Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kanuni Racer Kullanıcıları

Motovento
    REKLAM ALANI
    dumanxtr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Racer*s

iyi sonunda yazdınız yani
    senin arakası kalkıktı dimi makinenin esne payı yoksa arkçı alınca ön terker tam basmıyor olabilir (ama sagdece bi düşünce )
    mutlaka daha mantıklı bi sebebi olmalı
    ( @ N € R >>dünyada ROMA,tr de SOMA

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    racer 200

aha böyle kardes...kalkık falan degıl...aldıgımda böyle ıdı
    cok yumusak benım arka amortısor....ondam olur mu acaba...onu bıraz setlestırsem....2 kıs bındıgımde zıncırde de baya bı bolluk oluyo...

Motosikleti
    Racer*s
    Alıntı racer2000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aha böyle kardes...kalkık falan degıl...aldıgımda böyle ıdı
    cok yumusak benım arka amortısor....ondam olur mu acaba...onu bıraz setlestırsem....2 kıs bındıgımde zıncırde de baya bı bolluk oluyo...
    fazla kalkın degil amasörün esknek olması sagsola çekmesinde ziyade arkıcın hareketinde veya çukara girdiginde esnemesini neden olur hakimiyeti zorlaştırır
    zincire gelince biraz o gevşektir biraz gerdirdinmi sorunun oratadan kalkar

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    racer 200
    Alıntı dumanxtr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fazla kalkın degil amasörün esknek olması sagsola çekmesinde ziyade arkıcın hareketinde veya çukara girdiginde esnemesini neden olur hakimiyeti zorlaştırır
    zincire gelince biraz o gevşektir biraz gerdirdinmi sorunun oratadan kalkar
    zıncır zaten devamlı sıkı duruyo...ben bındıgımde bırazcık bollasıyo...öyle orta yolu buluyom ıste...ama su amortısoru sertlestırecem....ılk baharda ıyı bı elden gecırecem motoru....

Motosikleti
    Racer*s
    zıncır zaten devamlı sıkı duruyo...ben bındıgımde bırazcık bollasıyo...öyle orta yolu buluyom ıste...ama su amortısoru sertlestırecem....ılk baharda ıyı bı elden gecırecem motoru....
    damam balıksen bi elden geçir ben yaıtıryom şimdi dinlensin bakalım masrafta yapmak istemiyom ama mecbur alacagım şeyler var işte
    -latikler falanlan var bide 5binlik bakımı da geldi
    -biladerle biniyoz genelde ona çeket almak zorunda yım için rahat etmiyor
    bütçeyi soran eksilerde

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    racer 200
    damam balıksen bi elden geçir ben yaıtıryom şimdi dinlensin bakalım masrafta yapmak istemiyom ama mecbur alacagım şeyler var işte
    -latikler falanlan var bide 5binlik bakımı da geldi
    -biladerle biniyoz genelde ona çeket almak zorunda yım için rahat etmiyor
    bütçeyi soran eksilerde
    bende bı 400-500 harcayam sanırım....tekrardan bı boya atacagım...aynalar arka stop camı zıncırın surttugu plastık on sınyaller, arka lastık suan arıyorum zaten...duro alacagım buyuk ıhtımal...arka saseyı komple bı dagıtıp amortısöru elıme alacagım nedır ne degıldır bı kontrol edecım...
    bıde tekrar bı subap ayarı yapacagım....daha coook işim var...

Motosikleti
    Racer*s
    bende bı 400-500 harcayam sanırım....tekrardan bı boya atacagım...aynalar arka stop camı zıncırın surttugu plastık on sınyaller, arka lastık suan arıyorum zaten...duro alacagım buyuk ıhtımal...arka saseyı komple bı dagıtıp amortısöru elıme alacagım nedır ne degıldır bı kontrol edecım...
    bıde tekrar bı subap ayarı yapacagım....daha coook işim var...
    wallaha herşey güzel hoşda şu lastik olayı benim canımı çok sıkıyor doru yu kullananlar önermiyor
    sordugum herkes michelin öneriyor daha sonra metzeler falan bunun gibi firelli dünüyordum onada ısınasıya karadar iyi sarılmıyor diyorlar
    kafam allah pullak oldu

tt Adnan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T GT250R
    Merhaba arkadaşlar,
    Racer 200 motorunu TÜV TÜRK istasyonunda muayene yaptıran oldumu aranızda hiç bugüne kadar?
    Varsa biraz bilgi vermesini rica edecektim. Tecrübeli gidersem faydalı olur. Benim Mart başında muayene bitiyor çünkü.
    Hoşçakalın Selamlar
    Bu bir Tutku ve Tarzdır. TT Selamlar

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    racer 200
    wallaha herşey güzel hoşda şu lastik olayı benim canımı çok sıkıyor doru yu kullananlar önermiyor
    sordugum herkes michelin öneriyor daha sonra metzeler falan bunun gibi firelli dünüyordum onada ısınasıya karadar iyi sarılmıyor diyorlar
    kafam allah pullak oldu
    ben gelecek ay pirelli alacagım...
    240 ytl..fabrıkadan getırtecek kanunı servısı sahıbı arkadasım...aynı benzın deposu gıbı 2 taksat ödeyecegım parasını da...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:39 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:36 ----------

Alıntı tt Adnan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar,
    Racer 200 motorunu TÜV TÜRK istasyonunda muayene yaptıran oldumu aranızda hiç bugüne kadar?
    Varsa biraz bilgi vermesini rica edecektim. Tecrübeli gidersem faydalı olur. Benim Mart başında muayene bitiyor çünkü.
    Hoşçakalın Selamlar
    abıcım frene basınca fren lambası ıle bırlıkte 4 lu flaşörde yanıyorsa onu ıptal ette gıt...gerıye kalan şeyler de butun motorlar ıcın gecerlı olan seyler...
    ben 3 ay önce yaptırdım..butun lamba tesısatı calıssın...motoruda guzelce bı yıkatıp göturursen senın yararına olur...lastıgının eskı oldugundan suphelı ısen onuda lastık parlatıcı solusyınlar var onla bı parlat..yenı gıbı dursun oda yeterlı...

umtbytmr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RAMZEY QM 250
    muayenede ilk olaraf far sinyaller frenlambasına bakıyolar sonra arka frenine bakıyolar ön frene bakmıyolar bile daha sonra dreksiyonunda boşluk olup olmadığına bakıyolar sallayarak en son da lastiklerin dişlerine bakıyolar bu arada kaskınızıda götürmeyi unutmayın sözde araç muayenesi ama kask olmadan muayeneden geçemiyosunuz haberiniz olsun kolay gelsin HERKEZE KAZASIZ BELASIZ CEZASIZ SÜRÜŞLER ...

tt Adnan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T GT250R
    Sayın arkadaşlar. Verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim. Söylediklerinizi elden geçireyim.
    Selamlar
    Bu bir Tutku ve Tarzdır. TT Selamlar

Motosikleti
    Racer*s
    ben gelecek ay pirelli alacagım...
    240 ytl..fabrıkadan getırtecek kanunı servısı sahıbı arkadasım...aynı benzın deposu gıbı 2 taksat ödeyecegım parasını da...[COLOR="Silver"]
    sipariş verdinmi ?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    racer 200
    sipariş verdinmi ?
    yok daha tam kesın degıl...o bı secenek...duro bulamazsam o arkadastan 2 taksıtle alacagım...fuara bı arkadasım gıdecek...ordan daha ucuza baska marka bulamazsa mecburen 240 a pirelliyi alacagım...
    o hazırda zaten..ne zaman almak ıstersen gel 1 gun sorna lastık elınde dedı arkadas...elınde bulundurmuyor dırek fabrıkadan ıstıyor ertesı guen gelıyor...

Motosikleti
    Racer*s
    oke kim daha önce alırsa bilgilerdirme yapar ben biraz daha beklemede kalacam bütçede açık var

HeLLOuS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    inş. Hyosung GT250 R :)
    Merhaba arkadaşlar bende yeni bir racer200s motor almak istiyorum. Bugün bikaç mağazaya gidip motoru inceledim çok hoşuma gitti ağırlığı vs. ama tek içime sinmeyen tarafı lastikleri oldu. Vücuduna göre çok ince kaçıyor sanki. Sizden öğrenmek istediğim motora en yüksek hangi boyutlarda lastik takılabileceği? Denemiş veya bilen arkadaşlar varsa beni aydınlatırsa çok sevinirim.(ön-arka)

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    racer 200
    bende bu yaza dogru 2 lastıgıde degıstırcem...arka orjınal kalacak....zaten 130 luk lastık yeter....ön 90 lık...evde 110 luk bı lastık var uyarsa önu 110 luk yapıcam uymazsa kı uymaz sanırım...100 luk yapıcam...110 uymazsa 100 kesın uyar...

Motosikleti
    JİNLUN 250-5 ELEGANCE
    s.a arkadaşlar nasılsınız

Motosikleti
    Racer*s
    a.slm hoş geldiniz arkadaşlar

_pLay_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R - Citroen C5 SX PK
    slm arkadasalar uzun zmn sonra tekrardan aranızdayım =)))) nbr nasılsınız ? keyıfler nasıl ???

serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    yenı motor alacaklara şimdiden hayırlı olması dılegı ıle,
    arkadaşlar motora uyabılen en buyuk lastık 140 diye hesapladım,
    oda yanakları sıfır uyuyor sanırım,
    fakat takamadım,
    neden derseniz,
    bulamadım lastik,
    jant değiştirecektım oda pahalıya patlıyordu satışa sunacağımdan vaz geçtim,

18 jant ebatlı en buyuk lastık 130 ve oda ya orjınalı yada duro (dişli lastik enduro)
    yokmu ?? elbette var,
    kalıteler arasında var onlarda çok kalıte 350 en ucuzu,
    2007 yılında dunlop almıstım 304 lıraya
    BMW F650,,,KTM EXC 400,,,CRF 250X.....msx 125
    ''Gürcan Moto Garaj''
    0 535 939 20 86

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler