Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
13. sayfa BirinciBirinci ... 3111213141523 ... SonuncuSonuncu

Hyosung Karion (RT125) bigfoot {resimli}

Motovento
    REKLAM ALANI
    fatih545 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '16Pulsar200-16'MT07
    Alıntı skyblade adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.stkanuni.com.tr/Model.aspx?model=rt125d

RT125 yenilenmiş, güzelleşmiş . Fiyatı da biraz abartı olsa da tipi güzel olmuş aletin
    Sen sıfır aldın diye hatırlıyorum, naptın nettin nasıl gidiyor Konu hiç zengin değil. Bende alacam toparlayalım diyorum Sende resim falan varsa koyar mısın

Alıntı qsTah adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arka lastiği harika görünüyor
    Sen ne diyorsun, hayranıyım
    *İyi gelişmiş refleksler şanstan daha hızlıdır.

*Ön sezilerini dikkate almayı öğren.Bir gün hayatını kurtarabilir.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    skyblade - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok
    Alıntı fatih545 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen sıfır aldın diye hatırlıyorum, naptın nettin nasıl gidiyor Konu hiç zengin değil. Bende alacam toparlayalım diyorum Sende resim falan varsa koyar mısın

Sen ne diyorsun, hayranıyım
    Havalardan yüzüm gülemedi ki çok binemiyorum motora. Ama süspansiyon harika cidden, 1-2 kez köpek kovaladı. Önümde bariyer olmasına rağmen bastım geçtim bana mısın demedi alet Çok dengeli bir motor Karion cidden de. Fotoğraf olayına gelince boş bir zamanımda bol bol çekicem fotoğrafını motorun. Ama biraz daha vakit var onun için bolca koyucam sonra .

Motosikleti
    '16Pulsar200-16'MT07
    Valla ha alacam hadi alacam derken alamadım gitti bende, kullananlardan bilgiler, resimler bekliyoruzda yok ki

DarkArchAnGeL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung RT 125
    Valla ha alacam hadi alacam derken alamadım gitti bende, kullananlardan bilgiler, resimler bekliyoruzda yok ki

ne gibi bilgilere ihtiyacınız var ?
    Eğitimde Özgürlüğe Hayır Diyenlere [B][COLOR="DarkRed"]HAYIR[/COLOR][/B]

Motosikleti
    '16Pulsar200-16'MT07
    Alıntı DarkArchAnGeL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne gibi bilgilere ihtiyacınız var ?
    Bilgi derken lafın gelişi yani, motorun hakkında kimse bir şey konuşmuyor Sahipleri mi gelmiyor yoksa alan mı yok veya çok beğendilerde inen mi yok Bende 2 hafta içinde 2. el alacağım gibi duruyor ve görmek isterdim burda daha fazla konu konuşulmasını. Yanlış mıyım

klemenjero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    x max 250
    beyler selam
    bu motorun internetteki satış fiyatı 6320 TL yazıyor. ÖTV indiriminden sonraki fiyatı mıdır bu? yoksa daha da indi mi fiyatı. bir bilginiz var mı.
    eğer 6320 indirimden sonraki haliyse biraz fazle geldi bana

Motosikleti
    Yok
    Alıntı klemenjero adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler selam
    bu motorun internetteki satış fiyatı 6320 TL yazıyor. ÖTV indiriminden sonraki fiyatı mıdır bu? yoksa daha da indi mi fiyatı. bir bilginiz var mı.
    eğer 6320 indirimden sonraki haliyse biraz fazle geldi bana
    Bu motor ÖTV indirimi ile 5100 liraya kadar indi. Ben ÖTV indiriminden önce 5600 liraya satın almıştım. Fiyat indikten sonra yeni modellerini getirdiler. Rengi farklı, desenli falan bu yeni modellerle beraber güncel fiyatı 6320 oldu. Yani eğer 2009-2010 model bulabilirseniz daha uygun fiyata sahip olabilirsiniz.

Motosikleti
    x max 250
    Alıntı skyblade adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu motor ÖTV indirimi ile 5100 liraya kadar indi. Ben ÖTV indiriminden önce 5600 liraya satın almıştım. Fiyat indikten sonra yeni modellerini getirdiler. Rengi farklı, desenli falan bu yeni modellerle beraber güncel fiyatı 6320 oldu. Yani eğer 2009-2010 model bulabilirseniz daha uygun fiyata sahip olabilirsiniz.
    bilgilendirdiğin için teşekkür ederim dostum.
    benden önce başka arkadaşlarda yazmışlar. bu motoru görünce vuruldum diyebilirim. ama işte yedek parçası olsun elden çıkarması olsun. bu tarz sıkıntıları olmasa gözüm kapalı alacam motoru. hani ömür boyu kullanayım desem yine alırım ama başlangıç olarak alıyorum bu motoru..
    ayrıca boyum da 1.90 bazı arkadaşlar uzun boylulara pek uygun değil demişler o da kafama takıldı açıkçası

Chronix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    Alıntı klemenjero adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bilgilendirdiğin için teşekkür ederim dostum.
    benden önce başka arkadaşlarda yazmışlar. bu motoru görünce vuruldum diyebilirim. ama işte yedek parçası olsun elden çıkarması olsun. bu tarz sıkıntıları olmasa gözüm kapalı alacam motoru. hani ömür boyu kullanayım desem yine alırım ama başlangıç olarak alıyorum bu motoru..
    ayrıca boyum da 1.90 bazı arkadaşlar uzun boylulara pek uygun değil demişler o da kafama takıldı açıkçası
    boyun 1.90 ise altında bisiklet gibi kalabilir . dizlerin deponun izasına bile çıkar nerdeyse RT125'i 165 ile 180 cm boylarında ki arkadaşlar rahat bir şekilde kullanabilir..
    Two Against the World

Hyosung RT125 (55.000) Hyosung GT250 X (100.000) Ducati Monster 1200

Motosikleti
    '16Pulsar200-16'MT07
    Alıntı Chronix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    boyun 1.90 ise altında bisiklet gibi kalabilir . dizlerin deponun izasına bile çıkar nerdeyse RT125'i 165 ile 180 cm boylarında ki arkadaşlar rahat bir şekilde kullanabilir..
    Merhaba, Pazar günü bir Rt125 e bakmayı düşünüyorumda muaynesi yokmuş 2000-2500TL arası bir şey diyor. Sorunsuz olduğunu söyliyor. Muaynede nelere bakılıyor ? Rt 125 de ikinci el alırken nelere dikkat edilmelidir ? Benim ilk motorum olacak ama alınca satmayı düşünmüyorum açıkçası.. 2. bir motor alırsam GT 250 comet olabilir

Chronix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    Merhaba, Pazar günü bir Rt125 e bakmayı düşünüyorumda muaynesi yokmuş 2000-2500TL arası bir şey diyor. Sorunsuz olduğunu söyliyor. Muaynede nelere bakılıyor ? Rt 125 de ikinci el alırken nelere dikkat edilmelidir ? Benim ilk motorum olacak ama alınca satmayı düşünmüyorum açıkçası.. 2. bir motor alırsam GT 250 comet olabilir
    hiç muayene gitmek nasip olmadı 40000 den sonra ıskartaya çıkardım zaten..ama sen yine de motora baktır ,kaç km de motor eğer 20000 den fazla ise almayın derim alacağın RT125'i ortalama 10000 km de ise güvenebileceğin bir ustaya götür ve göster arka amortisöre kesinlikle dikkat etmelisin ayarına göre çok yumuşaksa bu da almaman için bir sebep..
    Two Against the World

Hyosung RT125 (55.000) Hyosung GT250 X (100.000) Ducati Monster 1200

Motosikleti
    Yok
    Genel olarak muayenede(Comet'i götürmüştüm ben) lastik diş derinliği farlar,far ayarı, sinyaller, stop, varsa dörtlüler, motor no, şase no ve frenlere bakılıyor. Başka bişey varsa da pek aklımda kalmadı.
    Genel ikinci el kuralları geçerli alırken motor açılmış mı ona bakmak lazım, düşmesi yatması nasıl, kırılan parça varsa kaynak mı yapılmış yenisi ile mi değiştirilmiş.(Comet'in benden önceki sahibi vites kolunu kırmış ve kaynatmış, benim sattığım arkadaş da sürerken yolda kırıldığı noktadan düşmüş vites kolu. Bu yüzden bu seçenek de önemli bence.) Rt125 de en önemli hususlardan biri de lastikler sanırım. Lastikler çok eski mi yeni mi diş derinliği iyi mi. Kötü lastik varsa üzerinde lastik bulmak biraz uğraştırabilir.

1,80 boyundayım motor bana tam geliyor. Daha fazlasında kullanmak zor olabilir ayaklıklar çok dik konumda, dizi epey bi katlamak gerekiyor.

Motosikleti
    '16Pulsar200-16'MT07
    Bilgiler için teşekkürler ama alacağım arkadaş motora bakmış gaz yemiyormuş sanırım bir sorunu olduğunu söyledi. Arayıp söyledi sağolsun. Bu yüzden yeni bir arayış içerisindeyiz İstanbulda bulan gören varsa satılık haber verirse sevinirim

Motosikleti
    x max 250
    Alıntı Chronix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    keşke biraz daha büyük olsaymış =/
    yardımların için sağol..

Motosikleti
    '16Pulsar200-16'MT07
    Arkadaşlar gaz yemeyen motora ne yapılması gerekir düzelmesi için ? (Rt 125 için konuşuyorum)

Motosikleti
    '16Pulsar200-16'MT07
    Bilgisi olan yok mu gaz yemeyen motor konusunda? Başına gelen veya çözüm(ler) bilen yardımcı olabilir mi ?

TAYFUNBORA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm 690 Sm
    Çok ölü bir başlık bura.Bu akşam http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...0095313/detay/
    bu motora bakmaya gidiyoruz kardeşimle.Onun ilk motoru ve başlangıç için ideal.Normalde okula giderken kullanacak.Diğer zamanlarda da benim Gv 250 ile birlikte turlar yapmayı planlıyoruz.Dağ taş birazda eğleniriz
    https://www.youtube.com/user/funtay34
    http://instagram.com/tayfunboralegend/
    https://www.facebook.com/tayfun.bora

Motosikleti
    '16Pulsar200-16'MT07
    Paylaşım olmaması üzüyor aslında ama bekliyoruz

Bende bu ilanla ilgileniyorum çook uzun zamandır ama ekonomik nedenlerden ve Çanakkalede olmasından yakından görme şansımda olmadı

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...steyene/detay/

TAYFUNBORA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm 690 Sm
    Paylaşım olmaması üzüyor aslında ama bekliyoruz

Bende bu ilanla ilgileniyorum çook uzun zamandır ama ekonomik nedenlerden ve Çanakkalede olmasından yakından görme şansımda olmadı

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...steyene/detay/
    Evet motor gayet iyide.Forum çok cansız.Artık kısmet olur alırsak biz tekrar canlandırırız.Bu akşam bir görelim beğenirsek servise götürür sağına soluna baktırırız.
    https://www.youtube.com/user/funtay34
    http://instagram.com/tayfunboralegend/
    https://www.facebook.com/tayfun.bora

Motosikleti
    '16Pulsar200-16'MT07
    Siz canlandırın banada gaz vermiş olursunuz zaten Çanakkaleye gider bakarım beğenirsem bütçeyide toparlarsam alırım beraber canlandırırız

REKLAM ALANI
13. sayfa BirinciBirinci ... 3111213141523 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler