Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Cb 125 e Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    jackal_64 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Ya ne diyim ben şimdi bu gün bayiye gittim bu hafta motor almayı düşünüyorum cbf sordum korumaliklarla beraber anahtar teslim 4600 tl ye bıraktılar 1500 tl nakitim var üstünü kampanya var kredi kartına 12 taksit yapıyorlar iyice sapittim bana bu para bu motora çok gibi geliyor ne yapicam bilmiyorum. 2.el alsam orada guvenemiyorum bi darbe yedim ikinci elden yani çıldırmak üzereyim :@ :-/

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    Alıntı eren özer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi Ben Şaşıyorum Bu Ürünlere Bu Karadar Para Verenlere Ya Arkadaşım Sen ALMASSAN BEN Almassam O almassa hiç kimse almaz bu motoru Böylece Fiyat politikası biraz düşer Bakın Size Yemin Ediyorum Muhtemelen 2 ay sonra Bi Motosiklet Alacağım Kendi Biriktirmiş Olduğum PARA 3.000 TL iSTESEM BABAMA SÖYLERİM 1.500 TL DAHA KOYAR cbf Alırım ama niye neden niçin Okadar para verim ben ya Plaka ruhsat 5milyara gelıyor velet Yok Uzun Ömürlüymüşde Hondaymışda Geç Bunları Eskidi Artık Bunlar Bayat Numaralar Giderim 3.000TL YE alırım bi tane Mondial MC-X hemde arka fren disk kaya gibi motor yapmışlar adamlar çekiş felan 10 numara Tmm kabul ediyorum çinliler arasında çok kötüde var ama Arada Böle kaya gibi motorlarda çıkıyor kanuni windy s, mondial mc-x gibi Zaten Bir tek Cbf ve Ybr Kullananlar Bu Karadar kötülüyor çin mallarını Kabullenemiyorlar artık Onlarında aralarında cbf den ve ybr kadar iyi motor olduklarını
    kardeş sende bendensin ben hayatda gidipde sıfır ybr cbf almam benim motorum salcano wolf 125 ybr motorlu ve ybr den 1500 tl ucuz parayı dağda bulmuyoruz bizi keriz yerine koyuyorlar
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

beyler bak duymasın bu dediklerinizi cbf ciler, ybr ciler. yemin ediyorum dağıtırlar burayı birazdan kaçın derim.

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    bence cbf diye takili kalma, rahatlik konfor istersen mondialin yeni modelleri de guzel mcx drift falan, tvs apache de oyle, cbf alacagima cb125e alirim, cb125e alacagima da mondi yada rtr alirim, karar senin
    fat280 bunu beğendi.

Motosikleti
    Benelli trk 502 & tvs neo x3i
    Alıntı jackal_64 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya ne diyim ben şimdi bu gün bayiye gittim bu hafta motor almayı düşünüyorum cbf sordum korumaliklarla beraber anahtar teslim 4600 tl ye bıraktılar 1500 tl nakitim var üstünü kampanya var kredi kartına 12 taksit yapıyorlar iyice sapittim bana bu para bu motora çok gibi geliyor ne yapicam bilmiyorum. 2.el alsam orada guvenemiyorum bi darbe yedim ikinci elden yani çıldırmak üzereyim :@ :-/
    bence bütçeni ve imkanlarını fazla zorlama. cb125 al derim.
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    yamahaya, hintli, çinli tüm rakiplerine darbeyi vurmak amaçlı çıkarılmış bir model..umarım kalitelidir..ybr yi cbf yi alan yine alacak..her malın alıcısı satıcısı ayrıdır..kuryelerinde gidip bi anda bu motoru alacaklarini sanmıyorum ellerindekı motorun ekmeğini yemeden satarlar mı? hem ellerindekılerı satmaya başlarlarsa mecburen 2. el cbfın fiyatı düşecek..

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    cbf ikinci eli dusemez ki, motorun fiyati durmadan yukseliste, bir de kuryelerin hepsinde cbf yok, o eskidendi, artik kuryelerde cesit cesit modeller var, windy de var, rtr de,ama sunu dersen haklisin cibifli kuryecilerin canina tak eder onlar satar, o zaman ikinci el bollasir ama kurye motorunun da kmsini dusurmeden kimse almaz, kmsini dusurupte satinca da alan bir daha omrunce honda almaz, elbette renk zevk tartisilmaz, her urunun hastasi alicisi var ama diger urunu kotulemek fanatiklik olur ki o da akli selim insana yakismaz, markalarini sokup kiyas yaptirsan cogu fanatik kendi motorunu bilemez ( tipten demiyorum ) 150ccye kadar sifir bir motorun bedeli bence 3500-4000 maksimum, honda cibif cikardi kendini potadan, o artik rakipsiz, fiyati ile gokleri senlendirecek, iki tip insan var, mesela motorun degeri bir ayda 500tl artti, biri alir, der ki bu kadar artarsa vardir bir hikmeti, digeri de derki ulen bir ay once alandan 500 fazla verip ayni mali niye alayim, bir ay once bu fiyattan kar eden honda, demek ki kimbilir toplamda ne kadara mal ediyor, benim soyle huyum var, giderim sorarim son fiyat nedir? 1000 dedi mesela, asagisi kurtarmaz, almayinca tamam gel 900 dese almam, 500 dese de almam, ama inemem deyip gercekten inemeyen de belli oluyor, honda cbfyi 3500e de satsa kar etmez mi? bu zamcuklar ne cup cup damliyo

Alıntı dürümdöner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yamahaya, hintli, çinli tüm rakiplerine darbeyi vurmak amaçlı çıkarılmış bir model..umarım kalitelidir..ybr yi cbf yi alan yine alacak..her malın alıcısı satıcısı ayrıdır..kuryelerinde gidip bi anda bu motoru alacaklarini sanmıyorum ellerindekı motorun ekmeğini yemeden satarlar mı? hem ellerindekılerı satmaya başlarlarsa mecburen 2. el cbfın fiyatı düşecek..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    Alıntı kursattekin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cbf ikinci eli dusemez ki, motorun fiyati durmadan yukseliste, bir de kuryelerin hepsinde cbf yok, o eskidendi, artik kuryelerde cesit cesit modeller var, windy de var, rtr de,ama sunu dersen haklisin cibifli kuryecilerin canina tak eder onlar satar, o zaman ikinci el bollasir ama kurye motorunun da kmsini dusurmeden kimse almaz, kmsini dusurupte satinca da alan bir daha omrunce honda almaz, elbette renk zevk tartisilmaz, her urunun hastasi alicisi var ama diger urunu kotulemek fanatiklik olur ki o da akli selim insana yakismaz, markalarini sokup kiyas yaptirsan cogu fanatik kendi motorunu bilemez ( tipten demiyorum ) 150ccye kadar sifir bir motorun bedeli bence 3500-4000 maksimum, honda cibif cikardi kendini potadan, o artik rakipsiz, fiyati ile gokleri senlendirecek, iki tip insan var, mesela motorun degeri bir ayda 500tl artti, biri alir, der ki bu kadar artarsa vardir bir hikmeti, digeri de derki ulen bir ay once alandan 500 fazla verip ayni mali niye alayim, bir ay once bu fiyattan kar eden honda, demek ki kimbilir toplamda ne kadara mal ediyor, benim soyle huyum var, giderim sorarim son fiyat nedir? 1000 dedi mesela, asagisi kurtarmaz, almayinca tamam gel 900 dese almam, 500 dese de almam, ama inemem deyip gercekten inemeyen de belli oluyor, honda cbfyi 3500e de satsa kar etmez mi? bu zamcuklar ne cup cup damliyo
    istanbulda aktif kuryeyım ve kuryelerin, paketcilerın alayında hatta %90ninda cbf var gözümle trafikte hergün sabah 8den itibaren görmeye başlıyorum aksamın bi saatine kadar..

DarkSeleCT93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks rocca 100 max
    Alıntı jackal_64 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mondial 125 mh drift al

motoloji - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache 2009
    honda illaki bi yerini eksik bırakıyor (devir saati) bende buna kıl oluyorum.yani şu üzerinde honda yazmasa kimse itibar etmiycek sanki.
    Tek rakibimiz Türk Hava Yolu Allahım sen bizi koru... TVS APACHE 150 2009

varadin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr gitti palio o da gitti yine ybr ;)
    hakkaten yahu bu motorda devir saatinin olmaması tam bir rezalet.rekabet edebilmek için daha çok özellikler koymalılar.herşey para değil.adamlar nereden çalsak diye düşünüyorlar veya bizi 3.sınıf ülke muamelesi yapıp.bu devir saati onlara çok diyorlar.eğer böyleyse kınıyorum tüm camiayı.
    saygılar...

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    adamlar hondayi bosuna koymuyorlar gostergeye bile, yoksa onlar bile inanmiyor honda mi kopya mi diye, biz en kotusunu yapalim, ismimizi koyalim satar.

-power is the game , honda is the name...
    -turkce tercumesi tam olarak....hondanin adi, sattirir mali.

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı varadin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hakkaten yahu bu motorda devir saatinin olmaması tam bir rezalet.rekabet edebilmek için daha çok özellikler koymalılar.herşey para değil.adamlar nereden çalsak diye düşünüyorlar veya bizi 3.sınıf ülke muamelesi yapıp.bu devir saati onlara çok diyorlar.eğer böyleyse kınıyorum tüm camiayı.
    saygılar...
    Abi biz zaten eskiden 3. dünya ülkesiydik artık 5. dünya ülkesi olduk..Büyük firmalar arasında bu iş tamamen politika.. Satacakları ürünleri bile firmalar birbirlerinden haberli olarak rakamları belirliyorlar..
    İş ahlakı mevzusu gibi...Çok yazık çok.. Benim motorumun fabrika çıkış fiyatı 250 dolar.Evet yanlış okumadınız.. Ama ben burada 4350 TL veriyorum ,plaka hariç.. Bu kadar da hırsızlık olmaz ya..Yani demek istediğim bu motorlar beş para etmiyor artı olarakta üstünde olması gereken şeyleri koymuyorlar.. Devir saatsiz motosiklet olur mu yav.. beyinsiz herifler

Motosikleti
    Rks rocca 100 max
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi biz zaten eskiden 3. dünya ülkesiydik artık 5. dünya ülkesi olduk..Büyük firmalar arasında bu iş tamamen politika.. Satacakları ürünleri bile firmalar birbirlerinden haberli olarak rakamları belirliyorlar..
    İş ahlakı mevzusu gibi...Çok yazık çok.. Benim motorumun fabrika çıkış fiyatı 250 dolar.Evet yanlış okumadınız.. Ama ben burada 4350 TL veriyorum ,plaka hariç.. Bu kadar da hırsızlık olmaz ya..Yani demek istediğim bu motorlar beş para etmiyor artı olarakta üstünde olması gereken şeyleri koymuyorlar.. Devir saatsiz motosiklet olur mu yav.. beyinsiz herifler
    aynen abi hırsızlığın daniskası

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    arkadaslar giderken otobanda
    gorurseniz bir honda
    usulca yaklasip sessiz bir tonda
    sorun var mi islaklik donda
    varsa zamli yeni almis o da
    yoksa keyifte nese de onda
    inzell bunu beğendi.

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Bazı topiklerde yamaha honda kavgası oluyor..Bazen bu tartışmaların içinde kendimide buluyorum ama tabiki tamamen gırgır şamata anlamında..
    Yoksa motoru övecek veya başkasının bindiği motoru kötüleyecek karakterde insan değilim..Buradaki asıl mevzu ;benim ülkemin insanına layık motor neden yok..
    Yamaha ybr efsane olmuş..Nerede olmuş ya gözünüzü seveyim, honda sorunlarına rağmen çok iyimiş , pehh kendini kandır.. Şöyle biraz ufkunuzu genişletin ve avrupadaki
    honda ve yamahalara bakın.. O zman ne demek istediğimi anlayacaksınız.. Global olarak üretim gösteren sanayiler ,örn. araba ,motosiklet ,iphone,sony vb.. fabrikalarında AB üyesi olan ülkelere
    1.kalitede bizim gibi 10. sınıf ülkelere de 10. kalite (misal) ürün yolluyor.. Konuyu nereye getireceğim; elin gavuru ybr ye 1200 TL ödüyor 1.sınıf kullanıyor, osmanlının torunu 4500TL veriyor kalitesiz kullanıyor

Motosikleti
    Rks rocca 100 max
    çin mallarına hücum japonların aklı basına gelsin ;d

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı DarkSeleCT93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çin mallarına hücum japonların aklı basına gelsin ;d
    Merak etme onuda kullandıkta kardeşim; vallaha sigaradan daha zararlı..Hem maddi hemde sağlık açısından

Motosikleti
    honda cbf150
    honda bari şöyle bi motosiklet getirseydi de piyasaya renk gelseydi.
    http://www.youtube.com/watch?v=uP_ok83TDO8

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    Atatürk bir ilimizde (yanılmıyorsam kastamonu veya bolu) kışlaları denetliyormuş. koğuşlardan birinde "bir türk askeri on düşman askerine bedeldir" diye bir yazı görmüş. iste o gun bugundur adamlar bizden on mislini alip, ucun birini veriyorlar, ya Atamizin bir turk dunyaya bedeldir sozunu duysalar napcaktik? bununla gecmis olsun

Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bazı topiklerde yamaha honda kavgası oluyor..Bazen bu tartışmaların içinde kendimide buluyorum ama tabiki tamamen gırgır şamata anlamında..
    Yoksa motoru övecek veya başkasının bindiği motoru kötüleyecek karakterde insan değilim..Buradaki asıl mevzu ;benim ülkemin insanına layık motor neden yok..
    Yamaha ybr efsane olmuş..Nerede olmuş ya gözünüzü seveyim, honda sorunlarına rağmen çok iyimiş , pehh kendini kandır.. Şöyle biraz ufkunuzu genişletin ve avrupadaki
    honda ve yamahalara bakın.. O zman ne demek istediğimi anlayacaksınız.. Global olarak üretim gösteren sanayiler ,örn. araba ,motosiklet ,iphone,sony vb.. fabrikalarında AB üyesi olan ülkelere
    1.kalitede bizim gibi 10. sınıf ülkelere de 10. kalite (misal) ürün yolluyor.. Konuyu nereye getireceğim; elin gavuru ybr ye 1200 TL ödüyor 1.sınıf kullanıyor, osmanlının torunu 4500TL veriyor kalitesiz kullanıyor

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)