Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 150 X-treme Max Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Tolga Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Bugün alıcı gözü ile GV250 görmeye gittim. Ancak satan vatandaş ne telefonuma cevap verdi. Nede mesajıma aradan 12 saat geçti geri dönüş bile yapmadı.
    Motorunu alıp kütüphanesine sokabilir. Hayvanoğlu hayvan bütün günümü yedi. Sinir oldum. Allahtan öğleden sonra arkadaşlar geldi de biraz eğlenebildik.
    Chopper sürüşümü bugün her türlü yaptım. Ancak her motorda olduğu gibi bunda da kötü bir nokta var. 2. vitesden 3. vites geçerken deviri yükselltiğin anda 3 takmayıp gaz kesersen otomatik olarak boşa geçiyor.
    Onun haricinde güzel hoşuma gitti. MCT 250 bindim. Koltuk ev koltuğu gibi gidonda çaylak gidonu çok rahattı. Regal pek sarmadı ama MCT konforlu geldi. Tabii yola çıkınca Regali aratabilir.
    2006 Peugot -2010Kenbo125 - 2011Racer 200s- 2012GT250R -2014Xtreme Max- 2015: Snappy x Cub
    2016 Asya Shark 150- 2017Cbf150 -2018 BMW F650GS / Snapyy x- 2019 Kymco Xciting250i

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    2013 Cbf 150
    Merhaba. Tekrar max almayacagim icin elimdeki parcalari satiyorum

Biliyorsunuz cok kucuk bir kaza gecirmistim. Ama braz vesveseli oldugum icin cizilen parcalari degistirmistim

Sag tarafin depo plastigi.. fotoda goruldugu toplamda bir avuc ici kadar cizik var

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:32 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:48 ----------

Selealti sag plastik

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:50 ----------

Teknik htadan dolayi fotolari atamadim.. yarin devami glcek insallah

Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Yedek ihtiyacı olanların işini görecektir. Bi zımpara sprey yada kaplama ile iş görür.
    Dayanamadım döndün değil mi ? Bende chopper kullandım. Heveslendim. Ancak bizim silme dönüşlerimize oranla bunun dönüşler ölüm.
    Tır döndürür gibi motor döndürüyoorsun. Bu kısmı hoşuma gitmedi. Hep düz yolda sürecekte değiliz.
    2006 Peugot -2010Kenbo125 - 2011Racer 200s- 2012GT250R -2014Xtreme Max- 2015: Snappy x Cub
    2016 Asya Shark 150- 2017Cbf150 -2018 BMW F650GS / Snapyy x- 2019 Kymco Xciting250i

Oğuz_Han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar herkese merhaba. Çok güzel bir site uzun zamandır inceliyordum zaten. Başlığınız sayesinde mondial x-treme max almaya karar verdim. Fakat bu benim ilk motorum olacak, tecrübem de hiç yok sadece ehliyetim var sizce bu seçim ilk motor için uygun olur mu zira boyum 1.70 civarında 1.69 da olabilir

cenkito - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    valla ilk motorunuz olması önemli değil zaten kaplaması haricinde pek bir yerini kıramazsınız, bozamazsınız, krossa ilgili isenizde cok yerinde bir karar diyecegim ama boy konusunda biraz zorlanabilirsinzonu da ön masayı alcaltıp biraz rahat edersiniz.
    Adım CEM
    MOTOSİKLET = ÖZGÜRLÜK
    Motora ölmek için değil, Yaşamdan daha fazla zevk almak için binmeliyiz

Alıntı cenkito adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla ilk motorunuz olması önemli değil zaten kaplaması haricinde pek bir yerini kıramazsınız, bozamazsınız, krossa ilgili isenizde cok yerinde bir karar diyecegim ama boy konusunda biraz zorlanabilirsinzonu da ön masayı alcaltıp biraz rahat edersiniz.
    Cevabınız için teşekkür ederim, evet boy konusu aklımı kurcalıyor, Ankara'da satan bir yer arayıp orada deneyeceğim bakalım nasıl olacak. parmaklarım değer yere kesin ama sizce rahat etmem için ayaklar ne kadar yere basmalı) denerken anlayım olup olmayacağını.
    cenkito bunu beğendi.

cenkito - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    söyle söyleyeyim max ı kullanan arkadaslardan tolganın da boyu170 civarında, o daha cok sizin nerede nasıl kullanacagınızla alakalı
    asfaltta yere az basan ayak bile güven verici iken arazide bazen topuklarım bile yere değmesine ragmen huzursuz oldugum durumlar olabiliyor. agırlıktan dolayı. iyice alısana kadar asfaltta
    dolastıktan sonra yavas yavas kendi limitlerinizi deneyerek görmenizi ve kademeli olarak arttırmanızı öneririm

---------- Post added at 01:35 ---------- Previous post was at 01:28 ----------

Alıntı Tolga Can adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende bi ara niyetlendim ama phantomun kalitesi bizim max den daha beter. o yüzden vazgeçtim. şekil olarak güzel ama değmez.
    Geçen sene köpek gibi çalıştım. 9 ay spor salonunda 6 ayda evin altında fitness çalıştım. Ondan sonra ameliyat oldum. onun verdiği konfor ile yatmaya alıştım.
    1 sene de çalışıp taş gibi yaptığım vücut yine 1 sende de patates çuvalına döndü yandan aynaya bi bakıyorum. eski belden 3 tane daha gelmiş. içime sankim elyın kaçmış
    1 nisandan beri kendime gaz veriyorum ama çıkıp bir türlü koşamıyorum. sanırım irademi kaybettim. sağlam bir şekilde gaza gelmem lazım.
    Sol resim photoshop değil. Dövme için bi kolu kazıtınca diğerini de kazıdık. Flash patlayınca kollar bembeyaz çıkmış. Ruslar gibi beyaz tenli çıkmışım
    http://a1304.hizliresim.com/18/b/ly30m.jpg

Face den ve forumdan ara ara ÖM alıyorum. Boy ile ilgili burda yayınlayımda herkes rahat nefes alsın.
    boyum 1.70 diyorum ama aslında tamı tamına 1.68 boyunda çiko pigme kabilesindenim. ayaklarımdan biri yere yarım taban basıyor. yerçekime karşı koyamıyorum
    http://d1304.hizliresim.com/18/b/ly2n1.jpg

---------- Post added at 12:37 ---------- Previous post was at 11:30 ----------

Az önce yurtdışından sipariş ettiğim aynalarım geldi. Mini iskelet ayna, bizim karakaçana farklı bir hava atacak.
    Bu sefer 2 haftada geldi şaşırdım. çok hızlı oldu. artık bu akşam eve gidince takar. Yarında da karakaçan ile işe gelirim
    http://b1304.hizliresim.com/18/b/ly3w0.jpg
    burada tolga arkadasımın ressmine dikkat ederseniz size fikir verebilir

---------- Post added at 02:52 ---------- Previous post was at 01:35 ----------

tolgacan seni konu mankeni seçtim kusura bakma
    Satharian bunu beğendi.
    Adım CEM
    MOTOSİKLET = ÖZGÜRLÜK
    Motora ölmek için değil, Yaşamdan daha fazla zevk almak için binmeliyiz

Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Sorun değil, keşke kış fotoğrafımı kullanmasaydın. yaz geliyor insanların içini ısıtalım.
    Benim bikinili bir fotom daha olacak, onu bulup koyayım net fikir sahibi olunsun
    cenkito bunu beğendi.

Alıntı cenkito adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    söyle söyleyeyim max ı kullanan arkadaslardan tolganın da boyu170 civarında, o daha cok sizin nerede nasıl kullanacagınızla alakalı
    asfaltta yere az basan ayak bile güven verici iken arazide bazen topuklarım bile yere değmesine ragmen huzursuz oldugum durumlar olabiliyor. agırlıktan dolayı. iyice alısana kadar asfaltta
    dolastıktan sonra yavas yavas kendi limitlerinizi deneyerek görmenizi ve kademeli olarak arttırmanızı öneririm

---------- Post added at 01:35 ---------- Previous post was at 01:28 ----------

burada tolga arkadasımın ressmine dikkat ederseniz size fikir verebilir

http://img202.imageshack.us/img202/258/ly2n1.jpg

---------- Post added at 02:52 ---------- Previous post was at 01:35 ----------

tolgacan seni konu mankeni seçtim kusura bakma

Çok teşekkür ederim Cem Bey zahmet etmişsiniz ama resim içimi rahatlattı , zaten Tolga Beyin eski yazılarında da sorun olmayacağı yönünde ifadeleri vardı; bugün iş çıkışı ulusa gidip x-treme max satan bir yer arayacağım
    cenkito bunu beğendi.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı Oğuz_Han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok teşekkür ederim Cem Bey zahmet etmişsiniz ama resim içimi rahatlattı , zaten Tolga Beyin eski yazılarında da sorun olmayacağı yönünde ifadeleri vardı; bugün iş çıkışı ulusa gidip x-treme max satan bir yer arayacağım
    Bir yerler değil sadece Çayıroğlu mondial var orda Yiba çarşısının ilersinde.
    cenkito bunu beğendi.

Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir yerler değil sadece Çayıroğlu mondial var orda Yiba çarşısının ilersinde.
    biliyorum sanki orayı dolaşmaktan kurtuldum teşekkürler

Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    ikinci el düşünürsen, cross yaparım diyorsan. hemen konyada 3.000 TL ye var.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...15636612/detay

Yok ben daha çok şehirlerarası gezip, aksesuar takarım diyorsan hazırı var.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...96833870/detay

2 hafta ömrü var. Aldılar aldılar yoksa bu sene max ile yollar bizim.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX

Tolga o kadar aksesuar takıcağına motoru 200'lük yapsan daha albenili olurdu

Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tolga o kadar aksesuar takıcağına motoru 200'lük yapsan daha albenili olurdu
    Ben fazla hız ve güce karşıyım. Çünkü kontrol yeteneğim yok. Kontrolsüz güç güç değildir
    Ben cazibeli olmayı tercih ettim. Benim için gösteriş herşey. Sen birde beni choppercı olunca gör, ondan scootercı olunca gör. Görde gör.
    En son pejoya düştüğümde arkadaşlığını kes
    cenkito bunu beğendi.

Motosikleti
    -None-
    biliyorum sanki orayı dolaşmaktan kurtuldum teşekkürler
    Selamlar,
    Çayıroğlu'nda X-Treme Max bulunmuyor sadece siparişle getiriyorlarmış,
    Ankara'daki mondial bayiilerinin çoğunu gezdik fakat canlı görebileceğimiz Max bulamadık
    Alacağınız tarih belli mi? Biz arkadaşla ay başında almayı planlıyoruz eğer herhangi bir aciliyetiniz yoksa iletişime geçip indirim koşullarını zorlayabiliriz

Evet güzel motorlar ama sıfırı 3.300'e alınabilecekken pek içimden gelmiyor açıkçası 2. el almak. Birşeylerle uğraşmayı da sevdiğim için kendim yaparım kafama göre diyorum

Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Evet güzel motorlar ama sıfırı 3.300'e alınabilecekken pek içimden gelmiyor açıkçası 2. el almak. Birşeylerle uğraşmayı da sevdiğim için kendim yaparım kafama göre diyorum
    Plaka ve ruhsat işi bitince kaça geldiğini buraya yazmayı unutma. Bana 4.000 TL ye geldi. 1.000 TL ye yanında ne verdiğimi yazayım.
    Orjinal sıfır egzoz, elcik, gidon, 3 lü arka çanta demiri, 3 adet kappa çanta, sis farı, Mitas kross lastik, Bodyarmor, Kask, eldiven, dizlik, Komprosör, telefon şarj kiti
    Zincir yağı, balata spreyi, Alarm sistemi, branda aslında dediğin gibi 2. el olmasına rağmen çok pahalı, aynısını sen yap fiyat : 8.000 TL ye gelir. ;)
    sıfırdan tek farkı 6.000 km yapmış olması. Bende hiç uğraşamam full+ full kimde var diyene satacağım
    Buraya da çaktırmadan reklam veriyorum
    cenkito bunu beğendi.

Plaka ve ruhsat işi bitince kaça geldiğini buraya yazmayı unutma. Bana 4.000 TL ye geldi. 1.000 TL ye yanında ne verdiğimi yazayım.
    Orjinal sıfır egzoz, elcik, gidon, 3 lü arka çanta demiri, 3 adet kappa çanta, sis farı, Mitas kross lastik, Bodyarmor, Kask, eldiven, dizlik, Komprosör, telefon şarj kiti
    Zincir yağı, balata spreyi, Alarm sistemi, branda aslında dediğin gibi 2. el olmasına rağmen çok pahalı, aynısını sen yap fiyat : 8.000 TL ye gelir. ;)
    sıfırdan tek farkı 6.000 km yapmış olması. Bende hiç uğraşamam full+ full kimde var diyene satacağım
    Buraya da çaktırmadan reklam veriyorum
    Tolga Bey bu sizin motor galiba şimdi anladım kıyafetler de bana tam olur aslında bi düşüncem , teklif super :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:16 ----------

Alıntı Satharian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar,
    Çayıroğlu'nda X-Treme Max bulunmuyor sadece siparişle getiriyorlarmış,
    Ankara'daki mondial bayiilerinin çoğunu gezdik fakat canlı görebileceğimiz Max bulamadık
    Alacağınız tarih belli mi? Biz arkadaşla ay başında almayı planlıyoruz eğer herhangi bir aciliyetiniz yoksa iletişime geçip indirim koşullarını zorlayabiliriz
    Açıkçası biran önce almak istiyorum bugün gidip tespit yapacaktım nerede var diye bu hafta da almayı planlıyordum

Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Tolga Bey bu sizin motor galiba şimdi anladım kıyafetler de bana tam olur aslında bi düşüncem , teklif super :D[COLOR="Silver"]
    Bana 5.000 TL verecek adam lazım. 4500 TL nakit veren var. Bende üzerine 1.000 TL koyup GV250 almak istiyorum. Umarım pişman olmam.
    O kadar masraf ve emek verdim. Şaka bir yana çok kararsızım.

---------- Post added at 16:53 ---------- Previous post was at 16:17 ----------

Biraz nostalji yapalım. Bizim Max ler anlaşılan bu haftasonu yattı.

---------- Post added at 17:00 ---------- Previous post was at 16:53 ----------

Motosikleti
    -None-

Açıkçası biran önce almak istiyorum bugün gidip tespit yapacaktım nerede var diye bu hafta da almayı planlıyordum
    Hayırlısı olsun detayları takipteyim
    Ankara'da ki buluşmalar ve etkinlikler için Ankara-MT sayfasını takip etmenizi de öneririm.

Bana 5.000 TL verecek adam lazım. 4500 TL nakit veren var. Bende üzerine 1.000 TL koyup GV250 almak istiyorum. Umarım pişman olmam. O kadar masraf ve emek verdim. Şaka bir yana çok kararsızım.
    Kronik balata sorunları ve uzun kullanım sonrası gevşeyen vidalar dışında GV250 güzel ve kaliteli bir motosiklet bence MaCiT veya Raptor ile kıyaslanamaz bile. Öte yandan maddi manevi emek verilen motosikleti satmak ta kolay bir karar değil. Allah gönlünüze göre versin...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)