Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 4567816 ... SonuncuSonuncu

Kanuni Phantom 180 kullanıcıları / Bilgi paylaşım başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    eralpt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motosiklet, kamp, bilgisayar
    Bordo arkadaşım,

Burda sana yardımcı olmaya çalışan arkadaşı da motorlar hakkinda bilgi veren herkesi de zan altında bırakıyorsunuz yazdiginiz yazılarla.. Ayıp oluyor!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı bordomaviber adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    internette forum sitelerinde popüler video sitlerinde taraftar oldukları ürün hakkında kamu oyu oluşturup sanki bilgi paylaşıyomuş gibi ürünü pazarlıyorlar DİKKAT !
    rakip firmaların adamlarıda ürünleri karalamak için bu taktiği kullanıyor diye duymuştum....bi yanlışlık olmasın...
    hayabusa06 ve hayabusa06 bunu beğendiler.

Motosikleti
    sym gts 250
    Boşver abi bende neden böyle bir çıkışı yaptı anlamadım.benim için konuşuyorsa iş yerim nişantaşında daha önce yazmıştım.Rahatsızda oldum.
    neyse eralpt abi geçen gün fırsat olmadı haberleşemedik haftaya da nişantaşındayım komşufırında yolunuz düşerse mutlaka bekliyorum.Tanışmak isterim
    saygılar

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:15 ----------

Alıntı Tolga Can adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu verileri alda bizde ne yakıyor görelim. Doldurup durma kardeşim
    Şaka bi yana 100 km de kaç lira yakıyor. kaç lt tüketiyor acaba ? Phantom sahibi arkadaşlar test eder misiniz ?
    4 Gözle bekliyorum verileri
    Bu arada benzin tüketiminide söyliyim 1050 kmlerde doldurmuştum 1550 kmdeyim.rodajı aştım diye sıkıştırdım sakin kullanımda biraz daha gidecek gibi.şamandıra arızalı olduğu için şu kadar diş var falan diyemiyorum ama az kalmış 50 km anca gider.
    merak eden arkadaşların bilgilerine sunarım
    Tolga Can bunu beğendi.

Motosikleti
    Kanuni Phantom 180
    arkadaşlar ben motoru ilk bakıma soktum şu an 700 kmde son zamanlarda fazla kullanamadığım için km yapamadım abana1903 ortalama kaç km hızla bu rakama ulaştın ...

Motosikleti
    sym gts 250
    merhaba mondi ben epey sıkıştırdım bu tüketimin üstünde yapamaz.sıkıştırdım rodajdan sonra.son 60 kmdir sakin kullanıyorum.2 kişi gebze eminönü yaptı, gebze şile ağva yaptı.benzini düşünmeden bastım diğebilirim.

search16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GTS Evo 250 - Hero Hunk 150
    Alıntı gargi amca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bi arkadaş demiş 150 yi falan bulacağını düşünüyorum hız olarak.
    malesef dostlar, motosikletler görüntüsüyle şekliyle orantılı olarak hızlı gitmiyorlar.
    üzerindeki motora bakarsın: hmm 180cc 13 beygir, birşeyler anlıyorsan veyahut bişey anlamayıp da harbici motorsikletlere meraklı olup da incelemeler yaptıysan 1 ay falan. bu motorun 150 yapamayacağını, bunun bir insanın fikri veya yorumu değil, o makinenin limitiyle alakalı olduğunu biliriz. bir motorun 140-150 km ye ulaşması için en azından 20 beygir üzeri olması gerekir.
    motorun şekli güzel sizler 100-110 km civarlarında takılın ve dahasını beklemeyin. makinenizi sevin limitlerini bilin.
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...ml#post2673724
    Kırmızı yazılı alanın sizin tezinizi doğrulamadığını linkten görebilirsiniz.
    Önemli olan beygir değil, beygirin nekar yediği.

Motosikleti
    sym gts 250
    2 kişi rahatlık olarak ne diyorsunuz arkadaşlar.ben rahatsızım bu konuda.artcı zorlanıyor kim oturduysa aynı şeyi söyledi.bu tip motorlar genel olarak böyle ve beni açmadı malesef.Hız atiklik denge vs güzel motorun ama rahatız yaw.Sym gts evo videolarını izliyorumda acaba yanlış seçim mi yaptım. benim motor aşığı kardeşim var abi ege turuna çıkıcaz diyodu bugün bindi yalova bile uzak geberirim diyor

eralpt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motosiklet, kamp, bilgisayar
    Geçen hafta gelemedim kardeşim yogundum.. Hayirlisi ile bu hafta ugrayacagim yanına..

Motosikleti
    sym gts 250
    merhaba arkadaşlar bugün motorumu ilana koydum az önce kaldırdım bir günde 365 kişi ilana bakti 5 kişi aradı 3 kişi favori ilana kaydetti. bilgilerinize

Motosikleti
    Kanuni Phantom 180
    arkadaşlar motorun önünden gacır gucur sesler geliyor bazen gaza basınca ... sizdede oluyor mu bu yoksa sadece bende mi ? daha önce yoktu sanırım. bir türlü bulamadım sorunu ...

bu arada lastikleri değiştreceğim zaman 150 lik taktırmayı düşünüyorum. sizce gider mi ?

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Alıntı bordomaviber adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mesele kilit değil kanunin malının arkasında durmaması yoksa 60 tl lik bir ürün cçok problem değil

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:10 ----------

Arkadaşlar sizi bir konun hakkında uyarmak isterim ben işletme üzerine yüksek lisans yapmaktayım firmaların bazı yenı satış stratejileri var bunun bir koluda internet

Nasıl oluyo internetten firmların net work ler var yani köstebek pazarlamacı
    Kısaca Şöyle anlatiyim internette forum sitelerinde popüler video sitlerinde taraftar oldukları ürün hakkında kamu oyu oluşturup sanki bilgi paylaşıyomuş gibi ürünü pazarlıyorlar DİKKAT !
    O sizin söylediğiniz şeyi buralarda kimse yediremez, endişe etmeyin.
    Tolga Can ve makseli bunu beğendiler.

Tolga Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Bİn kişide övse, içime sineni alırım. Tavsiye ile motor mu alınır.
    Renkler ve zevkler farklıdır. 100 kişi marka ve şekil için, 1 kişi ise ekonomi ve rahatlık için alır.
    Bunların strateji ile haraket etmeleri için önce sattıkları ürünü tanımaları ve kullanmaları gerekir.
    Toptan Gıdacı gibiler, ver bakkala o satar, ver bakkala o satar
    turkish39 ve makseli bunu beğendiler.
    2006 Peugot -2010Kenbo125 - 2011Racer 200s- 2012GT250R -2014Xtreme Max- 2015: Snappy x Cub
    2016 Asya Shark 150- 2017Cbf150 -2018 BMW F650GS / Snapyy x- 2019 Kymco Xciting250i

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Pazarlamacı denen vatandaşın kendi bilmese de asıl görevi bilinçsiz tüketiciyi tabiri caizse "keklemektir". Yoksa ben malın iyi olduğunu biliyorsam kimsenin pazarlamasına gerek kalmaz, ancak reklamını yapmış olursun, beğenirsem alırım. Kötü malı da istediğin kadar iyi pazarlamacı ol, insanların tüketim hastalığı zaafından yakalamadığın sürece satamazsın.

Tolga arkadaşın da söylediği gibi aslında en inandırıcı pazarlamacı sattığı ürünü kendisi de kullanandır.

Arkadaşlar daha yazmama kararı almıştım. Baktım pazarlama stratejisi hakkında bir hayli yorumlar var
    Bize de cevap hakkı doğmuş.

Önce konuya bir fıkra ile başlim: "hocalığına güvenen bir tanesi demiş; şeytanda kimdir beni kandırsın ! Şeytanda demişki hadi gel ozaman hodri meydan hocada takılmış peşine şeytan götürmüş bizim hocayı istediği yere şeytan dönmüş hocaya demiş ki milleti zincirle götürüyodum sen kendi elinle geldin ! "

Sözüm kimseye değil zaten kimse üstüne alınmasın bir an kızdım kanuniye öyle söyledim ama şunu belirteyim kimse zaten isteyerek kandırılmaz .....!

Motosikleti
    Kanuni Phantom 180
    phantomcular noldu hepiniz kayboldunuz :D

Motosikleti
    sym gts 250
    merhabalar haftaiçi çalıştığım için giremiyordum siteye.benimkinin dediğiniz türden bir ses gelmiyor.bir vida gevşese bile titreşimle rahatsız edici bir ses bırakabilir. al eline sık hepsini ne varsa .Arkadaşlar kesinlikle zenon taktırın tabi akü sorunu vsvs sorun ilerde olabilir ama görüntü park ledlerle ve deponun yanlarındaki ledlerle muhteşem.resimlerinden daha iyi görünüyomuş diyip yanımdan geçenleri zevkle dinliyorum.motorum işlek bir caddeye park ettiğimden günde en az 2 kişi dükkana girip özelliklerini vs soruyor.

bordomavinin nereye çıkmak istediğini anlayamadım.anlayan varsa lütfen anlatsın fıkrayla başlamış ve aniden bitirmiş :D haftaya 2.bakımına sokucam şuan 1700 kmde
    saygılar

Motosikleti
    Kanuni Phantom 180
    Alıntı abana1903 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhabalar haftaiçi çalıştığım için giremiyordum siteye.benimkinin dediğiniz türden bir ses gelmiyor.bir vida gevşese bile titreşimle rahatsız edici bir ses bırakabilir. al eline sık hepsini ne varsa .Arkadaşlar kesinlikle zenon taktırın tabi akü sorunu vsvs sorun ilerde olabilir ama görüntü park ledlerle ve deponun yanlarındaki ledlerle muhteşem.resimlerinden daha iyi görünüyomuş diyip yanımdan geçenleri zevkle dinliyorum.motorum işlek bir caddeye park ettiğimden günde en az 2 kişi dükkana girip özelliklerini vs soruyor.

bordomavinin nereye çıkmak istediğini anlayamadım.anlayan varsa lütfen anlatsın fıkrayla başlamış ve aniden bitirmiş :D haftaya 2.bakımına sokucam şuan 1700 kmde
    saygılar
    bakımda bütün vidaları sıktırdım .. belki sıkılmayan bir vida vardır. bakalım inş çözerim sorunu ...

kaça taktırdın ledi ? ayrıca arka teker için 150 lik olarak ne düşünüyorsun ? beyin fırtınası yapalım biraz.. birde benim arka tekerin tozluğu yamuk duruyor sizdede o varmı . mümkünse bana arka tekerden bir resim çekermisin .. plakalığın ordan kareyi patlatırsan tam görürüm nasıl durduğunu .. benimkisi yamuk düzeltemediler gitti ... belki hepsinde öyledir diye düşündüm .

Hz . ali derkin "ELMAS ŞEKLİNDEKİ KELİMELER CAHİLLER KARŞISINDA CAM HÜKMÜNDEDİR"

herkes bir şeyler biliyo kesin bizde asıl cevap ne ise onu yazıyoruz

şimdi gel gelelim kanuniye : hafta içi 2 kere kanuni kuralkam'ı aradım cevap yok 2 haftadır koltuk bekliyorum hale gelmedi hadi denemesi bedava bir parça eksik diyin ne kadar bekliyeceksiniz ya arkadaşlar kendimizi niye kandırıyoruz işte mal ortada hani ölçü nedir şimdi bir yamaha veya hondayla bir tutmuyorum ama birde tüketici hakları var yedek parça temin süresi kaç gün ne garantiye girer ne girmez 2. eli para yapmıyor işte 4000 lira dedim hani alan yani arkadaşlar gerçeği bile yok sayıyoruz

Motosikleti
    sym gts 250
    85 liraya aldım zenonu servisime taktırdım zaten. gayet şık . 8000lik aldım gayet iyi aydınlatıyor. sirkecide tex motordan aldım ayrıca arka selenin üstüne monte edilebilen görünüşü bozmayan körüklü racing tex marka çantada aldım ordan gayet şık oldu tavsiye ederim. lastiklerle yazı atlatıcam kuru yolda tutuşu çok güzel ama yağmurda vasat . çoğu orjinal lastik nedense böyle. kışa girerken biraz aşınsın bende 15 taktırıcam kaliteli bir marka tercih edicem. ben ciddi ciddi lastiğin bitimine kadar yatırdım ya düşücem ya çıkıcam dedim savurdu biraz. fazla şey beklememek lazım daha kalın büyük ve yağmurda kaymayan lastik işimizi görecektir.ben dün ara bakım yaptırdım yağını 2.kez değiştirdim 1800 kmde şuan. mondi arkadaşım benim tozluk düz.zaten kısacık bişey takma.ben birkaç resim çektim ama facebooktaki adresime atabildim beni ekle sefa senol siyah tşörtlü olan . ekle beni burda paylaşım yavaş ordan konuşalım istersen.

Motosikleti
    Kanuni Phantom 180
    Alıntı abana1903 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    85 liraya aldım zenonu servisime taktırdım zaten. gayet şık . 8000lik aldım gayet iyi aydınlatıyor. sirkecide tex motordan aldım ayrıca arka selenin üstüne monte edilebilen görünüşü bozmayan körüklü racing tex marka çantada aldım ordan gayet şık oldu tavsiye ederim. lastiklerle yazı atlatıcam kuru yolda tutuşu çok güzel ama yağmurda vasat . çoğu orjinal lastik nedense böyle. kışa girerken biraz aşınsın bende 15 taktırıcam kaliteli bir marka tercih edicem. ben ciddi ciddi lastiğin bitimine kadar yatırdım ya düşücem ya çıkıcam dedim savurdu biraz. fazla şey beklememek lazım daha kalın büyük ve yağmurda kaymayan lastik işimizi görecektir.ben dün ara bakım yaptırdım yağını 2.kez değiştirdim 1800 kmde şuan. mondi arkadaşım benim tozluk düz.zaten kısacık bişey takma.ben birkaç resim çektim ama facebooktaki adresime atabildim beni ekle sefa senol siyah tşörtlü olan . ekle beni burda paylaşım yavaş ordan konuşalım istersen.
    eyvallah sağol ekledim seni ..

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 4567816 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)