Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 150 X-treme Max Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ilkadam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xtreme Max 210
    2000 km'dir bizde buradayıız

Dün elcik koruma baktım düzgün bişey yoktu, Elcikleri değiştirdim mavi çirkin oldu ama olsun yumuşak daha iyi kavraması.

AttilaXtreme, cenkito, yüksel66 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

arkadaslar motoru yarmadan sadece piston gömlek ile maximum kaç cc ye yükseltebiliriz? yada bizim sasiye direkt olarak uyan alt motor varmı.geçmis sayfaları teker teker okudum ama parça net üzerinden alınacağı için uymama riski var.nedersiniz?komple alt motor mu yoksa piston gömlek mi?

porsche911tt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ramzey qm200
    Krank değişmeden, 67 pistonla 174cc max, cg motorlar direk uyar, 200cc yapmak için 63.5 kısa etek olmayan pistonla silindir kiti zongshen, ve 200cc zongshen krank gerekli, yeni krank bilyaları büyük olacağı için, orjinal krank bilyalarıyla değişmen yada yatağını genişlettirmen lazım,,krank balansör milinin de 200lük olanını ve krankı da balansörlü tip almalısın bu arada, bulabilsen 2. El 200cc zongshen cross balansörlü tip motor kısmı direk olur.komple motorunu parça parasına da alabilirsin çalıntı falansa dert olma ihtimali de var
    cenkito bunu beğendi.

cenkito - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    Alıntı enes_co adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ben yedek parçadan çok sikayetçiyim mondialyp.com dan sipariş verdim gidon ve vites değiştirme mili kolu 2 hafta oldu sipariş verdigim servis daha ulaşmadıgını söylüyor ve bugün yarın hafta içi haftaya gibi sürekli oyalıyor
    bence tamamen servisin ib..liği,
    eger ki stokta varsa extra kargo ucretini de ödeyip en
    gec 3-4 gune lazım olan parcalara ulasmıstım

acil değilse servisin siparişlerine ekletip 1 hafta 10 güne liste fiyatından almıstım
    Adım CEM
    MOTOSİKLET = ÖZGÜRLÜK
    Motora ölmek için değil, Yaşamdan daha fazla zevk almak için binmeliyiz

işçiligi nekadarsa vereyim. motorumu 200-250cc modifiye edebilecek birisi var mı? hemen söküp kargolarım trabzondayım ciddiyim

Motosikleti
    Mondial Xtreme Max
    Arkadaşlar boyum 1.75 binmek sıkıntı olurmu yardımcı olurmusunuz lütfen binmek sıkıntı deilse alıcam bu motoru

Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    Alıntı by*cambaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    işçiligi nekadarsa vereyim. motorumu 200-250cc modifiye edebilecek birisi var mı? hemen söküp kargolarım trabzondayım ciddiyim
    özelden yazdım sana

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:11 ----------

Alıntı 52Ensar52KK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar boyum 1.75 binmek sıkıntı olurmu yardımcı olurmusunuz lütfen binmek sıkıntı deilse alıcam bu motoru
    https://www.facebook.com/XtremeMaxKu...type=3&theater
    Adım CEM
    MOTOSİKLET = ÖZGÜRLÜK
    Motora ölmek için değil, Yaşamdan daha fazla zevk almak için binmeliyiz

modifiye mi yoksa komple alt motor mu derken alt motor daha mantikli geldi.motostardan zongshen 200 cc alt motor siparisi verdim.1250 tl ye satin aldim ama sonradan balansorsuz oldugunu ve vites sisteminin döner sistemli oldugunu duyunca moralim alt ust oldu.hadi balansor sorun degilde o vites sistemi hic hosuma gitnedi.oysaki saticiya israrla sordum düz mu doner mi diye.alisana kadar cok sorun yasar miyim?

Buarada Cenkito yada tekrar tesekkur ederim ilgilendigi icin.

Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    Onemli degil
    ama ben seni doner sanzinan konusunda uyarmistim
    Alisip alisamaman yada suresi sana bagli
    hayirli olsun diyeyim.

Benim anlamadigim ornegin vites bosta iken 1.vitese koymak icin bir yukari mi atiyoruz.yoksa vitesler yukaridan asagi mi yukseliyor

Birde teknik olarak doner sanziman standart sanzimandan iyimidir kotu mudur.sonucta cok yaygin degil.eski teknoloji galiba

Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    İyi ve tutulan bisey olsaydi sence sifir motor o fiyata olurmuydu

Mobilim ,
    Google a yazarsan sirali ile doner sanziman hakkinda cok sey bulabilirsin

Motosikleti
    x treme max
    Alıntı cenkito adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence tamamen servisin ib..liği,
    eger ki stokta varsa extra kargo ucretini de ödeyip en
    gec 3-4 gune lazım olan parcalara ulasmıstım

acil değilse servisin siparişlerine ekletip 1 hafta 10 güne liste fiyatından almıstım
    3 haftaya oldu hala gelmedi .kendimce düşündüm illa orjinal gidon olmasına gerek yok ölçüleri aynı olsa fark yapmaz diye yarın farklı bi gidon alıcam .

Ozaman Yarin kargonun iptalini isteyecegim.cunku kendisine israrla sordum duz sanzimanmi diye duz dedi

Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    Benim gordugum kadariyla piyasadaki 1-2koylu cg haricinde o sanziman takili yok
    benim arkadas ona alismisti
    ama bana ters geldi

Motosikleti
    Mondial Xtreme Max
    Cenkito abi çok saol buradaki insanların duasıyla cennetliksin inşallah abi çok yardımcı oluyosun Allah razı olsun
    İstek attım kabul et 😉

Simdi aradim hala duz sanziman diyor.ayni motordan 2 gun once satmislar simdi musteriyi arayip sormus 1 asagi 2 3 4 yukari demis.firmayi tanimiyorum ins sakata gelmem.kargo gelsin bakalim ne olur

Forumda bu motoru kullanan arkadaslar varsa yorumlarini bekliyorum

iyi aksamlar hocam ..
    bende bir mondial xtreme kullanıcısıyım sol amortisor den yag kaçırıyor motorum fakat amortisor keçesini nereden temin edecegimden şüpheliyim servis sadece bir yag kaçagı için amortisorun komple degişmesi gerektigini söylüyor bende bisikletimin bile keçesini bulabilirken motorumun fabrikası bunu üretmiyormus.. şikayetimi diile getirdim fakat yapacak gibi değiller, amortisorede 350 tl vermek istemiyorum, yardımcı olursanız sevinirim.

Motosikleti
    x treme max
    Alıntı salihhyerli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi aksamlar hocam ..
    bende bir mondial xtreme kullanıcısıyım sol amortisor den yag kaçırıyor motorum fakat amortisor keçesini nereden temin edecegimden şüpheliyim servis sadece bir yag kaçagı için amortisorun komple degişmesi gerektigini söylüyor bende bisikletimin bile keçesini bulabilirken motorumun fabrikası bunu üretmiyormus.. şikayetimi diile getirdim fakat yapacak gibi değiller, amortisorede 350 tl vermek istemiyorum, yardımcı olursanız sevinirim.

garantisi devam ediyorsa servisin bunu ücretsiz olarak düzeltmesi gerekir diye biliyorum

Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    Alıntı salihhyerli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi aksamlar hocam ..
    Sadece kecesini stan yer var, önceki sayfalarda konusuldu tartısıldı

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:35 ----------

Arkadaslar bu hafta sonu istanbul pendik teyim
    ben istanbulu bilmiyorum
    yakinda olanlara duyrulur : -)

Merhaba Arkadaşlar ,
    Grubunuza Antalyadan katılıyorum.Xtreme max kullanıcısıyım,
    Bayramda kaş olimpos kalkan fethiye turu yapmayı düşünüyorum.
    Benim gibi düşünen bir kaç arkadaş bulabilirsem çok sevinirim.
    Saygılar ,Sevgiler,
    okhancevik@gmail.com

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)