Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
9. sayfa BirinciBirinci ... 78910111959 ... SonuncuSonuncu

Kuba XR125 - XR125 Plus Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    halilom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Kuba XR 125 - 2019 Hero Xpulse 200T
    @selmani bi senle benim vitesler aynı demek vuruntu meselesi bende de vardı parkede felan direksiyon bilyesinin olduğu yer gevşemiş ( anahtarla sıkılan bi yer değil ) orayı sıkınca ses gitti. Aküleri çok tırt harbiden ben farlar açık gittikten sonra motoru çalıştırmaya kalksam çalışmıyor yan ayaklıktan vurduruyorum. Debriyaj konusunda da katılıyorum baskısını gösterdim iyi dedi usta ama ufaktan silkeliyor yinede. Ama her şeye rağmen motora mok atmak gibi olmasın.Bunlar çıtır şikayetler rahat konforlu ekonomik. Sonuçta ne kadar ekmek o kadar köfte

@cluphit kardeşim sende hoş geldin aramıza motorun benimkinden uzay kafa mod işlerine girmişsin fena olmamış. Kazasız günler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Demek bunların hepsi böyle benimkide 1. 2 ye geçerken iki seferde geçiyor ön taraftan bi vuruntu var direksiyon boslugunuda aldık ses devam ediyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:03 ----------

Bir ben resim yukleyemedim

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:05 ----------

Bide siz motorları kaça aldınız ben peşin 2100 tl ye aldım sıfır

selmani - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kuba xr125
    Yaw halilom Hadi diğerlerine çıtır diyelimde vites geçmiyor onu napcaz
    Buarada hiç kalın yağ deneyen oldumu 15/50 falan Vites olayi duzelmezse ben kalin yağ koyayim diyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:54 ----------

O değilde yazmasak kimse sorunu olduğunundan bahsetmeyecek.. Motorun tek kurtarır yani yakit olayi o herşeyi unutturuyor seri kullanmama rağmen 2.5lt ortalama devam

ilkerabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YOK Şimdi.. Corsa 05
    Mehmet seni kazıklamışlar yahu..
    Ben 740 peşin, 2000i 9 taksit aldım..
    Forumumuza sakallılar gelmeye başlamış, selamlar.
    Far sürekli açık gidip far kapalı park açık olarak dönüyorum, gerçi daha bir yıl olmadı alalı ama aküm daha iyi sayılır.
    Eski tip amörtisörler, bu dikdörtgen reflektörlü olanlar, ybr nin şimdi taktığı siyah plastik muhafazalı olanlardan daha sağlam bence.
    Onlardan da kaldırıma çıkarken yanaşırken yamuluyor diye şikayetler geliyor.

clubhit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ilkerabi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mehmet seni kazıklamışlar yahu..
    Ben 740 peşin, 2000i 9 taksit aldım..
    Forumumuza sakallılar gelmeye başlamış, selamlar.
    Far sürekli açık gidip far kapalı park açık olarak dönüyorum, gerçi daha bir yıl olmadı alalı ama aküm daha iyi sayılır.
    Eski tip amörtisörler, bu dikdörtgen reflektörlü olanlar, ybr nin şimdi taktığı siyah plastik muhafazalı olanlardan daha sağlam bence.
    Onlardan da kaldırıma çıkarken yanaşırken yamuluyor diye şikayetler geliyor.

SAKALLI ben mi oluyorum ? =)

Motosikleti
    YOK Şimdi.. Corsa 05
    Evet evet sen..

Motosikleti
    2014 KUBA CR1,KUBA 125XR PLUS 2013 - Opel Astra
    vaaay konumuz canlansın ha şöyle yeni arkadaşlar hoşgeldiniz

Blackeagletr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mersinmehmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Demek bunların hepsi böyle benimkide 1. 2 ye geçerken iki seferde geçiyor ön taraftan bi vuruntu var direksiyon boslugunuda aldık ses devam ediyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:03 ----------

Bir ben resim yukleyemedim

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:05 ----------

Bide siz motorları kaça aldınız ben peşin 2100 tl ye aldım sıfır
    2100 TL ye sıfır nereden aldınız acaba, ben bakıyorum da ikinci elleri bile 2500 üzerinde ? Varsa 2100 e sıfır yazın alayım ben de bir tane
    2010 Kanuni Breton 21.000km|2013 Kuba XR 125 8.000km|2012 Hyosung GT250R 25.500km|2016 Bajaj Pulsar 200NS 14.500km|2018 Motolux Rossi 50(King 139)|2013 Mondial Mash 150 6.000km|2017 Mondial Drift 135 6000km|2021 RKS Azure 50|2022 Arora Freedom 50|2023 Hero Dash 125

Motosikleti
    YOK Şimdi.. Corsa 05
    Berber bile 2600 te le istiyo valla:

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...62072659/detay

Temiz XS 125

11 bin km de

halilom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Kuba XR 125 - 2019 Hero Xpulse 200T
    Ben de 10 taksit 2600 TL aldım 2013 Mayıs ayında. Fiyatlar bu son zamanlarda döviz kurlarının artmasıyla birlikte tüm motosiklet fiyatlarında hareketlenme oldu.
    @mersinmehmet bu gün dikkat ettim eskisi kadar olmasa da ufaktan bi tıkırtı var kasislerde felan.
    Yaw halilom Hadi diğerlerine çıtır diyelimde vites geçmiyor onu napcaz
    @selmani abi çok mu dertlisin bu konuda ben alıştım valla. Benimki sürekli yapmıyor ama alışmışlığım ondandır
    vaaay konumuz canlansın ha şöyle yeni arkadaşlar hoşgeldiniz
    Sen nerelerdesin yaa??
    katılıyorum abi Bu arada yeni zincirime 15 liraya uzak doğu malı sprey zincir yağı aldım. zincire özen var bundan sonra

benim yakıt ortalama 3 litre vites geçişlerim genelde 7-8 bin devir bandında oluyor kimisi tata ta ta

Alıntı ilkerabi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet evet sen..
    Bahsettiğin sakallılarla uzaktan yakından alakam yok motoru alınca bi arkadaş hediye etti bende bi takim bakalım nasıl olacak dedim gayet güzel oldu siyah motora ekstra eksoz delmeymiş şuymuş buymuş hiç sevmem hatta eksozun altındaki ufak deliği çelik yapıştırıcı ile kapattım tam fıtı fıtı ses çıkıyor keşke daha kısık olsa :D
    halilom bunu beğendi.

Motosikleti
    YOK Şimdi.. Corsa 05
    Muhabbet olsun diye takılıyorum, bizim motorun kullanıcıları yazmayı pek sevmiyor. Bir nevi teşvik.
    Bu fabrikasyon deliği tıkama işi güzel, ben de klavuz çekip bi vidayla kapamayı deneyim bakayım.
    Bakın hiç denemediğimiz veya aklımıza gelmeyen şeyleri diğer kullanıcılardan 'denemesi bedava' tarzından öğreniveriyoruz.
    halilom bunu beğendi.

O kadar uğraşmanıza gerek yok 3-4 tl ye satılan arap yapıştırıcıları var ikisi birbirine karıştırılıyor ondan bi nohut tanesi kadar yapıp deliği kapatın seste güzel bi değişme oluyor.

Motosikleti
    peki o delik ne işe yarıyor abi onu düşündünüzmü hiç neden oraya delik koymuşlar kapatıyoruz ama

apranax77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CB125E
    Alıntı isobln adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    peki o delik ne işe yarıyor abi onu düşündünüzmü hiç neden oraya delik koymuşlar kapatıyoruz ama

benim bildiğim o delik ince ayar deliği, yani hava filtresine uygun olarak tam kararında motoru kasmadan veya cok çıkıpta gücünü düşürmemesi için konulan bir delik

Motosikleti
    abi ayarı felan yokta bencede içinde su oluşursa buharlasma vs. yada egzosa su kaçarsa tahliye deliği diye düşünüyorm

Blackeagletr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Deliğin amacı, içerde buharlaşan suyun tahliyesidir. Hemen her motorda mevcut
    halilom bunu beğendi.

O Bir XR125 Monster Oldu Artık :D

ilkerabi ve halilom bunu beğendiler.

Motosikleti
    kasislerde ön kafa tarafından ses geliyomu sizinde?
    halilom bunu beğendi.

apranax77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CB125E
    abi ayarı felan yokta bencede içinde su oluşursa buharlasma vs. yada egzosa su kaçarsa tahliye deliği diye düşünüyorm
    hayır tahliye deliği xr 125lerde eğilip bakarsan, egzoz un en dip noktasında ufak bir delik. bende bir ara ordan ayağıma üfleme yapınca farketmiştim

REKLAM ALANI
9. sayfa BirinciBirinci ... 78910111959 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)