış, gidon ve kontrolleri komple değiştirmiş, kuyruk iptali ve ekstra led stoplu plakalık takmış... ...

Motosikleti
    KapÇık
    birr cb'm bile yok

Motosikleti
    Suzuki Inazuma F
    @ferdinandd; cb aşkın depreşti değil mi?

Motosikleti
    honda cb125 E
    o mavı frenler ne kadar kı pıyasada :D

Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Alıntı Permatiq59 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı yolculuklar üstat. bende bu gün cb yi verdim.. :( tabi yeni sevgilime hemen kavusmak kaidesi ile..
    https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.n...67579809_n.jpg
    Sagolasin dostum,calismaya basladik,buralar cok fena -35 derece,youtube a video yukledim suyu havaya atiyorum donuyor memleketin kiymetini bilin,sakin ha soguk diye isyan etmeyin once soguktan gozlerim yaşariyor sonra da kirpiklerim donuyor

bu arada yeni motor aldin mi ne yaptin? Kaca verdin sen cb yi?
    Permatiq59 bunu beğendi.

Motosikleti
    KapÇık
    yeni motor aldım üstat cb'yi 4 e verdim. aman diyim üşütme kahve çeşitlerine devam

Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Alıntı Permatiq59 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yeni motor aldım üstat cb'yi 4 e verdim. aman diyim üşütme kahve çeşitlerine devam
    Vayy,guzel paraya vermissin hayirlisi olsun.bende gelmeden onceki gun lastiklerin altina kaucuk koydum,aynalar ve cantayi soktum,egzoz ve hava filtresi girisini bezlerle tikadim,akunun kutup baslarini sokup uclarini bantladim,metal aksam uzerine wd40 sıktım,komple naylon branda ile kapladim,koli bandiyla mumyaladim zaten kapali garajda. Donene kadar paket
    Permatiq59 bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)