Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kanuni Racer Kullanıcıları

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    S&T KANUNİ GT 250 R
    Alıntı racerci57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sölersen çok memnun kalırım abi bakalım amartisöre bi çözüm varmı senden
    ya dedimya bi ses geliyor teneke sesi tak tuk :D bence amortisörden gelmiyor ama ustaya götürücem gözümün önünde yapsın hacı :D yoksa bırakmam bakıcam napıyo neydiyo görücem hasar varmı yokmu bazı yerler söker geri takar demez bile bu ölmüş değişecek diye seni öyle bindirirler :D o yüzden çankayaya çıkarsam çocukluk arkadaşlarımın dükkanı var epeyde iyiler bu işte :D onlara göstericem bi baksınlar :D

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    racerci57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey XF-125
    Motoru aldığına pişmanmısın abi sen
    MotorSiklet HayaTTır

GT250rAlanya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4 Silindirden başkası YALAN
    Arkadaşlar hepinize iyi akşamlar, bende kanuni kullanıcısıyım, fakat racer 200 değil. deer 152. Şu an tamir ediyoruz, conta yaktım.
    O zamanlar Racer 200 alacaktım, bi anda karar değiştirerek deer 152 aldım.. biraz yazdıklarınızı okudum. Bu hız son sürat olayları ile ilgili.
    Bizim deer 152 lerin %90'lık diliminin km saati bozulur, benimki de bozuktu. Hızını ölçmek için hiç km saati alıp takmadım.
    Bir arkadaşımın w123 mercedesi var ve onunla yolda yanyana giderken yalan söylemiyorum son gaz gidiyordum, arkadaşım 105- 110- ve 115 dedi kaldım, daha fazla gitmedi zaten gidemezdi.. Başka bi motosikletle değil bizzat araba ile test edildi..
    Bence racer 200, 140'ı rahat yapar.... Siz kullanıcıları tabi ki daha iyi bilirsiniz. Yapanınız vardır..
    Bizim Deer'lerde dişli değiştirme vb şeyler yok varsa da ben bilmiyorum..

Bunları neden mi yazdım, vallaha bende bilmiyorum, biraz racer 200 araştırayım dedim, girdim okudum yazdım..
    Kazasız sürüşler arkadaşlar.
    "Ve ben 24 yaşındayken kendimi Türkiye'nin bağımsızlığına armağan etmekten onur duyuyorum."
    Deniz Gezmiş 28 Şubat 1947 - 6 Mayıs 1972

Motosikleti
    Ramzey XF-125
    sağolasın kardeşim hepimize kazasız belasız sürüşler
    öncelikle bende racer 200 le 125 i gördüm...
    ama ön zincir dişli benim önceden 16 dişti ama motor bakımsızdı ve fazla hız yapmıyodum
    şimdi ise 16 dişlik ön zincir dişlisini ben bakıma sokunca 15 dişe düşürdüm bu sefer çekiş inanılmaz arttı ama son hızım 125 e düştü motor gayet seri
    16 diş olarak ben 140 yapacağıma inanıyorum ve 1 2 hafta içinde 15 dişi 16 dişe çevircem bunun faydalı olduğunu bütü n topiclerde okudum bakalım onuda yapınca son hızım ne olursa yazıcam buraya
    bi 135 140 olur inş.
    hepinize kazasız belasız sürüşler
    MotorSiklet HayaTTır

serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    Alıntı GT250rAlanya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar hepinize iyi akşamlar, bende kanuni kullanıcısıyım, fakat racer 200 değil. deer 152. Şu an tamir ediyoruz, conta yaktım.
    O zamanlar Racer 200 alacaktım, bi anda karar değiştirerek deer 152 aldım.. biraz yazdıklarınızı okudum. Bu hız son sürat olayları ile ilgili.
    Bizim deer 152 lerin %90'lık diliminin km saati bozulur, benimki de bozuktu. Hızını ölçmek için hiç km saati alıp takmadım.
    Bir arkadaşımın w123 mercedesi var ve onunla yolda yanyana giderken yalan söylemiyorum son gaz gidiyordum, arkadaşım 105- 110- ve 115 dedi kaldım, daha fazla gitmedi zaten gidemezdi.. Başka bi motosikletle değil bizzat araba ile test edildi..
    Bence racer 200, 140'ı rahat yapar.... Siz kullanıcıları tabi ki daha iyi bilirsiniz. Yapanınız vardır..
    Bizim Deer'lerde dişli değiştirme vb şeyler yok varsa da ben bilmiyorum..

Bunları neden mi yazdım, vallaha bende bilmiyorum, biraz racer 200 araştırayım dedim, girdim okudum yazdım..
    Kazasız sürüşler arkadaşlar.
    Dostum Hayırlı Uğurlu Olsun Motorun,
    deer 152 alınabılecek en mükemmel scooter dıyebılırımn,
    fakat tek sorunu parca ve parca fıyatlarıdır,
    o nun dışında öyle sanıyorum ki senın motorun debrıyaj (kavrama) balatası bitik,
    o motor 120,130 gören bi motor çünki...

sağolasın kardeşim hepimize kazasız belasız sürüşler
    öncelikle bende racer 200 le 125 i gördüm...
    ama ön zincir dişli benim önceden 16 dişti ama motor bakımsızdı ve fazla hız yapmıyodum
    şimdi ise 16 dişlik ön zincir dişlisini ben bakıma sokunca 15 dişe düşürdüm bu sefer çekiş inanılmaz arttı ama son hızım 125 e düştü motor gayet seri
    16 diş olarak ben 140 yapacağıma inanıyorum ve 1 2 hafta içinde 15 dişi 16 dişe çevircem bunun faydalı olduğunu bütü n topiclerde okudum bakalım onuda yapınca son hızım ne olursa yazıcam buraya
    bi 135 140 olur inş.
    hepinize kazasız belasız sürüşler
    Arkadaşım o dişlinin etkisi en fazla 5. 10 km fark ediyor,
    tabı devırlı kullanmanında etkısı buyuk son hızda.
    tabii aşırı zorlamamakta lazım...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 03:00 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:55 ----------

Arkadaşlar Motorunuzu Aşırı Soğuklarda çalıştırırken,
    3.5 sefer gaz verin,bizim motorların sistemi gaz kolu her döndüğünde benzin püskürtmeli oldugundan,
    benzın silindirin önüne birikiyor,
    ve jikleyi çekip çalıştırırkende daha yogun benzın oldugundan ve hava girişi az oldugundan hemen alıyor.
    birde bu şekılde deneyin...
    Herkese Kazasız Belasız Sürüşler...
    BMW F650,,,KTM EXC 400,,,CRF 250X.....msx 125
    ''Gürcan Moto Garaj''
    0 535 939 20 86

Motosikleti
    S&T KANUNİ GT 250 R
    Motoru aldığına pişmanmısın abi sen
    şöyleki ; benimki tamamen bile bile lades :D yazılanları okudum öl yine alma denmiş hep evet haklılar keşke almasaydım dediğim çok oldu konfor yok sürekli insanın içine bi korku yerleşiyor gibi az da olsa :D güvenemedim hiç motora duruş mesefesi çok uzuyor acemi olduğumdan fazla basmaktan çekiniyorum dönüşlerde çok yatamıyorum malzemeleri gerçekten çok kalitesiz :D bunları zaten biliyorsun genel eksileri ama sırfı artıları bana uyuyor diye aldım yakıt idare eder fiyatı iyi tombik parçası tamiri ucuz :D vs vs diye genel olarak memnun değilim en çokta şu 100 ü zor bulması olayı ama böyle bi motorunda 90 ı geçmesi gerçekten riskli :D bununla 50-60-70 sürüş keyfi tüksek vites düşük devir az ses mükemmel oluyor 5. viteste 70 le felan gidiyorsunuz titreşim azalıyor ses azalıyor rüzgar sadece :D:D çok tatlı oluyor

aldığına pişmanmısın - evet
    motorundan memnunmusun - fiyatına oranla fazlasıyla
    sürüşü nasıl peki - güven vermiyor
    konforlumu -- hayır
    performansı nasıl ? -- gaz vermekle vermemek arasında anormal çok sarsıntı , yığılma ve şahlanma oluyor
    görenlerin ilgisini çekiyor mu ? -- evet zaten motoru seçme sebebim bu

en çok nesini sevdin -- motorla giderken özellikle yokuş inerken gazı kesip viteste aşşağı inerken motorun sesi çok güzel oluyor motor freni yani çok tatlı bi ses geliyor egsozdan ve motor blogundan

Motosikleti
    Ramzey XF-125
    yani genel baktığında pişmansın ben pek pişmen deilim işin açığı hakısın biraz hızı idare eder ama insan güvenemiyor aniden arza oluyor motorlarda bide motor frenine girince egzoslardan çıkan ses benim hoşuma gitmiyo en azından benimki öle pat pat diye ses geliyor
    MotorSiklet HayaTTır

Motosikleti
    S&T KANUNİ GT 250 R
    yani genel baktığında pişmansın ben pek pişmen deilim işin açığı hakısın biraz hızı idare eder ama insan güvenemiyor aniden arza oluyor motorlarda bide motor frenine girince egzoslardan çıkan ses benim hoşuma gitmiyo en azından benimki öle pat pat diye ses geliyor
    farklı sanırım motorlar sizinki bunlardan daha güçlü ama söylenenlere göre bunlar daha az sorun çıkarıyormuş vs vs :D aynalar geldi çok güzeller bendekiler hem çizikti hemde durmuyorlardu çukurda felan yön değişiyordu takamadım ilk fırsatta takıcam :D

pişmanmısın evet keşke mayıs hazirana kadar bekleseydim ozaman daha çok kalite bişey alabilirdim :D hyosung yada eski kalite bir honda felan :D neyse başlangıç için böyle sert bir motor daha iyi galiba

motor freninde bende böyle gerçek yarış motoru sesi çıkıyor senin egsozlar zaten açık banada diyo millet sanki az sesi varmış gibi egsozu değiştir deldir felan diye diyorum öbür tarafrada var felan hııı diyorlar :D:D

Motosikleti
    S&T KANUNİ GT 250 R
    şöyle diyorum o beyazımsı siyah yapıştırmaları söksek daha sexy olmazmı öyle çok ucuz gözküyor ama arka tarafı beyaza yakın bi renk yapmaları akıllıca olmuş motorda beyaz çok tatlı duruyor beyaz kırmızı felan :D

Motosikleti
    Ramzey XF-125
    BENCE RENK DÜZENİ GÜZEL özellikle repsol daha güzel racerlerde bence senin motorn rengide çok uyumlu ayrıca akşam racerin videosu akşam çektim bide biraz arzalı n73 le çektim bakalım nasıl çıkmış dicemde nasıl video eklerim videro facebook ta ekli buraya bide bilgisayarın hafızasında nasıl buraya paylaşabilişriz
    MotorSiklet HayaTTır

Motosikleti
    S&T KANUNİ GT 250 R
    BENCE RENK DÜZENİ GÜZEL özellikle repsol daha güzel racerlerde bence senin motorn rengide çok uyumlu ayrıca akşam racerin videosu akşam çektim bide biraz arzalı n73 le çektim bakalım nasıl çıkmış dicemde nasıl video eklerim videro facebook ta ekli buraya bide bilgisayarın hafızasında nasıl buraya paylaşabilişriz
    bilmiyorum deneriz kuzen hemen :D
    http://www.facebook.com/video/?id=80...50168171013294

o iş zorya face e yükliycen o sayfanın linkini buraya yapıştırıcan :D ama face ini herkes görebiliyor olacak vs vs :D:D:D bak buda benim video ama :D tıkla göremezsin

Motosikleti
    Ramzey XF-125
    HAREKET HALİNDE GÜZEL çıkmış ben nasıl ekleyebilirim bunu bi sölese abi
    MotorSiklet HayaTTır

Motosikleti
    S&T KANUNİ GT 250 R
    HAREKET HALİNDE GÜZEL çıkmış ben nasıl ekleyebilirim bunu bi sölese abi
    vallahi bi yere yüklemen şart face e yükleniyor 3gp formatında :D sen benim videoyu izledin mi ?
    http://video.azbuz.com/video-izle/ra...00000001258790

Motosikleti
    Ramzey XF-125
    evet izledim abi güzelmiş motorun sesidie iyi ama az o beyaz demirleri geri çekersen güzeL SES ve görüntüsü olur bence )
    MotorSiklet HayaTTır

Motosikleti
    S&T KANUNİ GT 250 R
    evet izledim abi güzelmiş motorun sesidie iyi ama az o beyaz demirleri geri çekersen güzeL SES ve görüntüsü olur bence )
    yok uğraşamam vallahi :D ama o yapıştırmalara taktım kafayı sadeleştirmek istiyorum :D

sen şimdi face e gir videolar yazıyor orda oraya tıkla sonra dosyayı seç yükle bunu becerirsin heralde sonra sayfa linkini :D kopyala adres çubuğundan buraya getir yapıştır ama üstte dünya işareti var cevap yazılan ekranda dünya işareti hani altında bi tane zincir şekli felan :D ufak simge ona tıkla oraya yapıştır :D yada direk yapıştır izleyelim :D

Motosikleti
    Ramzey XF-125
    http://www.izlesene.com/video/kanuni-racer-200/3081523
    bunu yaptımda uğraştık bi bak abi

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:22 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:45 ----------

izledin mi abi benim videoyu
    MotorSiklet HayaTTır

Motosikleti
    S&T KANUNİ GT 250 R
    http://www.izlesene.com/video/kanuni-racer-200/3081523
    bunu yaptımda uğraştık bi bak abi

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:22 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:45 ----------

izledin mi abi benim videoyu
    işten eve geldim izledim izledim :D:D pek bişey gözükmesede sesi duyuluyor tak tak tak :D sesler aynı ama gaz verince :D

Motosikleti
    Ramzey XF-125
    abi sorma şikyet etmişler benim motoru heralde egzos sesinden egzosdaki delikleri kaynattırcam )
    MotorSiklet HayaTTır

Motosikleti
    S&T KANUNİ GT 250 R
    abi sorma şikyet etmişler benim motoru heralde egzos sesinden egzosdaki delikleri kaynattırcam )
    öhh kim şikayet ediyo :D

bende şimdi gidince bi aynaları takıcam yarın akşam binicem bi :D ama aynaları takmışkende bi tur atılırbeya :D::D: zuhaha

serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    hyo aynaları guzel duracagını düşünüyorum,
    ve en kısa zamanda parçacıma gelecek,
    gelsınde test edip dukkana alırım 3.5 adet
    BMW F650,,,KTM EXC 400,,,CRF 250X.....msx 125
    ''Gürcan Moto Garaj''
    0 535 939 20 86

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler