Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kanuni Racer Kullanıcıları

Motovento
    REKLAM ALANI
    piriyatel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Racer 200 - 10 Nisan'da GT250R
    :) Sağlam bi rektefe 20bg yapacaksın o motoru :D 160km görmesin istiklalde yakarım motorumu :P ama çinmalı bizim motora benziyen varya o cbr125,gt250r,gs200 hiçbirinden bizim motordan çıkan ses çıkmıyor hele o heybetli GT250R allahım o motordan nasıl öğle ses çıkar 50cc gibi :)
    Aşkım Sadece Motorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    peugeot cobra,kanuni racer
    valla haklısın hiçbirinin sesi bizimki gibi güzel degil.ama 50cc deyip gecme ben de peugeot cobra var. hiç bir motorun sesini degişmem onun sesine.ne de olsa ilk göz agrım
    bu arada bizim motorları hızlandırmayı ben de istiyorum ama dökülür diye korkuyorum.ne de olsa çin malı.

ermac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Racer 200cc
    bence bunun 120 km yi geçmemesi şans eseri olan bişi değil mühendislik harikası abi hep hızlanmayı düşünüyoruz ama nasıl durucaz beyler diyen yok sert frenlerde balçığa saplanmış gibi öne giren o ön amörtisör ne öyle ya.. bu arada dişli değiştirme fikri güsel 15 km olsa bile değer bence..
    Debriyajı kaçırma::...

superzzt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 135 + GT650 Comet
    merhaba arkadaşlar;
    Ben Kanuni Racer200'ümü satıyorum.Daha alalı 1 ay oldu ve 400km bile daha olmadı.Ne hasarı ne kazası ne yan yatması ne çizilmesi hiç bir şeyi yok.Cross motor alacağımdan satıyorum.Aldığımdan beri hep kapalı otoparkta durdu.2007 model.Yeşl beyaz renkli.Cross motoru olan varsada takas düşünürüm.İlgilenenler size e-mail adresimi veriyorum : izzetabatlevi@gmail.com burdan haberleşebiliriz.
    Saygılar;

blade7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni racer repsol
    Alıntı superzzt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar;
    Ben Kanuni Racer200'ümü satıyorum.Daha alalı 1 ay oldu ve 400km bile daha olmadı.Ne hasarı ne kazası ne yan yatması ne çizilmesi hiç bir şeyi yok.Cross motor alacağımdan satıyorum.Aldığımdan beri hep kapalı otoparkta durdu.2007 model.Yeşl beyaz renkli.Cross motoru olan varsada takas düşünürüm.İlgilenenler size e-mail adresimi veriyorum : izzetabatlevi@gmail.com burdan haberleşebiliriz.
    Saygılar;
    madem cross istiyodun niye aldın boşuna zarar edeceksin bence
    ama zevkler ve renkler tartışılmaz ne diyelim kışda geldi bu dönemde zor ama

Motosikleti
    BWS 135 + GT650 Comet
    Ne yazık ki zarar edeceğim ama zevk değil ihtiyaçtan satıyorum.Kampa giderken ve bi takım özel işlerim için ormanlık alanlara gidiyorum.(bu özel işler doğada sanat gibi vs...)Bu racerlar güzel aletler ama lastikleri torku ıvırı zıvırı bana uygun değil üzülücem satarkende...Mevsimi değil biliyorum ama bakalım...

ÇAĞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Racer 200 mavi

Selam Yaf

Niceman oralardamızın dostum, uzun zaman oldu ben yokum buralarda ama

pazartesi sabah, yeni, hemde masmavi, hemde 17 ön dişlili racerim i teslim alıyorum...

Kayalar motordan beş lira vermeden anadolucetelem'le aldım almayı düşünenlere tavsiye ederim yaf

racer 200 ün 2.el piyasası hakkında bilgisi olan warmı acaba bn racer 200 ümü satmak istiyorum ama piyasa değeri hakkında çok bilgim yok(motor 70 km de)

NicemaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    arkadaşlar uzun zamandır arada bir ancak mesaj okumaya geliyorum kusuruma bakmayın
    yalnız aşağıdaki resimde bi motor var servis te gördüm sahipsizmiş alıp götürcem bi gün haberiniz olsun

www.enguclu.com ==>> EnGuclu Bilişim&Internet Hizmetleri

Motosikleti
    BWS 135 + GT650 Comet
    bu motorun satlık ilanları aylardır motoralsat.com da duruyor ordan sahibini bulup ruhsat işlemleri için halledebilirsin hatta bu motorun sahibinin yazılarını bu forumdada gördüm tabii rastlantı değilse.
    Bİrde bişeyler sormak istiyordum benim racer 500 km bakımından çıktı servis 100km/h yapabilirsin diyo ama yok 95 te kalıyor.Ben hayret ediyorum forumda 120ler peynir ekmek gibi alan yapmış.Zaten 95 i geçtimide motor artık yeter diye bağırıyor.Ha birde çok yavaş hızlanıyor hantal bir alet.Tabii daha 500km yaptım açılır belki motor ama bilemiyorum.
    Neyse zaten satıyorum benim racer ilgilenen olursa izzetabatlevi@gmail.com
    Tertemiz alet kapalı otoparkta duruyor.Cross motor almam lazım ondan satıyorum yoksa işimi fazlasıyla görür.

Motosikleti

Ben bunu tanıtorum Full Modifiye Recar

arkadaşlar uzun zamandır arada bir ancak mesaj okumaya geliyorum kusuruma bakmayın
    yalnız aşağıdaki resimde bi motor var servis te gördüm sahipsizmiş alıp götürcem bi gün haberiniz olsun
    Evet bende bu motoru orada gördüm adam motoru servise bırakmış kaçmış yahu :D superzzt ewet bu forumdada yazıyor galiba bu çocuk bi tanışalım onunla bende alabilirim bunu hoş makina 135km görüyor en azından 95km çok az ama açılır sanırım
    Aşkım Sadece Motorum

CERRAHI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ACIL SATILIK RACER

Model = 2006 / Kanuni Racer 200
    Km = 6000
    Fiyat = 2500 (Pazarlıksız)

Motor temiz ve servis bakımlıdır. 2008 Mayıs ayına kadar garantilidir.

0533 543 66 25 / erhan.kilic@ammsav.com

Bilgin Sana Kıymet, Talebin Ne ise O sun Sen. İnsanlığı Sade Yiyip İçmekte mi Sandın ? Halin Ne ise Müşteri Sen Oldun O Hale, Noksanı Meğer Adli İlahidemi Sandın ?

Motosikleti
    Dostum Buradakilerde zaten var motor :) Satilik motor bölümü var oraya ekle ama bu şekilde değil motorun teknik durumu servis durumundan filam bahset oşekilde satarsın temiz motora benziyor satarsın inşallah
    Aşkım Sadece Motorum

Motosikleti
    peugeot cobra,kanuni racer
    superzzt demiş ki ;
    Bİrde bişeyler sormak istiyordum benim racer 500 km bakımından çıktı servis 100km/h yapabilirsin diyo ama yok 95 te kalıyor.Ben hayret ediyorum forumda 120ler peynir ekmek gibi alan yapmış.Zaten 95 i geçtimide motor artık yeter diye bağırıyor.Ha birde çok yavaş hızlanıyor hantal bir alet.Tabii daha 500km yaptım açılır belki motor ama bilemiyorum.

abicim bence motorda bi sorun var.ben daha motoru aldıgım ilk hafta 110 gördüm.

Motosikleti
    Kanuni Racer 200cc
    sevgili moderatör arkadaş neden mesajlarımı siliyosunuz gerçekleri duymakmı zor geldi yoksa sizdemi bi kanuni bayisinde çalışıyosunuz ..

ÇAĞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Racer 200 mavi
    Profesyonel bir binici olarak Racer 200 umu teslim aldım .

2 günlük zorlu testler sonucu netice baya olumlu ..

Bu motorun 160 yapmasına gerek yok bence ben memnun kaldım cumartesi gunu ayrıntılı bir yazıyı buraya koyacağım mavi şeytanımın ..

Bu arada bazı aksam değişiklikleri hakkında bilgiler topluyorum 150 155 i göstermek şuan için bu motora mumkun arkadaşlar...

blade7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni racer repsol
    ya millet neden satmaya başladı hevesini alan bırakıyomu ??

Motosikleti
    Kanuni Racer 200cc
    çağ kardeşim bu motoru iki günlük ne gibi zorlu testlerden geçirdin çok merak ettim..bunu bi lahmancu motoru olarakmı test ettin yada race sınıfına koyuptamı test yaptın ???

Motosikleti
    BWS 135 + GT650 Comet
    Bence bu motor 150 155 içn yapılmamış ne kadar modifiye edilsede o hızlara çıkabilen aletlerin mühendisliğide aerodinamiğide ona göredir.Benim makinada bugün 100 gördüm (nihayet rahat bir şeklde).Lastiklerinden frenine kadar bu motor race görünümlü (hatta onu bile tam söyliycem) ama touring.Bana göre ki ben profesyonel tasarımcıyım bu aletin touring olarak değerlendirirsek motor dahil fiyatına göre gayet iyi ancak race olarak değerlendirirsem bence sınıfta kalır.Ha bu arada ben motorumdan memnunum kötülemek için değil sadece tasarımcı gözüyle değerlendiriyorum.Daha bir çok tasarım hatalarını sayabilirim ancak insanların sabrını zorlamak istemem.Bence güvenli sürüş için ve motorun uzun süre dayanması için 100 gayet idealdir fazlası gereksizdir.Motor konusundada işi bilen arkadaşlara bırakıyorum onlardan da bu aletin motoruyla ilgili yorumlarını bekliyorum.Bu arada bu aletin motorunun dayanıcağına inandığım an direk dış görünüşünü değiştireceğim ufak ama daha ergonomik ve güzel bir race görünümü olacak.Şunuda ekliyeyim ergonomi (yani insan anayomisine uygunluğu) çok rahat değil özellikle vites pedalı.
    Sayın Çağ'dan da teknik konularda zorlu testlerin neticesini sabırla bekliyorum.Umarım gayet objektif bir şekilde yorumlarıyla bizleri aydınlatır.
    Motorumuda satmaktan vaz geçtim.Benim gibi acemi bir motorcuya gayet iyidir.Kusura bakmayın çok uzattım.
    Saygılarımla;

Motosikleti
    Kanuni Racer 200cc
    Sevgili tasarımcı kardeşim Superzzt mez motorun üstüne iki plastik geçirmek sence hoş bir tasarım diyosan senide tabrik ediyorum.ama bende senin gibi test sonuçlarını heyecanla bekliyorum boru değil iki günlük zorlu testlerden geçti bizim alet..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler