Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kanuni Racer Kullanıcıları

Motovento
    REKLAM ALANI

supezzt kardeş msn varsa yaz konuşalım

tüm online arkadaşlar msnleri yazında bi konferas yapalım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    titanxxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba STR 250cross + mondial xtreme supermoto
    supertzz arkadasım ikinci vitesten bire düşerken vites koluna tam basmıyosan boşa gecmesi dogaldır cünki birinci vitesin üstü boş bide 4. vitesten 1 e düşemiyorum demişin eger durur halde isen debriyajı az bişey bırak motoru az bişey hareket ettir sonra 4. vitesten 1. vitese düşürsin

xardias - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni racer
    dijital ekranda vitesi yazmama sorunu bende de olmuştu , 50 km den sonra ne oldu bilmiyom akü çıkışı kabloları kurcaladım belki ondandır , kendiliğinden düzeli verdi...
    ohhh my god please send me azrael in a woman; while i die , i want to fucking with her

blade7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni racer repsol
    pazar günü kaza yaptım çok şükür fazla bişey olmadı fakat sağ grenaj gitti fren pedalıda ters 'U' şeklinde döndü sağ aynayı değiştirdim fakat grenaj konusunda servis tam bi fiyat vermedi onuda değiştircektim eve gidince babam anahtarıma ve ruhsata el koydu
    sağ grenaj kaça malolur bilen warmı? bide sağ eksozun arkadaki beyaz metali baya bi çizik onu değiştirebilirmiyiz

ha bide kasko sigorta varda ehliyet yok
    karşılarmı??

piriyatel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Racer 200 - 10 Nisan'da GT250R
    :( sag granaj 105 ytl egzozdaki nikalaj eyrı satılmıyor komple egzoza dail o bende sormuştum eyer gıranaj fazla parçalanmadıysa oto boyacısına getir fiber den yama yapıyorlar plastiğe macun ve boya süper oluyor daha az maliyetli olur tabi parçalandıysa bişey diyemem http://www.kuralkankatalog.com/ kanuni parça ve fiyat katoloğu mevcut burada büyük geçmiş olsun sana bişey olmasında motor nede olsa yapılır
    Aşkım Sadece Motorum

kov_boys - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

buraya !!!__??sonuc olarak ZEulsan mı__? race200_??

Alıntı kov_boys adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    [/IMG]milllet race200 şekil bi motor ama serwis bakımından da ii ama sunu sÖlim race motosu olarak ZEALSUN derim zEalsun race e daha yakın !! oturus bicimi FELan bence daa gsl ama serwis i hakkında bi bilgim yoq !!! hem zealSUN un tekerleri daha kalın !!! COk sekil olmus !! ne bilim __!! millet ii olan kazansın :D bi bakın !! su linke ZEalsun adamlar motorda nerdeyse HİÇ hata yoq diolar millet PLS bakın ya Millet motorru Cok sewmis ! ama içlerinde kanuni diyen de war bu form a bi Göz atın derim !!!!!:D:D:D

http://www.cullas.com/motor/model_in...r&model_no=205 su link e de bi GÖz atın İncelen millet!!!

http://www.celkan.com/xgj150-23.htm sunu da :D
    http://www.motosiklet.net/forum/arch...hp?t-8870.html ya amq kafayi yicem !!!:D GÖrüslere bakın Kİmse kanundan yana diiiiiil :D
    millet linklere baktınız mı !! sonuc olarak ne diyonuz!!!!

racer 200

bnde racer 200 almayı duşunuyorum da aklıma bişey takıldı racer 200 ün bagajı varmı acaba varsa zincir koyulabilirmi???

superzzt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 135 + GT650 Comet
    merhabalar;
    Blade7'e geçmiş olsun umarım bundan sonra kazasız belasız ve ehliyetli kullanırsın.
    Bana vitesler konusunda yardımcı olan arkadaşlara çok teşekkür ediyorum gerçekten yararlı oldular ve vites göstergesi kendi kendine oldu arasıra takılıyo kafasına göre ama olsun.

NicemaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    arkadaşlar hepinizinde bildiği gibi uzun süre motor ile alakalı sorunlar yaşadım hatta bu yaşadıklarıma kanuni bile inanmayıp uzun uzun incelemeler sonrasında parçaları değiştiriyor idi gerçi en sonunda artık benim motor un hatalı olduğuna kanaat getirip üzerine yeni bir motor attılar ve o günden beridir yaklaşık 6000 km oldu hala bir problem yaşamıyorum üç beş civata haricinde yalnız egzost değiştirdim iki defa ve bu durumu üretim müdürü ile tesadüfi bir karşılaşmada ilettim neticede garanti den değişiyor ama yinede bu tip genel sorunları bildirmek doğru bir tutum olur. şu an için motorumdan çok memnunun sadece 7500 ve 10.000 bakımlarında arka lastik söküldüğü için zincir sıkmak gerekliliği doğuyordu zincir ve motor ile ilgili hiç bir sorunum yok şu anda ve 12500 km bakımınada fazla bir şey kalmadı...
    genelde arkadaşların gözden kaçırdığı bir şey var "bakarsan bağ olur bakmazsan dağ olur" atasözünü unutuyoruz bakımlarınızı ve kontrollerinizi zamanında yaparsanız herhangi bir sıkıntı yaşamazsınız... uzun zamandır gelemiyorum işlerim çok aşırı yoğun ama ara sırada yazmadan geçmiyorum bu arada listede kendini göremeyen arkadaşlar lütfen ilgili alanları eksiksiz olarak bana bildirsinler şimdiden bayağı kalabalıklaştık

hepinizi soruyorum NASSILIM!

Alıntı BlackMoon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ithalatçı firmalar çinden ithal motorlarda rodaj için 1500 km gibi bir rakam söyleselerde pratikte 2000 - 2500 km kadar motoru çok fazla zorlamamak gerekiyor. bu başlığı ilk kayıt olduğum zamanlardan bu yana takip ediyorum. çoğu problem rodaj sırasında motora dikkat edilmemesinden kaynaklanıyor. Niceman ın sorunu sanırım üretim hatası idi ve parçaların büyük bir kısmı değişti motorunrodajı bitince bir kaç değişiklik yapmıştı o değişiklikler konfor açısından iyileşmeler olduğunu yazmıştı. yakın bir zamanda motor hakkında yazmıyor belki de vakit bulamıyor olabilir.
    kanuni firma olarak servis ağı ve yedek parçaların fiyatlarını sitesinde yayınlamasından dolayı güvenilirlik adına puan kazanıyor. bunun yanında sanırım üretim hattından kaynaklı bazı sorunlar var mesela bir kısım montaj sorunları üretim bandında tespit edilecek sorunlar. bu motorların yollarda test edildiği konusunda bir kaç yazı vardı. firma olarak en azından site yönetimine bilgi vererek bu başlık ya da ilgili başlıklar altına yapılmış test sonuçlarını ve bu testlerden elde edilen bilgiler ile neler yapıldığını söylemeleri daha iyi olurdu. ve aynı zamanda forum sayfalarında kanuni markasının yetkililerinden bir kişinin olması müşteri ilişkileri açısından daha iyi olurdu düşüncesindeyim. müşteri odaklı çalışmanın bir başka yolu ve aynı zamanda iletişim masraflarının daha düşük olması gibi avantajlardan haberdar olmadıklarından olabilir.
    ikinci motoru zealsun (zongshen) düşünüyorum fakat kanuni nin ürünlerini de takip etmekteyim. 125 cc ve 4 subaplı bir model çıkarırsa onu almayı düşünebilirim mesela ZS125-32 gibi aynı zamanda yağ sağutmalı bir model. yerli firmayı desteklemek için almayı düşünüyorum fakat bende bırakmış olduğu intiba (etki) parçaların çinde imal edilip burda montajı ya da çinden direk ithalat gibi olduğu için şimdilik almayı pek düşünmüyorum. MZ markasını satın aldıktan sonra alman mühendisliğinin devamını sağlamış olsa idi şimdi bunları konuşuyor olmazdık düşüncesindeyim.
    ayrıca bu model için Kanuni Retro Race ismi daha uygun olurdu düşüncesindeyim
    www.enguclu.com ==>> EnGuclu Bilişim&Internet Hizmetleri

Motosikleti
    kanuni racer
    arkadaşlar , benim motordan herhangi bir viteste giderken , firenlere basmadan gaz kestiğimde egzostan pat pat diye sesler geli , normal mı bu sizdende geliyormu?
    servistekiler ; zengin karışım diyorlar iki ayar yapıyorlar , ertesi gün yine başlıyor pat pat diye
    ne işşş ???????????????
    ohhh my god please send me azrael in a woman; while i die , i want to fucking with her

ya arkadaşım motor değişeli ne kadar oldu ki 6000 km yaptın?

Motosikleti
    Alıntı xardias adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar , benim motordan herhangi bir viteste giderken , firenlere basmadan gaz kestiğimde egzostan pat pat diye sesler geli , normal mı bu sizdende geliyormu?
    servistekiler ; zengin karışım diyorlar iki ayar yapıyorlar , ertesi gün yine başlıyor pat pat diye
    ne işşş ???????????????
    benim motordada var aynı problem

blade7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni racer repsol
    Alıntı piriyatel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    :( sag granaj 105 ytl egzozdaki nikalaj eyrı satılmıyor komple egzoza dail o bende sormuştum eyer gıranaj fazla parçalanmadıysa oto boyacısına getir fiber den yama yapıyorlar plastiğe macun ve boya süper oluyor daha az maliyetli olur tabi parçalandıysa bişey diyemem http://www.kuralkankatalog.com/ kanuni parça ve fiyat katoloğu mevcut burada büyük geçmiş olsun sana bişey olmasında motor nede olsa yapılır
    saol
    bazıları ehliyetsiz binme demiş de napim daha 14 gün var yaş doldurmama ondan sonra kaç günde alırım bilen varmı hemen başvursam doldurduğum gün ?

Alıntı titanxxx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim motordada var aynı problem
    bendede var aynı problem

Motosikleti
    kanuni racer
    Alıntı blade7 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bendede var aynı problem

peki egzosunu modifiye edip başka bir marka takan varmi?yaptiysa hangi marka taktı.performans nasıl oldu?

Motosikleti
    peki egzosunu modifiye edip başka bir marka takan varmi?yaptiysa hangi marka taktı.performans nasıl oldu?
    bu forumda ben recer200 egzoz modifiyesi görmedim? bi ara niyetlendim ama faz geçtim sonra başka şeyler yaptım

bazıları ehliyetsiz binme demiş de napim daha 14 gün var yaş doldurmama ondan sonra kaç günde alırım bilen varmı hemen başvursam doldurduğum gün ?
    kayıt olduktan 1 ay sonra yazılı sınava giriyorsun ondan tabi milli eğitimin tarihleri var sınav tarihinden 1 ay öncesine yazılman gerekiyor 15 gün kala kursa yazılırsan 2-3 ay beklersin yazılı sınavdan cıkınca sonuclar 15 gün sonra geliyor sonuclar acıklandıktan sonraki ilk hafta direksiyon sınavına gireceksin 3 gün sonra kurstan evraklarını alabiliyorsun direksiyon sınavına bence kendi motorunla git ben öğle yaptım sınava bile girmedim adam motorun var bide sınava geliyosun ya motoru olanlar ayrılsınlar adlarını verisnler dedi :) 100 verdi
    Aşkım Sadece Motorum

Alıntı xardias adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne işşş ???????????????

Arkadaşlar bu bir problem değil... Çok iyi anlatamayabilirim ama içeride patlamamış benzin emisyonla egsoza geçiyor ve dışarıda patlıyor.. Motor freninde doğal bi durum bu..
    [B]Dün Dünle Gitti Cancağazım, Artık Yeni Şeyler Söylemek Lazım... [/B]

BLOODMN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KANUNİ RACER 200
    aslında gaz kesince egzozlardan gelen gürültü veya harıltılar benim hoşuma gidiyo ya
    [COLOR="Red"][B][FONT="Garamond"]BLOODMN[/FONT][/B][/COLOR]

Motosikleti
    Beyler 3 Gün önce kaza yaptım motorum serviste suan :( bi arabayla çarpıştım Tam L şeklindeki bi virajda adam yanındakiyle konusurken sol şeriti komple kapatmış tam virajın köşe noktasında karşılaştık virenler asıldım durmuyunca motor adamda suratliydi motordan atladım motor kayarak arabaya çarptı :( sol elimi suan kullanamıyorum ezikten dolayı telefonun yes tuşuna bile basamıyortum sol elimle neyse bişey yok kırık filam yok sadece düşmenin etkisiyle elimi yere vurdum ezik sadece sağ bacağımda biraz yara var allahtan kaskım ve montum üzerimdeydi ucuz atlattım ama monttu sormayın sol komple parçalandı koruma demiri çıktı meydana okadar yani Bu kazada 8/4 ben suçlu çıktım Kavşak sayılıyormuş orası çarpışma anında motorun üstünde olmadığım için kontrolümü kaybetmişim öğle tutmuşlar tutanağı üstünde olsam 8/6 haklı olacakmışım aptalca kanunlardan birisi iste mantığa bak neyse bide kavşağa dur kontrol et geç kuralına uymadığım için adamada kavşakta durmadığı için ve yolumu ortaladığı için 8/4 verdiler hakmı bu ya :(
    Aşkım Sadece Motorum

Piriyatel çok çok geçmiş olsun dostum.. Boşver tutanağı sen sağlamdasın.. Bende ilk kazadan sonra 1 hafta sağ elimi kullanamamıştım .. Ama senin olay daha sert.. En iyisini yapmış motordan atlamışsın.. Tekrar tekrar geçmiş olsun dostum..
    [B]Dün Dünle Gitti Cancağazım, Artık Yeni Şeyler Söylemek Lazım... [/B]

Motosikleti
    piriyatel arkadasım gecmiş olsun

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler