Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kanuni Racer Kullanıcıları

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    GT250R
    hoop yassak kardeşim bu forumda bi tane gt250r var zaten:p:p:p şaka maka hayırlı olsun motorun, okmeydanında kırmızı bi hyo vardı smokehead egzoslu yoksa onu mu aldın? yok o değil diyorsan o elemanı bul derim sana fikir verir sonuçta aynı yerde ikamet ediyorsunuz
    "Hayallerinin olması önemli bir şey..." Das Experiment
    [B]34 YVV 98[/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hlmky85 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyogt250r gitti :( gt 650 comet geldi :)) hala...
    öncelikle teşekkür ederim yorumlar için sado o benim okmeydanındaki smokehead egzozlu motoru alalı zaten 1.5 ay oldu bayaa alıştım 1000 km yaptım ama alarm taktıracam her usta düzgün takarmı diye tereddütdeyim o yüzden serkan abiden yardım istedim mecidiyeköyde custom chopperın arkasında uğur usta var nasıldır bileniniz varmı ?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 09:53 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 09:52 AM ----------

serkan abi sanada ayrıyetten çok teşekkür ederim

farınızda hep açık olsun yolunuzda

Motosikleti
    GT250R
    Alıntı hlmky85 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öncelikle teşekkür ederim yorumlar için sado o benim okmeydanındaki smokehead egzozlu motoru alalı zaten 1.5 ay oldu bayaa alıştım 1000 km yaptım ama alarm taktıracam her usta düzgün takarmı diye tereddütdeyim o yüzden serkan abiden yardım istedim mecidiyeköyde custom chopperın arkasında uğur usta var nasıldır bileniniz varmı ?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 09:53 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 09:52 AM ----------

serkan abi sanada ayrıyetten çok teşekkür ederim

farınızda hep açık olsun yolunuzda
    mecidiyeköyde profilo arkasında Motoser var st yetkili servisi, sanada 10dk mesafede, ustaları huy olarakta beceri olarakta iyi gibi duruyor. Şuana kadar sıkıntısı olanı duymadım ordan, bi git 2dk danış istersen...

bu arada bi gün gelip senin motoru göreceğim hee daha öncede söylemiştim galiba egzoz sesi duymaya gelecem diye
    [B]34 YVV 98[/B]

Forumdan Uzaklaştırıldı
    arkadaslar bisi sormak istiyorum , bir tanıdığımda kanuni racer var , satmak istiyor bende müşteri oldum , ne kadar istiyorsun dedim sen kaç lira verirsen sesimi çıkarmayacam dedi , bende piyasasını bilmediğimden bisi demedim , 2006 model mavi bir motosiklet , üstünde ekstradan bir kaç aksesuar var , çift egzoz yaptırmış çocuk . 1 yıldır da depoda yatıyormuş . kilometresini sormadım ama çok olduğunu sanmıyorum . böyle bir motosiklet ne kadar eder ? 1 yıl kullanılmamış olması sorun yaratır mı ?

Motosikleti
    Alıntı SAd0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mecidiyeköyde profilo arkasında Motoser var st yetkili servisi, sanada 10dk mesafede, ustaları huy olarakta beceri olarakta iyi gibi duruyor. Şuana kadar sıkıntısı olanı duymadım ordan, bi git 2dk danış istersen...

bu arada bi gün gelip senin motoru göreceğim hee daha öncede söylemiştim galiba egzoz sesi duymaya gelecem diye
    olur sado bir akşam gelirim görüşürüz benim iiş 6 da paydos motoser i biliyorum hemen yakınımda ama hyo ya bakarmı diye tereddüt ettim nede olsa orası st servisi

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:17 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:14 PM ----------

Alıntı eftelya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar bisi sormak istiyorum , bir tanıdığımda kanuni racer var , satmak istiyor bende müşteri oldum , ne kadar istiyorsun dedim sen kaç lira verirsen sesimi çıkarmayacam dedi , bende piyasasını bilmediğimden bisi demedim , 2006 model mavi bir motosiklet , üstünde ekstradan bir kaç aksesuar var , çift egzoz yaptırmış çocuk . 1 yıldır da depoda yatıyormuş . kilometresini sormadım ama çok olduğunu sanmıyorum . böyle bir motosiklet ne kadar eder ? 1 yıl kullanılmamış olması sorun yaratır mı ?
    ben çok araştırmıştım bu motoru ama kısmet başka motordaymış ama ben olsam 2006 model almazdım birde 1 yıldır yatıyomuş bakımda ister zaten 2 egzozlu racerler emin ol 2008 model temiz uygun fiyata bulursun benim görüşüm almazdım yinede sen bilirsin sıfırı 2009 model 3500 civarı. 2006 model 1000 1500 arası oynar temizliğine göre

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    bu motorun görünüşü güzel ama çekişi ile gidişi iyi mi bilmiyorum iyiyse bu paraya alınır

Stancoesk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ehliyetimi Alayım Hayırlısıyla da :)
    Merhaba ..
    Ben daha yeniyim forumda. Sormak istediğimin belki konuyla pek bir alakası yok ama kusura bakmayın ..
    Hiç Vitesli motor kullanmadım Kanuni 200 racer'la başlamak mantıklı olur mu ? ve bu motora kolay alışabilirsem daha sonra Honda CBR 600 RR ' a geçmek ne kadar doğru olur ??
    Cevaplarınızı bekliyorum .. Teşekkürler şimdiden ..

serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    arkadaşım boyu'na,kilo'na,uygun ise tabikide,
    sonucta her ikiside vitesli ve ağır motorlar olacaktır,
    boyum fazla uzun değil ve çokta kilolu değilim zayıfım diyorsan,

cbr daha iyi yakışabilir sana,
    tabii bütçende el verirse,
    sonuçta biri ufak dieri büyük motor olacak,
    ve ikiside aynı markanın motorları oldugundan içinde bir marka tutkusu varsa onuda yenmiş olursun,

kısacası sen dikkat edıp kendini geliştirdiğin sürece tüm viteslı motorlar öğrenmek için ideal olurlar,

tabii gaza gelmek ve 600cc ile başlamak bence iyi bişiy değil...

Şimdiden Hayırlı Olsun...
    BMW F650,,,KTM EXC 400,,,CRF 250X.....msx 125
    ''Gürcan Moto Garaj''
    0 535 939 20 86

dumanxtr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Racer*s
    Alıntı hlmky85 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese slm arkadaşlar ben kanuni racer alacaktım bu forumuda uzun süredir takip ediyordum ama denk geldi kısmetim açıldı hyo250r aldım biliyorum burası kanunicilerin forumu ama serkan bey çok güzel akıl fikir veriyor bilgilerini paylaşıyor ellerine ağzına sağlık. serkan abi ben daha yeniyim bu motora alarm taktıracam sen bilirsin iyi bir usta tanıyormusun alrm bende evde duruyor rica etsem bir yardımcı olursan sevinirim.

şimdiden çok teşekkür ederim herkeze kazasız belasız sürüşler.
    dostum motorun akü bölümüne bak bakalım boşta altılı bi soket yeri varmı yada kontak altında olur
    ucu kavucuk mazemele kapalı olur eeger varsa çok kolay kendin bile takabilirsin malessef racers lerde yok o yüzden ben elektrikçinin tekine taktırdım. bu arada makinan hayırlı olsun aramızada h.g

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:02 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:55 AM ----------

Alıntı eftelya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bir yıldan beri kontak basılmadıysay biraz üzebilir makinanın kendine gelmesi biraz zaman alır diye düşündüm

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:04 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:02 PM ----------

Alıntı Stancoesk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba ..
    Ben daha yeniyim forumda. Sormak istediğimin belki konuyla pek bir alakası yok ama kusura bakmayın ..
    Hiç Vitesli motor kullanmadım Kanuni 200 racer'la başlamak mantıklı olur mu ? ve bu motora kolay alışabilirsem daha sonra Honda CBR 600 RR ' a geçmek ne kadar doğru olur ??
    dostum kabiliyetim varsa başla derim ama biraz agır makina agır derken (ybr ) tarzı makinalara göre kullanı biraz daha zor bilgin olsun Bende racerle başladım gayet memnunum Serkan ve Osman kardeşlerim tavsiyesi üzerine
    hatta kamil kardeşim de vitesliye gt le başladı oda serkan ustanın motorunla bi denedi ögle aldı manisaya yakınsan buyur gel sende benim kinde bi deneme sürüşü yap ama yaparsın basit iş önemli olan gaza gelmemek
    ( @ N € R >>dünyada ROMA,tr de SOMA

Motosikleti
    dumanxtr teşekkür ederim

Motosikleti
    Alıntı serkanADH13 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım boyu'na,kilo'na,uygun ise tabikide,
    sonucta her ikiside vitesli ve ağır motorlar olacaktır,
    boyum fazla uzun değil ve çokta kilolu değilim zayıfım diyorsan,

cbr daha iyi yakışabilir sana,
    tabii bütçende el verirse,
    sonuçta biri ufak dieri büyük motor olacak,
    ve ikiside aynı markanın motorları oldugundan içinde bir marka tutkusu varsa onuda yenmiş olursun,

kısacası sen dikkat edıp kendini geliştirdiğin sürece tüm viteslı motorlar öğrenmek için ideal olurlar,

tabii gaza gelmek ve 600cc ile başlamak bence iyi bişiy değil...

Şimdiden Hayırlı Olsun...
    Boyum 1.87 kilo 85 .. hafiften atletik diyeLim ..
    Oturduğum şehirdeki motor kullanıcılarından da eğitim tarzı bişey alacağım ..
    Fikir almak için söyledim. Ehliyetimi 1 sene sonra alacağım ..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:04 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:01 PM ----------

Alıntı dumanxtr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum kabiliyetim varsa başla derim ama biraz agır makina agır derken (ybr ) tarzı makinalara göre kullanı biraz daha zor bilgin olsun Bende racerle başladım gayet memnunum Serkan ve Osman kardeşlerim tavsiyesi üzerine
    hatta kamil kardeşim de vitesliye gt le başladı oda serkan ustanın motorunla bi denedi ögle aldı manisaya yakınsan buyur gel sende benim kinde bi deneme sürüşü yap ama yaparsın basit iş önemli olan gaza gelmemek

Peki vites oLayına aLışmak koLay oLurmu ??
    İsterdim ama manisaya uzağım ..

Motosikleti
    GT250R
    Peki vites oLayına aLışmak koLay oLurmu ??
    İsterdim ama manisaya uzağım ..

1saatte alışırsın hiç merak etme, sonra zaten sanki otomatik gibi vites değiştirmen 2sn sürmez
    [B]34 YVV 98[/B]

_pLay_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R - Citroen C5 SX PK
    slm mıllet ben geldım kusura bakmayın bu aralar ugrayamaz oldum :(

---------- Mesaj ekleme zamanı: 03:00 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:59 AM ----------

Merhaba ..
    Dostum Vitesli Motor Surmek O Kadarda Zor Bırsey Degıl Illakı Her Isın Bır Puf Noktası Var Bunlarıda Zamanla Ogrenırsın Kendı Kendıne

Motosikleti
    Sorumu dikkate alıp cevapladığınız için teşekkürler..

Motosikleti
    GT250R
    Sorumu dikkate alıp cevapladığınız için teşekkürler..
    ayıpsın ne demek

Herkesin kandili mübarek olsun, Allah herkesin gönlüne göre versin, kazasız belasız sürüşlerrrr

AMİNNNN
    [B]34 YVV 98[/B]

Motosikleti
    yorucu bir kıyıköy'ün ardından yine ve yeniden evdeyim,

Nice Mutlu Huzurlu Kandillere...
    ''Gürcan Moto Garaj''
    0 535 939 20 86

Motosikleti
    herkezin kandili mübarek olsun

serkan abi bugün saat 5 gibi yakupludan okmeydanına geldim hiç sorun yoktu motorumda motoru stop ettirince bütün elektrik sistemi gitti yani kontağı tekrar açınca tık yok sigortasına baktım ama bişi bulamadım kapıya çektim duruyo acaba nedendir sigorta veya aküden olabilirmi

Motosikleti
    akü kutup başlarını kontrol et,
    sigorta sağlam diyorsun çünki,

ve bırde anahtarı açık konuma getirip,
    kontak anahtarının dibindeki kabloları sağa sola hareket etir,
    o kontak kabloları hareket yüzünden kopabılıyor,
    başıma gelmıştı çünki,

sen her ihtimale karşı sigortanı değiştir oyle dene,
    belkıde sıgorta dibinden kopmuştur,
    sağlam gibi görünebılır...

Geçmiş Olsun...
    ''Gürcan Moto Garaj''
    0 535 939 20 86

Motosikleti
    Alıntı serkanADH13 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    akü kutup başlarını kontrol et,
    sigorta sağlam diyorsun çünki,

ve bırde anahtarı açık konuma getirip,
    kontak anahtarının dibindeki kabloları sağa sola hareket etir,
    o kontak kabloları hareket yüzünden kopabılıyor,
    başıma gelmıştı çünki,

sen her ihtimale karşı sigortanı değiştir oyle dene,
    belkıde sıgorta dibinden kopmuştur,
    sağlam gibi görünebılır...

Geçmiş Olsun...
    akşam eve gidince kontrol edicem abi çok teşekkürler

_pLay_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R - Citroen C5 SX PK
    Selam Kanuni Dostaları =)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler