Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

BUMOTO- BM CALİBRE 250 cc - Çok merak ettiğim 250'lik

Motovento
    REKLAM ALANI
    crayzboyone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı acayüp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yukide on tek disk gorunuyor.
    Aynen öyle. Acaba yukide fuara bu motorundan getirdimi çok merak ediyorum bir an evvel pazar günü gelsede inini cinini bi incelesem

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    safakk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tipi cidden güzelmiş inşallah sağlamlığıda yerinde bir model olur

bassturbin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6 Diversion F
    Konu açılmış buradan devam edeyim dedim,BUMOTO- BM CALİBRE 250CC olan motoru fuardada gördüm özelliklerinde 29 beygir diyor sizce gerçekmidir tek silindir 4 zamanlı 29 beygir?
    Aprilia RS 250 GP Nº1

Motosikleti
    Honda cb125e
    cok taze bır motorcu olarak aranızda bulunmaktayım fuarda her gorudgum race tarzı motora oturup sele yukseklıgı surus pozısyonuna baktım ve cbr 125r dan sonra (kucuk hacım kıyaslaması yapıyorum ) bence en rahatı bumoto 250lıgıdı malzemelerı kalıtesız olması dısında bır eksık yok bence he tabı performansı surmeden bılemeyız ama arora yukı o kadar rahat degıl oturus sekıllerı ozellıkle arora deposu kucuk hacımlıye gore asırı buyuk yenı baslayan benım gıbı acemıler ıcın bence eksi bir taraf hersey gorunus degıl

mali_181 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şu an için motorsuz :(
    Benim nedense hoşuma gitmedi ya ilk görünüşte dahi dış malzeme kalitesi ben çinliyim diyor sanki

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Fuarda inceledim, heran dağıldım dağılacam havası var motorda.
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

selam kürşat arkadaşım bende Bumoto Calibre 250 yi fuarda inceleme şansı buldum önlerde çift disk kullanılmış direksiyon topuzları ön çatal renginde çok şık farlarda led sistemi kullanılmış bunlar gerçekten çok şık 29 hp olmasıda 250cc racing motora göre gayet iyi en önemlisi. plastik aksaamı ve şasi sistemi gayet saglam görünüyor. ben bu ürünün kalitesinin iyi oldugunu düşünüyorum ve fiyatıda gayet uygun gibi ama zam yapacaklarını düşünerekten kendime birtane satın aldım. Bumoto calibre 250cc kullandıktan sonra sizlerle nasıl bir motor oldugu konusunda paylaşıcam.

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı caferdemir06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam kürşat arkadaşım bende Bumoto Calibre 250 yi fuarda inceleme şansı buldum önlerde çift disk kullanılmış direksiyon topuzları ön çatal renginde çok şık farlarda led sistemi kullanılmış bunlar gerçekten çok şık 29 hp olmasıda 250cc racing motora göre gayet iyi en önemlisi. plastik aksaamı ve şasi sistemi gayet saglam görünüyor. ben bu ürünün kalitesinin iyi oldugunu düşünüyorum ve fiyatıda gayet uygun gibi ama zam yapacaklarını düşünerekten kendime birtane satın aldım. Bumoto calibre 250cc kullandıktan sonra sizlerle nasıl bir motor oldugu konusunda paylaşıcam.
    Hayırlı olsun.Ama bana hala inandırıcı gelmiyo 29 hp olduğu

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Ben de bu motoru gördüğüm kadarıyla beğendim. Kullanıcı yorumlarını bekliyorum sabırla
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Motoru uzun uzun övüp bir tane aldım diyorsun ama foruma bugün üye olup ilk mesajını buraya atman bende BUMOTO'yu getiren yada satanlardan biri olduğun izlenimi bıraktı.
    draggy bunu beğendi.

Motosikleti
    2006 HONDA CBR 600F
    fuarda bende inceledim çok şık ve güzel görünüyordu fiyatıda normal ancak ne kadar sağlamdır bilinmez yedek parça durumuda tamamen muamma ama çok şıktı caferdemir arkadaşımada hayırlı olsun zevkle kullanman dileğiyle...

motoru gidip fuarda inceledim güzel ve kaliteli görünüyor diyorum. ve birtane aldım diyorum. bugün üye oldum evet dogrudur. yeni motor alan biri olarak hevesliyim ve zevkle bişeyleri paylaşmak istedim. buarada ben kuyumcuda çalışıyorum. istersen ziyaret edebilirsin. bumoto calibre gerçekten kaliteli oldugunu düşündügüm için satın aldım motordan anlayan bir arkadaşımada sordum güzel motor sorun gözükmüyor işciligi iyi dedi. neyin izlenimi anlayamadım. hayırlı olsun motoru kullanın bizide nasıl oldugu konusunda bilgilendirin demeniz lazım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:48 ----------

hayırlı olsun mesajınız için teşekkür ederim nasıl oldugu konusunda sizinle paylaşıcam. sagolun varolun.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    bu motoru fuarda bende gördüm,çok detaylı bakmasamda kaliteli olmadığı plastik parçaların zayıflığı belli oluyordu.bilinen en azından daha az sorun çıkaracak makineler varken almak cesaret işi,benim nacizane düşüncem para kolay kazanılmıyor böyle bir motorada 1 kuruş para vermem işin açıkçası.

crayzboyone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cafer arkadaşımız hayırlı olsun motor geldiği zaman fotolarını ve deneyimlerini bekliyoruz Bu arada ne zaman gelicek ve sana kaça patladı ve tam olarak nerden aldın

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    merakla yorumları ve fotoğrafları bekliyoruz

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    motoru gidip fuarda inceledim güzel ve kaliteli görünüyor diyorum. ve birtane aldım diyorum. bugün üye oldum evet dogrudur. yeni motor alan biri olarak hevesliyim ve zevkle bişeyleri paylaşmak istedim. buarada ben kuyumcuda çalışıyorum. istersen ziyaret edebilirsin. bumoto calibre gerçekten kaliteli oldugunu düşündügüm için satın aldım motordan anlayan bir arkadaşımada sordum güzel motor sorun gözükmüyor işciligi iyi dedi. neyin izlenimi anlayamadım. hayırlı olsun motoru kullanın bizide nasıl oldugu konusunda bilgilendirin demeniz lazım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:48 ----------

hayırlı olsun mesajınız için teşekkür ederim nasıl oldugu konusunda sizinle paylaşıcam. sagolun varolun.
    hayırlı olsun kardeş güle güle kullan kaça aldın sorması ayıp yani fiyatı ne kadar
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    fuarda gördğüm kadarıyla naked olanı 6.800 racing olanı 7.800tl idi parça kalitesi falan berbattı şahsen bunu alcama mondial destro cok daha iyi bi alternatifti benim fikrim :D ordaki turuncu modlein deposunun bazı yerleri göçük bazı yerlerindede boyası çıkmıstı nasıl getirmişlerse aletleri parçalanıyomuş yolda o parayı haketmiyen bi ürün 26bg demişlerdi bana fuarda ama bilmiyorum tek silindir
    turbocharge bunu beğendi.
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

bassturbin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6 Diversion F
    ARKADAŞLAR YUKARIDA ÖNEMLİ BİR KONUYA DEĞİNDİM BİRŞEY SORDUM AMA KİMSE OKUMUYOR SANIRIM KİMSE BİRŞEY SÖYLEMEMİŞ

MEKANİK KISIMLA İLGİLENEN BİLGİSİ OLAN ARKADAŞLAR YORUM YAPARLARSA FAYDALI OLUR DİYE DÜŞÜNÜYORUM...

????????????????????????????????????
    Aprilia RS 250 GP Nº1

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı bassturbin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ARKADAŞLAR YUKARIDA ÖNEMLİ BİR KONUYA DEĞİNDİM BİRŞEY SORDUM AMA KİMSE OKUMUYOR SANIRIM KİMSE BİRŞEY SÖYLEMEMİŞ

MEKANİK KISIMLA İLGİLENEN BİLGİSİ OLAN ARKADAŞLAR YORUM YAPARLARSA FAYDALI OLUR DİYE DÜŞÜNÜYORUM...

Mekanik kısım bakarak görerek anlaşılır olması çok zor.bundan nasıl bahsedecek ki adam sana...

ozgurakman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer 98Hp (isviçre çakısı)
    Alıntı bassturbin adlı üyeden alıntı Mesajı göster

hocam tek silindirde honda bile anca cbr 250de enjeksiyon, yüksek devir ve yüksek motor sıkıştırma oranı ile anca o beygire gelebildi. bu makinenin ya torku çok düşük, ya da o bilgi yanlış... kısacası 29 beygir olması herşey değil.

dişli oranlarıyla oynayarak hp-tork oranı ayarlanır. eğer makinede tork yoksa isterse 40 hp olsun, çekmedikten sonra direk çöp.

ayrıca ben de çok ilgiyle inceledim 200-250 cc klasmanını fiyat/performans olarak en iyi duran motor keeway titanic'ti (5700 gibi bir rakam söylediler yanlış hatırlamıyorsam. ancak bu, o modelin kaliteli olduğunu göstermez bilakis vasattı ama diğerlerinden iyidir)
    ayrıca sym wolf malzeme kalitesi olarak iyiydi. bu bumoto, şu arora, o xyzasdycdvfxfeas, v.s. markaların tamamının malzeme kalitesi yerlerde.
    "DoksanSekiz Beygir." Herkes hakettiği gibi yaşar.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)