Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 150 X-treme Max Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    cenkito - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    Alıntı serdar8787 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nasıl yani neden bakla gerekiyor, nasıl bir eksi yarattı da o sonuca vardın
    18 dişli bende gayet iyi oldu, ama arazide 1 vitesle düşük devirde YAVAŞ giderken biraz sorun oluyor, birde sen dene bakalım 1 vites de nasıl olacak

yarın ustayla konuşup sana benim marş kavramayı ve manifoldu yolluyacağım, yollamadan önce zaten ararım tamamı
    dişliyi takınca teker arka amortisöre fazla yaklastı bende öle olmasını istemedimden araya bir bakal ilave edip tekeri geri cektim.

sen dur ben pazartesi bi camgöze ygrayacam mars kavrama için, acele etme şimdilik .

Alıntı insitiable adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen motoru tekrar bağrına bastığına göre satmaktan vazgeçtin zannımca
    Bu arada bana bu motorun Kullanma klavuzu lazım nerden bulabilirim.
    kullanma klavuzunda önemli hiçbir sey yok sadece motorun tanıtımı var birde bakım aralıkları sayfası var.

mondial genel merkezi arayıp isteyebilirsin yardımcı olurlar
    Adım CEM
    MOTOSİKLET = ÖZGÜRLÜK
    Motora ölmek için değil, Yaşamdan daha fazla zevk almak için binmeliyiz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    serdar8787 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-Treme Max 220 modifiye
    Alıntı cenkito adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dişliyi takınca teker arka amortisöre fazla yaklastı bende öle olmasını istemedimden araya bir bakal ilave edip tekeri geri cektim.

sen dur ben pazartesi bi camgöze ygrayacam mars kavrama için, acele etme şimdilik .
    ha tamam anladım

tamma ben beklerim sorun değil

Tolga Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Sen motoru tekrar bağrına bastığına göre satmaktan vazgeçtin zannımca
    Bu arada bana bu motorun Kullanma klavuzu lazım nerden bulabilirim.
    Kullanma kılavuzunda bir halt yazmıyor ki ? Zaten canım sıkılıyor. Senin için taratıp yayınlarım.

para lazım olmasa, kesinlikle satmayacağım bir motosiklet, karakaçanımla imkansızı başarmak istiyorum.
    Onu 81 vilayete 4 nala sürmek istiyorum. Ancak hep engellerle önümüz kesiliyor.
    Bir gün bizim de sıramız gelecek...

---------- Post added at 15:49 ---------- Previous post was at 14:03 ----------

Tarayıcı ile ilgili kişisel sorunlarım oldu. Başbaşa oturduk. konuşduk. Bir çözüm yolu bulamadık. Canon Scanner win 7 harici çalışmam dedi. Ben de win8 öpsün seni dedim.
    Oda küstü. yanıt vermiyorum moduna geçti. Bende seni icat edenin dedim. GM Discovery can cazımım 8 mp ile Michael Yamashita tadında kare kare kullanma kılavuzunu çektim.
    İnsanın canı sıkılınca her türlü manyaklığı yapıyor. içinde her ne kadar sihirli bir formul olmasa da inşallah bir işine yarar.

Dosya : http://www.dosya.tc/server15/rQonvH/...avuzu.rar.html

---------- Post added at 16:14 ---------- Previous post was at 15:49 ----------

[QUOTE=ocalh;3140570]Arkadaşlar hadi iyisiniz birkaç foto paylaşıyorum ((:

Ulen Hakan beni güldürdün ya Allah ta hep seni güldürsün.
    Max ile atm den para çekmeye mi çalışıyorsun. Gireceksin kapıdan içeri gazetelere manşet olacaksın.
    Gidişin üzücü idi. Dönüşün muhteşem olmuş.
    cenkito, serdar8787 ve tr_select bunu beğendiler.
    2006 Peugot -2010Kenbo125 - 2011Racer 200s- 2012GT250R -2014Xtreme Max- 2015: Snappy x Cub
    2016 Asya Shark 150- 2017Cbf150 -2018 BMW F650GS / Snapyy x- 2019 Kymco Xciting250i

mehonium - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway land cruiser 250
    Arkadaşlar ben maxın arkasına çanta takmak istiyorum ama burda balta çok sizin çanta takma aparat resimlerini burda paylaşırmısınız bende demirci bulup yaptırıcam artık 125 driftlerin arka demiri olabilirmi ?

Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    burada daha önce hem bitmiş hemde yapım asaması resimlerini paylasmıstık resimler duruyor
    Tolga Can bunu beğendi.

Motosikleti
    X-Treme Max 220 modifiye
    burada daha önce hem bitmiş hemde yapım asaması resimlerini paylasmıstık resimler duruyor
    cem kardeş, çanta resimlerini hangi sayfada bulabiliriz, hatırlıyormusun

bende şu an kendim bir çanta takma aparatı yapmayı planlıyorum, ama önce biraz plan proje lazım

insitiable - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial X-Treme-Max
    Alıntı Tolga Can adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    para lazım olmasa, kesinlikle satmayacağım bir motosiklet, karakaçanımla imkansızı başarmak istiyorum.
    Onu 81 vilayete 4 nala sürmek istiyorum. Ancak hep engellerle önümüz kesiliyor.
    Bir gün bizim de sıramız gelecek...
    Benim arkadaş motor almayı düşünüyodu senin ilanı sahibinden de görünce bunu al dedim karakaçanı dakika dakika burada takip ettiğimizden dolayı
    ben kefilim bişey olursa bana gel dedim. Aklına yattı Cumartesi seni aradı hatta ama parayı çıkıştıramadı sanırım o da.
    P.tesi 2800 TL ye 200cc Kanuni için eleman arayacaktı Cuma günü de onu aramıştı. Nasip kısmet bakalım. Ama aklı senin MAX te kaldı
    Alıntı Tolga Can adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tarayıcı ile ilgili kişisel sorunlarım oldu. Başbaşa oturduk. konuşduk. Bir çözüm yolu bulamadık. Canon Scanner win 7 harici çalışmam dedi. Ben de win8 öpsün seni dedim.
    Oda küstü. yanıt vermiyorum moduna geçti. Bende seni icat edenin dedim. GM Discovery can cazımım 8 mp ile Michael Yamashita tadında kare kare kullanma kılavuzunu çektim.
    İnsanın canı sıkılınca her türlü manyaklığı yapıyor. içinde her ne kadar sihirli bir formul olmasa da inşallah bir işine yarar.
    Gerçekten canın sıkılıyormuş senin İşine yarar ne kelime yaradı bile ilk Bakım zamanını ve kaç km de yağ değişeceğini merak ediyodum onu öğrendim.
    Bugün keremali dağına çıktım inişte boşta ineyim dedim doğal olarak arka fren diski ısındı. Eskisi gibi tutmuyor artık balata değiştirecez sanırım.
    Ondan da emin oldum sayende kullanım klavuzunda 2 satır yer vermişler

Motosikleti
    150 MR VULTURE-MH DRİFT- 150 zone
    Alıntı mehonium adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ben maxın arkasına çanta takmak istiyorum ama burda balta çok sizin çanta takma aparat resimlerini burda paylaşırmısınız bende demirci bulup yaptırıcam artık 125 driftlerin arka demiri olabilirmi ?
    arkadaşım mondialde orjinal arka port bagaj mevcut aksesuar olarak deltaforce yedak parça olarak satmaktalar sadece port bagaj almak isteyenler bakabilir sitesinde göremedim ama geçen bir arkadaş aldı oradan biliyorum. mondial ile bir görüş derim .
    cenkito bunu beğendi.

Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    Alıntı serdar8787 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cem kardeş, çanta resimlerini hangi sayfada bulabiliriz, hatırlıyormusun

bende şu an kendim bir çanta takma aparatı yapmayı planlıyorum, ama önce biraz plan proje lazım
    valla hatırlamıyorum kardes bakmak lazım
    Adım CEM
    MOTOSİKLET = ÖZGÜRLÜK
    Motora ölmek için değil, Yaşamdan daha fazla zevk almak için binmeliyiz

Motosikleti
    Xtreme Max 150
    Selam internette böyle bir resim buldumda. Asfalt lastikleri bence şık durmuş. Acaba bunların ölçüleri nedir. Ve jantıda değiştirmişmidir. Bide çok mu kalın olmuş acaba hızlanma yakıt masrafı maksimum hızı ne yönde etkiler. Bu tarz sorular geldi aklıma sizlede paylaşayım dedim Tabi siz arazici max severlere ters ama benim gibi asfalt kullanıcısına iyi olabilir

http://postimg.org/image/8kluilvy3/
    [IMG][/IMG]

mehonium - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway land cruiser 250
    teşekkürler görüştüm sanırım ellerinde var ... bu arada resimleri ekleyemedim bir dünya xtreme max resmim oldu faceten link atsam gözükürmü

Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    görünürlüğü herkes yap bakalım bakalım resimlerine.

http://www.hizliresim.com/

resimleri önce buraya yükleyim sonra resim adresini mesaj bölümünün üstünde İNSERT İMAGE yazan yere yapıstırıyorsun

---------- Post added at 16:16 ---------- Previous post was at 16:11 ----------

HAKAN bende

bana o merdivenler tanıdık geliyo ama nereden diyordum, senin iş yerinin oradadır sanmıstım

ama burası bizim balcalı iş bankası değil mi

Motosikleti
    X-Treme Max 220 modifiye
    bugünki gezinden birkaç resimler

cenkito ve Tolga Can bunu beğendiler.

Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    hadi iyisin iyi masallahın var
    serdar8787 bunu beğendi.

Motosikleti
    X-Treme Max 220 modifiye
    hadi iyisin iyi masallahın var
    sağolasın kardeşim

insitiable - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial X-Treme-Max
    Beyler ön taraftan sanırım ön amortisörden (emin değilim ortadan da olabilir) yolda ara sıra bi gacırtı geliyo daha önce böyle bir sesle karşılaşan oldu mu. ?

Motosikleti
    Xtreme Max 150
    Selam internette böyle bir resim buldumda.
    Asfalt lastikleri bence şık durmuş.
    Acaba bunların ölçüleri nedir?
    Ve jantıda değiştirmişmidir?
    Bide çok mu kalın olmuş acaba hızlanma yakıt masrafı maksimum hızı ne yönde etkiler? ( Kalın olması aslında hoşuma gitti )
    Bu tarz sorular geldi aklıma sizlede paylaşayım dedim
    Tabi siz arazici max severlere biraz ters olabilir ama benim gibi asfalt kullanıcısına iyi olabilir

KeaSH-07 bunu beğendi.

Motosikleti
    X-Treme Max 220 modifiye
    Beyler ön taraftan sanırım ön amortisörden (emin değilim ortadan da olabilir) yolda ara sıra bi gacırtı geliyo daha önce böyle bir sesle karşılaşan oldu mu. ?
    o ses benim motordan da geliyor, ama herzaman yapmıyor, ön amortisörden, fardan veya camurluktan gibi geldi bana, en çok devirsiz giderken yapıyor sanki

Motosikleti
    Xtreme Max 150
    Aynen bendede var yavaş hızlarda oluyor. Önemsemedim. Kronik bişey demekki.

Tolga Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Benim arkadaş motor almayı düşünüyodu senin ilanı sahibinden de görünce bunu al dedim karakaçanı dakika dakika burada takip ettiğimizden dolayı
    ben kefilim bişey olursa bana gel dedim. Aklına yattı Cumartesi seni aradı hatta ama parayı çıkıştıramadı sanırım o da.
    P.tesi 2800 TL ye 200cc Kanuni için eleman arayacaktı Cuma günü de onu aramıştı. Nasip kısmet bakalım. Ama aklı senin MAX te kaldı
    Bugün hendekten yada akyazı tam hatırlamıyorum. 2 arkadaş geldi. haftasonuda telefonla görüşmüştük. Kapora bıraktılar. Bu haftaiçi 3.500 TL ye alacaklar.
    Motoru inceleme bile incelemediler. Abi biz seni netten takip ediyoruz dediler. Ağzım açık kaldı. Centiko nasıl imaj yaptıysak artık. İnternette cebin olmasın abi cc yükseltcez yardım eder misin derler yani.
    Bi abi de alacakmış, oda netten cebi bulmuş. Çoğu yerden numaramı sildim. Google adımı yazsam 7 ceddim çıkıyor arkadaş her şeyi sildim. Artık sizi uzaktan takip eder. arada bir yazarım. Beni unutmayın. unutamayın emi

Alıntı quebecli99 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tabi siz arazici max severlere biraz ters olabilir ama benim gibi asfalt kullanıcısına iyi olabilir
    Bizim maxlerin kalınlığı 110 ben 130 cross lastik taktım. Maşa kaldırdı ama oluru 110 bence şaşmayın.
    yakıtta bir değişiklik olmuyor. Bizzat test ettim. 3 ay kadar öyle 3-5 gün değil. Bizde yyakıt sabit, 10 lt = 300 km fix ;)
    Cross, enduro, asfalt sizin zevkinize kalmış. bu motora tüm lastikler yakışır.
    cenkito, serdar8787 ve ramizan83 bunu beğendiler.
    2006 Peugot -2010Kenbo125 - 2011Racer 200s- 2012GT250R -2014Xtreme Max- 2015: Snappy x Cub
    2016 Asya Shark 150- 2017Cbf150 -2018 BMW F650GS / Snapyy x- 2019 Kymco Xciting250i

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)