Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Cb 125 e Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    Alıntı reverse adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün kısa far ampülüm bana veda etmiş, servise gideceğim heralde, umarım işçilik ücreti filan almazlar
    Reverse vakit ayırabildinmi bugün
    Yaşasın MEKANIK, kahrolsun elektronik | Yaşasın METAL, kahrolsun plastik | Yaşasın TORK, kahrolsun beygir | ...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    reverse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Inazuma F
    Yok abi, bugün aile içi bir kurye işi yaptım Üsküdar'a.
    Yarın zaten olmaz, pazartesiyi bilmiyorum... Bir ihtimal salı olabilir.

Motosikleti
    Honda NC S
    Gece kullanmayacaksan dert değil zaten, ben gündüz sürekli uzunlarla geziyorum Ama gece fena göz alır, biliosun deli gibi yapmışlar uzunları

Kafaya takılacak bişey değil zaten, yolun düşerse bile olur

_ İyisimi günün anlam ve önemini belirten sevdiğim bi fotoğrafıda paylaşayım hazır yeni sayfaya geçmişken

Yaşasın MEKANIK, kahrolsun elektronik | Yaşasın METAL, kahrolsun plastik | Yaşasın TORK, kahrolsun beygir | ...

reverse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Inazuma F
    Şu motora yuvarlak fardan başkası yakışmıyor sanırım. Daha doğrusu kafa grenajsız yuvarlak far.

Bu arada gündüzleri ben de uzunlarla geziyorum. Bir keresinde trafikte beklerken bir simitçi kapat kardeşim şu farını ne biçim göz alıyor be öyle gibisinden söylenmişti öğlenin tam ortasında cayır cayır güneş varken.:D
    Geceleri de şimdilik iş-ev arası kullanıyorum sadece 1,5km kadar.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Ben hiç far yakmıyorum ama beni trafikte fark etmesi gereken de fark ediyor, bence durum biraz psikolojik

korbygs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MCX 162 CC
    geçmiş olsun göya fabrika da test ediliyor makineler fabrikasyon hata muhtemelen garantiden değiştireceklerdir elleri mahkum olan senin haftasonuna olmuş yeni almışken motorsuz bi haftasonu tekrar geçmiş olsun
    1. FYM MASAİ 250 CC CHOPER 2. HONDA CBF 150 CC COMMUTER
    3. ASYA GY 200 CC ENDURO 4. HONDA CB 125 E YİNE COMMUTER ve commuterin kralı son MCX 162 CC

Motosikleti
    Honda NC S
    Alıntı demirperde adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar koltukdan hepiniz rahatsızsınızdır herhalde.. acaba ne yapabiliriz bunun için?
    Ben başlarda seleyi betona benzeten biri olarak artık hiç rahatsız olmadığımı söyleyebilirim Çok hızlı yumuşuyor, 200-300 km yol gitsen of totom dedirtmeyecek kadar yumuşacık oluyor.

İllaki olmazsa olmaz diyorsan bence yurtdışındaki ekstra beslemeli kılıflardan yaptırtabilirsin En azından hakikaten çok uzun bi yola çıkacağın zaman takar kullanırsın.

Bu durumda nerdeyse tüm motosiklet modellerinde bu tür çözümlere gidiliyor, hatta kuzu postu falan gibi abartılabiliyor

Yaklaşık 70TL gibi bi fiyata patlıyor, görseli çokta bozmayan beslemeli kılıflardan biri bana göre şu mesela :

Kebum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250r
    Merhaba arkadaşlar. Çevrenizde belki ilgilenenler vardır diye burada paylaşmak istedim. Yüksek Lisansım boyunca evden okula gitmek için kullandığım honda cb 125 e motorumu satıyorum. Yeni işimden dolayı yolum biraz uzadı dolayısıyla cbr 250r almayı düşünüyorum. Durum budur (beyaz, 5700 km (1k ve 4k bakımları yapılı) topcase takma demirinde ufak bir çizik var sadece )

Motosikleti
    Honda NC S
    Abi şuraya aç istersen ilanını, daha çok kişiye ulaşır http://www.motosiklet.net/forum/satilik-motosiklet-ilanlari/

Motosikleti
    HONDA CB 125E
    Selam arkadaşlar ben Honda ya mesaj attım yağ konusunda onlarda servisi aramışlar serviste haliyle bi panik havasında beni aradı efendim arkdaşlar fazla yağı size vermeyi unutmuşlar kusura bakmayın falan filan yani yağ 1 litre değil kılavuzdaki gibi 800 ml bilginize fazla yağ motoru yoruyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:11 ----------

Hafta sonu Eskişehire gittim toplamda 600 km yol yapmışım 75 lira yaktı dönüşte eve az kalmıştıki debriyaj teli kopma noktasına geldi zorda olsa eve gelebildim evde teli kendim değiştirdim sanırım servise gidene kadar beni idare eder size tavsiyem arada bir debriyaj telini kontrol edin ki sürpriz yapmasın

Motosikleti
    Honda NC S
    Alıntı DİEGO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hafta sonu Eskişehire gittim toplamda 600 km... Dönüşte eve az kalmıştıki debriyaj teli kopma noktasına geldi, zorda olsa eve gelebildim. Teli kendim değiştirdim, sanırım servise gidene kadar idare eder...

Tavsiyem arada bir debriyaj telini kontrol edin ki sürpriz yapmasın
    İyi yol yapmışsın Debriyaj telini arada bir yağlamanı tavsiye ederim daha rahat kaydığından, gerilme hafifliyor, hem kullanışlılığı hem telin ömrünü etkiliyor.
    Tavsiye için ayrıca teşekkür ettim

Motosikleti
    CB125E 3850 lira olmuş ha gayret honda az kaldı 4 bini geçmeye

Motosikleti
    Honda NC S
    Geçerse bittiği an olur, heralde bunun farkındadırlar Mengu

10.000 lerce km yapmış CB sayısı artması lazım önce, ozaman kaç çekerlerse çeksinler satıyo (örnekleri mevcut ) 4ü geçmesi için henüz çok erken bence
    mücahit_89 bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda NC S
    Günaydın beylerrr
    "Denge Nedir?" konulu bir fotoğraf ile, gongumuzu çalıp, sayfamızı açmış bulunuyorum

reverse ve mücahit_89 bunu beğendiler.

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    CB125E 3850 lira olmuş ha gayret honda az kaldı 4 bini geçmeye
    Standart Honda işte, ben bi ara 3300 tl miydi neydi cbf alsam mı diyordum sonra bi baktım 4800,burda adamın biri innova almış, sonra okadar zam gelmiş ki şuan sıfır aldığı fiyatı verenler var 2. eline..

CB de de böyle olacağını biliyordum bu yüzden aldım, 2 sene biner aldığım paraya satarım =) büyük ihtimal 4.000 tl yide geçer cbf gibi..

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:16 ----------

Alıntı ferdinandd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Günaydın beylerrr
    "Denge Nedir?" konulu bir fotoğraf ile, gongumuzu çalıp, sayfamızı açmış bulunuyorum

http://p1305.hizliresim.com/19/7/mu8xj.jpg

pilakalık sökülmüş motosikletten nefret ederim ama bu güzel duruyor sanki? başka açıdan var mı foto? =) bu arada egzoz ucu orjinal mi? bizdeki farklı mı?
    Karadeniz - Giresun.

Motosikleti
    Honda NC S
    Alıntı Serk21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Plakalık sökülmüş motosikletten nefret ederim ama bu güzel duruyor sanki? başka açıdan var mı foto? =) bu arada egzoz ucu orjinal mi? bizdeki farklı mı?
    Egzoz ucu orjinal, fırçalı metal gibi bişey benim en sevdiğim metali gidip en görmediğim yerde kullanmışlar
    Başka açıdan foto vardı Serkan, bi kurcalıyayım dosyayı, arada kendi CB fotolarımı bulamıyorum artık bi düzenleme çekmem lazım

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:37 ----------

En alttakinde biraz anlaşılıyor plakalıksız nasıl durabileceği ama bu sefer çanta demiri sırıtıyor sanki

korbygs bunu beğendi.

Motosikleti
    O adam arka çamurluğu çıkarmasa 2 günde bi çamurluk kırar. Çünkü ön kaldırıyo bazen işin ucu kaçınca motor 90 derece dikiliyo öyle bi durumda arka çamurluk hem kırılır hem de adamın dengesini bozar kaza yaptırır.

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    vay be güzel duruyor,aslında boş bir zamanda arka demir ve plakalığı söküp nasıl durduğuna bakmam lazım. bu arada arka demir de bizimkinden farklı sanki?

Motosikleti
    Honda NC S
    Beyler "Honda+" ( eski adıyla Çiftkurtlar ) Bahar Kampanyası yapmıştı.

-Bakım ve İşçilikte :%60

-Motor yağında : %40

-Yedek Parçada : %10 indirim vardı.

İhtiyacı olan arkadaşlar için " 17 Mayıs' a kadar kampanyamız devam ediyor, randevu için : 0212 578 61 00" diye bir mesaj aldım, aktarayım dedim.

korbygs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MCX 162 CC
    dostum onlar üzerine koyup ondan sonra indirim yaptık kampanya ıvır zıvır her işyerinde olan ticaret taktiği çakallar söktüm bugün debriyaj balatasını değiştim kendim 4 balatalımış bizimkisi kısrak gibi oldu tekere gelecem fazla gaz verme dio sanki

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)